Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 20:24   #31
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
no to i na nas zaraz przyjdzie czas na razie w kolejce pierwsza jest chyba Emma, kto chętny, żeby prześcignąć?
Oby nie tak zaraz. Ten maluszek z terminem na polowe listopada wazy 1300 gramow tylko
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:27   #32
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Lolita ekspercie podrzuć linka do recznika, przescieradła na przewijak i akcesorii do pielegnacji bo pewnie juz masz spr sprzedawce i orintujesz sie w cenach.

Ja bardzo dużo kupowałam u tego sprzedawcy, wydaję mi się że ma bardzo niskie ceny http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=17454731 i tego http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=4222926
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:28   #33
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Oby nie tak zaraz. Ten maluszek z terminem na polowe listopada wazy 1300 gramow tylko
Najważniejsze ze maja dobra opiekę.
A my mamy jeszcze dużo czasu



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość

Ja bardzo dużo kupowałam u tego sprzedawcy, wydaję mi się że ma bardzo niskie ceny http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=17454731 i tego http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=4222926
Jutro będę przeglądać. Napewno wielu dziewczynom sie przyda- dziękujemy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:28   #34
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Oby nie tak zaraz. Ten maluszek z terminem na polowe listopada wazy 1300 gramow tylko
no rzeczywiście maleństwo...

a co myślicie o tej firmie i takim czymś? (to śpiworek jest?):
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

zna ją ktoś?koleżanka mi polecała...
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:30   #35
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Jestem i ja

Wykąpana i po kolacji, a na kolację było coś niewybaczalnego - któraś z Was rano napisała o rosole, a mnie na wieczór tak na rosół naszło (chociaż w ogóle nie jem rosołu, chyba że będąc w gościach ), że rozpuściłam taką kostkę warzywną, ugotowałam makaron, wrzuciłam natkę pietruszki i spałaszowałam talerz udając, że to prawdziwy rosół
Mała zaczęła fikać w brzuchu - nie wiem czy to sprzeciw czy tak jej się ta chemia rosołowa spodobała


Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
No ja nie mam zbytniego wyboru ale półkę będę robić sama a zawiesi ja TZ więc spaść nie spadnie, pozatym nic ciężkiego na niej nie będzie tylko dup..erelki typu wilgotne chusteczki czy krem do pupy. No i jeszcze muszę zdecydować czy chcę półkę w poziomie czy pionowe narozne.
Ja też zamierzam mieć półkę nad łóżkiem. Zależy mi na wykorzystaniu przestrzeni. Pamiętam jak zmieniałam bratu pieluszkę i u niego na półce nad łóżeczkiem stał puder. W dodatku w miseczce wysypany by łatwiej było nakładać. I ja mu to zrzuciłam na głowę... Nie wiem kto był bardziej przestraszony - ja czy on? Miał z miesiąc wtedy... Do teraz pamiętam jego główkę całą białą taką - darł się strasznie i ten puder migiem dostał mu się do oczu, uszu, buzi... Mama opanowała sytuację myjąc go rumiankiem czy czymś, a historia opowiadana była przy każdej większej rodzinnej imprezie
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:32   #36
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
no rzeczywiście maleństwo...

a co myślicie o tej firmie i takim czymś? (to śpiworek jest?):
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

zna ją ktoś?koleżanka mi polecała...
Byłam w tym sklepie tydz temu, maja bardzo fajne ciuszki
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:35   #37
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

[QUOTE=lolita25;43115783]

Dzięki wielkie już przeglądam,czuje potrzebę wydania trochę wypłaty na dziecko ;-)

A kupowałaś tez tu pieluszki?
Przewijaki to mają jakieś rozmiary czy standard?

Edytowane przez isia4891
Czas edycji: 2013-10-03 o 20:39
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 20:39   #38
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Byłam w tym sklepie tydz temu, maja bardzo fajne ciuszki
a nie wiesz, jak jest z ich jakością? bo ceny chyba mało niskie?
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:43   #39
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

[QUOTE=isia4891;43115935]
Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość


Dzięki wielkie już przeglądam,czuje potrzebę wydania trochę wypłaty na dziecko ;-)

A kupowałaś tez tu pieluszki?
Przewijaki to mają jakieś rozmiary czy standard?
Maja rozmiary zdaje sie ze długość moze byc rozna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:51   #40
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

[QUOTE=isia4891;43115935]
Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość


Dzięki wielkie już przeglądam,czuje potrzebę wydania trochę wypłaty na dziecko ;-)

A kupowałaś tez tu pieluszki?
Przewijaki to mają jakieś rozmiary czy standard?
Pieluchy u innego już nie pamiętam, kiedyś podawałam link
Przewijak szczywny jest na łóżeczko 120\60 i na 140\70 ale pokrowiec frotkowy na gumce bez problemu naciągniesz na obydwa
Ja kupiłam też sobie te podkłady jednorazowe panda, są fajne będę je właśnie na przewijak kładła i do łóżeczka tym sposobem oszczędzę na praniu

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
a nie wiesz, jak jest z ich jakością? bo ceny chyba mało niskie?
Wiesz dotykałam pare ciuszków i wydawały się konkretne, oni mają w ofercie takie malutkie ciepłe szorty i do tego takie ecru getry i sweterek
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:55   #41
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Melduję się w nowym wątku
Jutro o 8:30 wizyta, będziemy dokładnie oglądać nerki...
Trzymajcie Kciuki..
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 20:57   #42
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku
Jutro o 8:30 wizyta, będziemy dokładnie oglądać nerki...
Trzymajcie Kciuki..
Trzymam!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:59   #43
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

[QUOTE=lolita25;43116222]
Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Pieluchy u innego już nie pamiętam, kiedyś podawałam link
Przewijak szczywny jest na łóżeczko 120\60 i na 140\70 ale pokrowiec frotkowy na gumce bez problemu naciągniesz na obydwa
Ja kupiłam też sobie te podkłady jednorazowe panda, są fajne będę je właśnie na przewijak kładła i do łóżeczka tym sposobem oszczędzę na praniu

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------


Wiesz dotykałam pare ciuszków i wydawały się konkretne, oni mają w ofercie takie malutkie ciepłe szorty i do tego takie ecru getry i sweterek
no to jak wrzucałaś, to pewnie Twoje zapisałam sobie na zaś to teraz się dzielę:

http://allegro.pl/listing/user/listi...00891&id=99392

zastanawiam się po ile tego sobie kupić...

i dla rozrywki:

http://demotywatory.pl/4215641/Narob...na-warcie-taty
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:59   #44
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Dziś sobie przeglądałam filmiki na you tube i trafiłam na taki z recenzją kosmetyków i byłam w szoku bo dziewczyna porównywała ten http://allegro.pl/ziajka-plyn-do-kap...575288561.html z oilatum i stwierdziła że różnica cenowa koszmarna a jakość ta sama....i co tu teraz wybrać....ja myślałam jeszcze o nivea baby z oliwką do kąpieli i teraz to już sama nie wiem
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:03   #45
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku
Jutro o 8:30 wizyta, będziemy dokładnie oglądać nerki...
Trzymajcie Kciuki..


---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Dziś sobie przeglądałam filmiki na you tube i trafiłam na taki z recenzją kosmetyków i byłam w szoku bo dziewczyna porównywała ten http://allegro.pl/ziajka-plyn-do-kap...575288561.html z oilatum i stwierdziła że różnica cenowa koszmarna a jakość ta sama....i co tu teraz wybrać....ja myślałam jeszcze o nivea baby z oliwką do kąpieli i teraz to już sama nie wiem
o tej ziajce słyszałam dużo dobrego
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:03   #46
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam też sobie te podkłady jednorazowe panda, są fajne będę je właśnie na przewijak kładła i do łóżeczka tym sposobem oszczędzę na praniu

Ale jak to do łóżeczka? Na prześcieradło i na to dziecko? Eryk ciągle mi lał na przewijak,a i kupa się zdarzała,to bym chyba takich podkładów z 5 dziennie przynajmniej musiała mieć. To chyba nie byłaby oszczędność


Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku
Jutro o 8:30 wizyta, będziemy dokładnie oglądać nerki...
Trzymajcie Kciuki..
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:05   #47
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

ale jestem wk...urzona
pisałam ostatnio, że znalazła łóżeczko na tablicy w męża rodzinnym mieście...i być może uda się je zdobyć, bo akurat jego wujek jedzie do rodzinki. dzwoniłam do babki, wszystko ugadałam, wszystko było dograne, mąż dał pieniądze bo nie mógł jechać (praca). No i dzisiaj zaczęły się cyrki wysłałam linka teściom bo chcieli (dowiedziawszy się, że to łóżeczko od prywatnej osoby a nie ze sklepu i nie daj Boże było używane) Najpierw pretensje, że nie całkiem nowe (a oni nie mają zielonego pojęcia ile kosztuje wyprawka) że to, że tamto że nie skręcone, że na zdjęcie niewiadomo czy nie oszukane .... mają tam jechać pojutrze wszyscy komisja śledcza kurde i wszytsko sprawdzić chcą jeszcze negocjować cenę Znając życie będą szukać byle pierdołę żeby tylko nie brać Babka mówiła mi przez telefon, że łóżeczko ma mała rysę, idę o zakład że nie będzie im pasowała bo oni myślą, że jak nie nowe to chyba za darmo ktoś odda
Jak bym wiedziała, że będzie taki problem to nawet bym nic nie mówiła... a kurierem niestety babka nie wyśle, tylko odbiór osobisty.

marieee trzymam kciuki za wizytę!

Edytowane przez pilotka86
Czas edycji: 2013-10-03 o 21:07
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:10   #48
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ale jak to do łóżeczka? Na prześcieradło i na to dziecko? Eryk ciągle mi lał na przewijak,a i kupa się zdarzała,to bym chyba takich podkładów z 5 dziennie przynajmniej musiała mieć. To chyba nie byłaby oszczędność




Ja kupiłam 2 opakowania na początek, wiem ze dużo osób to u nas kupowało.
Tak na prześcieradło pod pupe dziecka
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:13   #49
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
ale jestem wk...urzona
pisałam ostatnio, że znalazła łóżeczko na tablicy w męża rodzinnym mieście...i być może uda się je zdobyć, bo akurat jego wujek jedzie do rodzinki. dzwoniłam do babki, wszystko ugadałam, wszystko było dograne, mąż dał pieniądze bo nie mógł jechać (praca). No i dzisiaj zaczęły się cyrki wysłałam linka teściom bo chcieli (dowiedziawszy się, że to łóżeczko od prywatnej osoby a nie ze sklepu i nie daj Boże było używane) Najpierw pretensje, że nie całkiem nowe (a oni nie mają zielonego pojęcia ile kosztuje wyprawka) że to, że tamto że nie skręcone, że na zdjęcie niewiadomo czy nie oszukane .... mają tam jechać pojutrze wszyscy komisja śledcza kurde i wszytsko sprawdzić chcą jeszcze negocjować cenę Znając życie będą szukać byle pierdołę żeby tylko nie brać Babka mówiła mi przez telefon, że łóżeczko ma mała rysę, idę o zakład że nie będzie im pasowała bo oni myślą, że jak nie nowe to chyba za darmo ktoś odda
Jak bym wiedziała, że będzie taki problem to nawet bym nic nie mówiła... a kurierem niestety babka nie wyśle, tylko odbiór osobisty.
ech, tylko stoicka cierpliwość Cię tu może uratować... a mąż nie może się wykazać asertywnością i sam pojechać? czy też nie jest przekonany?

zresztą a propo mężów, mógłby już mój wrócić...

a no i uprzedzam, że pewnie jutro mnie będzie trochę mniej, bo sobie chyba wziął wolne
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 21:18   #50
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
ale jestem wk...urzona
pisałam ostatnio, że znalazła łóżeczko na tablicy w męża rodzinnym mieście...i być może uda się je zdobyć, bo akurat jego wujek jedzie do rodzinki. dzwoniłam do babki, wszystko ugadałam, wszystko było dograne, mąż dał pieniądze bo nie mógł jechać (praca). No i dzisiaj zaczęły się cyrki wysłałam linka teściom bo chcieli (dowiedziawszy się, że to łóżeczko od prywatnej osoby a nie ze sklepu i nie daj Boże było używane) Najpierw pretensje, że nie całkiem nowe (a oni nie mają zielonego pojęcia ile kosztuje wyprawka) że to, że tamto że nie skręcone, że na zdjęcie niewiadomo czy nie oszukane .... mają tam jechać pojutrze wszyscy komisja śledcza kurde i wszytsko sprawdzić chcą jeszcze negocjować cenę Znając życie będą szukać byle pierdołę żeby tylko nie brać Babka mówiła mi przez telefon, że łóżeczko ma mała rysę, idę o zakład że nie będzie im pasowała bo oni myślą, że jak nie nowe to chyba za darmo ktoś odda
Jak bym wiedziała, że będzie taki problem to nawet bym nic nie mówiła... a kurierem niestety babka nie wyśle, tylko odbiór osobisty.

marieee trzymam kciuki za wizytę!
No wlasnie, kazdemu sie wydaje, ze dla dziecka to powinno sie wszystko kupowac nowe, ale skompletowac wyprawke to jest kupa kasy i kazdy szuka oszczednosci, no ale nie wszyscy sa w stanie to zrozumiec.

To tak jak ostatnio moj znajomy sie oburzyl, ze czesc rzeczy dla mlodego kupuje w lumpku, chcialam mu wytlumaczyc dlaczego, ze takie dziecko zaklada to raz lub dwa i tyle itd, ale on jest niereformowalny.... Podejrzewam, ze zycie go zweryfikuje jak bedzie mial swoje dziecko
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:22   #51
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
ech, tylko stoicka cierpliwość Cię tu może uratować... a mąż nie może się wykazać asertywnością i sam pojechać? czy też nie jest przekonany?

zresztą a propo mężów, mógłby już mój wrócić...

a no i uprzedzam, że pewnie jutro mnie będzie trochę mniej, bo sobie chyba wziął wolne
no nie mógł to jest ponad 400km jego rodzinne miasto od mojego.
Planował jechać, ale nie dało rady, wujek pojechał z ciotką na kilka dni i tylko dlatego przyszło mi na myśl, że może zabrać łóżeczko, znalazłam je przypadkiem jak szukałam "łóżeczko tapczanik" inaczej w ogóle nie zawracałabym gitary Ogłoszenia oglądam tutaj gdzie mieszkam, lokalne żeby nie mieć problemów z obejrzeniem i dowozem. A tamto łóżeczko naprawdę się opłaca, nawet gdybym miała je malować tym bardziej że ma fajny materac i to wszystko jest nowe tylko stało nieużywane, ale dla nich bez gwarancji to chyba nic nie warte:/
hehe o jego powrót to raczej nie martwiłabym się

Edytowane przez pilotka86
Czas edycji: 2013-10-03 o 21:23
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:23   #52
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Witam się i ja w nowym wątku. Nie wytrzymałam i musiałam zajrzeć .
Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś na pomysł żeby u małej w pokoju nad łóżeczkiem przyczepić LENKA z takich drewnianych literek http://allegro.pl/litery-literki-dre...567854129.html coś w tym stylu
Też wypatrzyłam takie literki, ale na razie wstrzymuję się z kupnem, bo nie wiem, co jeszcze mi się spodoba
Cytat:
Napisane przez sadlaczyca Pokaż wiadomość
Moja nieobecność spowodowana była pisaniem pracy - skończyłam, złożyłam, we wtorek mam obronę
dobra robota!
Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
no rzeczywiście maleństwo...

a co myślicie o tej firmie i takim czymś? (to śpiworek jest?):
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater.
Ładny ten śpiworek .
[QUOTE=lolita25;43116222]
Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Pieluchy u innego już nie pamiętam, kiedyś podawałam link
Przewijak szczywny jest na łóżeczko 120\60 i na 140\70 ale pokrowiec frotkowy na gumce bez problemu naciągniesz na obydwa
Ja kupiłam też sobie te podkłady jednorazowe panda, są fajne będę je właśnie na przewijak kładła i do łóżeczka tym sposobem oszczędzę na praniu
No, łóżeczko bardzo szybko przyszło. Przelew zrobiłam wczoraj rano. Dobra jesteś, że skręcałaś te łóżeczka. Ja chybabym się pogubiła .
A te podkłady panda to z jakąś ceratką/ folią są?
Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku
Jutro o 8:30 wizyta, będziemy dokładnie oglądać nerki...
Trzymajcie Kciuki..
No jasne, że będziemy .

Co do bólu żeber, to pisałam o tym jakiś czas temu i rzeczywiście jest coraz gorzej. Mam wrażenie, że eksploduje mi wątroba. Pomaga, gdy delikatnie przyciskam sobie żebra dłońmi, ale litości, ile można tak czasu spędzać .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:30   #53
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś na pomysł żeby u małej w pokoju nad łóżeczkiem przyczepić LENKA z takich drewnianych literek http://allegro.pl/litery-literki-dre...567854129.html coś w tym stylu
Śliczne są te literki widziałam u kuzynki, są też takie tylko szyte z materiału, też fajne, świetnie wyglądają też takie girlandy nad łóżeczkiem lub oknem http://allegro.pl/girlanda-choragiew...591086363.html
jin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:31   #54
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

[QUOTE=Amberella;43116985]
Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
No, łóżeczko bardzo szybko przyszło. Przelew zrobiłam wczoraj rano. Dobra jesteś, że skręcałaś te łóżeczka. Ja chybabym się pogubiła .
A te podkłady panda to z jakąś ceratką/ folią są?
Myślę ze doszłabyś do wprawy po skręceniu i rozkręceniu paru
Te podkłady to coś jak taki wielki pampers\podpaska one chłoną a nie przepuszczają
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:37   #55
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

dobra, mąż przyszedł, to idę spać, dobranoc)
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:39   #56
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
No wlasnie, kazdemu sie wydaje, ze dla dziecka to powinno sie wszystko kupowac nowe, ale skompletowac wyprawke to jest kupa kasy i kazdy szuka oszczednosci, no ale nie wszyscy sa w stanie to zrozumiec.

To tak jak ostatnio moj znajomy sie oburzyl, ze czesc rzeczy dla mlodego kupuje w lumpku, chcialam mu wytlumaczyc dlaczego, ze takie dziecko zaklada to raz lub dwa i tyle itd, ale on jest niereformowalny.... Podejrzewam, ze zycie go zweryfikuje jak bedzie mial swoje dziecko
no właśnie ehh ja sama wolałabym wszystko nowe, sama średnio lubię używki, ale zwyczajnie szkoda mi kasy to po pierwsze a po drugie wolę odłożyć na inne rzeczy.
najlepsze jest to, że to łożeczko wcale wybitnie mi się nie podoba, nie chciałam różowego tylko całe białe, ale uległam, bo wiem że na dłużej posłuży i jeszcze ten materac,... zwycajnie opłaca się, nawet jeżeli miałabym je zaraz sprzedać.
druga sprawa.. moi teściowie nie mają pojęcia ile co kosztuje, zresztą nie wiem o co im w ogóle chodzi przecież to z naszych pieniędzy
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:40   #57
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

[QUOTE=lolita25;43117130]
Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Myślę ze doszłabyś do wprawy po skręceniu i rozkręceniu paru
Te podkłady to coś jak taki wielki pampers\podpaska one chłoną a nie przepuszczają
dopisałam do listy wyprawkowej
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:45   #58
sharey
Raczkowanie
 
Avatar sharey
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 274
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Witam w nowym wątku
Muszę Wam powiedzieć, że nadrabiałam Was od strony 144, masakraod godz 16 do teraz z małymi przerwami Więc co chciałam napisać to albo cytaty tu z poprzedniego wątku nie zadziałają albo już...zapomniałam
Uśmiałam się z Waszych zabawnych historii, no i jak zobaczyłam te balangi w brzuchach, to aż mnie wszystko zaczęło boleć, a mój mąż uciekł z przed laptopa po 30 sek

Tak a propo zgagi, ktoś pisał, że mleko pomaga, ale to bardzo złudne,bo wg mojego lekarza to tylko chwilowa ulga, a efekt jest taki, że jeszcze bardziej zakwasza żołądek i możne jeszcze większe odczuwać dolegliwości.


Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś na pomysł żeby u małej w pokoju nad łóżeczkiem przyczepić LENKA z takich drewnianych literek http://allegro.pl/litery-literki-dre...567854129.html coś w tym stylu
Super te literki, jak zdecyduję się w końcu na imię to zakupię
sharey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:48   #59
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Uff troche rzeczy juz kupiłam, te najpotrzebniejsze ;-) dzięki dziewczyny za pomoc, idę sie połozyć, bo syn mnie kopie po żebrach....
Ustaliłam też menu z facetami do poniedziałku. Jutro rybka,w sobote jarzynowa, niedziela rosół i pierś z pieczarkami i serem, a w poniedziałek...wasza ulubiona pomidorowa ;-) i chyba placki ziemniaczane ;-) Oczywiście rybka i pierś z ziemniaczkami i surówkami.
No to tyle na dziś ;-) Dobranoc
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:54   #60
sharey
Raczkowanie
 
Avatar sharey
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 274
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
no właśnie ehh ja sama wolałabym wszystko nowe, sama średnio lubię używki, ale zwyczajnie szkoda mi kasy to po pierwsze a po drugie wolę odłożyć na inne rzeczy.
najlepsze jest to, że to łożeczko wcale wybitnie mi się nie podoba, nie chciałam różowego tylko całe białe, ale uległam, bo wiem że na dłużej posłuży i jeszcze ten materac,... zwycajnie opłaca się, nawet jeżeli miałabym je zaraz sprzedać.
druga sprawa.. moi teściowie nie mają pojęcia ile co kosztuje, zresztą nie wiem o co im w ogóle chodzi przecież to z naszych pieniędzy
Tacy chyba już muszą być tesciowie, to jest wpisane w ich funkcję :/
Moi ostatnio stwierdzili, że w żadnym wypadku mamy nie kupować nowego wózka, bo przecież na strychu stoi po wnuczce. Nie chcielibyście widzieć tego 10 letniego !!! wózka... w opłakanym stanie, na dodatek gondola jakaś taka dziwna, miękka, że bałabym się o bezpieczeństwo Malucha. Ale oni nie widzą przeszkód. Muszę jeszcze dodać, że na brak kasy to oni naprawdę nie cierpią :/
sharey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.