Wszystko o Bułgarii - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-31, 17:00   #691
hallen
Raczkowanie
 
Avatar hallen
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Bułgaria

Ja w ogóle odradzam Monastir, ale kto co lubi
__________________
Pamiętniki z podróży :
http://hhallenn.blogspot.com/
hallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 00:37   #692
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Aha i mam jeszcze jedno pytanie. Waluta. Lepiej mieć lewy bułgarskie czy euro? Jak kształtują się ceny w tych walutach, są jakieś różnice?
Pytam, ponieważ w żadnym kantorze w mieście nie znalazłam lewów. Musiałabym:
a) zamawiać, a wtedy cena rośnie
b) jechać do innego miasta i zamawiać.
Znów cena lewa (2,00 zł), a cena euro ponad 4,00 zniechęca mnie do euro.
W Sozopolu też byłam, było spoko, dużo starych domków, poza tym parę kościółków. Można się przejechać, bo daleko nie jest Lepiej mieć lewy. Wszędzie są kantory, więc wszystko można szybko wymienić, ale nie zawsze jest to korzystne. Bg nie jest na tyle rozwiniętym krajem, żeby móc jechać tam z Euro W sumie nie widziałam chyba nawet miejsc, w których można byłoby coś kupić w tej walucie. Stąd tyle kantorów.

Nawet polskie złotówki zamienisz na miejscu. Nie bój się o to, tyle jest tam turystów z Pl, że złotówki wymienisz w dowolnym miejscu.
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 10:22   #693
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Bułgaria

My bylismy w świętym Wlazie, mala miescinka, spokój, ceny smiesznie niskie, kilka kilogramow mi przybyło Bylismy w delfinarium w Warnie oraz Nesebir, slicznie
A tak to balowalismy non stop
Bylismy równe 2 tygodnie ale pogoda w pierwszym tygodniu była raczej pochmurna.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 07:50   #694
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
My bylismy w świętym Wlazie, mala miescinka, spokój, ceny smiesznie niskie, kilka kilogramow mi przybyło Bylismy w delfinarium w Warnie oraz Nesebir, slicznie
A tak to balowalismy non stop
Bylismy równe 2 tygodnie ale pogoda w pierwszym tygodniu była raczej pochmurna.
Za 2 tygodnie lecimy z TŻ właśnie do Własu
liczę na święty spokój i ciszę
powiedz mi, czy woda i plaża w okolicy są czyściutkie?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 10:11   #695
Atalia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bułgaria

Zapraszam do wypełnienia ankiety "Zainteresowanie potencjałem turystycznym Bułgarii przez turystów z Polski" Ankieta została stworzona do pracy magisterskiej. Wszystkim którzy na nią odpowiedzą serdecznie dziękuję.
Oto link do strony na której znajduje się ankieta:
http://www.bulgaricus.com/forum/viewtopic.php?id=10095

Edytowane przez Atalia88
Czas edycji: 2013-08-04 o 10:20
Atalia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 10:24   #696
Atalia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bułgaria

Zapraszam do wypełnienia ankiety.
"Zainteresowanie potencjałem turystycznym Bułgarii wśród turystów z Polski". Wszystkim, którzy poświęcili czas na wypełnienie ankiety serdecznie dziękuję.

Oto link do strony na której znajduje się ankieta:
http://www.bulgaricus.com/forum/viewtopic.php?id=10095
Atalia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 12:05   #697
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Atalia88 Pokaż wiadomość
Zapraszam do wypełnienia ankiety "Zainteresowanie potencjałem turystycznym Bułgarii przez turystów z Polski" Ankieta została stworzona do pracy magisterskiej. Wszystkim którzy na nią odpowiedzą serdecznie dziękuję.
Oto link do strony na której znajduje się ankieta:
http://www.bulgaricus.com/forum/viewtopic.php?id=10095

Studiujesz slawistyke, czy turystyke ?
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 10:44   #698
tenre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Bułgaria

Pewnie pytanie niepoprawne politycznie , ale jakie są ceny "markowych " papierosów ? Brać ze sobą czy nie ?
tenre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 23:24   #699
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez tenre Pokaż wiadomość
Pewnie pytanie niepoprawne politycznie , ale jakie są ceny "markowych " papierosów ? Brać ze sobą czy nie ?
Ja osobiście nie palę i nie mogę zagwarantować też, że informacja jest aktualna, ale jakieś 2 lata temu koleżanka kupowała fajne papierosy w znacznie niższej cenie (poniżej 10 zł), niż w PL
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:40   #700
Agaa1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

Ceny w 2012 roku raczej nie uległy zmianie,ale byłam we wrześniu czyli poza sezonem a wtedy ceny znacznie spadają w dół Na obiadach w knajpce byłam kilka razy i za taki normalny obiad (np: kotlet,frytki,surówka) trzeba zapłacić ok 10lv,później obiady już robiłam sama bo zwyczajnie nie opłacało się. Jeśli chodzi o alkohole i produkty spożywcze najtaniej jest w marketach M&M(obok aquaparku),Mladost,Penny, Lidl(na trasie do Nessebaru) bo w tych całodobowych "marketach" Zora które są wszędzie ceny są 2 razy droższe.Jeśli chodzi o drinki,piwa w barach,klubach to często masz 2 drinki w cenie jednego,natomiast piwa czy lampka wina wiadomo wychodzi drożej niż kupić w sklepie. Fast foody są co krok wzdłuż głównego deptaka,kebaby,donatsy,mo żna nawet kupić pizze na kawałki(ok.3lv),pyszne lody na wage,zapiekanki. Jedną z najbardziej znanych dyskotek jest "Orange".Moge polecić restauracje Paciffic. Jeśli chodzi o miejsce to koniecznie nalezy odwiedzic miasteczko Nessebar 0k 3km od SB. Dostac sie tam można wspomniana ciuchcia lub autobusem. Polecam równiez Aquapark w SB(przy głownej trasie). Wycieczka do Istambułu kosztuje ok 60 euro i to jest akurat najdrozsza wycieczka fakultatywna,inne kosztuja od 25 do 35 euro i najlepiej jest z biura podrozy. W razie pytań chętne odpowiem i doradze
Agaa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:16   #701
MagduSkaaa
Przyczajenie
 
Avatar MagduSkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

Jak już jest ktoś obczajony to i ja zapytam
Za tydzien tam jade, a w sumie nigdy w Bułarii nie byłam... Powiedzcie mi co warto ze sobą wziąć (jade z biurem podrózy a nie na własną reke) i gdzie warto isc . I jeszcze jedno pytanie: mam brac cos na dlugi rekaw czy raczej nie potrzeba? Bo tak sie wlasnie zastanawiam jak to jest wieczorami.... Czy Bułgarii blizej do Egiptu w ktorym przez 2 tygodnie nie wyciągnełam ani razu sweterka z dlugim rekawem czy raczej warto wziac tak jak np nad Polskim morzem wieczorami sie moze przydac?
A moze ktoras z Was wybiera sie do slonecznego brzegu za tydzien??? Np z chłopakiem? Zawsze to razien 2 pary isc na piwko wieczorem
MagduSkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 12:05   #702
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

Cytat:
Napisane przez MagduSkaaa Pokaż wiadomość
Jak już jest ktoś obczajony to i ja zapytam
Za tydzien tam jade, a w sumie nigdy w Bułarii nie byłam... Powiedzcie mi co warto ze sobą wziąć (jade z biurem podrózy a nie na własną reke) i gdzie warto isc . I jeszcze jedno pytanie: mam brac cos na dlugi rekaw czy raczej nie potrzeba? Bo tak sie wlasnie zastanawiam jak to jest wieczorami.... Czy Bułgarii blizej do Egiptu w ktorym przez 2 tygodnie nie wyciągnełam ani razu sweterka z dlugim rekawem czy raczej warto wziac tak jak np nad Polskim morzem wieczorami sie moze przydac?
A moze ktoras z Was wybiera sie do slonecznego brzegu za tydzien??? Np z chłopakiem? Zawsze to razien 2 pary isc na piwko wieczorem
a z jakim biurem jedziesz i do jakiego hotelu jeśli mogę spytac? bo też myślimy ze znajomymi, żeby się wybrać na wyjazd (z tym ze my chcemy na studencki, chociaz już studentami nie jestesmy :P) tylko nie wiem z jakiego biura podróży najlepiej
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:52   #703
MagduSkaaa
Przyczajenie
 
Avatar MagduSkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

Ja jade z Itaka do hotelu Trakia.... My moze i tez bysmy pojechali na studencki, ale ja niecierpie niecierpie niecierpie jezdzic autobusem w takie dlugie podroze, a te studenckie sa bardzo czesto autokarem a nie samolotem.... no wiec trafila sie taka w baaaaaaardzo malych pieniazkach to sie szybko zdecydowalismy, tlyko ze we dwójke - ja i chłopak
MagduSkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:27   #704
mmari
Raczkowanie
 
Avatar mmari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

a ktoś może był samochodem lub wybiera się tym środkiem transportu ?
mmari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:56   #705
hallen
Raczkowanie
 
Avatar hallen
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Kto był w Bułgarii????

hej chciałabym odświeżyć wątek. Polecacie jakiś fajny hotel? Teraz są tanie wycieczki i planuję coś zarezerwować,ale nigdy nie byłam w Bułgarii i czekam na rady
__________________
Pamiętniki z podróży :
http://hhallenn.blogspot.com/
hallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 21:07   #706
Piotr_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kto był w Bułgarii????

Cytat:
Napisane przez hallen Pokaż wiadomość
hej chciałabym odświeżyć wątek. Polecacie jakiś fajny hotel? Teraz są tanie wycieczki i planuję coś zarezerwować,ale nigdy nie byłam w Bułgarii i czekam na rady
Witam,

W Bułgarii byłem wiele razy i wszystkim polecam. Mili ludzi ceny bardzo przystępne dla nas Polaków. Jeśli ktoś się wybiera do Bułgarii to zapraszam do siebie do apartamentu w Słonecznym Brzegu. Więcej informacji na http://bulgaria-noclegi.pl/
Piotr_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 09:45   #707
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Kto był w Bułgarii????

Cytat:
Napisane przez hallen Pokaż wiadomość
hej chciałabym odświeżyć wątek. Polecacie jakiś fajny hotel? Teraz są tanie wycieczki i planuję coś zarezerwować,ale nigdy nie byłam w Bułgarii i czekam na rady
Trochę późno odpowiadam ale może się to komuś jeszcze przydać. Jeśli mowa o hotelach na własną rękę to z booking polecam Logatero Design Hotel w Sozopolu. Mały, kameralny. Super.

A co do oferty bp to z tego co pamiętam bardzo fajny był Bilyana Beach, Burgas Beach i Iberostar Tiara Beach w Słonecznym Brzegu. Ze Złorych Piasków polecam Madarę. A no i tak całkowicie bezkonkurencyjne są hotele z Obzoru: Casablanca i Sol Nessebar Mare. Tylko jeśli ktoś chce poimprezować to ta miejscowość jakiejś szczególnej różnorodności nie proponuje.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:49   #708
MaksymilianGorski
Przyczajenie
 
Avatar MaksymilianGorski
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1
Dot.: Bułgaria

Ja polecam hotel Palazoo w Słonecznym Brzegu. Położony jest blisko plaży, obsługa miła, standard dobry a cena niewielka, zwłaszcza jeśli planujemy urlop już troszkę po sezonie- okolice września.
MaksymilianGorski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:24   #709
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Bułgaria

Ja byłam kilka razy w Bułgarii i mieszkałam w Lighthouse Golf Resort w Bałczik. Znajomi mają tam apartament i mnie zaprosili, ale wiem, że też wynajmują. Bułgaria bardzo mi się podobała, bo jest świetna słoneczna pogoda, piaszczyste plaże, no i jedzenie jest boskie (a tanie!)... ))

Polecam!
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 12:04   #710
Estoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bułgaria

Witam,

wybieram się z dzieckiem do Bułgarii - dokładnie Obzor. Mały jest alergikiem więc muszę zebrać wywiad co tam można kupić - jakie pieluchy, jakie słoiczki są dostępne, jakie sklepy w których jest taki asortyment? Jest jakiś rodzic, który przerabiał ten temat?
Estoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 21:09   #711
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

Bylam w obzorze ale sloiki mialam swoje oczywiscie cora nimi pogardzila i jechala na hotelowym

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 07:25   #712
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Bułgaria

My lecimy w tym roku z dwulatką do Słonecznego Brzegu najbardziej liczę na piękną pogodę i zdrowie. Reszta na pewno będzie wspaniała
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 19:37   #713
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

W hotelu w którym byłam jedzenie było pyszne
jak się mA all to zawsze się coś znajdzie co dziecku posmakuje , u nas było zarełko osobne dla dzieci
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:24   #714
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
W hotelu w którym byłam jedzenie było pyszne
jak się mA all to zawsze się coś znajdzie co dziecku posmakuje , u nas było zarełko osobne dla dzieci
ja wynajmowałam pokój w sozopolu taniej wyszlo niz hotel
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 20:21   #715
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Butterfly0008 Pokaż wiadomość
ja wynajmowałam pokój w sozopolu taniej wyszlo niz hotel
Ja byłam z dwójką dzieci ( 3 lATA I ROK ) mój spokój psychiczny ( to że mam posprzatane i podane jedzenie ) było 100 razy ważniejsze niż cena tego hotelu
Dzieci były za małe na pobyt w pokoju , na czekanie na żarcie w knajpie , na łażenie po zakupy żeby to jedzenie zrobić itd .
Mieliśmy AL i to był strzał w dyszkę
Teraz chętnie za to śmigam na kempingi

A hotel ten - bardzo polecam jak ktoś ma dzieciaki
Jest też klub dla dzieci z POlskim animatorem z neckermana , dzieci w wieku przedszkolnym można było zostawić na zajęcia

http://www.miramar-bg.com/en/
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 17:20   #716
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

czescz dziewczyny wybieram sie swoim samochodem z rodzinka i chlopakiem do slonecznego brzegu, rezerwacje apartamentu mamy od 26lipca-2sierpnia, wybiera sie ktos moze? jedziemy pierwszy raz i szukamy drugiego auta do towarzystwa

Jezdzil ktos moze swoim samochodem i da jakies wskazowki dotyczace trasy, granic, winiet, noclegow?
a moze polecacie ciekawe miejsca juz w bulgarii?

Juz teraz zaczynamy sie z mama zastanawiac co brac ze soba i ile czego macie jakas swoja liste rzeczy obowiazkowych wybierajac sie na wakacje na gorace plaze?
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 20:21   #717
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez kreconaa Pokaż wiadomość
czescz dziewczyny wybieram sie swoim samochodem z rodzinka i chlopakiem do slonecznego brzegu, rezerwacje apartamentu mamy od 26lipca-2sierpnia, wybiera sie ktos moze? jedziemy pierwszy raz i szukamy drugiego auta do towarzystwa

Jezdzil ktos moze swoim samochodem i da jakies wskazowki dotyczace trasy, granic, winiet, noclegow?
a moze polecacie ciekawe miejsca juz w bulgarii?

Juz teraz zaczynamy sie z mama zastanawiac co brac ze soba i ile czego macie jakas swoja liste rzeczy obowiazkowych wybierajac sie na wakacje na gorace plaze?

Współczuję tak ciężkiej trasy , jak na tak krótki pobyt
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:19   #718
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

nie my jedni jedziemy swoim, na tydzien, mysle ze tak zle nie bedzie
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 12:57   #719
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez kreconaa Pokaż wiadomość
nie my jedni jedziemy swoim, na tydzien, mysle ze tak zle nie bedzie
4 dni jazdy - no chyba że postoju nie robicie na 7 dni pobytu dobry bilans
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 08:42   #720
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

Chcemy kilka miast zobaczyc po drodze, mysle ze nocleg w rumuni na kilka godzin wystarczy, pozatym jedziemy w 3 kierowcow, wiec planujemy sie zmieniac, aby nie jechac ponad 30h spokojnie wystarczy nam 7 dni jak na pierwszy raz w Bulgarii
Pytalam raczej o wskazowki, a nie o zniechecanie
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 12:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.