Maseczki CUDA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-03, 20:19   #1
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113

Maseczki CUDA


Jakie sa Wasze ulubione maseczki czyniace "CUDA"?Takie ktore oczyszczaja i poprawiaja kondycje skory nie wysuszajac jej?A moze sa jakies domowe sposoby,ktore Wam pomogly?Czekam na propozycje!Ja osobiscie preferuje maseczke z platkow owsianych ktora radzi sobie z podrazniona skora,przesuszona a z drugiej strony z drobnymi wypryskami i innymi niespodziankami,czasem stosuje sobie kuracje tygodniowa polegajaca na zmywaniu platkami twarzy rano i wieczorem.Skora jest czysciutka i wygladzona i mnie podatna na czynniki zewnetrzne.(mam mieszan cere)Pozdrawiam!
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 22:01   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Maseczki CUDA

Moja ulubiona maseczka to drozdzowa poprawia kondycje mojej sklonnej do wypryskow i przetluszczen skory.Moja skora jest po niej gladka, zmniejsza moje ogromne pory i wydaje mi sie ze rowniez ma wlasciwosci nawilzajace.Przynajmniej takie mam wrazenie
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 22:12   #3
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Maseczki CUDA

Zapomnialam dodac ze maseczka drozdzowa oczywiscie wlasnej roboty.Drozdze mieszam z odrobina mleka zeby nie splywala z buzi i nakladam na twarz na 15-20 min a nastepnie zmywam ja letnia woda.Dla mnie super.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 12:11   #4
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Maseczki CUDA

niestety ja jeszcze nie znalazlam maseczki czyniacej cuda . lubie maseczke jablkowa: tre jablko na drobnej tarce, odcedzam sok ( bo bedzie splywal ) i mieszam ze slodka smietana. papke nakladam na 15 min, potem zmywam. najlepiej jest sie z nia polozyc, bo inaczej mozna ja zgubic w lazience lub w pokoju a ja zawsze mam ze soba reczniczki kuchenne lub chusteczki bo sok splywa we wlosy i na lózko. nakladam maseczke tez na kolana jak sa suche i szorstkie. dobra maseczka ale nie lubie przygotowan dlatego nie zasluguje na 5*
pozdrowienia
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 12:16   #5
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: Maseczki CUDA

zgadzam się...ta maseczka jest boska
widziałam jej inne wersje, np z miodem(raczej nie dla cery z kruchymi naczynkami), łyżką oliwy z oliwek czy sokiem z cytryny
Eris ma taką "gotową" maseczkę, ale nie jest nawet w połowie tak dobra jak domowa
niedługo zaczną mnie podejrzewać o produkcję bimbru
(cukier staram się kupować w innym sklepie))
był tu kiedyś na wizażu taki wątek, na przepisy maseczek, może poszukaj w archiwum?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 12:30   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Maseczki CUDA

Kocham maseczki! Dają mi wtedy poczucie że naprawdę dbam o siebie ale ja stosuję przede wszystkim gotowe, z wielu względów. Sama tylko tak jak Ty od czas do czasu przemywam skórę płatkami owsianymi - swietny naturalny peeling. Jestem również fanką drożdży (zewnętrznie i wewnętrznie) i czasami zdarzało mi się robic maseczkę drożdży z kapką mleka, ale teraz jestem raczej leń i używam gotowych - Sorayi w saszetkach, Bandi i Eris poniżej 20.

Nie robię domowych maseczek dlatego że nie bardzo wierzę w ich działanie. Parę razy spróbowałam takich maseczek - jestem alergikiem i odradzam osobom o cerze nadwrażliwej. Maseczka z niewinnego ziemniaka spowodowała u mnie straszny obrzęk cery plus dziwny wysyp nie wiadomo czego, a po pomidorze miałam gębę jak rasowy pomidor (chodzi mi o koloryt, rzecz jasna). Zaznaczam że nie jestem uczulona na te warzywka, jeść mogę do woli. Po prostu sądzę że taka maseczka ma sens jakbym sobie sama w przydomowym ogródku wyhodowała takiego pomidorka (a i to raczej w nieskalanym ekologicznie obrębie!), bez zadnych sztucznych nawozów itd. Pamiętam jak kiedyś jakiś znany dermatolog - chyba dr Noszczyk wypowiadała się na ten temat - też woli gotowe, bo mają lepsze składniki o silniejszym działaniu, stabilną recepturę, są w stanie zadziałać lepiej. Maseczki domowej roboty to raczej takie placebo dla naszego umysłu przytaczam to co wyczytalam! Ja sama wolę gotowe maseczki, moją ulubioną jest ziemia wulkaniczna Abacosun oraz nieśmiertlena glinka Argiletz. Z najwilżających najbardziej lubię Dax Minerały.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 18:43   #7
pearl
Przyczajenie
 
Avatar pearl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Re: Maseczki CUDA

Ja uwielbiam maseczkę Dermiki z tej serii Preventi. Zawiera żółtą glinkę i ma piękny zapach, a skóra po niej jest mięciutka, rozjaśniona i gładziutka. Dla mnie po prostu super
__________________
Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom
pearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-05, 13:32   #8
gabrysia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18
GG do gabrysia1
Re: Maseczki CUDA

Moja ulubiona maseczka to Death See Mud Mask 70% - w aptekach i dobrych grogeriach.Kosztuje około 40 zł, ale tuba duża i starcza na długo. Gorąco polecam. Oczyszcz i bardzo dobrze nawilża. Cera jest jasna, gładka i oczyszczona. Kiedy już mi się kończy i trudno jest cokolwiek wycisnąć, to przecinam ją na pół i kładę na dekolt i dłonie. Skóra jest wspaniała. Dodam, że mam cerę mieszaną, bez większych niespodzianek, ale myślę, że na nie też dobrze podziała, bo błotko z Morza Martwego działa świetnie i na trądzik, i na łuszczycę, oraz rózne alergie.
gabrysia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.