ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 15:32   #61
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Zabawki- te które ucza , bawią i zwyczajnie nudzą.

Ja polecam puzzle, kupiłam córci na all, edukacyjne, tzw. ciuchcia, literki układa się w alfabet, dodatkowo, dziecko nie tylko uczy się kolejności ale i rozpoznawania literek moja córcia trzy latka skończyła, na początku trzeba jej było pomóc, ale potem już z górki, teraz układa w kilka minut
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 09:58   #62
Amenaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Dziewczyny napiszcie mi czy sprawdziły się u Was drewniane zabawki ?
Chciałabym kupić drewniane klocki rocznemu dziecku (takie podstawowe), czy na to nie za wcześnie ? I przede wszystkim - czy nie zrobi sobie nimi krzywdy (uderzy się itp)?
Amenaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 10:22   #63
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Amenaza Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi czy sprawdziły się u Was drewniane zabawki ?
Chciałabym kupić drewniane klocki rocznemu dziecku (takie podstawowe), czy na to nie za wcześnie ? I przede wszystkim - czy nie zrobi sobie nimi krzywdy (uderzy się itp)?
Moja córka dostała na pierwsze urodziny klocki Eichhorn (o takie http://allegro.pl/nowy-eichhorn-zest...321338613.html) i bawi sie nimi od samego poczatku bardzo chetnie. Jest to jedna z jej ulubionych zabawek, w użyciu codziennie. Są dobrze wykonane, kolorowe a wiec atrakcyjne dla dziecka. Krzywde na upartego mozna sobie wsyztskim zrobic - roczniak mysle ze spokojnie moze sie nimi bezpiecznie bawic.
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 10:30   #64
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Ja raczej bałabym się o swoje bezpieczeństwo lub okien jak rzuuuuci.....
Ale pewnie, zwłaszcza ta firma, którą Bianka polecila - widzę nieraz w sklepach ich produkty, ładne i wydają się być porządne.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:48   #65
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Amenaza Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi czy sprawdziły się u Was drewniane zabawki ?
Chciałabym kupić drewniane klocki rocznemu dziecku (takie podstawowe), czy na to nie za wcześnie ? I przede wszystkim - czy nie zrobi sobie nimi krzywdy (uderzy się itp)?
myślę że to strzał w 10, ja sama lubie kupowac mojej córce drewniane zabawki, warto czasem śledziś np biedronkę (czasem też lidl) bo ona ma często produkty Eichhorna, teraz np (za tydzień) mają być takie same klocki jakie wkleiła biaankaa tylko 100elemen za 39http://www.biedronka.pl/oferta/inspi...inke2/gazetka/

trochę nie w czas ale dzięki za podpowiedzi co do wózków
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:51   #66
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

My mamy kolejkę Mula z Ikei i synek bardzo ją lubi.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 14:41   #67
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Drewniane zabwki super sprawa. Szkoda, że są tak drogie
U nas klocki się sprawdzają. I jeszcze nikt nie zrobil. Chyba dobrze się uchylamy
Ja teraz na mikołajki kupiłm synkowi (2,5 roku), drewniana przewlekankę
http://allegro.pl/przewlekanka-ser-i...304881086.html
ciekawam czy się sprawdzi.
Podejrzewam, że mojemu synkowi spodobałaby się i taka zabawka, tylko ceny mnie trochę ograniczają, bo mam kilka smyków do obkupienia.
http://allegro.pl/drewniany-tor-dome...312603186.html
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 14:42   #68
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Mój dwulatek najbardziej lubi jeździk - to hit! Ostatnio zainteresował się klockami - middle block z wadera. Bardzo lubi też puzzle - takie z kilku elementów. Poza tym książeczki, wszelkie autka, traktory i pociągi)
Bardzo polecam muzyczny ocean z little tikes, Adaś bawił się nim od 3 miesiąca życia do prawie 2 lat teraz już odstawiłam sprzęt na strych bo mi na niego wchodził a to przecież plastikowe
huśtawka fisher-price taka na baterie - dla mnie nietrafiona, młody nie wytrzymywał w niej dłużej niż 5minut.
Pluszaki - zero zainteresowania, poza jednym psiakiem - do spania
Bardzo ładnie Adaś się bawi takimi gumowymi figurkami zwierzątek: farma. To też był strzał w 10.
Do kąpieli mamy kaczuszki, łódeczki i taki komplet z wadera do piasku, jest tam taki wiatraczek, jak się woda leje na niego to się kręci. u nas do wanny super
__________________
16.10.2008r. - Adaś
05.04.2012r. - Piotruś


gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 15:30   #69
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

tak, muzyczny ocean tez polecamhttp://allegro.pl/nowy-little-tikes-...312889679.html, jest to jedyna zabawka która posłużyła na tak długo, jak pisze koleżanka (gosiaizbyszek - 26.10 to tez moje urodziny) wyżej od maleństwa do teraz (2,5 roku), nie wchodzi na to; Ten mój ocean był kupowany ponad 2 lata temu pewnie i wtedy on troche inaczej wygladał, główna różnica to ta że w tym moim odwraca się cały blat z zabawkami i wtedy dziecko ma blat do malowania/rysowania. Jak jej kiedyś odwróciłam to nie chciała siedzieć przy nim, zrobimy jeszcze jedno podejście, jak nie będzie chciała to też to wnoszę z domu.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:27   #70
aszkim
Rozeznanie
 
Avatar aszkim
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 744
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Ostatnio widzialam fajna edukacyjna zabawke dla dziecka.Globus z Fisher price.Zastanawiam sie nad jego kupnem, mysle ze dziecku sie spodoba.Moze sie wielu ciekawych rzeczy nauczyc czy dowiedziec.
aszkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:23   #71
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Amenaza Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi czy sprawdziły się u Was drewniane zabawki ?
Chciałabym kupić drewniane klocki rocznemu dziecku (takie podstawowe), czy na to nie za wcześnie ? I przede wszystkim - czy nie zrobi sobie nimi krzywdy (uderzy się itp)?
ja kupiłam synkowi na pierwsze urodziny drewniane klocki, ale niestety zainteresowania brak, ew. kilka porozrzuca i koniec

z zabawek hitem jest garnuszek na klocuszek i gąsienica FP, potem uczona słuchaweczka, która ostatnio wróciła do łask, i swego czasu grający uczący

teraz zastanawiam się nad prezentem gwiazdkowym i kompletnie nie mam pomysłu (dla 1,5 roczniaka)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 21:04   #72
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

A może coś fajnego do kąpieli?
DELFINKI
PUZZLE PIANKOWE - cholernie mi się podobają, przeróżne zestawy są, też małej kupię jak większa będzie
PIRACI
STATEK Z KLOCKAMI
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:26   #73
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23265128]A może coś fajnego do kąpieli?
DELFINKI
PUZZLE PIANKOWE - cholernie mi się podobają, przeróżne zestawy są, też małej kupię jak większa będzie
PIRACI
STATEK Z KLOCKAMI[/QUOTE]

dzięki za pomysły, do kąpieli mamy m.in. zestaw "przyjaciele z wanny" FP, którym mały trochę się interesuje, ale hitem nieprzerwanie jest słuchawka prysznicowa i nic nie jest w stanie jej przebić
podobają mi się te puzzle piankowe - chyba coś wybiorę
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 23:33   #74
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Amenaza Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi czy sprawdziły się u Was drewniane zabawki ?
Chciałabym kupić drewniane klocki rocznemu dziecku (takie podstawowe), czy na to nie za wcześnie ? I przede wszystkim - czy nie zrobi sobie nimi krzywdy (uderzy się itp)?
Ja kupiłam drewniane klocki,jak moja córa miała 1,5 roku i okazało się,że to też za wcześnie. Nic nie umiała budować,tylko chciała,żeby wznosić jakieś budowle-a ona rozwalała oczywiście. No i popełniłam tez błąd taki,że kupiłąm 85 szt (promocja była), a młoda uwielbiała po prostu przechylać wiaderko i wywalać wszystko-a 85 szt, to sporo zbierania.
Tak więc na początek kupujcie małe zestawy, takie 25-35 szt (takie zwykle są z tych najmniejszych).

A zamawiałąm z tej stronki http://www.klocki-drewniane.pl/index...a&x=100206&p=3

Mnie bardzo podobaja się drewniane zabawki, bo niema wszystkie są jednocześnie edukacyjne-i na każdy wiek
Tutaj jest ogromny wybór http://www.pentomino.pl/index.php/cPath/250
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:46   #75
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Tak czytając, przypomniało mi się, że mój mąż kiedy usłyszał nazwę "garnuszek na klocuszek" to był pewny, że chodzi o - nocnik!
Myślałam, że padnę. A okazało się, że tak myśli dopiero kiedy mineliśmy na wystawie tę zabawkę i była podpisana. Był w szoku, że można ją tak, nazwać
Mężczyźni...
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:03   #76
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Tak czytając, przypomniało mi się, że mój mąż kiedy usłyszał nazwę "garnuszek na klocuszek" to był pewny, że chodzi o - nocnik!
Myślałam, że padnę. A okazało się, że tak myśli dopiero kiedy mineliśmy na wystawie tę zabawkę i była podpisana. Był w szoku, że można ją tak, nazwać
Mężczyźni...
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:21   #77
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Tak czytając, przypomniało mi się, że mój mąż kiedy usłyszał nazwę "garnuszek na klocuszek" to był pewny, że chodzi o - nocnik!
Myślałam, że padnę. A okazało się, że tak myśli dopiero kiedy mineliśmy na wystawie tę zabawkę i była podpisana. Był w szoku, że można ją tak, nazwać
Mężczyźni...
eeeej... moje pierwsze skojarzenie było identyczne... że to może jakiś wybajerzony nocnik, może z grającą deską albo co... a mężczyzną nie jestem, zapewniam...

w temacie - jak na razie co do trafionych zabawek u nas jest zasada jedna... ma się dobrze "ładować" do buzi

a tak na poważnie, najlepszym naszym zakupem jest karuzela (tiny love wyspa marzeń) nad łóżeczko. kupiliśmy jak mała miała miesiąc (teraz ma 5) i zabawka cały czas jest niezastąpiona. nie, nie zostawiam małej pod karuzelką, żeby mi gitary nie zawracała często gapimy się na nią razem . na początku było tylko gapienie się, potem gadanie do karuzelkowych zwierząt, jeszcze później gadanie i śmianie się, teraz jest gadanie, śmiechy i tarmoszenie.

oprócz tego jak na razie wiele mamy zabawek - duperelek, które praktycznie niczym się nie różnią - kolorowe, małe pluszaki co to grzechoczą, piszczą itp, grzechotko gryzaki - każdym się pobawi ale szału nie ma. bardziej interesujące wydają się mojej córce telefony komórkowe i pilot od tv...

nad konkretniejszymi zabawkami dopiero się zastanawiam, także chętnie poczytam
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:22   #78
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

garnuszekna klocuszek
leżę i kwiczę... O nie, muszę zapamiętać to określenie do czasów nocnika!
Dzięki ilonka za rozjaśnienie szarego dnia!

A co by wypowiedzieć się w temacie to na razie (od 3 miesiecy) dla nas (wiek - prawie 6 mscy) hitem absolutnym jest mata edukacyjna (rainforest FP).

Edytowane przez Aper
Czas edycji: 2010-11-16 o 12:25 Powód: dopisek
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:17   #79
Amenaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Moja córka dostała na pierwsze urodziny klocki Eichhorn (o takie http://allegro.pl/nowy-eichhorn-zest...321338613.html) i bawi sie nimi od samego poczatku bardzo chetnie. Jest to jedna z jej ulubionych zabawek, w użyciu codziennie. Są dobrze wykonane, kolorowe a wiec atrakcyjne dla dziecka. Krzywde na upartego mozna sobie wsyztskim zrobic - roczniak mysle ze spokojnie moze sie nimi bezpiecznie bawic.
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23250714]Ja raczej bałabym się o swoje bezpieczeństwo lub okien jak rzuuuuci.....
Ale pewnie, zwłaszcza ta firma, którą Bianka polecila - widzę nieraz w sklepach ich produkty, ładne i wydają się być porządne.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
myślę że to strzał w 10, ja sama lubie kupowac mojej córce drewniane zabawki, warto czasem śledziś np biedronkę (czasem też lidl) bo ona ma często produkty Eichhorna, teraz np (za tydzień) mają być takie same klocki jakie wkleiła biaankaa tylko 100elemen za 39http://www.biedronka.pl/oferta/inspi...inke2/gazetka/

trochę nie w czas ale dzięki za podpowiedzi co do wózków
Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
My mamy kolejkę Mula z Ikei i synek bardzo ją lubi.
Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Drewniane zabwki super sprawa. Szkoda, że są tak drogie
U nas klocki się sprawdzają. I jeszcze nikt nie zrobil. Chyba dobrze się uchylamy
Ja teraz na mikołajki kupiłm synkowi (2,5 roku), drewniana przewlekankę
http://allegro.pl/przewlekanka-ser-i...304881086.html
ciekawam czy się sprawdzi.
Podejrzewam, że mojemu synkowi spodobałaby się i taka zabawka, tylko ceny mnie trochę ograniczają, bo mam kilka smyków do obkupienia.
http://allegro.pl/drewniany-tor-dome...312603186.html
Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
ja kupiłam synkowi na pierwsze urodziny drewniane klocki, ale niestety zainteresowania brak, ew. kilka porozrzuca i koniec

z zabawek hitem jest garnuszek na klocuszek i gąsienica FP, potem uczona słuchaweczka, która ostatnio wróciła do łask, i swego czasu grający uczący

teraz zastanawiam się nad prezentem gwiazdkowym i kompletnie nie mam pomysłu (dla 1,5 roczniaka)
Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam drewniane klocki,jak moja córa miała 1,5 roku i okazało się,że to też za wcześnie. Nic nie umiała budować,tylko chciała,żeby wznosić jakieś budowle-a ona rozwalała oczywiście. No i popełniłam tez błąd taki,że kupiłąm 85 szt (promocja była), a młoda uwielbiała po prostu przechylać wiaderko i wywalać wszystko-a 85 szt, to sporo zbierania.
Tak więc na początek kupujcie małe zestawy, takie 25-35 szt (takie zwykle są z tych najmniejszych).

A zamawiałąm z tej stronki http://www.klocki-drewniane.pl/index...a&x=100206&p=3

Mnie bardzo podobaja się drewniane zabawki, bo niema wszystkie są jednocześnie edukacyjne-i na każdy wiek
Tutaj jest ogromny wybór http://www.pentomino.pl/index.php/cPath/250

Dziekuję za odpowiedzi dziewczyny
Już wszystko mi się rozjaśniło dzięki Wam z tymi klockami drewnianymi.
Jeszcze raz wielkie dzięki za odzew
Pozdrawiam !
Amenaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 18:10   #80
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Moja córeczka ma już prawie 3 lata ale nieustającym hitem zabawkowym są u niej duże klocki, jeździk,piszcząca książeczka która zmienia kolory pod wpływem wody(uczy się teraz na tym malować pędzelkiem), Grający żółwik z cyferkami , trójkołowy rowerek i piłka.
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:31   #81
letja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

ja może napiszę o zabawkach tych nietrafionych
- na pierwszym miejscu jest odkurzacz pyłek córka dostała go jak miała 2 lata i pobawiła się nim dosłownie minutę - przejechała przez pokój, obecnie mój 2 letni syn też nie jest nim zainteresowany
- stolik edukacyjny fischer price - wprawdzie jest kolorowy ma wiele melodyjek, przycisków, światełek, itp. ale dziecko zainteresowało się tym na chwilę - może syn był już za duży gdy go dostał (1,5 roku) mam wrażanie, że oprócz przepychu kolorów, dźwięków dla dziecka, które miało 18 miesięcy było mało rozwijającą zabawką
to na tyle - wprawdzie zabawek, które leżą w kącie nieużywane w naszym domu jest dużo więcej, ale o reszcie może później

Dziewczyny, a może macie jakiś hit zabawkowy dla chłopca 2 latka i dziewczynki 5 lat, bo zbliża się mikołaj, a ja nie mam pojęcia
letja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:43   #82
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Dla chłopca 2 latka to hit zabawowy to Duplo. Nasz synek ma rok i 9 miesięcy i uwielbia duplo. Lubi też kolejkę Jixin.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 00:08   #83
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Moja córa w zeszłym roku na Mikołaja (miała wtedy ponad 2 latka) dostała domek, coś podobnego do tego, ale trochę inny model, większy (był wtedy w biedronce do kupienia)... od tamtej pory nie ma dnia, żeby się nim nie bawiła. Hit po prostu. Tylko trzeba pilnować, żeby się te małe akcesoria i ludziki nie pogubiły, najlepiej skombinować pudełko (moja siostzenica dla przykładu nie pobawiła się miesiąc...bo już nic do domku nie miała).
http://allegro.pl/rozkladany-domek-d...306795143.html

No i hitem wszech czasów okazały się małe figurki kotków (pocket cośtam) i różnych takich, 'używa' ich do wszystkiego.

Jak była młodsza dużo bawiła się domkiem teletubisiów http://allegro.pl/teletubisie-domek-...318394692.html
Szczeniaczkiem uczniaczkiem (do dziś z nim śpiewa), i to lubi bardzo od "małego" http://allegro.pl/salon-fisher-price...317002843.html.

Fajnym prezentem może okazać się namiot, często sobie rozkłada, wchodzi i się tam bawi (taki zwykły, kupilismy za 20 zł) coś takiego http://allegro.pl/namiot-dzieciecy-s...323194924.html

Jakoś niewypałów nie mogę skojarzyć, albo mam mało wybredną córkę albo szczęście w dobieraniu prezentów



...................
A u nas w tym roku wymarzony prezent to chora cheerilee....

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2010-11-18 o 01:05
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 01:02   #84
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Zgodze sie z Taszkin. Kupilam mojej corce jak miala nieco ponad rok taki zestaw: http://www.elc.co.uk/HappyLand-Ready...efault,pd.html

Z poczatku tylko ludzikami sie bawila, ale od kiedy skonczyla 1,5 roku bawi sie nim codziennie.

Kolejnym hitem u nas sa klocki duplo. Najbardziej ukochane sa zestawy z samochodami i helikopterem - policja, straz pozarna, pogotowie oraz zoo.

Po trzecie ciuchcie, w kazdej postaci. Na roczek kupilismy jej taki pociag i bawi sie nim do tej pory: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3497672/c_1/1|category_root|Nursery|1 4417537/c_2/3|15701330|Baby+toys|1441 7556/c_3/4|cat_14417556|Baby+activ ity+toys|14417559.htm?_$j a=tsid:11527|cc:|prd:3497 672|cat:toys+%26+games+%3 E+pre-school+toys+%3E+baby+toys

I samolot little people: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...R91RGT1SJN5V4E

Z pluszakow kroluje u nas grajacy i gadajacy Iggle Piggle.

Namiot rowniez sie sprawdza. Szczegolnie, ze jest to namiot z Thomasem pociagiem.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:35   #85
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Moja córa w zeszłym roku na Mikołaja (miała wtedy ponad 2 latka) dostała domek, coś podobnego do tego, ale trochę inny model, większy (był wtedy w biedronce do kupienia)... od tamtej pory nie ma dnia, żeby się nim nie bawiła. Hit po prostu. Tylko trzeba pilnować, żeby się te małe akcesoria i ludziki nie pogubiły, najlepiej skombinować pudełko (moja siostzenica dla przykładu nie pobawiła się miesiąc...bo już nic do domku nie miała).
http://allegro.pl/rozkladany-domek-d...306795143.html
Fajnym prezentem może okazać się namiot, często sobie rozkłada, wchodzi i się tam bawi (taki zwykły, kupilismy za 20 zł) coś takiego http://allegro.pl/namiot-dzieciecy-s...323194924.html
Mój syn ma 5 lat i tez chce domek.
Namiot, szczeniaczek, duplo ... też ok.
Klocki jixin pasują do lego ??

z domowych:
- ręcznik z naszytymi guzikami,tasiemkami
- butelka po wodzie 5 l z kulkami w środku, zakręcona na kropelkę
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:50   #86
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

jixin pasują do duplo. Za taką cenę to według mnie warto. Dobrze wykonane, choć oczywiście do Duplo nie ma porównania.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 11:30   #87
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

ja właśnie dziś odebrałam córce z rossmana kawiarenke Hello kityhttp://mika.bazarek.pl/opis/332296/h...awiarenka.html, narazie nie moge się wypowiedzieć czy to będzie niewypał bo córka jeszcze nie widziała, ale ta zabawka jestod 4 roku życia i jest mała, nie wiem może przechowam i dam za rok. Choć domki uwielbia.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 12:57   #88
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;23313461]
z domowych:
- ręcznik z naszytymi guzikami,tasiemkami
- butelka po wodzie 5 l z kulkami w środku, zakręcona na kropelkę[/QUOTE]

Genialne pomysły Zwłaszcza ten ręcznik, lojalnie uprzedzam, że zgapiam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:25   #89
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

moja cóka ładnie nas ponabierała ...
samolot LP u znajoej dziewczynki bawiła się nim bardzooo - w domu nic ...
domek znów u koleżanki hit w domu porasta kurzem
piesek uczniaczek
Śpiewajacy Elmo
za to lubi prostotę ...
Ikeowe hity -
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60061967
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/57212295
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041
Lego duplo wraca poleży i znów jest super
za to obecnie ma 3 latka
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90130163
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70185745
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50185751
(dziś wyprawiała mi urodziny)
nadal na topie
http://allegro.pl/ukladanka-misie-pu...311109505.html
o namiot ma ale woli robiony
generalnie woli zabawki coś z niczego ... tak było od początku
mata edu u nas niewypał totalny i karuzela też ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:51   #90
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

A ja się zastanawiam nad czymś takim. Ostatnio lubi pakowac się w takie małe, wąskie miejsca moje dziecko.
http://allegro.pl/namiot-dla-dzieci-...312042243.html
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 02:04:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.