niepokojący jakby wyprysk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 21:12   #1
mlodawariatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2

niepokojący jakby wyprysk


Witajcie.

od ok. 5 miesięcy obok piersi, tam gdzie jest serce, mam taki wyprysk na skórze. Niby wygląda jak zwykły pryszcz, ale jest taki odstający i cały czerwony (wypełniony krwią). Raz go wydusiłam to krew lała się i lała :/ teraz jest twardy i boję się go dusić. To normalne, przejdzie, czy lepiej pójść do lekarza? bo strasznie długo to mam :/ co to może być?
mlodawariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:52   #2
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: niepokojący jakby wyprysk

Cytat:
Napisane przez mlodawariatka Pokaż wiadomość
Witajcie.

od ok. 5 miesięcy obok piersi, tam gdzie jest serce, mam taki wyprysk na skórze. Niby wygląda jak zwykły pryszcz, ale jest taki odstający i cały czerwony (wypełniony krwią). Raz go wydusiłam to krew lała się i lała :/ teraz jest twardy i boję się go dusić. To normalne, przejdzie, czy lepiej pójść do lekarza? bo strasznie długo to mam :/ co to może być?

Może to cos w stylu cysty? Ja mialem keidys cos takiego an klatyce pieriowej-twarde strasznie bolalo wypukle nie dalo się wycisnąć bylem u dermatolog, akurat mialem zabiegi kwasami zluszczajacymi wiec po tym mi tez przejechala tak 5-6 dnii zostala malutka kreseczka, teraz nie wiem nawet czy mam slad, a jak mam to malutki wiem ze mialem to z 2-3 tygodnie nie chcialo schodzic i nawet jak zakladalem koszulke to takie wypeklenie bylo, niestety innego sposob na to nie znam...chyba cos najlepiej zluszcaajacego, ewetualnie antybakteryjne.

pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 08:40   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: niepokojący jakby wyprysk

Cytat:
Napisane przez mlodawariatka Pokaż wiadomość
Witajcie.

od ok. 5 miesięcy obok piersi, tam gdzie jest serce, mam taki wyprysk na skórze. Niby wygląda jak zwykły pryszcz, ale jest taki odstający i cały czerwony (wypełniony krwią). Raz go wydusiłam to krew lała się i lała :/ teraz jest twardy i boję się go dusić. To normalne, przejdzie, czy lepiej pójść do lekarza? bo strasznie długo to mam :/ co to może być?

Boże, idź do lekarza!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.