Kuleczki vollare - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 14:07   #1561
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez redangel
mam 2 te linery i mi sie nimi maluje raczej wygodnie tylko nigdzie nie moge dorwac turkusowego... a z allegro mi sie nie chce zamawiac
mi jest ciezko nim malować bo przyzwyczajona jestem do świetnego pędzelka eyelinera Vollare (jest on krótszy, twardszy i bardzie gęsty)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:39   #1562
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Kuleczki vollare

dla dziewczyn z W-wy : w sklepie wszystko za 5żł na rogu Bitwy W-skiei i Grójeckiej NIC NIE MA
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:14   #1563
Frecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: Kuleczki vollare

ja mam takie małe drobne pytanko :P w sumie troche głupie, ale ja bardzo niedoinformowana jestem.
czy takie kuleczki brązujące to jakis zamiennik fluidu? czy używacie je tylko po to zeby podkreslic policzki? jakoś nie bardzo wiem do czego one służą i dopiero teraz sie zaczęłam zastanawiac.
buźka
z góry dziekuje za odpowiedz
Frecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:20   #1564
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Frecia
ja mam takie małe drobne pytanko :P w sumie troche głupie, ale ja bardzo niedoinformowana jestem.
czy takie kuleczki brązujące to jakis zamiennik fluidu? czy używacie je tylko po to zeby podkreslic policzki? jakoś nie bardzo wiem do czego one służą i dopiero teraz sie zaczęłam zastanawiac.
buźka
z góry dziekuje za odpowiedz
fluid fluidem ... kuleczki kuleczkami - 2 różne kosmetyki służące 2 różnym celom

Kuleczek używamy do podkreslenia kości policzkowych, jako cieni a także do rozświetlenia powieki pod łukiem brwiowym. Kolorów jest mnóstwo do wyboru, wiec jakich użyjesz zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać - jezeli chcesz nadać odcień opalenizny to odpowiednie sa oczywiście te w odcieniach brązu. Do "zimnego" makijażu dobre są białe, różowe (szczególnie te jasne) , lub jasne beżowe. Do ciepłego natomiast nadają się brazowe, złote, brzoskwiniowe.

Na całą twarz się RACZEJ nei nadają, bo dosyć mocno błyszczą - chyba ze na jakąś impreze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:35   #1565
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Raniffer
wczoraj maziałam rękę cieniem roberto boro o nazwie sweet lolita
pojedyńcze, widziałam śliczny pudrowy róż i intensywną śliwke
były bardzo miękkie, jedwabiste i matowe
kosztowały 2,95... a znalazłam je w kosmetyczce siostry

a kiedyś uzywałam tuszu z białą bazą tej samej firmy i niepolecam
Mam tusz Roberto Boro z białą bazą! Moim zdaniem jest bardzo fajny Nie używam bazy, bo czarny tusz niedokładnie ją pokrywa i wyglądam potem, jakbym miała rzęsy od kremu... Ale za to czarny tusz jest fajny Ma świetną dużą szczoteczkę, akuratną dla moich długich rzęs Gdybym znalazła tusze RB bez bazy to bym kupila
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:43   #1566
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Kuleczki vollare

Dla Asi 102 specjalnie bo jakoś nas z Warszawy tu mało. Biegam po całym mieście i mogę Ci powiedzieć, że na bazarku na Wałbrzyskiej, a w zasadzie na skrzyżowaniu przy McDonaldzie (jeśli się orientujesz) stoi czasem pani ze straganem i ma tam cienie i pudry prasowane. Cienie można też dostać w przejściu podziemnym przy Wileńskiej. W sklepie po 5zł przy Hali Mirowskiej też nic nie ma. Ja swoje kuleczki nabyłam aż w Chełmie... Choć wiesz tam myślę, może pod halą Banacha będą mieli?
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 20:03   #1567
Frecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: Kuleczki vollare

Hosenko bardzo Ci dziekuje za odpowiedz!
Dzieki Tobie już wszystko rozumiem.
Buziaczki.
Frecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 20:06   #1568
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Frecia
Hosenko bardzo Ci dziekuje za odpowiedz!
Dzieki Tobie już wszystko rozumiem.
Buziaczki.
polecam ci wiec forum "pytanie do makijazystki" - tam znjadziesz dużo wątków na temat pudrów/podkładów/rozświetlaczy itp

jedne z wielu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=puder
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 21:59   #1569
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Mona Liza
Dla Asi 102 specjalnie bo jakoś nas z Warszawy tu mało. Biegam po całym mieście i mogę Ci powiedzieć, że na bazarku na Wałbrzyskiej, a w zasadzie na skrzyżowaniu przy McDonaldzie (jeśli się orientujesz) stoi czasem pani ze straganem i ma tam cienie i pudry prasowane. Cienie można też dostać w przejściu podziemnym przy Wileńskiej. W sklepie po 5zł przy Hali Mirowskiej też nic nie ma. Ja swoje kuleczki nabyłam aż w Chełmie... Choć wiesz tam myślę, może pod halą Banacha będą mieli?
w poniedziałek się wybieram na Targową zwiedzić podziemia przy CH Wileńska (bliższa mi jest północna strona W-wy). Może zahaczę jeszcze bazar różyckiego i stadion - w końcu prawie po drodze hehe
szczerze mówiąc jestem chora na sypkie cienie i lakier do paznokci... MUSZĘ je mieć
Mona Liza, jak tylko uda mi się coś znaleźć to zaraz napiszę
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 22:32   #1570
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Teeta
troszkę prześwietliłam ten wątek, powiedzcie mi czy u wbando pierwsze 4 róże to są nabłyszczające?? czy mi się wydaje, czy tylko 8 nie jest nabłyszczająca, czy to tylko lampa od aparatu?
ktoś kiedyś o b. jasnej cerze wziął 8? xD
Wszystkie kulki Vollare błyszczą (większość na aukcji), u wbando ostatni rząd (ale nie wiem dokładnie, najlepiej sie wbando zapytać) to Cantare, a Cantare nie błyszczą.

Zakupiłam kolejne kuleczki, tym razem z Cantare beżowo-brązowe (w promocji za całe 3,5, normalnie 6 zł ) i jeszcze ładny cień w kolorze cappuccino, ale to z Margaret Cosmetics
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 23:04   #1571
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
rzyrafka wspomniała tu coś: jesli moge zacytuje czesc PW jaki dostałam od Reese:
czyli jednym słowem - masakra.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 08:41   #1572
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
mi jest ciezko nim malować bo przyzwyczajona jestem do świetnego pędzelka eyelinera Vollare (jest on krótszy, twardszy i bardzie gęsty)
poluje na ten eyeliner, tak na testowania obsługi eyelinerów, skoro tak zachwalasz to sie skusze na niego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 11:48   #1573
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez bluegirl
poluje na ten eyeliner, tak na testowania obsługi eyelinerów, skoro tak zachwalasz to sie skusze na niego
Czarny Vollare jest super - mi już pierwsza kreska ładnie wyszła

Cytat:
Napisane przez Ally83
Wszystkie kulki Vollare błyszczą (większość na aukcji), u wbando ostatni rząd (ale nie wiem dokładnie, najlepiej sie wbando zapytać) to Cantare, a Cantare nie błyszczą.
ja mam białe Cantare i błyszcza tylko te białe u mnie były (i to ostatnie) za 4zł


Cytat:
Napisane przez Ally83
Zakupiłam kolejne kuleczki, tym razem z Cantare beżowo-brązowe (w promocji za całe 3,5, normalnie 6 zł ) i jeszcze ładny cień w kolorze cappuccino, ale to z Margaret Cosmetics
nie widziałam u mnie cieni Margaret (tylko kulki - mam 3 i sa bardzo fajne), a też szukam takiego kolorku. Mozesz pstryknąc fotke?? Mają jakiś numer?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 11:50   #1574
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Czarny Vollare jest super - mi już pierwsza kreska ładnie wyszła
Kurcze ja właśnie nie potrafie robić kresek Albo mam jakiś zły eyeliner (Paloma)....A ten vollare nadaje się dla początkujących ?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 12:30   #1575
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Kurcze ja właśnie nie potrafie robić kresek Albo mam jakiś zły eyeliner (Paloma)....A ten vollare nadaje się dla początkujących ?
jak najbardziej sie nadaje - ja mimo 23 lat nie uzywałam nigdy wcześniej linera. Patrzac na makijaże Karo-li zakochałam sie w takich kreseczkach wiec kupiłam ten Vollare za 5zł - wolałam coś taniego zeby w razie czego nie było żal kasy. Karo-la tez używa Vollare i sliczne kreski maluje.

popatrz na KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15005 tylko 2 recenzje ale za to pochlebne
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 16:14   #1576
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kuleczki vollare

dziewczyny w tym tygodniu planuję zabrac się za zgłoszenie kulek Margaret Cosmetics, czekam tylko na fotki i aparat kolegi
zastanawiam sie tylko czy osobno nie zgłosic tych malutkich, drobnych kulek a osobno tych wiekszej średnicy
jest znaczna różnica między nimi, te duże dają efekt mniej perłowy, są raczej satynowe, delikatne, mało błyszczą
a te malutkie to istna magia iskierek, połysku i blasku

mogłoby byc tak że zgłaszając je razem ktoś kto szukał perłowego blasku kupił te duże i zaniży ocene kulek, może lepiej byłoby je rozgraniczyć, te duże delikatne i te malutkie mocno błyszczące
bo dla mnie to one sa jak ogień i woda

co Wy myslicie o tym?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 16:20   #1577
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez bluegirl
dziewczyny w tym tygodniu planuję zabrac się za zgłoszenie kulek Margaret Cosmetics, czekam tylko na fotki i aparat kolegi
zastanawiam sie tylko czy osobno nie zgłosic tych malutkich, drobnych kulek a osobno tych wiekszej średnicy
jest znaczna różnica między nimi, te duże dają efekt mniej perłowy, są raczej satynowe, delikatne, mało błyszczą
a te malutkie to istna magia iskierek, połysku i blasku

mogłoby byc tak że zgłaszając je razem ktoś kto szukał perłowego blasku kupił te duże i zaniży ocene kulek, może lepiej byłoby je rozgraniczyć, te duże delikatne i te malutkie mocno błyszczące
bo dla mnie to one sa jak ogień i woda

co Wy myslicie o tym?
uważam, ze zgłoś jako jedne - w zgłoszeniu napisz,że małe są bardziej błyszczace, a duże mniej. Ja z Margaret widziałam (i mam) tylko te małe (mniejsze niż Vollare czy Cantare), dużych nie widziałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 16:36   #1578
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Czarny Vollare jest super - mi już pierwsza kreska ładnie wyszła



ja mam białe Cantare i błyszcza tylko te białe u mnie były (i to ostatnie) za 4zł




nie widziałam u mnie cieni Margaret (tylko kulki - mam 3 i sa bardzo fajne), a też szukam takiego kolorku. Mozesz pstryknąc fotke?? Mają jakiś numer?
Oj gdzieś wyczytałam, że Cantare się nie błyszczą i ja tylko takie nie błyszczące widziałam Choć co prawda białych tam nie było

Fotki nie pstryknę, bo nie mam cyfrówki Nr też cień nie ma , ale ma ładnie iskrzące się drobinki, coś ala Joko Winter Glamour , choć wiadomo, że ten błysk to głównie warstwa wierzchnia w bazarkowych

A eyeliner to mam ten -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14904. I po kilku tygodniach się zepsuł , oddziełiła się tłusta maź od czarnego barwnika , a przechowywany był przeze mnie odpowiednio.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 16:43   #1579
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Ally83
Oj gdzieś wyczytałam, że Cantare się nie błyszczą i ja tylko takie nie błyszczące widziałam Choć co prawda białych tam nie było

Fotki nie pstryknę, bo nie mam cyfrówki Nr też cień nie ma , ale ma ładnie iskrzące się drobinki, coś ala Joko Winter Glamour , choć wiadomo, że ten błysk to głównie warstwa wierzchnia w bazarkowych

A eyeliner to mam ten -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14904. I po kilku tygodniach się zepsuł , oddziełiła się tłusta maź od czarnego barwnika , a przechowywany był przeze mnie odpowiednio.
ja mam ten liner http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15005 i jestem zadowolona i to bardzo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 17:31   #1580
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki vollare

A miała któraś z was potrójne cienie Elizabeth Green? Takie w okrągłym opakowaniu. Widziałam je wczoraj i bardzo mi się spodobały, bo nie miały brokatu, ale błyszczały się z całych sił Taką jakby mieniącą się poświatę miały i podobno nie jest to tylko wierzchnia warstwa. Widziała też te paletki z brokatem z EG, ale mi się nie spodobały Takie świecidełka to nie dla mnie.

Za to kupiłam sobie kolejny holograficzny lakier. Tym razem nie Vollare, bo znów nie było jak dla mnie nic ciekawego (róż, turkus, zieleń, fiolet, grafit), a Lemax. Efekt daje taki sam jak Vollare, buteleczka mniejsza choć cena ta sama - 5zł. Jak z trwałością - się okaże. Na razie pomalowałam tylko jednego pazurka, ale już się zachwycam kolorem - jasny, złoty brąz mieniący się wszystkimi kolorami tęczy

A w ogóle to mam pomysł, aby założyć osobny wątek dla naszych bazarkowych cudeniek, bo tu się w końcu bałagan robi. Co Wy na to "Bazarkowe hity i kity" Jest sens czy dalej będziemy tu offtopicować?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 17:36   #1581
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez MagJa
A miała któraś z was potrójne cienie Elizabeth Green? Takie w okrągłym opakowaniu. Widziałam je wczoraj i bardzo mi się spodobały, bo nie miały brokatu, ale błyszczały się z całych sił Taką jakby mieniącą się poświatę miały i podobno nie jest to tylko wierzchnia warstwa. Widziała też te paletki z brokatem z EG, ale mi się nie spodobały Takie świecidełka to nie dla mnie.

Za to kupiłam sobie kolejny holograficzny lakier. Tym razem nie Vollare, bo znów nie było jak dla mnie nic ciekawego (róż, turkus, zieleń, fiolet, grafit), a Lemax. Efekt daje taki sam jak Vollare, buteleczka mniejsza choć cena ta sama - 5zł. Jak z trwałością - się okaże. Na razie pomalowałam tylko jednego pazurka, ale już się zachwycam kolorem - jasny, złoty brąz mieniący się wszystkimi kolorami tęczy

A w ogóle to mam pomysł, aby założyć osobny wątek dla naszych bazarkowych cudeniek, bo tu się w końcu bałagan robi. Co Wy na to "Bazarkowe hity i kity" Jest sens czy dalej będziemy tu offtopicować?
no to ładnie

nie dość że mnie nie słuchasz na spotkaniach, to jeszcze nie czytasz

chwaliłam sie ostatnio że kupiłam te potrójne Green


też myślałam nat podobnym watkiem, bo to watek niby o Vollare, a piszemy o wszytskich bazarkowych FIRMACH

mozna założyć taki i poprosić o podlłączenie do niego tego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 17:42   #1582
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki vollare

No własnie- ja już tyle offowałam na rzecz RR
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 17:42   #1583
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
no to ładnie

nie dość że mnie nie słuchasz na spotkaniach, to jeszcze nie czytasz

chwaliłam sie ostatnio że kupiłam te potrójne Green
Przeszukiwałam wątek w poszukiwaniu informacji na temat tych cieni i znalazłam tylko kilka stron wstecz informację o takiej brokatowej paletce, ze zdjęciem nawet. I nic więcej.

A Ty ostatnio tak się na tych bazarkach obkupujesz, że ciężko spamiętać co już kupiłaś, a czego jeszcze nie Chyba w jakąś bazarko-manię wpadłaś

A wracając do cieni - masz te, o których mówię? Takie mieniące się, podzielone na 3 równe trójkąciki Jakie są i ile za nie dałaś, bo tam, gdzie je widziałam, czyli w Carrefour Witosa zbyt tanio to nie jest i wolę mieć porównanie zanim przepłacę te cenne 2zł które zawsze można wydać na inne bazarkowe cudo
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 17:46   #1584
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1522

cienie z tej paletki z fotki nie mają brokatu - widziałam je i one tak błyszczą, le nie mają brokatu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:12   #1585
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Kuleczki vollare

Natchniona przez ten wątek zamierzam juto upłynnić część swojego majątku na produkty vollare Tylko maleńkie pytanie, bo próbuję znaleźć to gdzieś w tym wątku ale ciężko na tylu stronach - jaki kolor kuleczek polecacie do ciemnej cery o kolorze raczej brąz niż oliwka... aobawiam się, że nie pozwolą mi wypróbować...
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:15   #1586
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez yedanna
Natchniona przez ten wątek zamierzam juto upłynnić część swojego majątku na produkty vollare Tylko maleńkie pytanie, bo próbuję znaleźć to gdzieś w tym wątku ale ciężko na tylu stronach - jaki kolor kuleczek polecacie do ciemnej cery o kolorze raczej brąz niż oliwka... aobawiam się, że nie pozwolą mi wypróbować...
hmmm no to zalezy jaki chcesz efekt uzyskać może brzoskwiniowy lub złoty?? na rece raczej bedziesz mogła pomazać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:20   #1587
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kuleczki vollare

O i ja mam podobne pytanko jakie kulki polecacie na jasną cerę z piegami ?? Chcę żeby wyglądała na trochę opaloną
Ale boję się, że odcień brązowy będzie dla mnie za ciemny
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:21   #1588
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1522

cienie z tej paletki z fotki nie mają brokatu - widziałam je i one tak błyszczą, le nie mają brokatu.
Eee tam, mają nie znasz się

A te Twoje, to te moje (bo widziałam taki sam zestaw), więc powiedz, jak się sprawują na powiece.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:22   #1589
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
O i ja mam podobne pytanko jakie kulki polecacie na jasną cerę z piegami ?? Chcę żeby wyglądała na trochę opaloną
Ale boję się, że odcień brązowy będzie dla mnie za ciemny
myśle, że jasny róż byłby dobry - to tak na chłodno. Z margaret są też jasno beżowe kuleczki - one tez by były dobre
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:25   #1590
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez MagJa
Eee tam, mają nie znasz się

A te Twoje, to te moje (bo widziałam taki sam zestaw), więc powiedz, jak się sprawują na powiece.
eee no gdzie tam brokat?? Brokat to mi sie kojarzy z dużymi osypujacymi sie paskudami (jak w kredkach Ruby Rose). Te cienie mają drobinki błyszczące takie jak w każdych innych błyszczących cieniach

Jak sie sprawuja?? całkiem nieźle, ale: te 2 odcienie róży wygladają na takie same, a te złoto-łososiowy pod spodem jest...też różowy . No i niestety troszke bledną po kilku godzinach,ale nie zbierają się w załamaniach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.