Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 19:17   #4591
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
edit:
Homyczku Miła, wyjaśnij ofermie, co to jest BS? Proszę.
BS, czyli Body Sculpting. Najpierw oczywiście rozgrzewka na stepie, albo bez stepu, a potem ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Używane są tu niewielkie obciążenia (hantle, czasem też dżwigamy sobie step ). Jest to trening o umiarkowanej intensywności.

Tak jest przynajmniej w klubie do którego uczęszczam
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:25   #4592
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
BS, czyli Body Sculpting. Najpierw oczywiście rozgrzewka na stepie, albo bez stepu, a potem ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Używane są tu niewielkie obciążenia (hantle, czasem też dżwigamy sobie step ). Jest to trening o umiarkowanej intensywności.

Tak jest przynajmniej w klubie do którego uczęszczam
Dziękuję.
Wygląda na bardzo wydajną metodę modelowania sylwetki...
Wszystko, oczywiście, do muzyki, tak?

Ja na siłkę chodzę jak klasyczny facet. Kubeł odzywki, duże obciążenia, rozbudowa mięśni i , jeśli się zdarzy, licytacja z kumplami, kto więcej wyciśnie (liczy się to proporcjonalnie do masy ciała, więc jestem w czołówce stawki).
Wszelkie aerobowe zajęcia zabijają mnie muzycznie właśnie... Jakoś nikt nie chce kicać pod Sepulturę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:27   #4593
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Wygląda na bardzo wydajną metodę modelowania sylwetki...
Wszystko, oczywiście, do muzyki, tak?


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja na siłkę chodzę jak klasyczny facet. Kubeł odzywki, duże obciążenia, rozbudowa mięśni i , jeśli się zdarzy, licytacja z kumplami, kto więcej wyciśnie (liczy się to proporcjonalnie do masy ciała, więc jestem w czołówce stawki).
Wszelkie aerobowe zajęcia zabijają mnie muzycznie właśnie... Jakoś nikt nie chce kicać pod Sepulturę.


Trening godny podziwu
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:28   #4594
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jakoś nikt nie chce kicać pod Sepulturę.

chciałam przyjść do komputera z kubkiem herbaty, ale coś mnie tknęło żeby jej ze sobą nie zabierać - już wiem dlaczego
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:28   #4595
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Tymeno, masz rację, to podobne zapachy
byłam w Sephorze,żeby przetestować Jose Esenberga, pierwsze wrażenie miałam takie, że to bliźniaczo podpbne zapachy, ale potem wyszła mi z Jose taka kawa jak w Inside Trussardiego, ze śmietanką, a nawet z karmelem, w dodatku mocno czułam męską kolońską nutę i ta mieszanka mnie zemdliła, szybko zmywałam Jose z nadgarstka
w Harlemie jest gorzka kawa i łagodna lawenda, tu tego nie znalazłam
mam próbkę, więc przetestuję jeszcze porządnie, może zrobiło mi się niedobrze z głodu i zmęczenia, a nie od zapachu
Tako, też wyczulaś pewne podobieństwo? Cieszę się, że nie jestem odosobniona w swoich wrażeniach. No tak, kawa w Jose jest śmietankowa chociaż na mnie ten zapach bardzo koloński się robi, wręcz męski
Przykro mi, że testy doprowadziły Cię do mdlości
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:34   #4596
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zaiste Aniołku, ciekawe...

Mnie osobiście podobają się zapachy słodkie, urocze, jak Nina czy Wish, ale jakoś zupełnie się w nich nie widzę. Nie czuję raczej.
Tak, jak gdybym wówczas to nie była tak do końca ja...

Dlatego doskonale rozumiem, o co Ci chodzi.

W ogóle zadziwiająca i fascynująca jest różnorodność ludzkich upodobań, względność tego, co uważamy za piękne i tego, co nas porusza.
W sumie zunifikowany świat byłby nie do zniesienia...
Cieszę się, że udało mi się to napisać w miarę zrozumiale

Podobne odczucia jak Ty do Niny i Wisha ja miałam odnośnie Iwonkowego Statkusa i Kattarinowego Dzinga. Zachwycające i niesamowite, ale absolutnie nie mogłabym ich na sobie nosić

Moja mama z kolei uwielbia orientale i trochę szypry (Opium, Smsara, Amarige, Mitsouko, Shalimar, Classique). Jesteśmy do siebie bardzo bardzo podobne fizycznie, ale zapachy, które nam się podobają są kompletnie odmienne. Nikt nie zmusiłby mnie do noszenia przez cały boży dzień tego świństwa, które ona lubi Z kolei moja rodzicielka twierdzi, że wszystkie moje perfumy pachną jak waniliowy olejek do ciast

Siostra lubi zielone, błękitne i czasem różowe "lekkości". Które w moich oczach są przeraźliwie nudne.

Myślę, że nasze upodobania naprawdę nas określają i o czymś świadczą


Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
BS, czyli Body Sculpting. Najpierw oczywiście rozgrzewka na stepie, albo bez stepu, a potem ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Używane są tu niewielkie obciążenia (hantle, czasem też dżwigamy sobie step ). Jest to trening o umiarkowanej intensywności.

Tak jest przynajmniej w klubie do którego uczęszczam
Aha, więc to dzięki temu masz taką śliczą figurkę

Ja lubię domowy pilates, jogę i streching Jakoś nie mogę się przekonać żeby przyjmowac te wszystkie dziwaczne pozycje w dużej grupie ludzi wokół


Ale mi fajnie z tym Gorącym Ralphem
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:41   #4597
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Aha, więc to dzięki temu masz taką śliczą figurkę
Angelku, jest jeszcze tyyyyyle do zrobienia. Ostatnimi czasy się mocno w ćwiczeniach zaniedbałam, ale już wracam do formy po tej przerwie i efekty powolutku zaczynają być widoczne

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja lubię domowy pilates, jogę i streching Jakoś nie mogę się przekonać żeby przyjmowac te wszystkie dziwaczne pozycje w dużej grupie ludzi wokół
Mnie zajęcia grupowe mobilizują. Jest wyznaczona godzina treningu i muszę zdążyć. W domu to zawsze znajduje się coś innego do roboty
Pilates i joga kuszą mnie bardzo. Powoli dojrzewam, żeby spróbować
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 19:47   #4598
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja też się muszę wziąć za siebie. Jestem z roku na rok coraz bardziej tłusta Nie potrafię się zmobilizować do ćwiczeń Może tez się gdzieś zapiszę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:47   #4599
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Angelku, jest jeszcze tyyyyyle do zrobienia. Ostatnimi czasy się mocno w ćwiczeniach zaniedbałam, ale już wracam do formy po tej przerwie i efekty powolutku zaczynają być widoczne

Mnie zajęcia grupowe mobilizują. Jest wyznaczona godzina treningu i muszę zdążyć. W domu to zawsze znajduje się coś innego do roboty
Pilates i joga kuszą mnie bardzo. Powoli dojrzewam, żeby spróbować
O rany więc to co miałam przyjemność widzieć to tylko okres przejściowy ?


Poza tym zazdroszczę mobilizacji Okres przedwakacyjny (kiedy wszystkie kobietki przerzucają się na sałatę i marchewkę oraz intensywne ćwiczenia żeby wyglądać jak najszczuplej w kostiumie kąpielowym) jest dawno za nami, a Ty ćwiczysz dla własnego dobrego samopoczucia To się nazywa poprawne podejście do tematu

Tymenko, zawsze mi się robi przykro, gdy czytam albo słucham jak kobiety same o sobie tak niepochlebnie piszą Świat i tak jest w stosunku do nas bardzo krytyczny i okrutny. Nie ma sensu, żeby samej sobie rzucać kłody pod nogi

Fajny artykuł jest w dodatku do nowego Nesweeka Piszą o perfumach
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:51   #4600
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Aniolku- kiedy regularnie cwiczysz dla zdrowia, kondycji i przyjemnosci, a nie tylko przedwakacyjnie, dla figury- efekty sa znacznie lepsze i nie odczuwa sie presji . (wiem, wiem, truizm)

Tymenko- widzialam zdjecia- imho absolutnie nie jestes tlusta
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:55   #4601
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Aniolku- kiedy regularnie cwiczysz dla zdrowia, kondycji i przyjemnosci, a nie tylko przedwakacyjnie, dla figury- efekty sa znacznie lepsze i nie odczuwa sie presji . (wiem, wiem, truizm)
Wiem o tym Katt Przekonałam się na własnej skórze
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:57   #4602
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja też się muszę wziąć za siebie. Jestem z roku na rok coraz bardziej tłusta Nie potrafię się zmobilizować do ćwiczeń Może tez się gdzieś zapiszę
No jasne, Kasiu Po pracy np. na godzinkę ćwiczeń. Jak się człowiek wdroży, to naprawdę wysyłek fizyczny przynosi dużo radości i spełnienie.
To nawet nie chodzi o tuszę (mnie np. nie zależy żeby schudnąć) ale o kondycję, lepsze krążenie, lepszą przemianę materii, chodzi po prostu o zdrowie.

Pamiętam mój pierwszy dzień na stepie. Wogóle nie wiedziałam o co biega. Te kroki to była czarna magia. Nogi mi się w końcu poplątały i zrobiłam "bum" zwracając na siebie uwagę wszystkich
Ale nie dałam za wygraną i jakoś samo przyszło

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Tymenko- widzialam zdjecia- imho absolutnie nie jestes tlusta
Ja widziałam na żywo śliczną szczupłą dziewczynę. Nie zauważyłam żadnych zbędnych kilogramów



Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O rany więc to co miałam przyjemność widzieć to tylko okres przejściowy ?

Poza tym zazdroszczę mobilizacji Okres przedwakacyjny (kiedy wszystkie kobietki przerzucają się na sałatę i marchewkę oraz intensywne ćwiczenia żeby wyglądać jak najszczuplej w kostiumie kąpielowym) jest dawno za nami, a Ty ćwiczysz dla własnego dobrego samopoczucia To się nazywa poprawne podejście do tematu
Agnel, zawstydziłam się
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:57   #4603
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

A ja nie pachnę niczym. W takich sytuacjach jak ta z dzisiaj, żadne zapachy nie są w stanie poprawić mojego humoru.
Jestem w wyjątkowo podłym nastroju, czuję się fatalnie, jest mi cholernie smutno, tak strasznie źle, że aż chciałabym nie być - jak to mówi Rejczel - nie istnieć.
Usłyszałam dzisiaj od kogoś dla mnie ważnego wiele krzywdzących słów, które bardzo mnie zraniły, słowa, których nigdy bym się nie spodziewała, słowa, które mną wstrząsnęły. Nie umiem się z tym pogodzić.
Szok po pewnym czasie przeszedł, została tylko gorycz, ciągle płaczę, ocieram łzy z klawiatury i jestem rozbita.
Nie będę z nikim rozmawiała na ten temat, bo nie chcę, tylko tutaj mogę się wyżalić
Na żadne perfumy ochoty nie mam, jeść mi się nie chce, piję tylko herbatę, siedzę owinięta kocem i analizuję wszystko od nowa, zastanawiam się czy zasłużyłam, czy jest w tym moja wina, dlaczego tak musiało się stać
Bardzo mi przykro
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:01   #4604
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

To podpowiedzcie jakiś sposób, zeby się zmobilizować i zacząć ruszać, co...?
Moja ulubiona forma aktywnosci fizycznej to, niestety, przewracanie kartek w dobrej książce - najchetniej w pozycji horyzontalnej.... a efekty tego, niestety, widać. Nie jeśli chodzi o kilogramy, ale o obrośniecie tłuszczykiem i całkowity brak mięśni tudzież kondycji. Ja nawet nie moge powiedziec, że nie mam czasu cwiczyć - mnie się zwyczajnie nie chce....

Za to nareszcie pachne - Angel - i to tak do pępka, zel, mleczko i edp, i zaczynam czuc, ze ja to ja a nie jakiś zdechły tobołek
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:02   #4605
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja w ciągu ostatniego roku przytyłam 3 kg Jak sobie pomyślę, że tak będzie dalej to w wieku 40 lat będę miała 10 kg wiecej Strasznie mi źle z tą myslą ale tak ciezko jest mi się zmobilizować. Zdaję sobie sprawę, że jak sie wdroże to sport zacznie mi sprawiać przyjemność ale najgorzej to zabrać się do roboty.

Strasznie miłe to co piszecie ale nie widziałyscie mojego brzuchola
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:03   #4606
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

SpanishMyszko
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:05   #4607
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Myszko, tak strasznie, strasznie mi przykro

Podobno słowa to tylko słowa. Ale niestety potrafią zranić bardziej niż użycie siły fizycznej

Może się okazać, że to nerwy spowodowały ten wybuch drugiej osoby. W furii czasem wygadujemy rzeczy, których wcale nie mamy na myśli
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:07   #4608
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja w ciągu ostatniego roku przytyłam 3 kg Jak sobie pomyślę, że tak będzie dalej to w wieku 40 lat będę miała 10 kg wiecej Strasznie mi źle z tą myslą ale tak ciezko jest mi się zmobilizować. Zdaję sobie sprawę, że jak sie wdroże to sport zacznie mi sprawiać przyjemność ale najgorzej to zabrać się do roboty.

Strasznie miłe to co piszecie ale nie widziałyscie mojego brzuchola
Kasiu- to po co go odczepilas przed spotkaniem i zostawilas w domu?
Na zdjeciu w bialych bojowkach widac, ze masz plasciutki brzusio
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:07   #4609
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Myszko
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:13   #4610
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
To podpowiedzcie jakiś sposób, zeby się zmobilizować i zacząć ruszać, co...?
Moja ulubiona forma aktywnosci fizycznej to, niestety, przewracanie kartek w dobrej książce - najchetniej w pozycji horyzontalnej.... a efekty tego, niestety, widać. Nie jeśli chodzi o kilogramy, ale o obrośniecie tłuszczykiem i całkowity brak mięśni tudzież kondycji. Ja nawet nie moge powiedziec, że nie mam czasu cwiczyć - mnie się zwyczajnie nie chce....

Za to nareszcie pachne - Angel - i to tak do pępka, zel, mleczko i edp, i zaczynam czuc, ze ja to ja a nie jakiś zdechły tobołek
Margot, mnie się też zwyczajnie nie chciało jak nie ćwiczyłam
trzeba zacząć, jak zaczniesz, to stanie się dla Ciebie niezbędne

ja najlepsze efekty dla sylwetki osiągałam zawsze na takiej klacycznej siłowni, przy ćwiczeniach z dużym obciążeniem, teraz niestety nie mogę, odzywa mi się chory kręgosłup i kontuzja barku i bez tych ćwiczeń niestety wyglądam jak wyglądam, a przed wakacjami było już tak ładnie
po rehabilitacji może wrócę na siłownię, tęsknię za tym siłowym treningiem, serio
teraz biegam i gram w squasha i życia sobie bez tego nie wyobrażm
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:13   #4611
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kasiu- to po co go odczepilas przed spotkaniem i zostawilas w domu?
Na zdjeciu w bialych bojowkach widac, ze masz plasciutki brzusio
Już dobra, juz nie narzekam tylko jutro wieczorem zamiast siedzieć na wizazu będę ćwiczyć, o!
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:13   #4612
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Myszko- nie potrafie pocieszac wirtualnie
Moge tylko napisac, ze wiem, co czujesz. Sama naleze do osob, ktore do wypowiadanych przez siebie slow, przywiazuja duza wage, dlatego rownie powaznie odbieram cudze opinie na swoj temat - takze te przykre .
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:18   #4613
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A ja nie pachnę niczym. W takich sytuacjach jak ta z dzisiaj, żadne zapachy nie są w stanie poprawić mojego humoru.
Jestem w wyjątkowo podłym nastroju, czuję się fatalnie, jest mi cholernie smutno, tak strasznie źle, że aż chciałabym nie być - jak to mówi Rejczel - nie istnieć.
Usłyszałam dzisiaj od kogoś dla mnie ważnego wiele krzywdzących słów, które bardzo mnie zraniły, słowa, których nigdy bym się nie spodziewała, słowa, które mną wstrząsnęły. Nie umiem się z tym pogodzić.
Szok po pewnym czasie przeszedł, została tylko gorycz, ciągle płaczę, ocieram łzy z klawiatury i jestem rozbita.
Nie będę z nikim rozmawiała na ten temat, bo nie chcę, tylko tutaj mogę się wyżalić
Na żadne perfumy ochoty nie mam, jeść mi się nie chce, piję tylko herbatę, siedzę owinięta kocem i analizuję wszystko od nowa, zastanawiam się czy zasłużyłam, czy jest w tym moja wina, dlaczego tak musiało się stać
Bardzo mi przykro
Anetko

Na noc krem Angel
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:19   #4614
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Myszko Hiszpańska - niestety tak to jest, że im kto dla nas ważniejszy, tym bardziej może nas zranić.
Sami też często niepotrzebnie ranimy, krzywdzimy innych ludzi. Zważ, że im więcej do nich czujemy, tym trudniej nam powściągnąć emocje i... ostry język. Mówimy rzezy, których nie tylko nie myślimy, ale które często są w oczywisty sposób nieprawdziwe.

Emocje... Są piękne i potrafią dodać skrzydeł. I tak samo potrafią sprawić ból.
To cena, jaką płacimy za chwile szczęścia.

Nie mogę powiedzieć nic, co ukoi Twój ból, co zmniejszy Twoje poczucie krzywdy. Mogę jednak z pełnym przekonaniem (z ręką na sercu ) zaręczyć, że nie wszystkie przykre, krzywdzące słowa, które usłyszałaś są prawdziwe. I przypuszczam, że nawet osoba, która je wypowiedziała zda sobie z tego sprawę.

Trzymaj się.

I nie rezygnuj z pachnienia. Uznaj, że to aromaterapia i zafunduj sobie aromatyczny kompresik na zranioną duszę. Piękno jeszcze nikomu nie zaszkodziło.


Tymeno - jeśli Ty jesteś tłusta, to przyznaj sie lepiej od razu, kto podszywał się pod Ciebie na sopockim spotkaniu.


Ja ruszam się systematycznie, bo inaczej nie mogę. Po tygodniu wałkonienia się czuję się ociężała, połamana i pozbawiona energii.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:19   #4615
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Myszko- nie potrafie pocieszac wirtualnie
Moge tylko napisac, ze wiem, co czujesz. Sama naleze do osob, ktore do wypowiadanych przez siebie slow, przywiazuja duza wage, dlatego rownie powaznie odbieram cudze opinie na swoj temat - takze te przykre .
Myszko, ja dopiero doczytałam wiem, że najbardziej boli kiedy coś przykrego usłyszymy od osoby, na której nam zalezy.... może to było powiedziane w sposób nieprzemyślany, w nerwach ale bez zamierzonych złych intencji... trzymaj się cieplutko
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:20   #4616
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Już dobra, juz nie narzekam tylko jutro wieczorem zamiast siedzieć na wizazu będę ćwiczyć, o!
Zuch Dziewczyna
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:21   #4617
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Myszko- Trzymaj się jakoś.

Robię dziś testy porównawcze Black XS i Euphorii. Może gdy się okaże, że to bliźniaczo podobne zapachy przestanę odczuwać potrzebę posiadania XS
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 21:46   #4618
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Cieszę się, że udało mi się to napisać w miarę zrozumiale
Też się zastanawiam, skąd się bierze gust. Kiedy się kształtuje i jak, co ma na to wpływ? Nawet nie mówię o perfumach, ale i sztuce, muzyce, jedzeniu...
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nie potrafię się zmobilizować do ćwiczeń
Ja ćwiczyłam, ale niestety nie widziałam efektów W ogóle czasem mam wrażenie, że patrzę na siebie tak bardzo krytycznie, że nawet moja matka mnie nie przebije (a czasem potrafi mi podciąć skrzydła tak mocno i gwałtownie, że dochodzę do siebie i tydzień). To niestety nie jest mama z gatunku "pocieszy, przytuli i powie, że wszystko będzie dobrze i że zawsze ładnie wyglądasz".

Myszko
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 21:50   #4619
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
OT: Bylas moze na Mokotowskiej?
Wybieram się tam jak sójka za morze. Ale for siur pojawię się tam jutro. I tylko zastanawiam się co wybrać. Jaisalmer czy może Zagorsk? Czy może jak znowu przetestuję Ourzazate to się zdecyduję na nie. Wiadomo, że na jednej flaszce się nie skończy w najbliższym czasie.

A po kąpieli zaaplikowałam sobie lawendową wodę kolońską Body Shopu. Mimo, że jestem przeciwniczką podziału zapachów na męskie i damskie, to jednak te są przeznaczone dla męźczyzny.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 21:51   #4620
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Jak to, na Mokotowskiej znowu jest Szklarz z CdG?? Myślałam że sklep wybył do Krakowa na stałe
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.