Kosmetyczka w Gdyni! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 21:23   #1
awinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Thumbs up

Kosmetyczka w Gdyni!


Witam, po raz pierwszy zakładam jakiś wątek na forum więc jak coś mi nie wyjdzie to proszę o wyrozumiałość. Z czasem pewnie nabiorę wprawy...
Jeśli szukacie dobrej, powtarzam dobrej, kosmetyczki w Trójmieście to z całą pewnością mogę polecić Wam P.Agę ze Studia Fryzur i Kosmetyki w Gdyni. Babka jest rewelacyjna, a trochę gabinetów już zwiedziłam, nawet kilka niby takich super, a też potem było jakoś licho...bardzo mi się podobało jej podejście do Klienta. Po raz pierwszy ktoś przeprowadził ze mną dokładny wywiad co i jak, czego oczekuję itp, a dopiero później przeszła do tego co poleca i dlaczego. Bez jakiegoś naciskania i wciskania kitów, które idzie wyczuć czasem na kilometr.Nawet dostałam diagnozę skóry+zalecenia do domciu wraz z polecanymi produktami, które powinnam używać w domu ! Żeby się nie rozwodzić...warto do niej pójść, jeśli ktoś ceni sobie jakość usługi, bo na prawdę warto. Zabiegi rewelka, a masaże cudownie odprężające
awinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 13:07   #2
czis21
Raczkowanie
 
Avatar czis21
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Rumia
Wiadomości: 30
GG do czis21
Dot.: Kosmetyczka w Gdyni!

A zorientowałaś się może jakie zabiegi przeprowadzają w tym salonie?
czis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:15   #3
awinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyczka w Gdyni!

Witaj czis21
Ja robiłam zabiegi na twarz (Bioline - Primaluce)i pewnie dalej będę je kontynuować, ale z tego co wiem to mają w ofercie bardzo dużo zabiegów na ciało również.
W przyszłym tygodniu wybieram się na masaż całościowy do fizjoterapeuty, który tam pracuje. Podobno jest dobry, ale przekonam się na własnej skórze.Jak będziesz zainteresowana to podzielę się wieściami na ten temat
Nie wiem czego szukasz, ale podczas zabiegów Pani Agnieszka wspominała, że chyba od września wchodzą w jakieś najnowsze lasery do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień, a także do liftingu. Chyba do czegoś jeszcze, ale się teraz zakręciłam i nie chcę wprowadzić Cię w błąd )) Tego na ich stronie jeszcze nie ma, ale myślę, że byłoby najlepiej jakbyś sama zajrzała na www.studiogdynia.pl, a w razie czego to pisz może do nich na maila albo zadzwoń.
Pozdrowienia
awinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 13:14   #4
czis21
Raczkowanie
 
Avatar czis21
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Rumia
Wiadomości: 30
GG do czis21
Dot.: Kosmetyczka w Gdyni!

Brzmi dobrze. Oczywiście pochwal się jak po zabiegu
Ale mnie jednak bardziej interesuje kwestia cenowa. Możesz powiedzieć ile zapłaciłaś za ten zabieg na twarz? I ogólnie opowiedz na czym to polegało i czy rzeczywiście widziałaś efekty?
czis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 06:33   #5
awinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyczka w Gdyni!

Zabieg, który miałam robiony - to zabieg z kwasami (jakąś kombinacją kwasów skutecznych, ale nie podrażniających skóry, bo mam sporo naczynek i generalnie dość wrażliwą skórę). Miałam sporo zaskórników, rozszerzone pory, twarz szybko się świeciła mimo używania produktów matujących. Przeszłam serię 5 zabiegów i jest zdecydowanie lepiejW widoczny sposób poprawił się koloryt skóry. Jest jakby taka "lżejsza" i zdecydowanie przyjemniejsza w dotyku. Zwężone zostały pory. Nie do końca oczywiście, ale nie mogę mieć zbyt mocnych kwasów i kosmetyczka mnie o tym uprzedziła, że po wakacjach będę musiała coś jeszcze zrobić. W zasadzie jest tak jak mówiła. Do tego był masaż, ale zdecydowanie inny niż ten, który wykonywano mi do tej pory. Bardziej relaksacyjny i odprężający. Kupiłam też pielęgnację domową i wydaje mi się, że to był bardzo dobry pomysł, bo widzę różnicę.Jeden zabieg kosztował mnie 180zł czyli ani drogo ani tanio. Raczej bym powiedziała, że w normie biorąc pod uwagę całość zabiegu i jego efekty.
awinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.