Seks z DJ'em - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-14, 21:19   #91
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Seks z DJ'em

Na pewno wina lezy po obu stronach. Jak facet nie bedzie chcial, to nikt go do tego seksu nie zmusi. A ze dla niektorych taka panienka to latwa zdobycz: bez wysilku ma dziewczyne do lozka, to korzystaja. Dla mnie to smutne, ale widocznie takie czasy nastaly. Jedne dziewczyny "zaliczaja" djow, inne muzykow, czy tez sportowcow

A tak swoja droga, chodze sporo po klubach, ale przyznam szczerze, ze jeszcze nigdy nie bylam swiadkiem opisywanej w artykule sytuacji.
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 06:01   #92
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Seks z DJ'em

to raczej nie dzieje sie "na widoku"
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:27   #93
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: Seks z DJ'em

DJ-je są różni.
Ale jest taki jeden co się zwie DJotek , nie jest łatwy co prawda, ale jak już się uda jakiejś fance zaciągnąc go "za scenę" to słyszałem różne potem opowiastki....może któraś też słyszała ... to potwierdzi
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:30   #94
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: żory
Wiadomości: 91
Dot.: Seks z DJ'em

oni - napalone samce, one - ku*ewki.
__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 02:04   #95
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Seks z DJ'em

moj Tz jest Djem i bardzo mnie cieszy, ze juz przestal grac ze wzgledu na lepiace sie do niego panny, nie wiem, co one mysla, ze jak prowadzi impreze, to jest jakims Bogiem, ale zawsze pelno tych szumowin wkolo DJki bylo i chociaz on nie korzystal, to ile ja sie nerwow najadlam jak sie chcialy wepchac do jego DJki, zeby zaimponowac towarzystwu, ze niby VIPkami sa czy co, nie wiem
Jedno wiem, ciesze sie niezmiernie i nie pozwolilaby mu wrocic, zbyt mocno go kocham
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 19:03   #96
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Seks z DJ'em

Mam kilku kumpli DJ-ów - głównie dlatego, że straaaasznie dużo imprezuję i po jestem rozpoznawalna w niektórych lokalach, bywam tam co piątek-sobotę pod rząd.
Nie są to jacyś 'wielcy artyści', ani nie grają w 'wielkich klubach', tylko takich... okolicznych, bardziej pubo-dyskotekach. A mimo to - powodzenie mają cholerne!

I to prawda, często korzystają z okazji - mam nawet dobrego kolegę, który w ten sposób zdradza swoją dziewczynę, z którą jest od 2 lat... i ona o tym wie: /
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 21:43   #97
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Seks z DJ'em

Mój ukochany jest dj-em, chodziłam z nim na imprezy, ale nie raz miałam ochotę wydłubać oczy tym laskom co prosząc o piosenkę tak się okropnie wyginały przed dj-ką, wywalały biust i pochylały się na maxa by "szepnąć" mu na ucho nazwę piosenki..nawet nie przejmowały się moim sztyletująco-morderczym wzrokiem zza jego pleców..jestem strasznie zazdrosna, bo bardzo go kocham i a on jest taki trochę "towarzystki" w sensie nie umie tworzyć granic między ludźmi a nim, i nieraz o to były awantury, ale teraz jest lepiej, nie gra już po dyskotekach, ale po ładnych lokalach, na dancingach, weselach itd..więc jest lepiej, chociaż ostatnio grał dłużej w jednym takim eleganckim lokalu i ja z nim nie chodziłam tam, męczy mnie siedzenie tyle czasu nic nie robiąc.. a raz poszłam i mój ukochany pyta ise barmanki (młoda dziewczyna) jak dizś z imprezą, a ona na to "no ja dziś nie będę tańczyć" z takim nieco zalotnym głosem, a mnie jakby piorun trafił! okazało isę jednak że dziś nie ma imprezy, szef zapomniał go powiadomić, i na odchodne jak poszłam bliżej wyjscia, to usłyszałam jak mój ukochany mówi jej "to cześć" a ona na to" cześć, ale niue wiem kiedy się następnym razem zobaczymy.."znów tym przymilnym głosem oczywiście potem zrobiłam mu awanturę co to ma byc?? a on na to ze ona mu jest kompletnie obojętna,nie słyszał wczesniej od niej nic takiego podobnego, a poza tym jest brzydka bo ma taka końską twarz.. więc ona to powiedziała po to bym ja była zazdrosna? chciała mi powkazać "uważaj mała? może on nie jest ci wierny?" byłam tak okropnie wściekła, bo myślałam ze tu mam spokój a tu jakaś lalunia mi takie teksty rzuca.. teraz jest tam na sylwestrze, a ja w domu siedzę nie wytrzymałabym tam za nic w świecie siedząc obok do 6 rano i nic nie robiąc.. do tematu, ja staram isę ufać mojemu ukochanemu, poza tym wiem ze on chce być ze mną i będzie moim mężem w przyszłości bo.. poprosił mnie o rękę! i widzę ze mnie bardzo kocha..ale czasem chyba jaik każdej dziewczynie będącej w związku, puszczają nerwy i jest zazdrosna.. dodam że ja dopinguje mojego ukochanego w jego pasji, ma swoje marzenie do którego akualnie dązyu i ja go mocno wspieram i pomagam mu jak mogę..

Wizażanki, któe jesteście w związku z Dj-ami, jak sobie radzicie gdy nie jedziecie z ukochanym na imprezę którą on gra?

dodam ze mam kolegę dj-a który z każdej imprezy miał kilka numerów telefonów, i dziewczynę swoja która się awanturowała o te laski inne, a jak ja rzucił w końcu to był wściekły z przez nią teraz wiele numerów jest nieaktulanych więc to zależy od czyjegoś nastawienia i charakteru..co dla niego jest ważne w życiu..
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 11:53   #98
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez malutka 166 Pokaż wiadomość
Mój ukochany jest dj-em, chodziłam z nim na imprezy, ale nie raz miałam ochotę wydłubać oczy tym laskom co prosząc o piosenkę tak się okropnie wyginały przed dj-ką, wywalały biust i pochylały się na maxa by "szepnąć" mu na ucho nazwę piosenki..nawet nie przejmowały się moim sztyletująco-morderczym wzrokiem zza jego pleców..jestem strasznie zazdrosna, bo bardzo go kocham i a on jest taki trochę "towarzystki" w sensie nie umie tworzyć granic między ludźmi a nim, i nieraz o to były awantury, ale teraz jest lepiej, nie gra już po dyskotekach, ale po ładnych lokalach, na dancingach, weselach itd..więc jest lepiej, chociaż ostatnio grał dłużej w jednym takim eleganckim lokalu i ja z nim nie chodziłam tam, męczy mnie siedzenie tyle czasu nic nie robiąc.. a raz poszłam i mój ukochany pyta ise barmanki (młoda dziewczyna) jak dizś z imprezą, a ona na to "no ja dziś nie będę tańczyć" z takim nieco zalotnym głosem, a mnie jakby piorun trafił! okazało isę jednak że dziś nie ma imprezy, szef zapomniał go powiadomić, i na odchodne jak poszłam bliżej wyjscia, to usłyszałam jak mój ukochany mówi jej "to cześć" a ona na to" cześć, ale niue wiem kiedy się następnym razem zobaczymy.."znów tym przymilnym głosem oczywiście potem zrobiłam mu awanturę co to ma byc?? a on na to ze ona mu jest kompletnie obojętna,nie słyszał wczesniej od niej nic takiego podobnego, a poza tym jest brzydka bo ma taka końską twarz.. więc ona to powiedziała po to bym ja była zazdrosna? chciała mi powkazać "uważaj mała? może on nie jest ci wierny?" byłam tak okropnie wściekła, bo myślałam ze tu mam spokój a tu jakaś lalunia mi takie teksty rzuca.. teraz jest tam na sylwestrze, a ja w domu siedzę nie wytrzymałabym tam za nic w świecie siedząc obok do 6 rano i nic nie robiąc.. do tematu, ja staram isę ufać mojemu ukochanemu, poza tym wiem ze on chce być ze mną i będzie moim mężem w przyszłości bo.. poprosił mnie o rękę! i widzę ze mnie bardzo kocha..ale czasem chyba jaik każdej dziewczynie będącej w związku, puszczają nerwy i jest zazdrosna.. dodam że ja dopinguje mojego ukochanego w jego pasji, ma swoje marzenie do którego akualnie dązyu i ja go mocno wspieram i pomagam mu jak mogę..

Wizażanki, któe jesteście w związku z Dj-ami, jak sobie radzicie gdy nie jedziecie z ukochanym na imprezę którą on gra?

dodam ze mam kolegę dj-a który z każdej imprezy miał kilka numerów telefonów, i dziewczynę swoja która się awanturowała o te laski inne, a jak ja rzucił w końcu to był wściekły z przez nią teraz wiele numerów jest nieaktulanych więc to zależy od czyjegoś nastawienia i charakteru..co dla niego jest ważne w życiu..




A dlaczego nie poszłaś tam na sylwestra?

Ja bym poszła i zatańczyła przed nim jakoś wyzywająco lub coś Raczej nie siedziała bym za jego plecami




BTW. U mnie w miescie jest jeden taki dosyc znany DJ.
Z tego, że zabila się przez niego żona Mieli dziecko, dom no a on cóż... wolał chyba te panienki z dyskotek. Żona ich nakryła i nałykała się tabletek.
A od tego czasu ten Dj strasznie schudł, przestał grać...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 13:20   #99
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A dlaczego nie poszłaś tam na sylwestra?

Ja bym poszła i zatańczyła przed nim jakoś wyzywająco lub coś Raczej nie siedziała bym za jego plecami




BTW. U mnie w miescie jest jeden taki dosyc znany DJ.
Z tego, że zabila się przez niego żona Mieli dziecko, dom no a on cóż... wolał chyba te panienki z dyskotek. Żona ich nakryła i nałykała się tabletek.
A od tego czasu ten Dj strasznie schudł, przestał grać...

Wlasnie ja bym ubrala sie fajnie,tanczyla zmyslowo i w ogole pokazywala ze ten chlopak jest moj i w nosie mam texty tej dziewczyny.



Smutna historia
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 14:58   #100
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Seks z DJ'em

zostałam w domu bo nie wytrzymałabym tam tak długo, położyłams ię przed pierwszą, bo źle się czułam..a poza tym to był elegancki lokal, raczej ludzie w średnim wieku, nie wypadałoby tak wyjść i zatańczyć przed nim..niewiem czy ta dziewczyna tez tam była, nie pytałam go o to jeszcze..teraz znów tam bdzie grał imprezy, jakieś dancingi czy cos..ehh..ale chcę mu ufać, bez tego to ani nasza miłośc nie przetrwa, ani nawet pracował np.w biurze obsługi klienta..tak mi się wydaje..może pójde z nim kiedyś w weekend tam, to mniej godzin i może wtedy będzie okazja pokazac, z kim on jest naprawdę...

Edytowane przez malutka 166
Czas edycji: 2008-01-06 o 18:56
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 15:34   #101
doris_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar doris_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 137
Dot.: Seks z DJ'em

Może nie do końca o to chodzi, ale obejrzyjcie ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=OcJVhr8pQn8
Podałam ten link odnośnie tego, że we wcześniejszych postach była mowa nie tylko o dj - ach, ale także o np. raperach.

Dla mnie to po prostu żenada, masakra, po prostu mi się to w głowie nie mieści

BTW: ktoś tej dziewczynie niemiłego psikusa zrobił, że umieścił to nagranie w necie ...
__________________
DoRiS

" Wszystko w Twoich rękach, możesz budować, możesz burzyć ! (...) "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6111868# post6111868

- GRINDERSY czarne na wymianę
doris_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 15:43   #102
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Seks z DJ'em

OMG
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 19:46   #103
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Seks z DJ'em

poszukajcie na you tube film z Akonem jak wykorzystał na scenie córkę pastora..masakra
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 00:24   #104
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez doris_stokrotka Pokaż wiadomość
Może nie do końca o to chodzi, ale obejrzyjcie ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=OcJVhr8pQn8
Podałam ten link odnośnie tego, że we wcześniejszych postach była mowa nie tylko o dj - ach, ale także o np. raperach.

Dla mnie to po prostu żenada, masakra, po prostu mi się to w głowie nie mieści

BTW: ktoś tej dziewczynie niemiłego psikusa zrobił, że umieścił to nagranie w necie ...
Aaaj link już nie działą ...
Co tam było?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 00:56   #105
doris_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar doris_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 137
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Malinezja Pokaż wiadomość
Aaaj link już nie działą ...
Co tam było?
Faktycznie, nie działa ... Hmmm ... W filmiku pewna eee... dziewczyna zwierza się w bardzo dosadny sposób czego to ona nie robiła z Peją. Jest kompletnie pijana a filmuje ją chyba jakiś kolega ( ? ) Na sam koniec pokazuje "dolne wdzięki" w całej okazałości. Niezła kariera się dziewczynie włączyła ...
__________________
DoRiS

" Wszystko w Twoich rękach, możesz budować, możesz burzyć ! (...) "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6111868# post6111868

- GRINDERSY czarne na wymianę
doris_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:59   #106
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Seks z DJ'em

no dziewczyna zablysnela, moze to zobaczy i sie opamieta
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:05   #107
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Seks z DJ'em

tamten nie działa (szokowy był, fakt )
więc użyczę ten - od 3 dni się z niego śmieję:
http://www.youtube.com/watch?v=ZoxOP...eature=related
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 17:35   #108
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Seks z DJ'em

widzialam ten filmik, pewnie ma IQ osla
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 00:00   #109
anitka1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
GG do anitka1980
Dot.: Seks z DJ'em

Dla mnie DJ to zaden zawod (owszem taka gwiazda ma z tego niezle pieniadze) ale dla mnie to zabawa. Na pewno nie dla powznego mezczyzny. No moze jedynie jako forma rozrywki do czasu do czasu.
Prawda jest taka ze facet ktory potraktuje to zbyt powaznie, nie ma szans na udany zwiazek na dluzsza mete. Tak sie po prostu nie da (wystarczy poczytac wypowiedzi dziewczyn dj-ow z tego watku). Prawda jest taka ze mezczyzni zajmujacy sie muzyka, sztuka, fotografia etc nie sa dobrymi kandydatami na do dluzszego zwiazku, a wrecz pzreciwnie. "Sama moglabym powiedziec rowniez wiele w tym temacie.
anitka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 00:06   #110
laki82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 61
Dot.: Seks z DJ'em

Powiem wam tak: Jestem Dj i mam wielu kumpli dj. Jeden z nich powiedział mi bardzo mądrą rzecz: Laki, dj to jeden z bardziej kur.ewskich zawodów na świecie Co miał na myśli chyba nie muszę tłumaczyć. Inny kumpel swego czasu miał nawet w telefonie zapisane numery dziewczyn które były chętne zawsze. Wpisywał je jako: "ruch..ie" Cięzko jest mi to sobie wyobrazić. Może dlatego, że odkąd grałem zawsze byłem ze swoją dziewczyną i to ona wspierała mnie keidy stawiałem pierwsze kroki w tym fachu. Raz podeszła do mnie jakaś dziewczyna, poprosiła o jakiś numer i powiedziała "No prosze zrób to dla mnie" Usmiechnąłem się i pytam ironicznie: A kim Ty niby jesteś, że mam to dla Ciebie zrobic?" Ona na to: No bo... bo ja jestem fajna" Szok. Poza tym jak tylko jakaś kobieta próbowała oprzeć się na mnie, objąć itp stanowczo odtrącałem. :/ Nie szufladkujmy wszyskich dj bo nie wszyscy są tacy jak ten czy tamten.
Ah zapomniałbym.... Często zdarza mi się, że publicznie na djdżejce obejmuję swoją dziewczynę tak żeby inne widziały gdzie ich miejsce. Czasami damy sobie gorącego całusa
Pozdrawiam
laki82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:40   #111
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Seks z DJ'em

IMHO jak się zawsze zastanawiałam, dlaczego takie dziewczyny ("łatwe", "seks bez zobowiązań") robią to za darmo? Mężczyźni potrafią placić ciężką kasę za damskie towarzystwo. Przecież mogłby połączyć przyjemne z pożytecznym.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:59   #112
anitka1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
GG do anitka1980
Dot.: Seks z DJ'em

Elfir: Trafne spostrzezenie. Ale moze one faktycznie traktuja to jako rodzaj sportu ;-) jedynie.
anitka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:48   #113
laki82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 61
Dot.: Seks z DJ'em

Chyba tak, jak było gdzieś zauważone wcześniej - traktują to jak wyzwanie. Jeżeli do tego dochodzi konkurencja z koleżanką i zapewne jakaś przyjemność to po prostu nie myslą o pieniądzach. Tak czy inaczej jest to żenujące. I żenujący są tak samo faceci którzy z tego korzystają, jak one same.
laki82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 13:57   #114
anitka1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
GG do anitka1980
Dot.: Seks z DJ'em

Prawda jest taka, to tylko jakies szm**y. NIC wiecej.
Zarowno panienki swiadczace w ten sposob swoje uslugi jak i idioci z nich koszystajacy.
anitka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:42   #115
Miedziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Miedziana
Dot.: Seks z DJ'em

*

Edytowane przez Miedziana
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:15
Miedziana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:05   #116
doris_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar doris_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 137
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
tamten nie działa (szokowy był, fakt )
więc użyczę ten - od 3 dni się z niego śmieję:
http://www.youtube.com/watch?v=ZoxOP...eature=related
Ooooo Oksana to już kultowa postać niezłą ma bajerę

OT: Dziewczyny, jak się wstawia emotki ? chodzi mi o te w stylu mdleje, kilim, rotfl itd.
__________________
DoRiS

" Wszystko w Twoich rękach, możesz budować, możesz burzyć ! (...) "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6111868# post6111868

- GRINDERSY czarne na wymianę
doris_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 17:33   #117
Miedziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Miedziana
Dot.: Seks z DJ'em

*

Edytowane przez Miedziana
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:17
Miedziana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:07   #118
laki82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 61
Dot.: Seks z DJ'em

laki82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 20:48   #119
anitka1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
GG do anitka1980
Dot.: Seks z DJ'em

: /

Edytowane przez anitka1980
Czas edycji: 2008-01-23 o 22:14
anitka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:27   #120
Miedziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Miedziana
Dot.: Seks z DJ'em

*

Edytowane przez Miedziana
Czas edycji: 2008-12-14 o 15:13
Miedziana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.