Nie potrafię się malować :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 18:13   #1
Mikasu
Raczkowanie
 
Avatar Mikasu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 122
Unhappy

Nie potrafię się malować :(


Witam serdecznie!
Chciałabym zacząć się malować, lecz nie za bardzo wiem jak, i tu mam parę pytań do was:
1. Co powinno się nakładać na twarz przed makijażem?
2. W jakiej kolejności powinnam nakładać te rzeczy?
3. Jak dobierać cienie/ od czego zależne są kolory?
4. Jak dobrać odpowiedni tusz pogrubiający/ jakie firmy polecacie?
5. Gdzie i za ile można kupić sztuczne rzęsy?
6. Palety cieni / czym się różnią/czy cena ma jakieś znaczenie/ gdzie mogę tanio kupić?
7. Eyeliner / lepszy w pisaku czy normalny/ jaka najlepsza firma tego w pisaku czym różni od pozostałych i jaki koszt?
8. Jak robić kreski eyelinerem?
9. Mogę prosić jakieś zdjęcia ukazujące jak dany makijaż zrobić i sposób nakładania wszystkiego?

Bardzo cieplutko pozdrawiam i Proszę was o pomoc
Mikasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:43   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Ja może nie wytłumaczę, bo sama jestem noga w tym temacie, ale na youtube są bardzo przydatne filmiki Red Lipstick Monster ma kilka tutoriali i dużo tłumaczy na każdy temat makijażowy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:12   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez Mikasu Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Chciałabym zacząć się malować, lecz nie za bardzo wiem jak, i tu mam parę pytań do was:
1. Co powinno się nakładać na twarz przed makijażem?
2. W jakiej kolejności powinnam nakładać te rzeczy?
3. Jak dobierać cienie/ od czego zależne są kolory?
4. Jak dobrać odpowiedni tusz pogrubiający/ jakie firmy polecacie?
5. Gdzie i za ile można kupić sztuczne rzęsy?
6. Palety cieni / czym się różnią/czy cena ma jakieś znaczenie/ gdzie mogę tanio kupić?
7. Eyeliner / lepszy w pisaku czy normalny/ jaka najlepsza firma tego w pisaku czym różni od pozostałych i jaki koszt?
8. Jak robić kreski eyelinerem?
9. Mogę prosić jakieś zdjęcia ukazujące jak dany makijaż zrobić i sposób nakładania wszystkiego?

Bardzo cieplutko pozdrawiam i Proszę was o pomoc
1 krem , można tez serum czy filtr ale krem to zawsze podstawa.
2 podkład , i cała reszta... Ja najpierw konkuruje twarz potem dodaje odrobinę różu. Pudruje tylko okolicę brody bo reszty nie mam potrzeby. Gdy twarz jest gotowa maluje oko. Wiem że makijażystki najpierw malują oko potem twarz żeby się im nic nie osypywało ale mi tak wygodnie.

3 wydaje mi się że tylko od tego co nam pasuje. Niestety jedyna metoda to metoda prób i błędów .

4 meybelinne ma fajne tusze w przystępnej cenie.

5 ja kupuje w macu ale można rzęsy kupić w każdej drogerii w cenie od 5 do 110 ( takie najdroższe widziałam)

6 na Allegro .

7. Mój KWC to liner Bobbi Brown w żelu - potrzebujesz do niego pędzelk. Ponoć najlepszy do nauki jest taki w pisaku właśnie. Jaki koszt? Posprawdzan. Można kupić tusz za 10 zł można za 200.


8 i 9 ... Chyba masz YouTube ..poszukaj filmów instruktażowych.

Z poważaniem Siostra Loyda
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:18   #4
Amellia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
1 krem , można tez serum czy filtr ale krem to zawsze podstawa.
2 podkład , i cała reszta... Ja najpierw konkuruje twarz potem dodaje odrobinę różu. Pudruje tylko okolicę brody bo reszty nie mam potrzeby. Gdy twarz jest gotowa maluje oko. Wiem że makijażystki najpierw malują oko potem twarz żeby się im nic nie osypywało ale mi tak wygodnie.

3 wydaje mi się że tylko od tego co nam pasuje. Niestety jedyna metoda to metoda prób i błędów .

4 meybelinne ma fajne tusze w przystępnej cenie.

5 ja kupuje w macu ale można rzęsy kupić w każdej drogerii w cenie od 5 do 110 ( takie najdroższe widziałam)

6 na Allegro .

7. Mój KWC to liner Bobbi Brown w żelu - potrzebujesz do niego pędzelk. Ponoć najlepszy do nauki jest taki w pisaku właśnie. Jaki koszt? Posprawdzan. Można kupić tusz za 10 zł można za 200.


8 i 9 ... Chyba masz YouTube ..poszukaj filmów instruktażowych.

Z poważaniem Siostra Loyda
Można kupic rzęsy???? Dobrze ze się dowiedzialam, lepiej późno niż wcale.
I to razem z jakimś klejem? A nie spadną???
Amellia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:21   #5
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez Amellia00 Pokaż wiadomość
Można kupic rzęsy???? Dobrze ze się dowiedzialam, lepiej późno niż wcale.
I to razem z jakimś klejem? A nie spadną???
Oczywiście że można...tj sztuczne ,jak zaczną opychać prawdziwe to chętnie kupię. Najlepszy klej to chyba klej duo. Najtaniej kupisz w Inglocie. Ma dziwnie różne ceny w różnych miejscach.
Mi nigdy nie spadły ale trzeba pamiętać że powieki nie może być tlusta i mieć trochę wprawy. Kwestia praktyki.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:49   #6
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Ja też nie i pewnie nie tylko my dwie : D Na myśl przychodzą mi blogi Aliny (alinarose) i Maxineczki. Oraz tusz Maybelline żółty Colossal, chyba 100% Black. I paletki MUA, 20 złotych sztuka, jakość porównywalna (lub lepsze) ze słynnym Sleekiem. Bardzo lubię Super Liner Perfect Slim z Loreala.

Ale ogólnie myślę, że najlepiej najpierw kupić po prostu tusz. Potem, za jakiś czas eyeliner i pokazać się w nim komuś zaufanemu. Bo może Ci na przykład nie pasować (ja wyglądam w kreskach głupio), a nie ma nic gorszego, niż jakiś fajny facet mówiący Ci, że wyglądasz, jakbyś się nie wyspała (czyli jakby mi ktoś podbił oko, albo jak narkomanka na głodzie, łagodny był i miły). I wyobraziłam sobie, co ktoś mógłby powiedzieć, widząc osobę, która nigdy się nie maluje, z efektem pierwszych makijażowych prób i sztucznymi rzęsami. Nie denerwuj się, nie jestem starą zrzędą, czy coś. Teraz wszędzie panuje hasło 'less is more', w makijażu też.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:57   #7
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Krecha każdemu pasuje . Trzeba tylko nauczyć się własnego oka
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 21:41   #8
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Też jestem lewa w makijażu i właśnie dlatego polecam eyeliner w Inglota. Około 20zł kosztuje.
Minusem jest to, że się dość łatwo rozmazuje.
Plusem głęboka czerń i prosta aplikacja. To taki 'pisak' z płynem. Myślę, że najlepsza opcja.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 11:07   #9
Mikasu
Raczkowanie
 
Avatar Mikasu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 122
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Znacie jakieś filmiki gdzie po polsku tłumaczą do czego służy dany kosmetyk? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę
Mikasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 11:24   #10
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez Mikasu Pokaż wiadomość
Znacie jakieś filmiki gdzie po polsku tłumaczą do czego służy dany kosmetyk? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę
Co do jakich kosmetyków masz wątpliwości.? Chętnie podpowiem.
Filmików jest dużo wystarczy wpisać w YouTube .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:41   #11
maj_aa
Raczkowanie
 
Avatar maj_aa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 170
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Jak pisały dziewczyny wcześniej, polecam Ci pooglądanie na youtube filmików z kanałów urodowych, jest tam wiele przydatnych informacji, recenzje podkładów, tutoriale z makijażami, recencje pędzli, itd
__________________




Doskonały w swej prostocie.
Wspaniały w roztargnieniu.
Cudowny w swych słabościach
maj_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 13:33   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Krecha każdemu pasuje . Trzeba tylko nauczyć się własnego oka
No nie każdemu. I nie każda. Ja mam oczy głęboko osadzone i eyeliner średnio mi pasuje.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 13:36   #13
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Podstawa to krem, najlepiej jakiś lekki. Teraz, kiedy idzie lato, może warto kupić krem BB lub CC,. Jest to krem z fluidem, wyrównuje koloryt, lekko matuje (bb) lub rozświetla (cc). Na to zawsze można dać troszkę pudru z kamienia. Szkoda się szpachlować gdy nadejdzie ukrop. Nie wiem tylko jaką masz skórę, jeśli nie masz problemów skórnych to jak najbardziej pojecam. Jak są jakieś pojedyncze niedoskonałości to można je potraktować korektorem, który się nakłada przed podkładem/ kremem bb/cc. potem dajesz cień, róż/brązer /rozświetlacz - według uznania i malujesz rzęsy.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No nie każdemu. I nie każda. Ja mam oczy głęboko osadzone i eyeliner średnio mi pasuje.
zgadzam się, nie każdemu, małe oczka odpadają.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:02   #14
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No nie każdemu. I nie każda. Ja mam oczy głęboko osadzone i eyeliner średnio mi pasuje.
A ja uważam że to tylko kwestia doboru odpowiedniego kształtu i grubości kreski, no i koloru. Kreska nie musi być czarna .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:10   #15
Ruda437
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Cytat:
Napisane przez Mikasu Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Chciałabym zacząć się malować, lecz nie za bardzo wiem jak, i tu mam parę pytań do was:
1. Co powinno się nakładać na twarz przed makijażem?
2. W jakiej kolejności powinnam nakładać te rzeczy?
3. Jak dobierać cienie/ od czego zależne są kolory?
4. Jak dobrać odpowiedni tusz pogrubiający/ jakie firmy polecacie?
5. Gdzie i za ile można kupić sztuczne rzęsy?
6. Palety cieni / czym się różnią/czy cena ma jakieś znaczenie/ gdzie mogę tanio kupić?
7. Eyeliner / lepszy w pisaku czy normalny/ jaka najlepsza firma tego w pisaku czym różni od pozostałych i jaki koszt?
8. Jak robić kreski eyelinerem?
9. Mogę prosić jakieś zdjęcia ukazujące jak dany makijaż zrobić i sposób nakładania wszystkiego?

Bardzo cieplutko pozdrawiam i Proszę was o pomoc
1. Na twarz zawsze przed podkładem nakładasz krem nawilżający, jako że większość podkładów może cerę wysuszać. Konsystencję kremu dobierz do typu cery, tłustszy dla cery suchej, lekki dla cery tłustej.

2. Krem, chwila przerwy, aż się wchłonie; podkład; korektor; puder; bronzer lub róż; cienie do powiek, kredka lub eyeliner; tusz do rzęs; błyszczyk lub szminka.

3. Z cieniami można szaleć do woli, ale jeśli chodzi Ci o naturalny look, to podkreślasz kolor tęczówki poprzez zastosowanie kontrastowego cienia, niekoniecznie krzykliwego. Np. do niebieskich oczu stosujesz brązy, do brązowych szarości.

4. Ciężko doradzić Ci dobry tusz, szczerze mówiąc, często nawet samej jednoznacznie stwierdzić, który będzie najlepszy. Musisz eksperymentować. Jedyne co powiem, to że nie polecam tuszy Maybelline, ani ja, ani żadna koleżanka nie ma o nich dobrego zdania. Choć trwałość niezła, to efekt owadzich nóżek gwarantowany.

5. Sama nie stosuję, ale z tego co się orientuję, to dobre i naprawdę różne ma Inglot. Osobiście bardzo lubię tą markę, jeszcze na żadnym kosmetyku się nie sparzyłam, więc niewykluczone, że i rzęsy będą niezłe. A cena? Hmm, 20-50zł, ale zależy od rodzaju.

6. Różnią się, i to bardzo. Zasadniczo masz 3 rodzaje cieni: matowe, błyszczące (z brokatem) i satynowe (lekko błyszczące, bez widocznego brokatu). Różna jest także pigmentacja: jedne cienie masz w bardzo nasyconych kolorach, inne nie mają pigmentu prawie w ogóle i dopiero po zużyciu połowy opakowania cokolwiek widać. Generalnie te tanie, za ok. 20zł mają kiepską pigmentację, do tego są nietrwałe, kruszą się, osypują, zbierają w załamaniach powieki. Jak zainwestujesz w droższą masz większą gwarancję jakości. Z w miarę tanich i dobrych cieni mogę polecić Freedom System Inglota. Zależnie od tego ile cieni potrzebujesz, kupujesz odpowiednią kasetkę, następnie wybierasz odpowiednie cienie (do wyboru masz kilkadziesiąt, jak nie kilkaset odcieni) i sama wsadzasz do kasetki. Jak się skończy jeden cień, to kupujesz tylko jego, a nie całą paletkę.

7. Odradzam eyelinery, ciężko nimi zrobić równą kreskę, zwłaszcza osobie początkującej, dużo lepszą alternatywą jest kredka. Jeśli chcesz mocno napigmentowaną to wybierz miękką, panie w drogerii na pewno Ci dobrze doradzą.

8. Zasada jest prosta, pociągnięcie od wewnętrznego kącika do zewnętrznego, jak najmniej przerywania.

9. Poszukaj na youtube, na pewno znajdziesz jakąś vlogerkę, która Ci spasuje.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Amellia00 Pokaż wiadomość
Można kupic rzęsy???? Dobrze ze się dowiedzialam, lepiej późno niż wcale.
I to razem z jakimś klejem? A nie spadną???
Tak, rzęsy się przykleja specjalnym klejem. Są 2 rodzaje: bezbarwny i czarny. Lepszy jest bezbarwny, bo przy czarnym jak Ci się ręka zatrzęsie to efekt masz jak po nieudanej kresce eyelinerem. Samej metody przyklejania poszukaj na yt, był kiedyś na tlc taki program, mistrzyni makijażu, ona fajnie to pokazywała.
Ruda437 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 17:05   #16
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Nie potrafię się malować :(

https://www.youtube.com/user/RedLips...ster/playlists
Tu masz playlisty makijażowe dziewczyny, o której pisałam.
Dużo tłumaczy, wyjaśnia, daje rady, poprzeglądaj sobie na tych playlistach, które tematy dotyczące danego kosmetyku Cię interesują, o podkładach tłumaczy dosłownie wszystko w kilku filmikach, z innymi kosmetykami pewnie też podobnie.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 23:45   #17
skarbik87
Rozeznanie
 
Avatar skarbik87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
GG do skarbik87
Dot.: Nie potrafię się malować :(

youtube i ćwieczenie ja jak uczyłam się malować kreski robiłam to metodą prób i błedów aż wkońcu weszłam na youtube i zobaczyłam,że robię to źle co do cieni to ja lubię akurat perłowe i satynowe w jasnych kolorach typu biel,beż, róż bo one optycznie powiększają oko
__________________
Skromna wymianka
skarbik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 14:32   #18
Charlizze
Przyczajenie
 
Avatar Charlizze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nie potrafię się malować :(

Uważam, że najpierw należy poznać odpowiedni swoją twarz i dopiero wtedy zacząć coś z nią robić. Ja mam 18 lat i metodą prób i błędów sama dochodziłam do swojego makijażu. Kształt oka, długość rzęs, kolor skóry, pasujace odcienie.. wszystko trzeba ocenić. Bo przecież nikt nie zna naszej twarzy lepiej niż my same, prawda? Warto pamiętać, by przed nałożeniem podkładu nałożyć krem. Skóra wtedy wydaje się ładniejsza, a przede wszystkim nie niszczy się i nie zapych porów. Polecam także kosmetyki z eveline, są świetne! No i najważniejsze.. nie przesadzać. Nie chcemy przecież efektu maski.
Charlizze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 18:27   #19
biala_czekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Nie potrafię się malować :(

[QUOTE=Mikasu;46472223]1. Co powinno się nakładać na twarz przed makijażem?
2. W jakiej kolejności powinnam nakładać te rzeczy?
3. Jak dobierać cienie/ od czego zależne są kolory?
4. Jak dobrać odpowiedni tusz pogrubiający/ jakie firmy polecacie?
5. Gdzie i za ile można kupić sztuczne rzęsy?
6. Palety cieni / czym się różnią/czy cena ma jakieś znaczenie/ gdzie mogę tanio kupić?
7. Eyeliner / lepszy w pisaku czy normalny/ jaka najlepsza firma tego w pisaku czym różni od pozostałych i jaki koszt?
8. Jak robić kreski eyelinerem?
9. Mogę prosić jakieś zdjęcia ukazujące jak dany makijaż zrobić i sposób nakładania wszystkiego?

1. krem odpowiedni do typu cery mozna tez uzyc bazę pod makijaz-niby sie leiej trzyma-nie wiem, nie probowalam
2.najpierw krem/ew. baza, zielony korektor jesli masz zaczerwienienia, korektor zwyczajny w odcieniu skóry, podkład i puder
3. cienie- to juz dluzszy temat... wiadomo ze powinno sie dobierac kolory-czy to makijaz czy ubrania-do typu urody mozesz byc wiosna/latem/zima/jesienia i na te podstawie wiesz jaki wybrac kolor cieni
4.nie znam sie w tym temacie zawsze kupuje ten tusz ktory ma fajna szczoteczkę
5. w kazdej drogerii, nie wiem po ile są
6.czasem firma ma znaczenie... ale nie zawsze... ale warto najpierw wyprobowac te tansze niz masz kupic cos drogiego a badziewnego w kazdej drogerii!
7.mysle ze dobre są w kredkach, nie te z tymi cienkimi pędzelkami... bo te z cienkimi wyglądaja mniej naturalnie... ponoć najlepsze są eyelinery w zelu
8. wszystko masz na youtube i innych stronach . wujek google wie wszystko- pamietajmy o tym
9. jak wyzej
biala_czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 19:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.