mamusie i staraczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 11:06   #31
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
beta 1800 czyli odpowiednio wlasnie na 5 tydzien wg ostatniego dnia @ aaaa
progesteron 32 czegoś tam, już sie dodzwonilam do mojego gin, mam natychmiast bromka odstawic (cholera bralam go do wczoraj no ale bez przesady...) i brac lutke, sprobuje sie na srode prosto z Zakopca na usg umowic
Dziewczyny na serio nadal nie wierze, tzn wierze ale ahhh
no i co pierwszy cykl z Clo? czy wakacje? a moze podwojna dawka androvitu i cynku, do zaplodnienia raczej doszlo na granicy wyjazdu bo jak lecialam samolotem to mialam taki bol jajnika, że kulałam i jakos jak przylecielismy i cisza, coż niestety z all korzystałam...ale nie zamierzam sie tym martwic
oj mam nadzieje ze wszystko ułozy sie dobrze! tylko teraz jak tesciow rodzinke oszukać w tym Zakopcu, już szykuja morze alko..a ja soczek..zwale to na lek jakis
a jeszcze wczoraj moj TZ mial rozmowe z tesciami a propo jej ostatniej akcji..i okazalo sie ze ojciec Tż mial duze problemy i dlatego 9 lat roznicy pomiedzy nim a bratem, ze nawet jakas operacje mial..
wiecie TYLKO Wy małżonek no i moja przyjaciolka, na razie trzymamy to dla siebie

i na serio przy nawracajacych torbielach, przy torbieli teraz bo mialam usg w tym cyklu, przy 1,8% plemnikow o prawidlowej budowie udało sie, dlatego na serio chyba daje Wam duzo optymizmu!!
o kurde beta ogromna!!! w dalszym ciągu nie mamy bliźniaków na wątku może na ciebie padło.
progesteron chyba dobry
dajesz nam dużo optymizmu!! tylko sie tam nie denerwuj jak tesciowa bedzie w poblizu


a mi znowu niedobrze
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:10   #32
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

Gabi a z tym bromkiem to ja bym uważała..a ile i jak długo brałaś ? nawet nie kojarzyłam że to bierzesz...
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2012-12-10 o 16:46
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:14   #33
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: mamusie i staraczki

ja brałam bromek do 9 tyg a potem przeszłam na luteinę która miała być zabezpieczeniem właśnie jakby prl skoczyła, ale miałam na początku 2 lekarzy i jeden mi kazał brać a drugi odstawić
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:14   #34
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

Opowiadaj jak Tż zareagował ???
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:38   #35
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: mamusie i staraczki

Ja mialam prolaktyne lekko podwyzszoną po obciazeniu, dlatego sklaniam sie raczej ku wersji odstawienia. Cytuje "prosze w tej sekundzie odstawic"
blizniaki..heh, aby spokojnie przejsc przez 9 miesiecy i moga być nawet blizniaki
reakcja..poszlam do lazienki, wrocilam, zapalilam lampke, Tż w pol snie nie wiedzial ogolnie ze chce testowac (moze domyslal ze przed wyjazdem bede chciala, wiedzial ze juz po terminie) Dałam mu test, a on " ale co to oznacza" (jak to chłop") ale chyba widział moj stan, no i widziałam ze sie wzruszył, ja sie trzeslam jak osika, nie moglam utrzymac tego testu, zaczełam lekko poplakiwac ze szczescia, no widac ze sie cieszyl, był w szoku i wzruszony
jak sie uspokoilam to jak to ja od razu "chłodna kalkulacja" ze musze w internecie tej bety poszukac
w sumie pozniej cały czas sobie zartowalismy ze niezłe jaja

a i na plusika jeszcze za wczesnie, chce byc po tym usg
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

Edytowane przez Gabi2
Czas edycji: 2012-04-06 o 11:40
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:41   #36
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: mamusie i staraczki

ha a jednak wakacje to dobra rzecz
beta pięęęęęęękna i wielka I niech dalej zdrowo rośnie, może nawet podwójnie - przydał by się jakiś dwupak żeby ładnie na liście wyglądało
Ja bromergon też odstawiałam od razu więc się nie martw, tyle że zamiast luteiny dostałam wtedy duphaston ale to bez większej różnicy. Rób co mówi lekarz i będzie ok, progesteron też mi się wydaje ok, ja teraz też coś koło tego miałam.
Lodzio miodzio
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:29   #37
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

Gabi, to jak tż był w pól śnie to może myślał, że sie mu to śni heheh
noo to sie teściowej teraz głupio zrobi sasasa
jejku ale Ci fajnie...
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2012-12-10 o 16:46
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 14:06   #38
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Gabi, to jak tż był w pól śnie to może myślał, że sie mu to śni heheh
noo to sie teściowej teraz głupio zrobi sasasa
jejku ale Ci fajnie...
ehh a mnie juz cyce coraz mniej bolą, dla mnie to nie najlepszy znak. No chyba ze w ciąży jest tak samo.. ale nie licze na nic..
Paulina o bólu cycow to ja mogę doktorat napisać...mnie zawsze bolaly i na krótko przed przestawaly, w tym cyklu bol był moim zdaniem inny bo jakoś mocno od pach, bez sutkow..no i apogeum bólu było właśnie na 2,3 dni przed terminem@, a pózniej stopniowo malalo, właściwie we wtorek przestały boleć, jedynie przy nacisku, wczoraj to juz byłam na 100 % pewna ze nici z tego bo przestały boleć jedynie w czasie snu...jak je przygniote ale bardzo lekko...teraz malutko je czuje ale właśnie jak zgniote, właściwie sflaczaly jak w środku cyklu...dlatego bol piersi jest tak niemiarodajny w objawach
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:16   #39
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
beta 1800 czyli odpowiednio wlasnie na 5 tydzien wg ostatniego dnia @ aaaa
progesteron 32 czegoś tam, już sie dodzwonilam do mojego gin, mam natychmiast bromka odstawic (cholera bralam go do wczoraj no ale bez przesady...) i brac lutke, sprobuje sie na srode prosto z Zakopca na usg umowic
Dziewczyny na serio nadal nie wierze, tzn wierze ale ahhh
no i co pierwszy cykl z Clo? czy wakacje? a moze podwojna dawka androvitu i cynku, do zaplodnienia raczej doszlo na granicy wyjazdu bo jak lecialam samolotem to mialam taki bol jajnika, że kulałam i jakos jak przylecielismy i cisza, coż niestety z all korzystałam...ale nie zamierzam sie tym martwic
oj mam nadzieje ze wszystko ułozy sie dobrze! tylko teraz jak tesciow rodzinke oszukać w tym Zakopcu, już szykuja morze alko..a ja soczek..zwale to na lek jakis
a jeszcze wczoraj moj TZ mial rozmowe z tesciami a propo jej ostatniej akcji..i okazalo sie ze ojciec Tż mial duze problemy i dlatego 9 lat roznicy pomiedzy nim a bratem, ze nawet jakas operacje mial..
wiecie TYLKO Wy małżonek no i moja przyjaciolka, na razie trzymamy to dla siebie

i na serio przy nawracajacych torbielach, przy torbieli teraz bo mialam usg w tym cyklu, przy 1,8% plemnikow o prawidlowej budowie udało sie, dlatego na serio chyba daje Wam duzo optymizmu!!
Gratuluje wyników kochana, świetne no z tym udawaniem może być ciężko :P bo łatwo się domyślić Dajeszcz dużo optymizmu Pamiętam tą Twoją owu na weekendzie jakoś miałaś mieć i od razu wyjazd, ja jednak myślę że zmiana klimatu zajęcie się czym innym. Oj tam należało Ci się takie szczęście i koniec kropka

To się nazywa prawdziwy pozytywny test owulacyjny 1 raz taki mam masakra ta krecha pojawiła się od razu, pierwsza była od tej kontrolnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1159.jpg (13,0 KB, 29 załadowań)
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:31   #40
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Ja mialam prolaktyne lekko podwyzszoną po obciazeniu, dlatego sklaniam sie raczej ku wersji odstawienia. Cytuje "prosze w tej sekundzie odstawic"
blizniaki..heh, aby spokojnie przejsc przez 9 miesiecy i moga być nawet blizniaki
reakcja..poszlam do lazienki, wrocilam, zapalilam lampke, Tż w pol snie nie wiedzial ogolnie ze chce testowac (moze domyslal ze przed wyjazdem bede chciala, wiedzial ze juz po terminie) Dałam mu test, a on " ale co to oznacza" (jak to chłop") ale chyba widział moj stan, no i widziałam ze sie wzruszył, ja sie trzeslam jak osika, nie moglam utrzymac tego testu, zaczełam lekko poplakiwac ze szczescia, no widac ze sie cieszyl, był w szoku i wzruszony
jak sie uspokoilam to jak to ja od razu "chłodna kalkulacja" ze musze w internecie tej bety poszukac
w sumie pozniej cały czas sobie zartowalismy ze niezłe jaja

a i na plusika jeszcze za wczesnie, chce byc po tym usg
Cudnie piękna chwila, nie potrzeba zbędnych słów ahhh
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:31   #41
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
Hejka tak mało nas tu jeszcze, meldować się dziewczyny

Oj rosną mi te pęcherzyki, napierdzielają, szczególnie czuje przy skręcie tułowia prawy jajnik (tam większy pęcherzyk był).

Jutro po 8 rano idę do gina zobaczymy ile mają pęcherzyki i wezmę pregnyl.
Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
To się nazywa prawdziwy pozytywny test owulacyjny 1 raz taki mam masakra ta krecha pojawiła się od razu, pierwsza była od tej kontrolnej
Kochana przeciez mowilas ze dzis bieresz pregnyl? to wiadome że test wyjdzie taki piekny no chyba że to zdjęcie testu sprzed zastrzyku to gratki... jciężko stwierdzić
w każdym razie owocnych
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2012-12-11 o 08:56
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 19:42   #42
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Tak ja!ale bałam sie jak zwykle... Dziewczyny są dwie II !!!!!!!!!
Milczalam bo nie chciałam sie nakrecac, ale udało sie!!!!
Byłam tak roztrzesiona i w szoku, ciezko opisać to uczucie sprzed chwili
Muszę dzisiaj tel ścignac mojego gin co z Bro i Luteina, a jutro wyjeżdżam na 5 dni do Zakopanego ale znalazłam punkt gdzie szybko zrobią mi bete

No i jak widac z torbiela i lichymi plemnikami sie udało
nooo to zaj...sty prezent przyniósł zając wielkanocny !!!
G R A T U L A C J E !!!!
klask i:
ale duuuża beta !!!
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:57   #43
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

Gabi, a tak swoją drogą to dość późno zrobiłaś ten test, bo domyślam sie, że ten dzisiejszy był pierwszy? bo jeśli dobrze liczę to dziś już jest co najmniej 18-19dni po owulce... nic nie podejrzewałaś wcześniej? jakieś objawy, coś co zwróciło Twoja uwage?
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:58   #44
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Tak ja!ale bałam sie jak zwykle... Dziewczyny są dwie II !!!!!!!!!
Milczalam bo nie chciałam sie nakrecac, ale udało sie!!!!
Byłam tak roztrzesiona i w szoku, ciezko opisać to uczucie sprzed chwili
Muszę dzisiaj tel ścignac mojego gin co z Bro i Luteina, a jutro wyjeżdżam na 5 dni do Zakopanego ale znalazłam punkt gdzie szybko zrobią mi bete

No i jak widac z torbiela i lichymi plemnikami sie udało
Gabi!!!!!
Kochana, cudownie, gratulacje!!!!
Wspaniałe wieści!!!
Mówiłam, że wiosna!!!
Betka piękna!!!!!

Ale miłe bedą te Święta dla Was!

To ja się pochwalę też swoją, bo dzisiaj robiłam i jest 4800, czyli dalej przyrasta wiecej niż 100%, bo przedwczoraj było 2000??

Paula,
Plusika poproszę po serduszku, czyli 18 kwietnia, ok?

Wszystkim Wam życzę spełnienia marzeń w te nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego!
(albo zaraz po nich;-))

Oj niedługo nie będzie nikogo na tej pierwszej liście;-)
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:20   #45
haneczka66
Raczkowanie
 
Avatar haneczka66
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 227
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Tak ja!ale bałam sie jak zwykle... Dziewczyny są dwie II !!!!!!!!!
Milczalam bo nie chciałam sie nakrecac, ale udało sie!!!!
Byłam tak roztrzesiona i w szoku, ciezko opisać to uczucie sprzed chwili
Muszę dzisiaj tel ścignac mojego gin co z Bro i Luteina, a jutro wyjeżdżam na 5 dni do Zakopanego ale znalazłam punkt gdzie szybko zrobią mi bete

No i jak widac z torbiela i lichymi plemnikami sie udało
Kochana G R A T U L A C J E !!!!!
Piękny prezent od zajączka.
Betka też piękniutka !!!!

Dużo zdrówka Wam W S Z Y S T K I M życzę, spełnienia marzeń

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość

To ja się pochwalę też swoją, bo dzisiaj robiłam i jest 4800, czyli dalej przyrasta wiecej niż 100%, bo przedwczoraj było 2000??
wow!! fajniutko przyrasta!!

Edytowane przez haneczka66
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:22
haneczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:42   #46
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Gabi, a tak swoją drogą to dość późno zrobiłaś ten test, bo domyślam sie, że ten dzisiejszy był pierwszy? bo jeśli dobrze liczę to dziś już jest co najmniej 18-19dni po owulce... nic nie podejrzewałaś wcześniej? jakieś objawy, coś co zwróciło Twoja uwage?
Tak pierwszy, termin @ miałam ok wtorku, ale po tylu rozczarowaniach i no nie ukrywając słabej sytuacji zwłaszcza Tz, który dopiero od tygodnia bierze jakieś dodatkowe proszki to absolutnie sie nie nastawialam i nie chciałam testowac zeby nie było "jak zwykle"
Hmm szczerze to nie mam żadnych objawów jedynie inny był bol cycow, ale jak pisałam w końcu mi sflaczaly po mega bólu więc tez jednak wyczekiwalam na @, no i troszkę sluzu ale wcześniej tez go miałam...
Jestem moze trochę bardziej senna i dzisiaj czułam lekkie klucie, ale tak to w sumie całkowicie normalnie

Karola a te rzedwczoraj to który to była dzień cyklu, tak chciałam jakoś porównać bo ta moja beta chyba rzeczywiście jakaś duża, Twoja ładna tez

Idę spac bo pobudka 3:40 w nocy
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

Edytowane przez Gabi2
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:43
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:56   #47
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Gabi,
Przedwczoraj był 33 dc i 20 dpo.
Dzisiaj 35 dc i 22 dpo.
A u Ciebie?
Buziaki
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 21:39   #48
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

karola ok wpiszę + po usg bo na pewno wszystko bedzie ok, trzymam kciuki
no to macie w sumie takie same wyniki, jesli dobrze licze.
Ty miałas w 20dpo -2000 a Gabi w 19 dpo (chyba dziś 19..) - 1800
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 22:40   #49
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość

To ja się pochwalę też swoją, bo dzisiaj robiłam i jest 4800, czyli dalej przyrasta wiecej niż 100%, bo przedwczoraj było 2000??
no piekne betki
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 22:57   #50
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Kochana przeciez mowilas ze dzis bieresz pregnyl? to wiadome że test wyjdzie taki piekny no chyba że to zdjęcie testu sprzed zastrzyku to gratki... ja sie ciesze ze taki miałam bez pregnylu Chociaż nie w tym cyklu..albo te testy są jakies trefne i wychodza z taką krechą dopiero jak LH siega wartości co najmniej 3 cyfrowej...ciężko stwierdzić
w każdym razie owocnych
Tak ale w tamtym cyklu też brałam pregnyl i robiłam test i nie był taki jak ten... więc nie wiem do końca czy on wpływa na test.

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość

To ja się pochwalę też swoją, bo dzisiaj robiłam i jest 4800, czyli dalej przyrasta wiecej niż 100%, bo przedwczoraj było 2000??

Paula,
Plusika poproszę po serduszku, czyli 18 kwietnia, ok?

Wszystkim Wam życzę spełnienia marzeń w te nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego!
(albo zaraz po nich;-))

Oj niedługo nie będzie nikogo na tej pierwszej liście;-)
Wow ta beta jest podwójna może będziesz miała 2 szczęścia z resztą u Gabi też duża no no dziewczyny postarałyście się

Ja również życzę Wam by te święta były wyjątkowe, by marzenia się spełniły i jeszcze w tym miesiącu wszystkie zobaczyły II
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 02:47   #51
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
karola ok wpiszę + po usg bo na pewno wszystko bedzie ok, trzymam kciuki
no to macie w sumie takie same wyniki, jesli dobrze licze.
Ty miałas w 20dpo -2000 a Gabi w 19 dpo (chyba dziś 19..) - 1800
33 dc, jak sie nie pomylilam
Ps. Jest 3:47 buu spac!
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

Edytowane przez Gabi2
Czas edycji: 2012-04-07 o 02:59
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 08:18   #52
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

Życzę Wam WESOŁYCH, ZDROWYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, PĘKAJĄCYCH JAJECZEK (WIECIE JAKICH ) I OBY TE ŚWIĘTA OBDAROWAŁY KAŻDĄ Z NAS DAREM ŻYCIA!
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:48   #53
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: mamusie i staraczki

Kochane moje, Spokojnych Swiąt Wam życzę, spełnienia marzeń i duuuuużo zdrówka dla Was i dla naszych okruszków
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 16:43   #54
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: mamusie i staraczki

Witam,

też się zaczęliśmy nieśmiało starać. Już od 2 cykli tak intensywniej, niestety bez efektów. Mam raczej cykle 28 dniowe. Chociaż są pewne rozbieżności..Lekarz zlecił na moją prośbę badania hormonów ( ESTRADIOL, FSH, PROGESTERON, TESTOSTERON) a po świętach zapiszę się na kolejną wizytę. Nie wiem tylko dlaczego testosteron polecił zbadać 20 dc..lekarza polecila mi znajoma, ogolnie sporo ludzi go poleca i ma dobra opinie, mam nadzieje, ze nam pomoze ) czy nie powinno się badać go na początku jakoś?? Trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewuszki..Od jakiegoś czasu czytam forum o staraniach a teraz postanowiłam się udzielać. Razem raźniej.POZDRAWIAM I ZYCZE WESOLYCH SWIAT
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 16:56   #55
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Witam,

też się zaczęliśmy nieśmiało starać. Już od 2 cykli tak intensywniej, niestety bez efektów. Mam raczej cykle 28 dniowe. Chociaż są pewne rozbieżności..Lekarz zlecił na moją prośbę badania hormonów ( ESTRADIOL, FSH, PROGESTERON, TESTOSTERON) a po świętach zapiszę się na kolejną wizytę. Nie wiem tylko dlaczego testosteron polecił zbadać 20 dc..lekarza polecila mi znajoma, ogolnie sporo ludzi go poleca i ma dobra opinie, mam nadzieje, ze nam pomoze ) czy nie powinno się badać go na początku jakoś?? Trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewuszki..Od jakiegoś czasu czytam forum o staraniach a teraz postanowiłam się udzielać. Razem raźniej.POZDRAWIAM I ZYCZE WESOLYCH SWIAT
Witamy zamierzasz na stałe dołączyć do naszego forum? Jeśli tak to podaj kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i który to cykl starań i ile masz latek i jeśli chcesz to imię to Paula dopisze Cię do listy
Z tego co mi się wydaje testosteron można badać w dowolnym dniu, jednak ja badany miałam w 2-3 dc razem z LH i FSH, LH Ci nie zlecił zbadać?
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:16   #56
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: mamusie i staraczki

Tak, będę się udzielała jeśli mogę. Obecnie mam dużo czasu nie pracuję. Może później opowiem coś o sobie.
Ostatnia @ 11.03 jeśli dobrze kalkuluję to 28 dniowe cykle...
Bardziej przykładne starania trwały 1 cykl.. więc mogę powiedzieć, że ten byłby drugi...
Lekarzzlecił mi badanie FSH i E2 - ok. 3 - 5 dc. a progesteron i testosteron ok. 20 dc. z tym, że zrobiłam około 25.. zapiszę się jeszcze raz na wizytę do niego jak nie będzie mi odpowiadało poszukam innego. Z badania kontrolnego wyszło, że wszystko jest w porządku, Jajniki o prawidłowej strukturze zrębu. Nick eluśka87, 24 l (25 leci)

P.S.: Poprosiłam o badanie hormonów, zauważyłam, że od jakiegoś czasu przybyło mi kilka kg (może to się wiązać z podjadaniem w nocy z tż ), a także bolą mnie piersi i są dokładnie takie jak opisała to jedna z wizażanek, że można je nosić rosną mi wtedy bardzo.. takie wewnętrzne uczucie, że może to jakieś zmiany hormonalne, bo wcześniej wydawało mi się to dość normalne, a takie duże dały do myślenia. Próbuję rozwikłać zagadkę i kontynuować próby... Wiem jak bardzo tż chciałby dzidziusia, a ja również z nim, ale nie zawsze jest to tak proste jak ubicie śmietanki do ciasta Wielkanocnego )
Odebrałam wyniki proges. i testost. wczoraj.. mam też wcześniejsze. Teraz czas na wizytę, niech je przeanalizuje lekarz ja nie mam kompetencji, chyba że Wy się kobietki znacie??

Wszystkim, którym się udało gratuluję z całego serca i życzę dużo spokoju w te święta.
Gabi dajesz nadzieję, że nawet jak nie są za super wyniki to jest szansa..

Ja ostatnio za dużo o tym myślę, mówię.. muszę chyba zwyczajnie wyluzować. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, u Was i u nas

Przyłączam się do życzeń owocnego fasolkowania
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.

Edytowane przez eluśka87
Czas edycji: 2012-04-07 o 17:28
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:17   #57
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: mamusie i staraczki

Witaj Eluśka
jak widzisz, pomału pomału z mniejszymi bądź większymi problemami udaje się nam zapełnić naszą listę dwupakami Także bądź dobrej myśli iiiiii do roboty
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:20   #58
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: mamusie i staraczki

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Witam,

też się zaczęliśmy nieśmiało starać. Już od 2 cykli tak intensywniej, niestety bez efektów. Mam raczej cykle 28 dniowe. Chociaż są pewne rozbieżności..Lekarz zlecił na moją prośbę badania hormonów ( ESTRADIOL, FSH, PROGESTERON, TESTOSTERON) a po świętach zapiszę się na kolejną wizytę. Nie wiem tylko dlaczego testosteron polecił zbadać 20 dc..lekarza polecila mi znajoma, ogolnie sporo ludzi go poleca i ma dobra opinie, mam nadzieje, ze nam pomoze ) czy nie powinno się badać go na początku jakoś?? Trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewuszki..Od jakiegoś czasu czytam forum o staraniach a teraz postanowiłam się udzielać. Razem raźniej.POZDRAWIAM I ZYCZE WESOLYCH SWIAT
witamy
jak bedziesz miala wiecej czasu to napisz cos o sobie
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:23   #59
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: mamusie i staraczki

Eluska witamy
Ja testosteron miałam badać 3-6 dc a progesteron ok 25 ale to było jak miałam cykle ponad 30dni (to odnośnie prog który sprawdza sie właśnie w 2 części cyklu)
Ogólnie bol piersi jest normalnym efektem właśnie wahań progesteronu, ale oczywiscie jedne czuja to bardziej drugie mniej a trzecie w ogóle
Myśle ze spokojnie powinnas zrobic monitoring cyklu zeby wiedzieć czy w ogóle owulacje są, kiedy, czy pecherzyk pęka. To Ci pozwoli szybko ewentualnie wkroczyć do akcji. Przy jak piszesz 28 dniowych cyklach myśle ze powinno być dobrze no i staraj sie wyluzowac Jest to trudne ja bez bicia przyznaje sie ze ten tydzien wakacji teraz był pierwszym od 8 miesięcy gdzie o ciazy pomyślałam z raz moze, kto wie moze to pozwoliło fasolce sie zagniezdzic
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 19:56   #60
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: mamusie i staraczki

eluśka87
witaj wpisałam Cię na listę
Drugi cykl to jeszcze króciutko także dziwi mnie że lekarz tak chetnie zlecił od razu badania, chyba że chodzisz prywatnie?
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2012-12-11 o 08:57
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.