Desperacja nastolatka w sprawie mody ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 14:40   #1
paweuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ok. KRK
Wiadomości: 10

Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)


Cześć dziewczyny

Mam blisko 18 lat i nadal czuje, że nie znalazłem swojego stylu odnośnie ubierania się.
Przy 177 i 60 KG wagi nie mogę ubrać byle jakiej koszulki, bo od razu widać, że szczupły jestem AŻ za bardzo

Mam nadzieje, że coś doradzicie bo ogrom waszych dyskusji mnie zniewala =]]

Wiem, wiem... wymagam za dużo, bo jak tutaj doradzić chłopakowi na temat ubierania się bez jego fotek, itp, ale ja czekam na propozycje jakich chłopaków lubicie, w czym mogę też JA poczuć się swobodnie i pewnie.

Do tej pory ubierałem się przeróżnie ;] Od 5 miesięcy systematycznie dbam o moją szafę, ale w niczym nie czułem się na prawdę pewnie i swobodnie, mam strasznego doła na punkcie mojej wagi i nie wiem co ubierać, aby ją jakoś przytłumić.

Były najzwyklejsze jeansy, takie skejciarskie, sztruksy, aż ostatnio kupiłem takie "zwężane" spodnie u dołu, to się chyba nazywa rurki i w tych spodniach czułem się najfajniej. Tylko teraz pytanie, w jakich sklepach mogę je kupować? W moim mieśce raczej ich nie ma, przejrzałem sporo sklepów, pytałem i... nic. Ewentualnie jaki kolor wybierać, z czym je łączyć, jakie buty do tego pasują najbardziej? Czy można kupować to wszystko przez allegro, czy raczej nie? Jakie kolory dobierać, etc?



Przy okazji, jakie fryzurki lubicie najbardziej?
W ostatnie wakacje zrobiłem sobie blond - pierw cienkie pasemka, potem grubsze, a skończyło się na całej głowie bo po skróceniu włosów farba u dołu chwyciła na rudo [ hah ;D ] i znajomi do mnie mówili, że wyglądam jak bażant ;/
Fryzury jakie sobie głównie układam to albo coś takiego a'la irokez, albo totalny nieład. Ostatnio naszła mnie także myśl o zapuszczaniu włosów, ale nie wiem czy gdy już je zapuszczę nie wyjdzie to z mody (obecnie mam włosy ok. 6 cm długości). Czy trudno się układa taką fryzurę? =]
Na razie myślę o trzech fryzurach (mam bardzo podobne rysy twarzy co chłopak na drugiej fotce):

http://fryzury.tarnow.info.pl/img/men_1.jpg
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura43925.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura13830.htm

Moje predyspozycje ;p : 177 cm wzrostu, 61 KG wagi, ciemny blondyn, piwne oczy

Wiem, że niektóre z was mogą powiedzieć, ubierasz się przecież dla siebie, chodź w tym w czym czujesz się najlepiej, etc, ale ze mną jest tak, że lubię gdy dziewczyna na mnie zerka i to nie dlatego, bo wyglądam jak fleja albo dziwak, ale dlatego,że wyróżniam się wśród innych w pozytywnym tego słowa znaczeniu, Od razu czuje się pewniej.

Czekam na wasze propozycje, ewentualne fajne zdjęcia do jakichś młodzieżowych kolekcji (lubię luźno się ubierać, choć wszyscy mi mówią, że pasuje do mnie i styl bardziej elegancki, inni zaś, że taki beach boy). W końcu to na was chcemy zrobić wrażenie, a te pierwsze to swojego rodzaju przepustka do drugiego ;]

Kurde brakuje miejsca w necie o podobnej tematyce dla Panów
Bądźcie wyrozumiałe bo głupio mi się zrob i

cyaa
paweuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 15:41   #2
OOO Kika OOO
Rozeznanie
 
Avatar OOO Kika OOO
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 986
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Skoro jesteś szczupły i to AŻ za bardzo to może nie powinieneś jednak nosić rurek Wg mnie przy szczupłych nogach, rurki mogą sprawić, że będziesz wyglądał trochę jak patyk <bez urazy>. Możliwe, że się mylę, bo nie widziałam żadnego Twojego zdjęcia w tych rurkach. Ogólnie wg mnie najlepiej wyglądają proste nogawki, a nie rurki czy spodnie dla skejta Co do góry, to może jakieś koszule tez mogą być, tylko nie za bardzo obcisłe. Nie radzę też noszenia bardzo luźnych bluz, bo taki właśnie styl wybiera większość chłopaków, co mi się osobiście nie podoba Z fryzurą nie kombinowałabym za bardzo, bo takie farbowane i super wystylizowane włosy moim zdaniem średnio wyglądają. Oczywiście, że mogą być w jakiś fajny sposób podcięte, żeby łatwo i fajnie się układały, ale bez przesady. Tyle ode mnie No i napiszę jeszcze to, co już sam wiesz- czyli, żeby nosić to w czym sie jest sobą
__________________
-Co dzisiaj robimy?
-To co zwykle: spróbujemy opanować świat!
OOO Kika OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:00   #3
paweuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ok. KRK
Wiadomości: 10
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Hehehe, rozumiem.

Akurat "w nogach" chudy nie jestem, bardzo dużo jeżdżę na rowerze, gram w piłkę, biegałem też pare miesięcy, tak więc łydki i uda mam "mięsiste".


Największy problem u mnie to góra, strasznie nie lubię chodzić w obcisłych koszulkach, bo cały czas mam wrażenie, że zgubiłem gdzieś barki :/

Mam znajomych z podobnymi problemami, no ale oni ubierają się tak jak powiedziałaś "bardzoo luźne bluzy" w rozmiarze XXL, no ale mi to nie odpowiada.

Szczerze powiedziawszy bardzo lubię nosić koszule i polówki.

Może doradziłybyście mi jakie kolory się fajnie ze sobą miesza? Albo chociażby dały mi jakieś fajne poradniki na ten temat?

Co do fryzury to szczerze mówiąc bardzo żałuję farbowania, niedługo jadę na obóz "wojskowy" no i pewnie mi się przez nie oberwie xDDDDDDDDD

A buty? Głównie mam dylemat pomiędzy zwykłymi butami:

http://skateshop.pl/data/gfx/picture...52701052_1.jpg

Czy:

http://skateshop.pl/data/gfx/picture...52707930_1.jpg

Może to wydać się dziwne ale na serio nie mam pojęcia jak się ubierać... :/

Pozdro
paweuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:09   #4
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Ja uważam, że szczupły chłopak może wyglądać w rurkach świetnie.
Pokombinowałabym ze swetrami, nadchodzi jesień i w sklepach pojawia się dużo świetnych sweterków.
Do tego jakieś koszule.
Co do fryzury to raczej nie kombinuj. Fajnie wyglądają włosy takiej średniej długości - 6 cm jest w sam raz, a jak fryzjer ładnie przytnie to już w ogóle ; >
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:32   #5
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Witaj desperacie
Fajnie, że zwracasz się do nas po pomoc, tylko szkoda że nie dasz swojego zdjęcia sylwetki, twarz mógłbyś zamazać, a nam wtedy byłoby łatwiej Ci doradzić. Znam chłopaków, którzy ubierają się beznadziejnie i nie chcą dać sobie pomóc. Kiedy stwierdziłam, że mogę iść z kimś na zakupy jeden stwierdził, że sam ma dobry gust. Uhm... A Ty nie masz może jakiejś starszej kuzynki, która moglaby doradzić? Mówisz, że u Ciebie nie ma 'fajnych' sklepów, ale może warto wybrać się w jakiś weekend na cąłodniowe zakupy do większego miasta. Wiem, że tego nie nawidzicie wręcz ale trzeba się czasami poświęcić
Te pierwsze buty mi się nie podobają, wolę na takiej grubszej podeszwie u chłopaków.
Jeansy raczej zwyke, ale nie całkiem opięte na pośladkach.
Koszulka polo, do tego jakieś okularki, włosy średniej długości.
Ciężko w internecie znaleźć coś fajnego Jak znajdziesz rzeczy które Ci się podobają to wklejaj, podopowiemy jak je łączyć
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:54   #6
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

No cóż... nie przekombinuj za bardzo
Ale... jak mam Ci pomóc... Mi bardzo podobają się faceci w koszulkach polo (mam do nich słabość) więc zainwestuj w kilka
Po za tym bluzy sportowe jak w załączniku,
I mam prośbe- prosze nie lansuj się za bardzo, bo dla mnie nie ma nic gorszego niż facet który spędza więcej czasu przed lusterkiem niż dziewczyna!!


BTW
http://fryzury.tarnow.info.pl/img/men_1.jpg -> ta fryzurka jest super a do tego uśmiech tego chłopaka!! :O suuuuuper
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0195_9963_188.jpg (34,9 KB, 34 załadowań)
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:22   #7
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

W stylistę się bawić nie będę, bo nie potrafię, ale błagam STOP IROKEZOM. Ładniejszy jest już taki słodki rozczochraniec niż taki wyżelowany chłopak, który wygląda jakby się na kogoś najeżył....
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 18:38   #8
carolyn8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Hm.... Buty które pokazałeś to jakaś porażka w ogóle . . . Proponuje Ci jakieś fajne najasyyyy x PPP

click. /tego typu.
bądź
click.

Poza tym fajne luźne koszulki dc, burton, vans, adio, billabong, quiksilver . . .
do tego jakieś fajne bluzy . koszulki polo też fajnie, ale do tego
sweterki w serek. Co do fryzury to włosy troche zapuść i zostaw
je takie 'rozczochrane'. ; D . . możesz lekko zrobić żelem czy gumą.
Na głowe jakaś fajna czapa albo bandama, chociaż niekoniecznie . .
czapa. czapa2
i jakieśśś bajeranckie perfumyyyyy.

dziękuj mi dziękuj. ; D
mwa.
carolyn8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:54   #9
OOO Kika OOO
Rozeznanie
 
Avatar OOO Kika OOO
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 986
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Cytat:
Napisane przez carolyn8 Pokaż wiadomość
Hm.... Buty które pokazałeś to jakaś porażka w ogóle . . . Proponuje Ci jakieś fajne najasyyyy x PPP

click. /tego typu.
bądź
click.

Poza tym fajne luźne koszulki dc, burton, vans, adio, billabong, quiksilver . . .
do tego jakieś fajne bluzy . koszulki polo też fajnie, ale do tego
sweterki w serek
. Co do fryzury to włosy troche zapuść i zostaw
je takie 'rozczochrane'. ; D . . możesz lekko zrobić żelem czy gumą.
Na głowe jakaś fajna czapa albo bandama, chociaż niekoniecznie . .
czapa. czapa2
i jakieśśś bajeranckie perfumyyyyy.

dziękuj mi dziękuj. ; D
mwa.
Zdecydowanie jestem za Bardzo mi się takie zestawy podobają, chociaż nie wszyscy faceci lubią takie nosić- nie wiedzą, co tracą No i te buty, które tu pokazałeś nie są wg mnie za fajne Może te nike, które wkleiła poprzednia wizażanka?
__________________
-Co dzisiaj robimy?
-To co zwykle: spróbujemy opanować świat!
OOO Kika OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:56   #10
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Skoro jesteś bardzo szczupły, na pewno nie noś obcisłych rzeczy, jeszcze bardziej to podkreślą. Ja uwielbiam jak facet ubiera się dość elegancko - koszule, marynarki, proste spodnie, żadne rurki! Kołnierzyki sprawią, że barki będą wyglądały bardziej męsko, a ogólnie koszule i marynarki sprawiają, że wygląda się na bardziej postawnego niż w rzeczywistości Radziłabym Ci spróbować z tego typu stylem. Jeśli chodzi o włosy, na pewno nie żel - to wygląda tanio i tandetnie. Wg mnie najlepiej wygląda artystyczny nieład, zrobiony np. gumą.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:09   #11
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 347
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
W stylistę się bawić nie będę, bo nie potrafię, ale błagam STOP IROKEZOM. Ładniejszy jest już taki słodki rozczochraniec niż taki wyżelowany chłopak, który wygląda jakby się na kogoś najeżył....

podpisuje się pod tym rękami (rękoma?), nogami i czym tam sie jeszcze da!

STOP ZELOWI DO WŁOSÓW ; -)
Hyysteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 19:17   #12
whoai
Zakorzenienie
 
Avatar whoai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 657
GG do whoai
Smile Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

za duzo gadac nie bede . ani XXL ani obcisle. moje typy;

klik

klik

klik

klik


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1218736546

http://img46.imageshack.us/my.php?im...9369705xv1.jpg



Cytat:
Napisane przez paweuu Pokaż wiadomość


- 1)Czy można kupować to wszystko przez allegro, czy raczej nie? Jakie kolory dobierać, etc?



- 2) Przy okazji, jakie fryzurki lubicie najbardziej?
W ostatnie wakacje zrobiłem sobie blond - pierw cienkie pasemka, potem grubsze, a skończyło się na całej głowie bo po skróceniu włosów farba u dołu chwyciła na rudo [ hah ;D ] i znajomi do mnie mówili, że wyglądam jak bażant ;/
Fryzury jakie sobie głównie układam to albo coś takiego a'la irokez, albo totalny nieład.
- 3)Ostatnio naszła mnie także myśl o zapuszczaniu włosów, ale nie wiem czy gdy już je zapuszczę nie wyjdzie to z mody (obecnie mam włosy ok. 6 cm długości). Czy trudno się układa taką fryzurę? =]


1) z allegro raczej zrezygnuj, zwłaszcza, skoro masz nietypową sylwetkę

2) ja na Twoim miejscu raczej zrezygnowalabym z eksperymentow z farbami. Zostaw to dziewczynom Chłopakom najladniej w naturalnym kolorze. No i
artystyczny nielad wg mnie jest ok

3) zapuścić mozesz, czemu nie, ale to czy Ci będzie to pasowalo zależy od twarzy... no i pamietaj ze najladniejsze wlosy = zadbane włosy
__________________
odzież
kosmetyki


zapraszam


A tak sobie fotografuję : klik
whoai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:32   #13
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Cytat:
Napisane przez whoai Pokaż wiadomość
za duzo gadac nie bede . ani XXL ani obcisle. moje typy;

klik

klik

klik

klik


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1218736546

http://img46.imageshack.us/my.php?im...9369705xv1.jpg






1) z allegro raczej zrezygnuj, zwłaszcza, skoro masz nietypową sylwetkę

2) ja na Twoim miejscu raczej zrezygnowalabym z eksperymentow z farbami. Zostaw to dziewczynom Chłopakom najladniej w naturalnym kolorze. No i
artystyczny nielad wg mnie jest ok

3) zapuścić mozesz, czemu nie, ale to czy Ci będzie to pasowalo zależy od twarzy... no i pamietaj ze najladniejsze wlosy = zadbane włosy


wszystko oprócz okularków (;
za dużo ludzi teraz takie nosi ;P
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:35   #14
paweuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ok. KRK
Wiadomości: 10
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Muszę wam się przyznać, że obawiałem się wrócić do tego wątku : D

Myślałem, że najzwyczajniej w świecie mnie wyśmiejecie, całe szczęście bardzo fajnie do sprawy podeszłyście i bardzoooo, ale to bardzooo do siebie mnie zbliżyłyście, wielgaśny PLUS

Co do waszych propozycji, to wszystkie mi się podobają ;D

Uwielbiam nosić polówki, szczerze powiedziawszy zamiast koszulek ubieram właśnie je.

Co do spodni, to właśnie się zastanawiam nad rurkami, albo najzwyklejszymi, takimi jak te np dostępne na stronie diverse.pl (trzy ostatnie pozycje)

Ogólnie rzecz biorąc, spodnie które ostatnio kupiłem nie są aż tak bardzo zwężane u dołu, jak to widziałem u innych chłopaków, sklep niestety zlikwidowali a ja nie pamiętam ich nazwy

Co do bluz, to właśnie takie ubóstwiam
Z butami już parę razy próbowałem je dobierać czy to do spodni, czy ogólnego wizerunku i bardziej spodobały mi się te na grubszej podeszwie i "pełniejszym" czubku(?) ;p

Widzę, że żelu nie lubicie hehehe
Na pewno wezmę to sobie do serca, choć szczerze mówiąc zawsze dziwiłem się siostrze czemu mi powtarzała czasem "Paweł, za dużo żelu !!!"

Co do fotki, postaram się jutro ją wrzucić, bo do mojego aparatu zapodziała się gdzieś ładowarka do baterii :/

Miłego postowania i jeszcze raz wieeeelkie dzięki,
buziaki
paweuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:54   #15
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Super że się odważyłeś, w ogóle jestem za tym żeby panowie w PL trochę bardziej zaczęli myśleć o swoich ciuchach... Pewne postępy już widać na ulicach, w porównaniu z tym co było jeszcze kilka lat temu, ale i tak wielu wymaga jeszcze pracy

Nie będę się wymądrzać, ale mam sporo fotek na dysku z okresu kiedy reformowałam szafę mojego tż może coś cię zainspiruje.

Ja akurat preferuję styl "studencki", bardzo podobają mi się marynarki noszone do zwykłych dżinsów i podkoszulków, a ostatnio szalenie podoba mi się zestawienie trencz + rurki, choć z doświadczenia wynika że fajne męskie trencze ciężko w sklepach znaleźć.

Zerknij też sobie na stronę http://www.pullandbear.com/ w jesiennej kolekcji mają sporo ciekawych rzeczy (zakładki: campana-->foto i showroom-->hombre, są m.in. fajne buty)
Różne ciekawe zestawy możesz też znaleźć na http://www.zinif.com/ to koreańska strona z modą dla facetów, czasem dziwna (model z wąsami jest paskudny), ale wiele ciekawych pomysłów, no i jeżeli masz szczupłą sylwetkę to azjatycki sposób ubierania będzie do ciebie pasować.

No to zaczynam zasypywać cię zdjęciami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0106_9919_410.jpg (34,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0106_9920_001.jpg (28,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00540m.jpg (34,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aqua.jpg (21,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (26,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1525_2414500878_a734cfa29d_o.jpg (65,4 KB, 34 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:55   #16
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

2.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17194_it_s_20raining.jpg (95,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D278333_x1.jpg (106,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dfdf16.jpg (16,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h04.jpg (21,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h05.jpg (20,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (49,4 KB, 15 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:57   #17
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

3.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (48,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (54,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (43,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (57,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (58,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (52,2 KB, 32 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:58   #18
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

4.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (50,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (50,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image11.jpg (53,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image13.jpg (42,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (73,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image17.jpg (49,9 KB, 8 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:00   #19
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

5.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image96.jpg (38,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image100.jpg (27,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image102.jpg (29,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image103.jpg (39,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image106.jpg (72,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image107.jpg (81,4 KB, 4 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 20:02   #20
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
No cóż... nie przekombinuj za bardzo
Ale... jak mam Ci pomóc... Mi bardzo podobają się faceci w koszulkach polo (mam do nich słabość) więc zainwestuj w kilka
Po za tym bluzy sportowe jak w załączniku,
I mam prośbe- prosze nie lansuj się za bardzo, bo dla mnie nie ma nic gorszego niż facet który spędza więcej czasu przed lusterkiem niż dziewczyna!!


BTW
http://fryzury.tarnow.info.pl/img/men_1.jpg -> ta fryzurka jest super a do tego uśmiech tego chłopaka!! :O suuuuuper

ile bym dała, żeby takiego spotkać !

co do ubrań, to właściwie dziewczyny już wszystko napisały.
tez jestem za jakimiś ładnymi nike`ami
no i świetnie, że lubisz polo

co do męskich rurek, myślę, że mógłbyś je dostać we Wranglerze/Lee albo Levis'ie.
a z takich tańszych to myślę, że najprędzej to H&M

Ronja, te zestawy są boskie !
a modele.. słitaśne japońce mrrrauu
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:02   #21
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

6.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image109.jpg (48,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image118.jpg (45,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image119.jpg (50,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg męski komplet 2.jpg (54,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg męski komplet 4.jpg (70,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s0076.jpg (24,0 KB, 16 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:05   #22
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

7. koniec.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s240.jpg (24,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s333.jpg (28,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s361.jpg (29,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s350.jpg (31,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s355.jpg (49,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s308.jpg (30,7 KB, 11 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:09   #23
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Hej, nie przejmuj sie aż tak bardzo
Wg mnie to lekka przesada, żeby facet farbował włosy na blond i robił sobie "irokeza", wtedy od razu widać, że dużo czasu poświęca na to, żeby dobrze wygladać, a dla niektórych to niemęskie Nie mówię, że masz chodzić jak fleja, w żadnym wypadku. Ale jakbyś jeszcze troche zapuścił włosy, i układał je po prostu palcami, troche poczochrał, to byłoby fajnie
Od ciuchów znawczynią nie jestem, ale nie podobają mi sie rurki.... najlepsze są zwykłe, proste spodnie. Albo bojówki
I koszule, oj tak. Fajnie też wyglada rozpięta koszula a pod nią jakiś fajny t-shirt z kolorowym nadrukiem
A teraz po mału robi sie zimno, nie wiem co tam masz w szafie, ale zamiast modnych ostatnio arafatek, polecałabym szalik, w miarę cienki, w jakimś ładnym, ciemniejszym kolorze, np zielony albo popielaty
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:17   #24
paweuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ok. KRK
Wiadomości: 10
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Suuuper. Już chciałbym pędzić na zakupy, tylko troszkę mnie przeraża szukanie czegoś w tym stylu, czy ja to w ogóle znajdę hehehehe

Zapomniałem zapytać, ale widzę, że zamieściłaś w 7 części zestawy z szalikami ;d

Czy chłopaki w PL nie będą się ze mnie śmiać, gdy wyskoczę w czymś takim? Ostatnio w REPORTERZE znalazłem na wystawie fajny zestaw: szara koszula, bluza i szalik.

Co do "odpicowywania" się chłopaków w PL to myślę, że wielu by chciało się wystroić ale albo nie ma kasy (bo lepiej na fajki albo browca wydać), albo po prostu się wstydzą. Na ogół wśród chłopaków jest tak, że jak ktoś dba o siebie bardziej niż prawie w ogóle, jest od razu brany za "pedało-podobnego" kolesia, którego jedynym problemem jest źle ustawiona fryzura, albo to, że ubrudził nową koszulkę w szkole, sam czasem słysze dziwne komentarze na mój temat. Dlatego tak z tym źle w Polsce, a wszczególności w mniejszych miastach, szkoda.

EDIT

Widzę, że wiele z was zwraca uwagę na zafarbowanie włosów, NA SERIO żałuję ;P Gdyby nie to, że okropnie wyglądam w krótkich włosach, dawno bym je już ściął. Mam nadzieję, że za tydzień będę mógł już to zrobić

Pozdrawiam
paweuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:44   #25
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

jeśli chodzi o mnie
mi najbardziej podobają się u chłopców takie spodnie "zwężane ku dołowi ale szersze na gorze - nie są obcisłe w okoicach ud i bioder
hmm.. może w h&m takie są?
http://skateshop.pl/data/gfx/picture...52701052_1.jpg takie buty do mnei zupełnie nie przemawiają i chyba przemawiać nie będą ;P mysle, ze za tą cene znajdziesz cos lepszego ;P
często przystepne ciuchy dla mężczyzn widuje w diversie/zarze/H&M w takim dosć fajnym luźnym stylu :P
z farbowania włosów zrezygnuj koniecznie! przynajmniej dla mnie jest to takie niemęskie... ;P nie przepadam za widokiem mężczyny z pasemkami
__________________
biegam
dbam o siebie
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:46   #26
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

ja myslę, że jak sie bedziesz tak ubierał, jak piszą dziewczyny... to uhh
a po co się przejmować chłopakami? masz się dziewczynom podobać, no i najważniejsze sobie, żeby się dobrze w swojej skórze czuć olać ich!

p.s. wstaw kiedyś swoje zdjęcie
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:46   #27
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Kiepsko wyglądasz w krótkich wlosach? To może ładnie Ci będzie w dlugich, takich ee... dluzszych niż do podbrodka, ale krotszych niż do ramion
A wg mnie chlopaki mogą sie Ciebie troche czepiać, jak sie wystroisz, ale to nic, przyzwyczają sie :P A dziewczynom sie pewnie spodoba
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:49   #28
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

i rownież jestem za koszulkami polo
__________________
biegam
dbam o siebie
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:08   #29
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Na studiach już się nie czepiają. U mnie, na architekturze, mężczyźni mający swój styl i dbający o siebie to pożądana codzienność ; >

Polo i swetry, o taaak ; >
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:18   #30
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Desperacja nastolatka w sprawie mody ;)

Cytat:
Napisane przez paweuu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam blisko 18 lat i nadal czuje, że nie znalazłem swojego stylu odnośnie ubierania się.
Przy 177 i 60 KG wagi nie mogę ubrać byle jakiej koszulki, bo od razu widać, że szczupły jestem AŻ za bardzo

Mam nadzieje, że coś doradzicie bo ogrom waszych dyskusji mnie zniewala =]]

Wiem, wiem... wymagam za dużo, bo jak tutaj doradzić chłopakowi na temat ubierania się bez jego fotek, itp, ale ja czekam na propozycje jakich chłopaków lubicie, w czym mogę też JA poczuć się swobodnie i pewnie.

Do tej pory ubierałem się przeróżnie ;] Od 5 miesięcy systematycznie dbam o moją szafę, ale w niczym nie czułem się na prawdę pewnie i swobodnie, mam strasznego doła na punkcie mojej wagi i nie wiem co ubierać, aby ją jakoś przytłumić.

Były najzwyklejsze jeansy, takie skejciarskie, sztruksy, aż ostatnio kupiłem takie "zwężane" spodnie u dołu, to się chyba nazywa rurki i w tych spodniach czułem się najfajniej. Tylko teraz pytanie, w jakich sklepach mogę je kupować? W moim mieśce raczej ich nie ma, przejrzałem sporo sklepów, pytałem i... nic. Ewentualnie jaki kolor wybierać, z czym je łączyć, jakie buty do tego pasują najbardziej? Czy można kupować to wszystko przez allegro, czy raczej nie? Jakie kolory dobierać, etc?



Przy okazji, jakie fryzurki lubicie najbardziej?
W ostatnie wakacje zrobiłem sobie blond - pierw cienkie pasemka, potem grubsze, a skończyło się na całej głowie bo po skróceniu włosów farba u dołu chwyciła na rudo [ hah ;D ] i znajomi do mnie mówili, że wyglądam jak bażant ;/
Fryzury jakie sobie głównie układam to albo coś takiego a'la irokez, albo totalny nieład. Ostatnio naszła mnie także myśl o zapuszczaniu włosów, ale nie wiem czy gdy już je zapuszczę nie wyjdzie to z mody (obecnie mam włosy ok. 6 cm długości). Czy trudno się układa taką fryzurę? =]
Na razie myślę o trzech fryzurach (mam bardzo podobne rysy twarzy co chłopak na drugiej fotce):

http://fryzury.tarnow.info.pl/img/men_1.jpg
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura43925.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura13830.htm

Moje predyspozycje ;p : 177 cm wzrostu, 61 KG wagi, ciemny blondyn, piwne oczy

Wiem, że niektóre z was mogą powiedzieć, ubierasz się przecież dla siebie, chodź w tym w czym czujesz się najlepiej, etc, ale ze mną jest tak, że lubię gdy dziewczyna na mnie zerka i to nie dlatego, bo wyglądam jak fleja albo dziwak, ale dlatego,że wyróżniam się wśród innych w pozytywnym tego słowa znaczeniu, Od razu czuje się pewniej.

Czekam na wasze propozycje, ewentualne fajne zdjęcia do jakichś młodzieżowych kolekcji (lubię luźno się ubierać, choć wszyscy mi mówią, że pasuje do mnie i styl bardziej elegancki, inni zaś, że taki beach boy). W końcu to na was chcemy zrobić wrażenie, a te pierwsze to swojego rodzaju przepustka do drugiego ;]

Kurde brakuje miejsca w necie o podobnej tematyce dla Panów
Bądźcie wyrozumiałe bo głupio mi się zrob i

cyaa




jesli wygladasz choc podobnie do chlopaka na drugim zdjeciu to mozesz chodzic nawet nago i tak laski na ciebie zwroca uwage;P

Mysle,ze spodnie proste nogawki lub wlsasnie leciutko zwezane, fajne t shirty kolorowe itp jakies zabawne moze w new yorkerze, fajne bluzy, itp buty jakies fajne nike , spodnie wranglery, hm zara, we wranglerze znajdziesz super spodnie i na pewno ponosisz je dlugoo


ps. ja tam nie mam nic do farbowanych wlosow
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.