Paletki Revlon - podróbki? :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 12:43   #1
alukah
Raczkowanie
 
Avatar alukah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Wiadomości: 33

Paletki Revlon - podróbki? :/


Kupiłam właśnie na Allegro dwie paletki cieni Revlon ColorStay 12 Hour Eye Shadow. Zastanawia mnie to, że jedna wygląda zauważalnie mniej solidnie od drugiej. Lepsza paletka była na biało-czarno-złotym kartoniku, gorsza na białym. Oto co zwróciło moją uwagę:
- faktura pudełeczka - w tych porządniejszych pudełeczko jest gładkie i błyszczące, w tych gorszych bardziej matowe, lekko chropowate,
- napis REVLON z przodu jest lekko rozmazany,
- naklejka z tyłu pudełka nalepiona jest krzywo,
- aplikatory nie mają firmowego logo, zamiast tego jeden ma napis MADE IN CHINA!,
- cienie są jakby niestarannie nałożone do swoich przegródek,
- mimo że paletka nie była używana, w pudełeczku było sporo rozsypanych drobinek cieni.

Pierwszy raz mam cienie tej firmy, ale różnica między dwoma paletkami wydała mi się mocno podejrzana. Trafiła mi się ewidentna podróbka? Którąś z Was spotkało coś takiego? Może to regularna praktyka tego sprzedawcy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00530.jpg (66,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00532.jpg (130,3 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00533.jpg (122,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00531.jpg (68,6 KB, 74 załadowań)
alukah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:52   #2
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

nie mam osobiscie takiej paletki, ale z tego co zauważyłaś nie jest ona tej jakości jaką zapewnia Revlon.
a rozsypane drobinki mogą być spowodowane tym, iż paletka była przeciez wysyłana pocztą. a wiadomo jak tam są traktowane przesyłki : mogła byc przewracana wiele razy.

no cóz. takie moje zdanie.
ale lepiej jak się wypowiedza dziewczyny, które mają oryginalne paletki.
pozdrawiam
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:58   #3
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

Cytat:
Napisane przez alukah Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie na Allegro dwie paletki cieni Revlon ColorStay 12 Hour Eye Shadow. Zastanawia mnie to, że jedna wygląda zauważalnie mniej solidnie od drugiej. Lepsza paletka była na biało-czarno-złotym kartoniku, gorsza na białym. Oto co zwróciło moją uwagę:
- faktura pudełeczka - w tych porządniejszych pudełeczko jest gładkie i błyszczące, w tych gorszych bardziej matowe, lekko chropowate,
- napis REVLON z przodu jest lekko rozmazany,
- naklejka z tyłu pudełka nalepiona jest krzywo,
- aplikatory nie mają firmowego logo, zamiast tego jeden ma napis MADE IN CHINA!,
- cienie są jakby niestarannie nałożone do swoich przegródek,
- mimo że paletka nie była używana, w pudełeczku było sporo rozsypanych drobinek cieni.

Pierwszy raz mam cienie tej firmy, ale różnica między dwoma paletkami wydała mi się mocno podejrzana. Trafiła mi się ewidentna podróbka? Którąś z Was spotkało coś takiego? Może to regularna praktyka tego sprzedawcy...
tez kupowalam na allegro,i napis jet podobny,jak nietaki sam.z tylu mam inna naklejke
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:06   #4
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

alukah, ja miałam wysyłane cienie z Las Vegas, także oryginalne (od znajomej), też mają napis China na patyczku, tak więc, chyba nie masz o co się martwić

Ale zastanawia mnie co innego..Ja tez mam coffee bean i te 2 u gory są znacznie jaśniejsze, ten na samej górze to taki krem???
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:12   #5
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

Wedlug mnie jest oryginalna. Po prostu pochodzi ze Stanow, nie z Europy. Mam 3 takie paletki, kupione wlasnie w Stanach. Faktura plastiku jest wlasnie taka matowa, na malych aplikatorkach jest napis China a naklejka z tylu wyglada identycznie, tylko na moich przyklejone sa prosto. Tez kupowalam je na takich bialych kartonikach.
Wedlug mnie wyglada troche mniej "elegancko" od tej europejskiej, bo w Stanach Revlon to niska marka. Te cienie kosztuja normalnie jakies 7 dolarow, ja kupilam w promocji 50% znizki za 3,50.
Kupowalam tutaj:

http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/sh...new_crumb=true

Jesli twoje cienie w opakowaniu tak wygladaly to spij spokojnie, masz oryginal
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:27   #6
alukah
Raczkowanie
 
Avatar alukah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Wiadomości: 33
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

Dzięki za odpowiedzi, dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
Ale zastanawia mnie co innego..Ja tez mam coffee bean i te 2 u gory są znacznie jaśniejsze, ten na samej górze to taki krem???
U mnie dwa na górze faktycznie są jaśniejsze, ale wcale nie tak znacznie. Ten na samej górze ma taki bardziej kremowożółtawy odcień, ten tuż pod nim jest bardziej beżowy.

Generalnie same cienie nie wyglądają źle, ale opakowanie wydało mi się podejrzane. Dziwne było, że facet wysłał mi dwa tak różne pudełeczka - chyba nie byłby tak głupi, żeby mi w ten sposób podróbkę wciskać. Nie chcę mu bezpodstawnie awantury robić, a cienie wyglądają naprawdę ładnie, więc w sumie cieszę się, że mogą być oryginalne.
alukah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 17:59   #7
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wedlug mnie jest oryginalna. Po prostu pochodzi ze Stanow, nie z Europy. Mam 3 takie paletki, kupione wlasnie w Stanach. Faktura plastiku jest wlasnie taka matowa, na malych aplikatorkach jest napis China a naklejka z tylu wyglada identycznie, tylko na moich przyklejone sa prosto. Tez kupowalam je na takich bialych kartonikach.
Wedlug mnie wyglada troche mniej "elegancko" od tej europejskiej, bo w Stanach Revlon to niska marka. Te cienie kosztuja normalnie jakies 7 dolarow, ja kupilam w promocji 50% znizki za 3,50.
Kupowalam tutaj:

http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/sh...new_crumb=true

Jesli twoje cienie w opakowaniu tak wygladaly to spij spokojnie, masz oryginal
A ja przy okazji podpytam o ten link. Jakie są koszty przesyłki, bo może zamówiłabym tam kilka rzeczy?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 19:26   #8
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Paletki Revlon - podróbki? :/

Niestety ja zamawialam na adres siostry w Stanach, nie wysylaja poza USA :-( Ale jesli masz tam kogos to warto, bo ceny baaardzo korzystne, a czesto przesylka darmowa jesli zamowienie jest np. powyzej $25.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.