przedłużanie włosów- część II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 03:01   #2971
nusia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hej Dziewczyny, kazda z nas zastanawia sie nad "najlepsza" metoda! najlepiej by bylo niedrogie, latwe w noszeniu, naturalnie wygladaly.....no i cenowo tez musi wszystko pasowac, naczytalam sie tyle w tym forum ze az glowa peka no i zdecydowalam sie na metode na tasmie co jest podnoszone co jakis czas ( podobno w stanach jest to znowu dosc popularna metoda), a tu nagle slysze o Great Lenghts, metoda ultradzwieki, czas noszenia do 8-.10miesiecy! ale cena w pozaniu w salonie za 100 paemek 50 cm to od 3000 zl !
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA
wiec weszlam na strone Reni ale u niej widze ze za pasmo tez 26 zl.... no i na jedno wyjdzie. Czy ktos z was mial ta metoda? slyszal o niej? wyglada podobno idelanie, niewyczuwalne sa zgrzewy i najlepsze to ze jest na zimno i nie niszczy wlosow. Blakam pomozcie... co to za ultradzwieki
buziaki wam wszystkim
nusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 07:27   #2972
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Potrzebuje waszej rady

Miałam już 2 razy przedłużane włoski na keratynę ale chciałabym teraz spróbować clip on. Zastanawiam się nad włoskami (w grę wchodzą tylko naturalne bo często kręcę lub prostuję). Potrzebuje czarnych (kolor 1b) prostych, o długości 50-55cm, a taśma szerokości 70cm (chcę raczej zagęścić bo swoje mam sporo za łopatki)

Wyszukałam 3 aukcje które najbardziej by mi odpowiadały. Jak sądzicie które z tych są najbardziej wiarygodne, albo może ktoś już zamawiał od tych użytkowników?
1. http://www.allegro.pl/item350175507_...edluzanie.html
2. http://www.allegro.pl/item350178023_...a_latrend.html
3. http://www.allegro.pl/item354614457_...remy_hit_.html
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 07:36   #2973
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Potrzebuje waszej rady

Miałam już 2 razy przedłużane włoski na keratynę ale chciałabym teraz spróbować clip on. Zastanawiam się nad włoskami (w grę wchodzą tylko naturalne bo często kręcę lub prostuję). Potrzebuje czarnych (kolor 1b) prostych, o długości 50-55cm, a taśma szerokości 70cm (chcę raczej zagęścić bo swoje mam sporo za łopatki)

Wyszukałam 3 aukcje które najbardziej by mi odpowiadały. Jak sądzicie które z tych są najbardziej wiarygodne, albo może ktoś już zamawiał od tych użytkowników?
1. http://www.allegro.pl/item350175507_...edluzanie.html
2. http://www.allegro.pl/item350178023_...a_latrend.html
3. http://www.allegro.pl/item354614457_...remy_hit_.html
Wiesz co Zadne z tych by mnie nie zadowoliły ;/
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 07:59   #2974
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Wiesz co Zadne z tych by mnie nie zadowoliły ;/
a czemu?

Ja wiem ze może jakościowo nie będę super i nie wytrzymają 6 miesięcy ale na próbę chyba mogą być. Tym bardziej że nie będę nosiła ich codziennie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:04   #2975
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
a czemu?

Ja wiem ze może jakościowo nie będę super i nie wytrzymają 6 miesięcy ale na próbę chyba mogą być. Tym bardziej że nie będę nosiła ich codziennie.
Ogolnie nie spodobały mi sie Ja rowniez nosze wlosy na clipy i lepiej kupic drozsze Tez nie zakoladam ich codziennie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:10   #2976
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A mozesz jakies konkretne polecić?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:28   #2977
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
A mozesz jakies konkretne polecić?
ale to zalezy od koloru Ja znalazłam duzo fajnych ale blond
Wklejałam tu moje włosy gdzies

Kiedys byly na allegro takie fajne i nawet tanie mialy najwieksza ilosc ofert.Chciałam kupic potem tez ciemniejszy kolor ,ale niewiem co sie z ta aukcja stało co tydzien zerkam czy jest ,ale od 2 miesiacy juz jej nie ma
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 08:36   #2978
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

abercrombie jakbys sie troszke cofnela to juz dawno pisalam ze nosze wlosy od honka ha, o la trend juz pisalam ze sa beznadziejne , wybralabym te ostatnie i sie z weronika nie zgodze, ja nosze je na stale sciagnelam po 4 miesiacach , dokladam troche nowych i nakladam stare, wlasnie dzis i nie jest zle, wiec jesli na clip on to pol roku napewno ponosisz
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:38   #2979
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja juz wlasnie dawałam opinie honce bo pierwsze wlosy blo ok ale ja drugim razem masakra !! Ona ma dobre wlosy ale nie wszystkie poprostu
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:43   #2980
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez nusia84 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, kazda z nas zastanawia sie nad "najlepsza" metoda! najlepiej by bylo niedrogie, latwe w noszeniu, naturalnie wygladaly.....no i cenowo tez musi wszystko pasowac, naczytalam sie tyle w tym forum ze az glowa peka no i zdecydowalam sie na metode na tasmie co jest podnoszone co jakis czas ( podobno w stanach jest to znowu dosc popularna metoda), a tu nagle slysze o Great Lenghts, metoda ultradzwieki, czas noszenia do 8-.10miesiecy! ale cena w pozaniu w salonie za 100 paemek 50 cm to od 3000 zl !
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA
wiec weszlam na strone Reni ale u niej widze ze za pasmo tez 26 zl.... no i na jedno wyjdzie. Czy ktos z was mial ta metoda? slyszal o niej? wyglada podobno idelanie, niewyczuwalne sa zgrzewy i najlepsze to ze jest na zimno i nie niszczy wlosow. Blakam pomozcie... co to za ultradzwieki
buziaki wam wszystkim
Witaj,
ja mam great lenghts od 23 lutego.
Włosy, zgrzewy - rewelacja. Warte swojej ceny
Miałam założone 40 + 50 cm
Nic się nie plącze, nic się nie wyczesuje.
Zgrzewy maleńkie, twarde, nie miękną
Katuję te włosy lokówką, prostownicą, zmieniam się jak w kalejdoskopie i nawet jescze nie musiałam podcinać końcówek ( chociaż zapewne będę musiała za jakiś czas)
Tak - wygląda idealnie bo zgrzewy sa w kolorze włosów i maleńkie i wogóle ich nie widać. Nie wykruszają się.
Pasemką są dobrane chyba wagowo bo zauwazyłam, że 40 są ciut grubsze jak 50.
Ale następnym razem szarpnę się na same 50.

Cena...ceny są ustalane przez Great Lenghts Poland i są z góry narzucone.
8-10 miesięcy?
Jeśli chodzi o jakość włosów i zgrzewy - TAK
Ale jeśli rosną Ci szybko Twoje włosy ( tak jak mnie - po 2 miesiącach mam 2 cm odrostu) - to nie sądzę by po 8 miesiącach wyglądały efektownie.
Dałam sobie czas do pół roku - ale jak znam siebie pewnie zawitam do RENI wczesniej
Reasumując - jesli któraś ma możliwość wydać taką kasę - zapewniam - WARTO.

Pozdrawiam
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 08:46   #2981
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
abercrombie jakbys sie troszke cofnela to juz dawno pisalam ze nosze wlosy od honka ha, o la trend juz pisalam ze sa beznadziejne , wybralabym te ostatnie i sie z weronika nie zgodze, ja nosze je na stale sciagnelam po 4 miesiacach , dokladam troche nowych i nakladam stare, wlasnie dzis i nie jest zle, wiec jesli na clip on to pol roku napewno ponosisz
Ja czytam wątek o przedłużaniu od samego początku (1 części) ale czasem pomijam bo się dużo spraw powtarza, więc sorki za nieuwagę

Czyli włoski od honki są raczej ok... Dzięki jeszcze sie zastanawiam nad tymi pierwszymi bo wolałabym 55cm
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 08:48   #2982
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem ściągnęłam sobie ringi i... wyczesałam mnóstwo moich włosów miałam zamiar je jutro spowrotem założyć ale chyba tego nie zrobie...mniej włosów straciłam jak nosiłam taśme z klipsami niz teraz...ehhh jutro pomyśle co zrobić,chyba wróce do klipsów...
Kami bez paniki

Jak nosiłaś taśmę z klipsami - mialaś możliwość codziennego rozczesania włosów i nie widziałaś tych codziennie wypadających ( norma ) na szczotce.
Z ringu włos nie wypadnie tylko zostanie i jak Ci się po jakimś czasie skumuluje te 100 dziennie ( które normalnie wyczesujesz) to wydaje Ci się, że tracisz połowę włosów
To tylko iluzja

Aczkolwiek nie przeczę, że jakiekolwiek przedłużanie nie pozostaje bez wpływu na kondycję naszych włosków.

Bez paniki

Pozdrawiam
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 09:11   #2983
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja czytam wątek o przedłużaniu od samego początku (1 części) ale czasem pomijam bo się dużo spraw powtarza, więc sorki za nieuwagę

Czyli włoski od honki są raczej ok... Dzięki jeszcze sie zastanawiam nad tymi pierwszymi bo wolałabym 55cm



70 cm tasmy to stanowczo za malo. ja nosze na klipsy ok 130 cm, a swoje wloski mam bardzo cienkie. ja polecam te z www.wlosyonline.pl , ja mam 45 cm,a powiem ci,ze sa dluzsze niz te 50 cm, kupione na allegro, bo sa rowne i nie trzeba ich scinac
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 09:18   #2984
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
70 cm tasmy to stanowczo za malo. ja nosze na klipsy ok 130 cm, a swoje wloski mam bardzo cienkie. ja polecam te z www.wlosyonline.pl , ja mam 45 cm,a powiem ci,ze sa dluzsze niz te 50 cm, kupione na allegro, bo sa rowne i nie trzeba ich scinac
Ja nawet nie zobaczylam ile tam tej tasmy jest ale 70 to za mało ja tez mam cos kolo 130
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 11:10   #2985
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ale ja chce 70cm bo tylko do zagęszczenia a nie przedłużenia. Właściwie to nie chce żeby było ich nie wiadomo ile, tylko raczej tak naturalnie Poza tym to na razie próba. Zobaczę jak mi będą clip on odpowiadały i jak będzie ok to kupię sobie lepsze w USA.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 11:29   #2986
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ale ja chce 70cm bo tylko do zagęszczenia a nie przedłużenia. Właściwie to nie chce żeby było ich nie wiadomo ile, tylko raczej tak naturalnie Poza tym to na razie próba. Zobaczę jak mi będą clip on odpowiadały i jak będzie ok to kupię sobie lepsze w USA.
ale i tak te wlosy nie sa za fajne jak juz to te opstatnie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 11:35   #2987
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ok, to chyba sie zdecyduje na te ostatnie
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 11:41   #2988
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej dziewczyny! Naczytałam się u Was o metodach przedłużania...aż głowa boli Zdecydowałam się na clip-iny i wierzę, że mi doradzicie. Włosy chcę założyć tylko raz-w dniu ślubu, więc nie zależy mi za bardzo na ich jakości, byle ładnie wyglądały i żeby fryzjerka mogła je ułożyć-włosy będą rozpuszczone, ale lekko falowane i część znad czoła zebrana w niewielki koczek. Zainteresowała mnie ta aukcja, jak myślicie, czy warto? http://www.allegro.pl/item356130166_...ium_brown.html

A może lepiej kupić takie pojedyńcze pasemka?
http://www.allegro.pl/item356656181_...najtaniej.html

albo coś takiego?http://www.allegro.pl/item352761613_...0_kolorow.html

Dodam, że nie zależy mi na przedłużeniu włosów, i tak będę je podcinać do długości moich naturalnych włosów-trochę przed łopatki. Zależy mi tylko na zagęszczeniu i naturalnym wyglądzie. Z góry dziękuję Wam za pomoc
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 12:24   #2989
Anecia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja przedluzam wlosy od prawie 3 lat metoda na microringi i naprawde jestem bardzo zadowolona. zawsze robie u tej samej dziewczyny. moge dac namiary jezeli ktos jest zainteresowany przedluzaniem wlosow w warszawie. i do tego naprawde tanio jak a aturalne wlosy a nosze je ok 10 miesiecy (oczywiscie z podciaganiem) . pozdrawiam
Anecia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 13:05   #2990
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja postanowilam troche zdradzic racoon na okres wakacji. Od roku bez przerwy mam przedluzane (najpierw ringi, potem racoon) i stwierdzilam ze na wakacje zrobie sie przerwe bo i tak czeka mnie siedzenie na ksiazkami i zakuwanie do aplikacji wiec nie potrzebuje wlosow na stale. Kupie sobie wiec tasme i bede w razie potrzeby zakladac na clipy. Chyba sie na te batika co anastazja je nosila (ale cos z kolorem zle dobrala czy jaks tak). Mam nadzieje ze sobie poradze z tymi clipami.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 14:32   #2991
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zamówiłam te włoski od honki i klipsy

Będę się obcinać w środę i sie zastanawiam czy dopiąć wtedy włosy żeby mi fryzjerka wycieniowała je do fryzury czy powinno się to osobno robić?

Chcę taka fryzurkę jak na zdjęciu.


PS. Czy ktoś wie, czy przez clipy będzie piszczeć bramka na lotnisku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22780_1.jpg (153,4 KB, 87 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 14:39   #2992
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zamówiłam te włoski od honki i klipsy

Będę się obcinać w środę i sie zastanawiam czy dopiąć wtedy włosy żeby mi fryzjerka wycieniowała je do fryzury czy powinno się to osobno robić?

Chcę taka fryzurkę jak na zdjęciu.


PS. Czy ktoś wie, czy przez clipy będzie piszczeć bramka na lotnisku?
Ja wybieram sie na wakacje do Stanow do los angeles a ty ? I sama sie nad tym zastanawiam czy to bedzie piszczec ale te wszystkie ag lataja samolotami a maja na clipsy to chyba nie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 15:34   #2993
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczynki ja tez czesto ,, LATAM,, i mialam nie raz wlosy doczepiane na ringi czy tulejki piszczec pioszczalo ale oni juz wiedza ktory rodzaj ,,piszczenia,, jest grozny
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:08   #2994
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie na wakacje do Stanow do los angeles a ty ? I sama sie nad tym zastanawiam czy to bedzie piszczec ale te wszystkie ag lataja samolotami a maja na clipsy to chyba nie
Ja jeszcze nie wiem gdzie dokładnie jadę ale prawdopodobnie też do Los Angeles


Moja mama miała kiedyś jakąś fryzurkę z ok 20 wsuwkami i piszczało, ale wtedy takim lizakiem sprawdzali i nie było problemu.
samirax, chyba masz racje, pewnie nie raz już sie spotkali z taka sytuacją
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:10   #2995
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny prześledziłam wątek i narobiłyście mi takiej ochoty, że koniec Po maturze, chcę sobie przedłużyć włoski, no i mam teraz pytanie, czy jak mam włosy za ramiona, to wystaczy 5 klipów? Widziałam WweronikaWw pisała, że ma 10. Teraz jestem zakręcona, bo nie wiem czy ja o tym samym mmyślę. To są te klipy co kupuje się w zestawach an allegro?
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:15   #2996
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prześledziłam wątek i narobiłyście mi takiej ochoty, że koniec Po maturze, chcę sobie przedłużyć włoski, no i mam teraz pytanie, czy jak mam włosy za ramiona, to wystaczy 5 klipów? Widziałam WweronikaWw pisała, że ma 10. Teraz jestem zakręcona, bo nie wiem czy ja o tym samym mmyślę. To są te klipy co kupuje się w zestawach an allegro?
Kupuje sie je razem albo osobno to zalezy od dlugosci tasmy np na 70 to 10 clipow starczy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:18   #2997
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wydaje mi się ,że nie powinno być żadnych problemów na lotnisku.Równie dobrze może ,,piszczeć'' z powodu biżuterii, albo jakiś metalowych elementów na ubraniu.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:21   #2998
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Kupuje sie je razem albo osobno to zalezy od dlugosci tasmy np na 70 to 10 clipow starczy
czyli kupię np. te
http://www.allegro.pl/item356656181_...najtaniej.html

i to tylko podpinam pod włosy? ;P

(ale zamotana jestem )
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:33   #2999
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ,że nie powinno być żadnych problemów na lotnisku.Równie dobrze może ,,piszczeć'' z powodu biżuterii, albo jakiś metalowych elementów na ubraniu.
No właśnie biżuteria itp też piszczą dlatego zegarki i paski (a nawet buty) często każą ściągać. Nie wyobrażam sobie natomiast ściągać clipów przy wszystkich
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 16:36   #3000
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
czyli kupię np. te
http://www.allegro.pl/item356656181_...najtaniej.html

i to tylko podpinam pod włosy? ;P

(ale zamotana jestem )
Nie wygladaja atrakcyjnie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.