Ostre cięcie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 20:54   #121
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość

A już przy tekście o fryzurze, która ma ociekać seksapilem podczas metamorfozy właścicielki salonu [pani 50+], to się prawie udławiłam . Przy czym okazuje się, że seksapil według miszczy nożyc to podwiędła pieczaka, względnie upośledzony paź .
Hahahaha. Padlam.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 22:04   #122
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez elag26 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz wziąć udział w programie "Ostre cięcie" pisz na adres: gontarz.ela@gmail.com
Jak masz ładne włosy do pasa, to ci bardzo chętnie opitolą na krotko i maźną farbą , włosow oczywiście nie dostaniesz.

Dziewczyna mojego syna straciła długie , gęste włosy i wyszła z badziewną fryzurą i podgolonym karkiem. biorąc udział w "ekskluzywnym" pokazie marki Kemon ze swoimi Instruktorami Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidt, prowadzącymi program Ostre Cięcie .

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Przez ten program boje się iść do fryzjerów,naprawdę. Chyba wyszłabym już beż włosów

Ale ci styliści wcale nie lepiej ścinają. każdemu robią okropne boby które żadnej babie nie pasują.
I te ich źapewniania źe niby zadowolone są z fryzury,ale mmina mówi sama za siebie
dokładnie tak
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2014-10-20 o 22:28
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:57   #123
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Hahahaha. Padlam.
kiedyś zaczęłam się zastanawiać, czy ze mną jest coś nie tak bo te fryzury ni w ząb ni w oko nie widziały mi się , te co miały przed "metamorfozą " były zdecydowanie lepsze tylko kobitki bez makijażu, zwykłe ciuchy itd.. a po metamorfozach jakaś porażka... większość obcięta na doniczkę !widzę , że moje poczucie estetyki jest ok
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:47   #124
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
kiedyś zaczęłam się zastanawiać, czy ze mną jest coś nie tak bo te fryzury ni w ząb ni w oko nie widziały mi się , te co miały przed "metamorfozą " były zdecydowanie lepsze tylko kobitki bez makijażu, zwykłe ciuchy itd.. a po metamorfozach jakaś porażka... większość obcięta na doniczkę !widzę , że moje poczucie estetyki jest ok
Dokładnie tak , faceci maja zero wyczucia i wyobraźni , marne zdolności zawodowe , ale wylansowali się i robią kasę na naiwnych .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:37   #125
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ostre cięcie

Obejrzałam odcinki z 4 sezonu. Wow,ależ pozmieniali. Stylistę zaprosili do współpracy,nie powiem pomysł świetny. A Wy co sądzicie o tych zmianach?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:48   #126
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ostre cięcie

Nie wiem jak było na początku, ale dla mnie ta seria jest bardzo reżyserowna. W każdym odcinku konflikt między pracownikami, albo na linii pracownicy - szef lub jakaś trudna przeszłość właściciela czy pracownika. W ostatnim odcinku konflikt między pracownicami udawany moim zdaniem.
Nie wiem po co ta stylistka. Dla mnie po metamorfozach niektórzy wyglądają gorzej niż przed.

Za brak autentyczności oglądać więcej tego nie będę, bo to się kolejna ukryta prawda zrobiła.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:10   #127
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostre cięcie

Przegapiłam 4 sezon. Znalazłyście go gdzieś może w necie?
Dobra wiadomość jest taka, że od marca ma być 5 sezon.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 18:17   #128
Mararena
Raczkowanie
 
Avatar Mararena
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 203
Dot.: Ostre cięcie

szukałaś na player.pl?
Mararena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 18:21   #129
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostre cięcie

Tak, tam jest tylko do 3. sezonu.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:02   #130
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Ostre cięcie

widze, że nie tylko mi się nie podobały te fryzury po zmianie
ale oglądam zawsze z zaciekawieniem
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:30   #131
monikaa31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Ostre cięcie

Ja bardzo lubię ten program, ale nie wiem czy poddałabym się metamorfozie o u nich. Zawsze jak oglądamy z mężem, jak oni zmieniają te fryzjerki, to on często mówi że jedna czy druga wylgąda gorzej, jak ciotka klotka. Zauważyłam, że oni bardzo często robią krótkie fryzury, których ja osobiście nie lubię.
monikaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 15:01   #132
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez monikaa31 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten program, ale nie wiem czy poddałabym się metamorfozie o u nich. Zawsze jak oglądamy z mężem, jak oni zmieniają te fryzjerki, to on często mówi że jedna czy druga wylgąda gorzej, jak ciotka klotka. Zauważyłam, że oni bardzo często robią krótkie fryzury, których ja osobiście nie lubię.
krótkie to krótkie,czasem też są fajne a niektórym bardziej do twarzy niż w długich ale tak jak któras wyżej napisała ''na doniczke'' też mi sie nie podobają za bardzo
aale jednak na koloryzacje bym sie wybrała bardzo chetnie(chociaż nie farbuje włosów póki co, ale oddałabym sie w ich ręce z chęcią,miała bym pewność że to bedzie kolor idealnie dopasowany) no i może by mi cos doradzili...przecież na siłe nic by mi nie obcinali.Ciekawe jaki to koszt ale raczej mnie nie stać
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 14:18   #133
Mararena
Raczkowanie
 
Avatar Mararena
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 203
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Tak, tam jest tylko do 3. sezonu.
A to sorki, ja wypadłam z obiegu jakoś po drugim
Mararena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 11:32   #134
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ostre cięcie

[QUOTE=danana;50012838
aale jednak na koloryzacje bym sie wybrała bardzo chetnie(chociaż nie farbuje włosów póki co, ale oddałabym sie w ich ręce z chęcią,miała bym pewność że to bedzie kolor idealnie dopasowany) no i może by mi cos doradzili...przecież na siłe nic by mi nie obcinali.Ciekawe jaki to koszt ale raczej mnie nie stać [/QUOTE]

No ja tak samo...
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:38   #135
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostre cięcie

Hmm, dodali jeden odcinek, jeszcze 3 dni będzie dostępny:
http://player.pl/programy-online/ost...E11,34204.html
Lecę oglądać mam nadzieję na jakieś pieczarkowe fryzury i aferę.
Może po skończeniu serii resztę odcinków dodadzą.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 07:22   #136
Albi Lupin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Ostre cięcie

Jest juz nowy sezon dostepny na player.pl
Znowu Dorota... Nie moge na nia patrzec, robia jej wejscie wielkiej gwiazdy. Chociaz tym razem nie pytali jej o porady dot. Koloryzacji, jak w poprzednim sezonie. Wygladalo to tak, ze to ona podejmowala ostateczna decyzje dot. fryzury.
Szkoda, ze marnuja czas na te metamorfozy, wolalabym w tym czasie ogladac cos dot. wlosow. Chocby nawet jak beda kupowac nowy sprzet do salonu, jak kiedys.. Pokazywali pielegnice, na pewno daloby sie w tym czasie zareklamowac jakies uslugi, a nie wielkie metamorfozy fryzjerek.
Albi Lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:32   #137
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Ostre cięcie

Cytat:
Napisane przez Albi Lupin Pokaż wiadomość
Jest juz nowy sezon dostepny na player.pl
Znowu Dorota... Nie moge na nia patrzec, robia jej wejscie wielkiej gwiazdy. Chociaz tym razem nie pytali jej o porady dot. Koloryzacji, jak w poprzednim sezonie. Wygladalo to tak, ze to ona podejmowala ostateczna decyzje dot. fryzury.
Szkoda, ze marnuja czas na te metamorfozy, wolalabym w tym czasie ogladac cos dot. wlosow. Chocby nawet jak beda kupowac nowy sprzet do salonu, jak kiedys.. Pokazywali pielegnice, na pewno daloby sie w tym czasie zareklamowac jakies uslugi, a nie wielkie metamorfozy fryzjerek.

tez nie lubie tych metamorfoz,zupełnie niepotrzebne,nie o tym program i nie w tym rzecz.
Mam wrazenie ze są tylko po to żeby Dorota miała prace
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 13:53   #138
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Ostre cięcie

jak wrażenia z nowego sezonu?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 09:54   #139
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Ostre cięcie

żadna wizażanka nie ogląda?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 19:28   #140
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ostre cięcie

Oglądam, ale na player.pl - nie wiem czy tam nie jest sezon do tyłu. Aktualnie był sezon 8 (chyba skończony) i pierwsze odcinki Ostre Cięcie - Londyn - super dramy o nieporozumiewaniu się po angielsku po kilku latach w Anglii. Ciekawie się zapowiada.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 14:35   #141
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ostre cięcie

Obejrzałam wszystkie odcinki dostępne na player.pl. Faktycznie od pewnego momentu w każdym odcinku pojawiała się jakaś tragedia rodzinna (rozwód, choroba, ciężka sytuacja finansowa) plus konflikt między szefem a pracownikami. Wprowadzenie do programu stylizacji Doroty też było całkowicie niepotrzebne.

Ja wiem, że jak każdy tego typu program, ten też jest pewnie trochę wyreżyserowany, trzeba zrobić szoł, żeby była oglądalność itd. Ale wierzyć mi się nie chce, żeby najpierw wszystko było tragedią - cięcie, koloryzacja itd a już następnego dnia wszyscy wszystko umieją, robią vipom fryzury itd.

Jeśli chodzi o metamorfozy to część było naprawdę udanych, kilka naprawdę na plu, chociaż większość zmian fryzjerek była na minus. Niektóre wyglądały lepiej przed metamorfozą. Co do klientek to większość była obcinana na jedno kopyto.

Hitem była dla mnie pani, która wzięła dla kasy 7 praktykantek i miała gdzieś, że w zakładzie można się zatruć dwutlenkiem węgla. Akcja z farbowaniem klientce włosów mimo zagrożenia a potem próba dokończenia tego na dworze w deszczu była niesamowita

Aaaa, co mnie jeszcze dobija u tych fryzjerek - zdrobnienia - włoski, grzyweczka, odrościk, kurteczka - noż kuuuurde

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2018-05-12 o 15:03
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-12 15:35:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.