25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 21:05   #1021
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
tez mam ostatnio problem na plecach, tylko że na plecach te wypryski bolą
no właśnie, są średniej wielkości często mocno czerwone ;/
ja pierdziele chyba na plecach głównie będę leżeć ;/
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:57   #1022
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Właśnie dotarł do mnie krem Sylveco nagietkowy. Próbował ktos?
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 23:54   #1023
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

23/25 ;d
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:31   #1024
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Wiesz co, ściereczka zwykła. Nie mieszkam w PL, ale czytałam, że dziewczyny kupują np. w Biedronce za 4zł. Mikrofibra jest dosyć delikatna i ja zawsze piorę ją ręcznie w zwykłym mydle. Nie używam żadnych płynów itd. bo zamierzam przykładać ją do twarzy. Po prostu po każdym użyciu myję mydłem do buzi albo żelem pod prysznic.
Dzięki, właśnie chodziło mi o to jak ją najpierw przystosować a potem utrzymywać w czystości. Ja mam obawy, że ta ściereczka nie będzie czysta a jak jest wilgotna to zbierają się na niej jakieś bakterie itp.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dzięki
Cieszę się, trzymam kciuki, żebyś wytrwała Naprawdę warto.

Hej, jasne, powodzenia
Właśnie nie wytrzymałam. Wkurzał mnie ten na czole i go wczoraj wieczorem dziabnęłam, bo sprawiał wrażenie że rośnie. Dziś już prawie śladu nie ma, bo potraktowałam go LinodermemAkne.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez jedytka Pokaż wiadomość
no właśnie, są średniej wielkości często mocno czerwone ;/
ja pierdziele chyba na plecach głównie będę leżeć ;/
Zawsze możesz się nakryć jakimś cieniutkim szaliczkiem, apaszką niby to dlatego, że boisz się poparzeń słonecznych a jak będziesz miała dobrą pozycję (poza ludzkim wzrokiem) to wystawiaj do słonka, może coś się podsuszą

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Właśnie dotarł do mnie krem Sylveco nagietkowy. Próbował ktos?
Czytałam o nich większość pozytywów, tylko że albo nagietkowy albo brzozowy powoduje mega błyszczenie. Tylko nie pamiętam już który. Musisz wypróbować sama a potem podziel się z nami.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:46   #1025
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

dawno mnie tutaj nie było ale już jestem! Byłam nad morzem i traktowałam moją twarz tak źle, że myślałam ,że wrócę i będę obsypana pryszczami- kąpałam się w słonej wodzie, później pozwalając jej samoistnie wysychać na słońcu, była cały dzień opiaszczona, na dzień niczym jej nie smarowałam i....mam teraz taką cerę jakiej nie mogłam się doczekać od grudnia! Mam jednego zaskórnika na policzku i na każdym jeden mały strupek, reszta gładka Na czole mam kilka zaskórników, ale nie są rozsiane na całości, tylko pojedyncze Troszkę się opaliłam, ale już prawie nie miałam przebarwień więc powinno być ok W ogóle nie wyciskam, żyć nie umierać
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:34   #1026
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez frania97 Pokaż wiadomość
dawno mnie tutaj nie było ale już jestem! Byłam nad morzem i traktowałam moją twarz tak źle, że myślałam ,że wrócę i będę obsypana pryszczami- kąpałam się w słonej wodzie, później pozwalając jej samoistnie wysychać na słońcu, była cały dzień opiaszczona, na dzień niczym jej nie smarowałam i....mam teraz taką cerę jakiej nie mogłam się doczekać od grudnia! Mam jednego zaskórnika na policzku i na każdym jeden mały strupek, reszta gładka Na czole mam kilka zaskórników, ale nie są rozsiane na całości, tylko pojedyncze Troszkę się opaliłam, ale już prawie nie miałam przebarwień więc powinno być ok W ogóle nie wyciskam, żyć nie umierać
zaaazdroszcze
ja mam jakiś wysp, a jutro poznaje nowych ludzi i się boję, jestem ciekawa czy zwrócą uwage na te pryszcze tak bardzo itp
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:18   #1027
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Dziewczyny, jakich podkładów używacie?
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 22:33   #1028
584allie
Raczkowanie
 
Avatar 584allie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 60
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakich podkładów używacie?
Podpinam się do pytania Moje problemy zaczęły się, odkąd rozpoczęłam przygodę z podkładami i kremami... Czeka na mnie zestaw z kolorówki, ale z tego co wyczytałam minerały także zapychają ;(
584allie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 22:34   #1029
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakich podkładów używacie?
ja nie używam żadnego, bo się boje że bedzie jeszcze gorzej. Używam korektora z miss sporty w płynie i puder sypki z vipery, powiedzmy, że jakos wyglądam:brzydal :
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 00:35   #1030
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
[...]

Właśnie nie wytrzymałam. Wkurzał mnie ten na czole i go wczoraj wieczorem dziabnęłam, bo sprawiał wrażenie że rośnie. Dziś już prawie śladu nie ma, bo potraktowałam go LinodermemAkne.
[...]
Dobrze, że ślad znika jeśli coś jest dużego, to trudno, według mnie gorzej "szukać", co by tu jeszcze ruszyć - ja tak robiłam...
Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakich podkładów używacie?
Ja używałam mineralnego z Annabelle Minerals, był super, ale teraz opaliłam twarz i żaden kolor mi nie pasuje, więc zamówiłam próbki Amilie

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

24/25 :d
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:36   #1031
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja nie używam podkładów- jak widzę gęstą, lejącą się maź to mam wrażenie, że zaraz wyjdzie mi milion pryszczy... Kupiłam natomiast w super pharmie puder mineralny w kamieniu z la roche'a - mi bardzo, bardzo służy Kryje mocno, nie spodziewałam się ,że puder może mieć taką moc! nie zapycha, testowany na brodzie na której miałam mały sajgon- jedną bliznę, kilka małych przebarwień, czerwony placek po pryszczu i w tym zgięciu pod ustami zawsze mam 5-6 mini zaskórników Po nałożeniu tego pudru miałam brodę idealną, widać było tylko po naciągnięciu skory te kilka zaskórników
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 07:54   #1032
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
zaaazdroszcze
ja mam jakiś wysp, a jutro poznaje nowych ludzi i się boję, jestem ciekawa czy zwrócą uwage na te pryszcze tak bardzo itp
Ilooveyou, nic się nie przejmuj, ludzie naprawdę nie osądzają po wyglądzie, chyba że to głupie smarkacze i nic nie warci. Uwierz w siebie i głowa do góry. Bądź dumna z siebie, otwarta, śmiej się dużo i szanuj ludzi. Oni wtedy też cię będą szanować. I naprawdę nie ważne jest ile masz pryszczy danego dnia a to jaki masz charakter i co mówisz i myślisz
Udanego spotkania

PS: mnie pierwszy raz w życiu wysypało na szyi?? What this? Chyba z 6-7 pryszczy....... nie potówek a pryszczy.......

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
ja nie używam żadnego, bo się boje że bedzie jeszcze gorzej. Używam korektora z miss sporty w płynie i puder sypki z vipery, powiedzmy, że jakos wyglądam:brzydal :
Ja ostatnio miałam makijaż 2 tyg. temu staram się nic nie nakładać, bo u nas jakoś ciepło jest i też mam jakieś złe przeczucia że mnie jeszcze bardziej wysypie. Buzie mam teraz ok, ale wczoraj mi wysypało szyje i na pleckach dwie gule mega i całe stado przebarwień i innych małych gnojków Potraktowałam je na noc maścią ichtiolową.
W weekend wyjeżdżam do ludzi i pierwszy raz w życiu nie zamierzam brać kolorówki do twarzy.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:33   #1033
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ilooveyou, nic się nie przejmuj, ludzie naprawdę nie osądzają po wyglądzie, chyba że to głupie smarkacze i nic nie warci. Uwierz w siebie i głowa do góry. Bądź dumna z siebie, otwarta, śmiej się dużo i szanuj ludzi. Oni wtedy też cię będą szanować. I naprawdę nie ważne jest ile masz pryszczy danego dnia a to jaki masz charakter i co mówisz i myślisz
Udanego spotkania

PS: mnie pierwszy raz w życiu wysypało na szyi?? What this? Chyba z 6-7 pryszczy....... nie potówek a pryszczy.......

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



Ja ostatnio miałam makijaż 2 tyg. temu staram się nic nie nakładać, bo u nas jakoś ciepło jest i też mam jakieś złe przeczucia że mnie jeszcze bardziej wysypie. Buzie mam teraz ok, ale wczoraj mi wysypało szyje i na pleckach dwie gule mega i całe stado przebarwień i innych małych gnojków Potraktowałam je na noc maścią ichtiolową.
W weekend wyjeżdżam do ludzi i pierwszy raz w życiu nie zamierzam brać kolorówki do twarzy.
dzieki za slowa pocieszenia
co do pryszczy na ciele, u Ciebie to szyja, mi pomaga mydło siarkowe, używam codziennie na plecy no i coś tam daje

uu zazdroszcze, ja nie mam na sobie makijażu tylko w nocy, nawet jak u kogoś nocuje to bez makijażu, zakrywam się ewentualnie kołdrą lub coś ostatnio na nocce, gdy nocowali rownież koledzy, czułam się swobodnie i latałam ze swoją cerą nawet BEZ KOREKTORA, co dla mnie jest cudem, bo się nie chowałam miałam troche lepsza cere niż dzisiaj, ale do ideału duużo brakowało.
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:38   #1034
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Jeju. Ja aktualnie nie wyjdę z domu bez podkładu. Kiedyś normalnie tylko puder matujący, a teraz niestety nie... Szukam dobrego podkładu kryjącego.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 11:28   #1035
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
zaaazdroszcze
ja mam jakiś wysp, a jutro poznaje nowych ludzi i się boję, jestem ciekawa czy zwrócą uwage na te pryszcze tak bardzo itp
Jestem przekonana, że nam bardziej przeszkadzają nasze niedoskonałości, niż komukolwiek innemu. Wiem na swoim przykładzie-zawsze przeżywam, że coś nie gra z moją cerą, że jak ja wyglądam, myślę, że każdy zwraca na to uwagę, a tu guzik, bo wcale tak nie jest. Nawet jeśli zauważą jakieś niedoskonałości to... co to zmienia? Wiadomo, zdobić to nas nie zdobi ale nie zmienia rysów twarzy, sylwetki czy innych rzeczy, które nas tworzą. A z autopsji wiem, że akurat faceci takich pierdół nie zauważają zbytnio, nie zwracają na to ogromnej uwagi, w przeciwieństwie do nas...
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 18:18   #1036
kayokosan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 92
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja się dopisywać nie będę, tylko życzę Wam powodzenia w niewyciskaniu naszych małych przyjaciół wspólne wsparcie wiele daje, oj daje - także trzymam za Was kciuki
kayokosan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 07:29   #1037
jedytka
Raczkowanie
 
Avatar jedytka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość



Zawsze możesz się nakryć jakimś cieniutkim szaliczkiem, apaszką niby to dlatego, że boisz się poparzeń słonecznych a jak będziesz miała dobrą pozycję (poza ludzkim wzrokiem) to wystawiaj do słonka, może coś się podsuszą
OOoo dobra myśl, tak zrobię! Dzięki
jedytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 13:42   #1038
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

25/25
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 15:28   #1039
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

totalna masakra na twarzy przez ostatnie dwa tygodnie wyciskałam i wyciskałam. Do tego chodziłam no makeup, bo poznałam kilka dziewczyn, które miały podobny lub większy problem i w ogóle się z tym nie kryły. Muszę ją doprowadzic do jakiegoś lepszego stanu... Do tego idę dzis na ognisko żeby spotkac się z ludźmi, których nie widziałam ponad miesiąc. Wtedy miałam ładną.
Mam kilka zaskórników, nowych przebarwień i pryszczy. Spróbuję troszeczkę twarz rozjaśnic ogórkiem...
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 18:17   #1040
ShadowGirl
Przyczajenie
 
Avatar ShadowGirl
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
25/25
Gratulacje !

Opowiedz proszę, jak zmieniła się Twoja buzia na przestrzeni tych 25 dni.

Pozdrawiam
ShadowGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:24   #1041
greenme
Przyczajenie
 
Avatar greenme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Hej dziewczyny!
I ja się przyłączam. Mam nadzieję, że pomożecie
Do tej pory tylko w najgorszych momentach odwiedzałam forum, ale czuję, że sama nie dam rady. Od kilku dni duszę co tylko się da. Mam cerę mieszaną z lekko zapchanymi porami i grudkami wyczuwalnymi pod palcem na czole.
Kiedy już po ntej próbie niewyciskania(i kiedy moja buźka wreszcie promieniała) zaczęłam się przyglądać grudkom na czole i wyciskać to co widoczne, a potem ze złości na siebie dzień po dniu dusiłam najmniejsze zatkane pory.
Teraz moja Twarz wygląda jak jedna, wielka ruina-uwierzcie.
Mam nadzieję, że jutro będzie mój 1 dzień.

Edytowane przez greenme
Czas edycji: 2013-07-28 o 19:34
greenme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 23:13   #1042
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ShadowGirl Pokaż wiadomość
Gratulacje !

Opowiedz proszę, jak zmieniła się Twoja buzia na przestrzeni tych 25 dni.

Pozdrawiam
Dzięki

Przed "akcją" miałam strasznie "zjechane" policzki, podskórne gule, rozdrapane, w przebarwieniach. To samo czoło, ale bez przebarwień. Gdzie wycisnęłam jedno, pojawiało się 5 nowych... Na początku, kiedy przestałam wyciskać, było gorzej, zaczęły mi się te pryszcze mnożyć, myślałam, że nie dam rady i że mi to jeszcze szkodzi, zamiast pomagać... Ale potem poprawa była natychmiast, bo kiedy te pryszcze zniknęły, nowe przestały się pojawiać, więc mówię wszystkim na początku zniechęconym : wytrwajcie, warto, naprawdę. Teraz : na policzkach nie mam ani jednego pryszcza, ani jednej guli, żadnych bakterii nie przenoszę, jeśli coś się pojawi, szybko znika. Jestem szczęśliwa, że dałam radę i mam nadzieję, że już nigdy nie będę tak psuć sobie cery. Żałuję tych wszystkich lat, kiedy wyciskałam, pewnie byłoby lepiej, a sama pogarszałam sprawę Jeszcze jeśli chodzi o nos : miałam pełno zaskórników. Doprowadzały mnie do szału, bo niczym się tego paskudztwa nie dało wytępić, więc wyciskałam [tu akurat nie zostawały żadne blizny, żadnych ranek, wycisnęłam wieczorem, rano nos jak nowy]. Kiedy teraz starałam się nie wyciskać, nie przyglądałam się sobie w lustrze, żeby nie kusiło, więc odpuściłam też ten nos. I to samo co z resztą : najpierw tragedia, wszystkiego dwa razy tyle, a teraz... kilka! Też jestem zachwycona. Mam nadzieję, że udało mi się kogoś zachęcić do powstrzymania się od majstrowania... Naprawdę warto, trzymam kciuki za Was i za siebie trochę też, żebym przypadkiem do tego nałogu nie wróciła
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 07:06   #1043
ShadowGirl
Przyczajenie
 
Avatar ShadowGirl
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Dzięki Aysell

Mam podobnie, kiedy przestanę wyciskać, po kilku dniach moja twarz jest bardzo zapchana i znów wszystko wyciskam :/

Postaram się teraz przetrzymać ten 'zły' czas.
ShadowGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:09   #1044
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25, jakoś się udało przez dzień nie wyciskać....


Aysell
, gratuluję Dobrze wiedzieć, że warto nie załamywać się pierwszym wysypem, bo potem będzie lepiej Niestety ten wysyp jest strasznie demotywujący... A i taka ilość paskudztwa na twarzy zwiększa ochotę na pozbycie się go w najszybszy sposób...
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:10   #1045
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ShadowGirl Pokaż wiadomość
Dzięki Aysell

Mam podobnie, kiedy przestanę wyciskać, po kilku dniach moja twarz jest bardzo zapchana i znów wszystko wyciskam :/

Postaram się teraz przetrzymać ten 'zły' czas.
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez feather Pokaż wiadomość
1/25, jakoś się udało przez dzień nie wyciskać....


Aysell
, gratuluję Dobrze wiedzieć, że warto nie załamywać się pierwszym wysypem, bo potem będzie lepiej Niestety ten wysyp jest strasznie demotywujący... A i taka ilość paskudztwa na twarzy zwiększa ochotę na pozbycie się go w najszybszy sposób...
Dziękuję wiem... dla mnie to najgorsza część całej akcji, wtedy wątpiłam w ogóle w sens i aż do teraz, za każdym razem nie dawałam rady [np. było 12/25, 11/25, 10/25, a potem zero... Bo to był właśnie ten moment]. Wydaje mi się, że to jest na takiej zasadzie: wyciskam, bakterie są przenoszone w inne miejsca. Przestaję, ale bakterie, które przeniosłam kilka dni temu przecież cudownie nie znikną, więc skóra musi to wyrzucić na wierzch no i wyrzuca. A pozostałych nie ruszam, więc mi się robi na twarzy apogeum. Potem to ustaje, bo bakterie już nie są przenoszone, więc jest lepiej i nie ma niczego nowego.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:11   #1046
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakich podkładów używacie?
W ogole Bourjois, znowu w lato nie ma szans zebym na siebie cos nałozyła, nie bede sie meczyc

Skonczylam juz studia i przeprowadzilam sie do domu. W miescie gdzie studiowalam, nie mialam problemow zeby chodzic bez podkladu. Myslalam, ze tutaj bede miala potrzebe ,,tapetowania,, sie , zeby wszystko zakryc, ale nic z tych rzeczy Jestem z siebie dumna!

Edytowane przez Bysanda
Czas edycji: 2013-07-29 o 12:14
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:16   #1047
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
25/25

klask i:

I co teraz?
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 14:02   #1048
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
W ogole Bourjois, znowu w lato nie ma szans zebym na siebie cos nałozyła, nie bede sie meczyc

Skonczylam juz studia i przeprowadzilam sie do domu. W miescie gdzie studiowalam, nie mialam problemow zeby chodzic bez podkladu. Myslalam, ze tutaj bede miala potrzebe ,,tapetowania,, sie , zeby wszystko zakryc, ale nic z tych rzeczy Jestem z siebie dumna!
To dobrze, bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
klask i:

I co teraz?
Dzięki
Teraz staram się wytrwać, chociaż szczerze mówiąc już mnie wcale nie kusi nawet jak coś mi wyskoczy to oglądam, macham na to ręką i zostawiam odzwyczaiłam się
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:58   #1049
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

A jak z bliznami? U mnie tworzą się bardzo szybko, takie dziurki. Jedne mniejsze, drugie większe. Przebarwienia znikają, a te zagłębienia zostają.
Na razie dzielnie się trzymam, mam nadzieję, że będzie 1/25 wieczorem
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:10   #1050
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez zumodefruta Pokaż wiadomość
A jak z bliznami? U mnie tworzą się bardzo szybko, takie dziurki. Jedne mniejsze, drugie większe. Przebarwienia znikają, a te zagłębienia zostają.
Na razie dzielnie się trzymam, mam nadzieję, że będzie 1/25 wieczorem
Ja nie mam takich blizn - dziurek. Mam tylko trochę czerwone przebarwienia - pomaga na nie świetnie korund.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.