brak miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-30, 12:45   #1
Lolikopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2

brak miesiączki


Hej!
Pisze na forum ponieważ potrzebuje porady.
Spóźnia mi się okres już od 25 sierpnia. Mam regularne okresy. Dni płodne wypadały mi od 5 do 11 sierpnia. 12 sierpnia odbyłam stosunek analny z dojściem lecz sperma nie dostała się w żaden sposób do pochwy. Od razu po dojściu wytarlam się (oczywiście nie w stronę pochwy) oraz poszłam się obmyć. 17 sierpnia odbyłam 3 stosunki normalne oczywiście ze 100% zabezpieczeniem, gumki żadne nie pękły i było wszystko w porzadku. Okres powinien się pojawić 25 sierpnia ale do dziś go nie ma. Przyznam, ze w tym czasie zaczęłam strasznie świrować i ekstremalnie się stresowac. Co rusz sprawdzam czy tego okresu nie mam. Wiem nie powinnam tego robic ale sama siebie nakręcam i się boje. Dodam tez ze w tym miesiącu przechodziłam rowniez długotrwały stres, oczywiście pogoda tez dopisywała ponieważ były straszne upały. Od prawie tygodnia jestem przeziębiona.
Jeśli ta informacja będzie potrzebna to w lipcu przeszłam normalnie okres i zawsze okres mam jak w zegarku, prowadzę kalendarz i sprawdzam kiedy mam dni płodne.
W sobotę zaczęły mnie bolec piersi, jak zwykle przed okresem. Często boli mnie dolna czesc pleców oraz brzuch lub jajniki oraz jest obecny delikatny biało-żółtawy śluz.
Im wiecej czytam o tym w internecie i widze na kazdej stronie slowo CIAZA to tym bardziej sie stresuje, wiem nie powinnam, ale taka juz jestem... co rusz biegam od tych paru dni i sprawdzam czy okresu nie mam
Lolikopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-11, 10:36   #2
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: brak miesiączki

zrób test
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 15:40   #3
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: brak miesiączki

Hej wiem że nie raz już tu pisałam ale bardzo się stresuję. Mianowicie miałam dostać okres sobota/niedziela a jeszcze go nie mam. Wszystkie stosunki w cyklu były zabezpieczone prezerwatywą nigdy nie pękła nie było nawet małej dziurki nic, nie zsunęła się wytrysk był zawsze poza mną. Boję się tylko bo raz przez chwilę penis beż prezerwatywy dotykał mojej lechtaczki i warg ale nie sam czubek penisa tylko jakby jego bój? nie był mokry nie czułam przynajmniej a by był dotykałam go chwilę potem i był suchy spermy na pewno na nim nie było bo nie doszło do wytrsysku. Boję się że coś się przeniosło na rękach itp. Albo po tym dotknięciu coś na mnie zostało i potem płynęło czy coś. Martwię się bo okres mu się spóźnia, pobolewają mnie piersi i na sutkach pojawiły mi się może po dwie małe krostki wcześniej już takie miałam ale one były że mną od dawna No i ja się naczytalam że to są gruczoły Montgomerego i się boję teraz że piersi mnie pobolewają bo to i te krostki to już pierwsze objawy sutki nie zmieniły koloru są takie jak zawsze jasno różowe tak mi się przynajmniej wydaje bo jak zacznę oglądać siebie to się dzieje maskara. Sutki też mnie nie bolą ani nic jedynie delikatnie piersi. Śluz mam mleczny nierozciągliwy i w miarę mało bardo się boję nie wiem co myśleć ciągle się zastanuwac a co jeśli
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 18:18   #4
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: brak miesiączki

W ilu jeszcze kolejnych wątkach będziesz wklejać ten sam post.
Zacznij wreszcie się leczyć. Twój problem jest w głowie.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 18:25   #5
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: brak miesiączki

Co miesiąc piszesz, że Ci się spóźnia to może właśnie się nie spóźnia skoro co miesiąc robi to samo :P.


Obsesyjne patrzenie na kolor śluzu, papier, majtki, sutki, omawianie ich koloru oraz rozbijanie na atomy każdego stosunku NIE jest normalne. IDŹ DO PSYCHIATRY.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 18:37   #6
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: brak miesiączki

Mnie najbardziej spodobał się "bój penisa" no padłam. Ale trzeba dać plus za finezje. Już nie tylko plemniki ninja które się same teleportują. Pojawiły sie gruczoły Montgomery'ego

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Edytowane przez Aaneczkaa86
Czas edycji: 2022-09-22 o 05:20
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 21:02   #7
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: brak miesiączki

Chodziło mi o bok penisa literówka, w tamtym miesiącu dostałam 3 dni za wcześnie... a teraz No nie wiem stresuję się
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-22, 14:13   #8
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: brak miesiączki

To w takim razie dlaczego mi się spóźnia nie stresowałam się wcześniej tylko dopiero jak zaczął mi się spóźniać teraz mam 34 dzień cyklu... nie wiem już co myśleć piersi mnie trochę bolą zazwyczaj przed okresem mnie bolą ale okresu dalej nie ma....
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 18:11   #9
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: brak miesiączki

Co ma robić bardzo się stresuję, nie wie już sama co myśleć odpowiecie mi ?
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-22 19:11:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.