Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 11:18   #1441
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Aga mówisz żen krem jest dobry Bo ja uzywałam kolagenu naturalnego i nic PIC, teraz Strivectin konczę i nic znowu PIC nosz oszz ale super mi pasują sera z BU to jest moje odkrycie i REWELACJA serum RENEW bajeczne

A ja pochłonełam 5 pączkow mama zrobila ale mnie zapchało i dzieńdoberki wszystkim
No nareszcie jesteś Probowałas aloe propolis?? Madzia zaczynalas tym pigm..i co..od razu burak?ile trzyma?potem łuszczenie? i czy smarując sie non stop fazy te sie przechodzi na okrąglo, czy skora sie przyzwyczaja i maziasz jak zwyklym kremem???

---------- Napisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie plamiste,
Mam pytanie do "agam1977" bo z tego co zauważyłam to jako ostatnia z was miała robiony cosmelan. Chciałam zapytac czy nakładałaś maskę sama w domu czy robiłas to w gabinecie ?, czy maskę nakłada się na całą twarz czy tylko na przebarwienia ? czy można nałożyc ją równiez na piegi i na małe znamionka ?, jak gruba warstwa musi byc nałożona ? , czy ten mały słoiczek maski wystarcza np. na dwa razy, jak przechowywac resztę maski i jak długo ?, z jakim odstępem czasowym mogę ją powtórzyc ? moje przebarwienia mam od 4 lat, głównie na policzkach, miałam robione peel.. itp , również CO2 + po zabiegu cosmelan 2. Plamy wracają, nie widac ich już w takim stopniu jak wczesniej, jednak są nadal. Obecnie chcę kupic zestaw cosmelan i zaaplikowac go sobie sama w domu by zaoszczędzic kosztów. Bardzo przepraszam, ze tak duzo napisałam ale widzę , że od was mogę uzyskac najwiecej niezbędnych dla mnie informacji, proszę o odpowiedź. Monika
Moniko nie wiem czy dobrze zrozumiałam?robiłas samą 2 cosm?????bez maski przed???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:24   #1442
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
No nareszcie jesteś Probowałas aloe propolis?? Madzia zaczynalas tym pigm..i co..od razu burak?ile trzyma?potem łuszczenie? i czy smarując sie non stop fazy te sie przechodzi na okrąglo, czy skora sie przyzwyczaja i maziasz jak zwyklym kremem???
Hej Michelko łuszczenie zaczyna sie tak po 3 dniach mnie czolo ruszyło później i burak tez tak sie zaczął ale on tak nie cały czas trzymał raz krócej raz dłużej i łuszczenie tez tak nie ciągle tylko co jakiś czas. A i czasami swędziało niesamowicie Ale Cassatka tego nie miała
cholera jasna ja ten cień widzę no i co mam zrobić..... cały zabieg cosmelanowy odpada, najwyzej samym cosmelanem ale to po wakacjach albo jak Buczus przetestuje ten iklen. TERAZ ZABIERAM SIĘ ZA RATOWANIE NACZYNEK jutro pojutrze powinno to dojść z allegro i zobaczymy co i jak ufffffffffffff i te same kwasy PHA sobie tez kupie...chyba

MONIKO a czy ty może masz problem z naczynkami czy sam cosmelan 2 ci je może zmasakrował?????????????

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-02-19 o 11:32
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:44   #1443
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej Michelko łuszczenie zaczyna sie tak po 3 dniach mnie czolo ruszyło później i burak tez tak sie zaczął ale on tak nie cały czas trzymał raz krócej raz dłużej i łuszczenie tez tak nie ciągle tylko co jakiś czas. A i czasami swędziało niesamowicie Ale Cassatka tego nie miała
cholera jasna ja ten cień widzę no i co mam zrobić..... cały zabieg cosmelanowy odpada, najwyzej samym cosmelanem ale to po wakacjach albo jak Buczus przetestuje ten iklen. TERAZ ZABIERAM SIĘ ZA RATOWANIE NACZYNEK jutro pojutrze powinno to dojść z allegro i zobaczymy co i jak ufffffffffffff i te same kwasy PHA sobie tez kupie...chyba

MONIKO a czy ty może masz problem z naczynkami czy sam cosmelan 2 ci je może zmasakrował?????????????
Magda tez zamowilam to z allegrotylko ta wersje lagodzącą-1 ampułkę..przetestujesz ta szybko działająca i jak pomoze to zakupie..Dzieki za doradzenie brązera wlasnie dostałam..cudo!!! Moze cosm 2 na spolke kupimy?i tylko na plamy zaaplikujemy??? nie na calą twarz..tylko na te zacienione miejsca?!

---------- Napisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Monika bylaby drugą(po Molly)ktora sam cosm 2 stosowała i mnie to bardzo interesuje..jak kto kładł,i czy pomogło..Molly nałozyła na całą buzie..nikt nie stosowal go jeszcze na same plamy...ten Iklen działa na tej samej zasadzie co cosmelan?tez jest maska i krem?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:45   #1444
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Magda tez zamowilam to z allegrotylko ta wersje lagodzącą-1 ampułkę..przetestujesz ta szybko działająca i jak pomoze to zakupie..Dzieki za doradzenie brązera wlasnie dostałam..cudo!!! Moze cosm 2 na spolke kupimy?i tylko na plamy zaaplikujemy??? nie na calą twarz..tylko na te zacienione miejsca?!
No mogło by to tak być ale po lecie wrazie czego planuje tfutfutfu i w nie malowane puk puk Bązerek jest super mój ulubiony
Popigmanorm sie i zobaczysz moze ci starczy mnie jeszcze piegi denerwuja i ślad łezki w kaciku lewego oka no bo wąsa to w sumie nie ma tylko ten cień cholerny wrrwrrrwrrrr ja siedzę dziś na tylku w domu i pracuje to nawet przed komputer sie nasmarowałam filtrami - normalnie schize mam
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:49   #1445
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Aga mówisz żen krem jest dobry Bo ja uzywałam kolagenu naturalnego i nic PIC, teraz Strivectin konczę i nic znowu PIC nosz oszz ale super mi pasują sera z BU to jest moje odkrycie i REWELACJA serum RENEW bajeczne

A ja pochłonełam 5 pączkow mama zrobila ale mnie zapchało i dzieńdoberki wszystkim
Madziu ja byłam zadowolona, używałam 1,5 miesiąca. Zawsze mi jaksś niespodzianka wyskakiwała na twarz a po tym jak reką odja i ładnie matował, pod makijaż super. Tylko pierwsze 2 tyg musi sie skura przyzwyczaić - ale nie bedzie czerwona nic z tych rzeczy. Możesz spróbować. ja nie wszystkie kremy moge uzywać np z wit c mnie podraznia i wszystkie mocno woniace a ten tak troche świeczką pachnie ale bardzo delikatnie.

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie plamiste,
Mam pytanie do "agam1977" bo z tego co zauważyłam to jako ostatnia z was miała robiony cosmelan. Chciałam zapytac czy nakładałaś maskę sama w domu czy robiłas to w gabinecie ?, czy maskę nakłada się na całą twarz czy tylko na przebarwienia ? czy można nałożyc ją równiez na piegi i na małe znamionka ?, jak gruba warstwa musi byc nałożona ? , czy ten mały słoiczek maski wystarcza np. na dwa razy, jak przechowywac resztę maski i jak długo ?, z jakim odstępem czasowym mogę ją powtórzyc ? moje przebarwienia mam od 4 lat, głównie na policzkach, miałam robione peel.. itp , również CO2 + po zabiegu cosmelan 2. Plamy wracają, nie widac ich już w takim stopniu jak wczesniej, jednak są nadal. Obecnie chcę kupic zestaw cosmelan i zaaplikowac go sobie sama w domu by zaoszczędzic kosztów. Bardzo przepraszam, ze tak duzo napisałam ale widzę , że od was mogę uzyskac najwiecej niezbędnych dla mnie informacji, proszę o odpowiedź. Monika
Witamy Cię Moniczko. Ja maske kładłam sama w poniedziałek w południe. Kładzie się ją na całą twarz grubo tak pół słoiczka a najgrubiej na przebarwienia. Reszte do lodówki. Ja mam na słoiczku zaznaczone że po otwarciu 3 m-ce, wcześniej podobno było pół roku ważne. Ja trzymałam 9 godzin. Mam 3 pieprzyki na twarzy i je ominęłam a dla bezpieczeństwa patyczkiem kosmetycznym nałożyłam na nie wazeline. Ale piegi to piegi a nie znamiona. Usta też grubo pomazałam wazelina i w końcikach ust. Z tego co pisały dziewczyny wcześniej to np.Madziusia777 połozyła maske drugi raz 3 lub 4 miesiace od pierwszej, bo uwaga zaczęły wychodzić plamy bo nie dokupiła kolejnego słoiczka cos2., ktoś pisał ze miał na ulotce ze jak nie zejda całkiem plamy to reszte maski po 21 dniach mozna wykorzystać ale nie moge tego znaleść - na to pytanie nie odpowiem Ci dokładnie. Kupuj kochana cosmelan i maziaj się z nami, tylko pamietaj (bo to bardzo ważne) nie wolno terapi przerywać pod żadnym pozorem bo plamy wrócą i koniecznie musisz już uzywać wysokich filtrów. Tak więc jak się słoiczek cos2 skończy musisz juz miec pod ręką następny i tak min przez rok. Ja jeszcze nie sprawdziłam tego ale pierwszy słoiczek cos2 starcza ponoć na 3 m-ce a nastepne nawet na 4,5. A i co tez ważne nie wolno w trakcie stosować innych wybielaczy, kwasów i pilingów.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:50   #1446
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No mogło by to tak być ale po lecie wrazie czego planuje tfutfutfu i w nie malowane puk puk Bązerek jest super mój ulubiony
Popigmanorm sie i zobaczysz moze ci starczy mnie jeszcze piegi denerwuja i ślad łezki w kaciku lewego oka no bo wąsa to w sumie nie ma tylko ten cień cholerny wrrwrrrwrrrr ja siedzę dziś na tylku w domu i pracuje to nawet przed komputer sie nasmarowałam filtrami - normalnie schize mam
Doskonale koleżanke rozumie..pocieszam ze nie tylko Ty masz schizę kawke kiedys na tarasie lubilam wypić..a teraz za zasłonka sie chowam Juz sceptycznie podchodze nawet do pigm...moze lepiej,jak rozczaruje sie pozytywnie?! oby!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:55   #1447
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Madziu ja byłam zadowolona, używałam 1,5 miesiąca. Zawsze mi jaksś niespodzianka wyskakiwała na twarz a po tym jak reką odja i ładnie matował, pod makijaż super. Tylko pierwsze 2 tyg musi sie skura przyzwyczaić - ale nie bedzie czerwona nic z tych rzeczy. Możesz spróbować. ja nie wszystkie kremy moge uzywać np z wit c mnie podraznia i wszystkie mocno woniace a ten tak troche świeczką pachnie ale bardzo delikatnie.

Acha to takie cos to zobaczę chyba sobie wypróbuje tylko mnie niespodzianki nieczęsto wyskakuja, pewnie dla mnie sam bedzie za mało bo ja sucha teraz jestem

Michelko no warto sprobować a nóż pozytywnie sie zaskoczysz. Będę myslec o tym cosmelanie a ty mozesz jeszczę to swoja doktorke wypytac co i jak - bo ja takowej nie mam albo na dobrą nie trafiłam jeszcze ufffffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 12:01   #1448
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny łuszcze się juz cała nawet z centrum czoła zeszła mi skóra i nos obłazi i zplam na policzkach zeszła skóra. Plamy oczywiście nadal widać. Nic nie sciąga i nie szczypie, usta moge otworzyć szeroko. Teraz widze że jak położe cieniutko cos2 to po chwili skóra się robi taka ciemno żółta czy musztardowa.
Znów wszystkich wcięło. Gdzie sie ukrywacie. Dziecko mi zaraz wstanie i bede karmić zupką.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:07   #1449
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Acha to takie cos to zobaczę chyba sobie wypróbuje tylko mnie niespodzianki nieczęsto wyskakuja, pewnie dla mnie sam bedzie za mało bo ja sucha teraz jestem

Michelko no warto sprobować a nóż pozytywnie sie zaskoczysz. Będę myslec o tym cosmelanie a ty mozesz jeszczę to swoja doktorke wypytac co i jak - bo ja takowej nie mam albo na dobrą nie trafiłam jeszcze ufffffff
wypytam Uciekam na jakąś godzinke,bo mam troche papierkowej roboty Fajnie,ze jakby co..to razem sie pocosmelanimy z jednego słoiczka..Lato przetwać bez powrotu plam to sukces wart oskara

---------- Napisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny łuszcze się juz cała nawet z centrum czoła zeszła mi skóra i nos obłazi i zplam na policzkach zeszła skóra. Plamy oczywiście nadal widać. Nic nie sciąga i nie szczypie, usta moge otworzyć szeroko. Teraz widze że jak położe cieniutko cos2 to po chwili skóra się robi taka ciemno żółta czy musztardowa.
Znów wszystkich wcięło. Gdzie sie ukrywacie. Dziecko mi zaraz wstanie i bede karmić zupką.
fajny taki mały bejbuś..i absorbujący Podoba mi sie ta wizja:usta moge otworzyć szerokohi hi..wiecie co..to niesprawiedliwe ile my sie musimy nacierpiec wredne plamiska Uwinę sie szybciutko z robotą i wrócę do Was
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:13   #1450
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Śliczne dzięki za odpowiedź "agam1977", powiedz mi jeszcze czy tę maskę mogę rozsmarowac na twarzy gołą reką czy rozprowadza sie ją np. wacikiem ?, Filtry używam przez kilka lat cały rok a mianowicie Bioderma z kolorkiem, cięzko mi tylko dobierac do tego korektor pod oczy bo mam mocno podkrązone , jesli któras z was ma jakis pomysł na cały makijaz to proszę o porady.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:36   #1451
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Śliczne dzięki za odpowiedź "agam1977", powiedz mi jeszcze czy tę maskę mogę rozsmarowac na twarzy gołą reką czy rozprowadza sie ją np. wacikiem ?, Filtry używam przez kilka lat cały rok a mianowicie Bioderma z kolorkiem, cięzko mi tylko dobierac do tego korektor pod oczy bo mam mocno podkrązone , jesli któras z was ma jakis pomysł na cały makijaz to proszę o porady.
Maske rozsmarowujesz palcem. Ja smarowałam dopiero jakieś 1,5 cm pod oczami i 0,5 cm od ust - bałam sie zeby nie wyskoczyła mi opryszczka cosmelan uaktywnia wirusa jeśli go posiadasz a ja mam. Zaopatrzyłam sie tez w tabletki hewiran 400mg ( są na recepte i kosztują 28zł) zeby to świństwo mi nie wyskoczyło i zaczęłam brać 2 dni przed maską 3 razy dziennie po jednej.
Z tego co pisały stare cosmelanki jak plamy zejda po cosmelanie wystarczy rano krem nawilżajacy (bo na noc cały czas smarujesz cos2) a na niego filtr i jesteś gotowa do wyjścia.
Ja bardzo lubiłam korektor Constance CARROLL Touch Away taki tani polski za 7 złotych w drogerii. Mam raczej bladą cerę więc nr 13 był idealny. Z czasem plam mi już nie kamuflował więc sięgnęłam po dermablend vichy i mieszałam 2 odcienie 15 (opal) i 35 (sand).
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 12:48   #1452
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Śliczne dzięki za informację, niestety na dzisiaj muszę juz kończyc ale wrócę do was jutro , mam jeszcze pytanie gdzie kupiłas zestaw na ebay.de ? chodzi mi o to aby nie zostac oszukaną na pieniądze. Powiedz jeszcze czy ewentualnie mogę posmarowac maskę lekko w miejscu zaraz pod brwiami ?

Śliczne dzięki do juterka Monika
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:14   #1453
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Śliczne dzięki za informację, niestety na dzisiaj muszę juz kończyc ale wrócę do was jutro , mam jeszcze pytanie gdzie kupiłas zestaw na ebay.de ? chodzi mi o to aby nie zostac oszukaną na pieniądze. Powiedz jeszcze czy ewentualnie mogę posmarowac maskę lekko w miejscu zaraz pod brwiami ?

Śliczne dzięki do juterka Monika
Ja kupiłam na allegro w Polsce na początku stycznia jeszcze za 1139 zł od sprzedawcy o nazwie tomhorn a za tydzień już podrożał. Szybciutko dostałam cosmelan, jestem zadowolona. Jak widze na chwile obecna on ma tylko cos2, a cały zestaw jest na:
http://www.allegro.pl/item555150693_...an_zestaw.html
poczytaj jakie ma komentarze
Ja smarowałam pod brwiami.

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:16
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:30   #1454
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na allegro w Polsce na początku stycznia jeszcze za 1139 zł od sprzedawcy o nazwie tomhorn a za tydzień już podrożał. Szybciutko dostałam cosmelan, jestem zadowolona. Jak widze na chwile obecna on ma tylko cos2, a cały zestaw jest na:
http://www.allegro.pl/item555150693_...an_zestaw.html
poczytaj jakie ma komentarze
Ja smarowałam pod brwiami.
JESTEM Agi spytaj Moniki bo Ona tylko do Ciebie czy wcześniej robiła samym cosmelanem 2?!! Mała nakarmiona?

---------- Napisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Maluś a Ty gdzie zniknełaś??????? Madzie pracujesz jeszcze??? Kawe laski pijemy? zapraszam!! a w ogole moze jakises wspolne spotkanko?typu typowo damsko,cosmelanowo:pijemy :Spa jakieśpowinni dac zniżke jak nas tyleFajnie by było
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:50   #1455
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
JESTEM Agi spytaj Moniki bo Ona tylko do Ciebie czy wcześniej robiła samym cosmelanem 2?!! Mała nakarmiona?

---------- Napisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Maluś a Ty gdzie zniknełaś??????? Madzie pracujesz jeszcze??? Kawe laski pijemy? zapraszam!! a w ogole moze jakises wspolne spotkanko?typu typowo damsko,cosmelanowo:pijemy :Spa jakieśpowinni dac zniżke jak nas tyleFajnie by było
Ale mam dziś szalony dzień, prawie nie wiem jak się nazywam Miszka- czy Ty nie znasz umiaru z tą kawą?ja mam ciśnienie niskie, ale po więcej niż 2 kawach serduszko mi strasznie wali. Ale z herbatką mogę się przysiąść. Co do SPA do poniekąd super sprawa, nie byłam osobiście, ale warto by było nawet tak w realu i myślę, że najlepiej w centralnej Polsce bo we Wrocku zawsze kołpaki gubimy jak z mężem na wakacje jedziemy
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:51   #1456
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No byłam na zakupach spozywczych i po bratanice w przedkszolu ale zasuwam jeszcze .....
Polecam diorka pod oczy taki super rozświetlacz w pędzelku (nie mam cienie ale ekstra rozjaśnia) na watku truskawkowym dziewczyny szaleja za Magikiem Heleny Rubinstain
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:06   #1457
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ale mam dziś szalony dzień, prawie nie wiem jak się nazywam Miszka- czy Ty nie znasz umiaru z tą kawą?ja mam ciśnienie niskie, ale po więcej niż 2 kawach serduszko mi strasznie wali. Ale z herbatką mogę się przysiąść. Co do SPA do poniekąd super sprawa, nie byłam osobiście, ale warto by było nawet tak w realu i myślę, że najlepiej w centralnej Polsce bo we Wrocku zawsze kołpaki gubimy jak z mężem na wakacje jedziemy
wrocłam o tak ale sie uśmiałam..drogi fatalne..moze byc w centralnej pije herbatke tez ale b.mało(przewaznie do śniadania)i to tez ze względu na dzieci bo kiedys kawa w pospiechu popijałam ale nabierając doświadczen ,lat i szacunku do swojego zdrowia..przystopowałam z tempem..jednakze kawa..och to bardziej lura z mlekiem..ale przyzwyczajenie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No byłam na zakupach spozywczych i po bratanice w przedkszolu ale zasuwam jeszcze .....
Polecam diorka pod oczy taki super rozświetlacz w pędzelku (nie mam cienie ale ekstra rozjaśnia) na watku truskawkowym dziewczyny szaleja za Magikiem Heleny Rubinstain
Co to za Magic?pod oczęta?diorka teraz mam ..i jest to pierwszy moj kontakt z kremem pod oczy wczesniej maseczke na noc kladłam.szyjke nia tez omiatająć(ile osob zapomina o szyjce,a to ona zdradza nasza metrykę!)z mineral care...Magda ten clinique podklad jest fajny..uwazam ze 100 razy lepszy od Diora(miner) ..uzyłaś juz diorka?????a clinique w dodatku jakies nie cale 90zl kosztuje..nadal nie moge z nikąd dostac probek shiseido(tego Twojego) i Givenchy!!! tego luksusowego geniusza...trafilas na probaska?mają tam u Was???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:12   #1458
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Co to za Magic?pod oczęta?diorka teraz mam ..i jest to pierwszy moj kontakt z kremem pod oczy wczesniej maseczke na noc kladłam.szyjke nia tez omiatająć(ile osob zapomina o szyjce,a to ona zdradza nasza metrykę!)z mineral care...Magda ten clinique podklad jest fajny..uwazam ze 100 razy lepszy od Diora(miner) ..uzyłaś juz diorka?????a clinique w dodatku jakies nie cale 90zl kosztuje..nadal nie moge z nikąd dostac probek shiseido(tego Twojego) i Givenchy!!! tego luksusowego geniusza...trafilas na probaska?mają tam u Was???
Magic Heleny Rubinstain bodobno rewelka sprawdź w kwc
Ja mówie o diorku korektorze rozświetlającym w pędzelku -REWELACJA
Probowałam tego givenchy ale nie ten kolorek troszkę dostałam bo im wyszły testerki i MÓWIĘ ŻE SCHISEIDO niebieski jest dużo fajniejszy i mój diorek sculpt też : ehem:
Ten diorek mineralny mi nie spasił tez ufffff wole mineralny kompakt clinique
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:20   #1459
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Magic Heleny Rubinstain bodobno rewelka sprawdź w kwc
Ja mówie o diorku korektorze rozświetlającym w pędzelku -REWELACJA
Probowałam tego givenchy ale nie ten kolorek troszkę dostałam bo im wyszły testerki i MÓWIĘ ŻE SCHISEIDO niebieski jest dużo fajniejszy i mój diorek sculpt też : ehem:
Ten diorek mineralny mi nie spasił tez ufffff wole mineralny kompakt clinique
no wiem ale shiseido nie moge dostac koloru nigdzie nie mają jak jest to 60 i 70 badz 30..te dwa pierwsze za ciemne a ostatni bladzioch...Sculpta wezme jak bede w sephorze..jaki masz nr?zaraz poczytam o Magicu gdybys trafila shiseido 50 lub 40 wez mi probaska i givenchy tez pliss
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 14:22   #1460
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
no wiem ale shiseido nie moge dostac koloru nigdzie nie mają jak jest to 60 i 70 badz 30..te dwa pierwsze za ciemne a ostatni bladzioch...Sculpta wezme jak bede w sephorze..jaki masz nr?zaraz poczytam o Magicu gdybys trafila shiseido 50 lub 40 wez mi probaska i givenchy tez pliss
Dziewczynki ja się już zbieram, muszę jechać do banku i parę spraw jeszcze pozałatwiać. do zobaczonka
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:25   #1461
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Magic Heleny Rubinstain bodobno rewelka sprawdź w kwc
Ja mówie o diorku korektorze rozświetlającym w pędzelku -REWELACJA
Probowałam tego givenchy ale nie ten kolorek troszkę dostałam bo im wyszły testerki i MÓWIĘ ŻE SCHISEIDO niebieski jest dużo fajniejszy i mój diorek sculpt też : ehem:
Ten diorek mineralny mi nie spasił tez ufffff wole mineralny kompakt clinique
ile ten magic na truskawie kosztuje?? recenzja ze swietnie nadaje sie do korekty naczynek kolo noska trafia w moje gusta

---------- Napisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja się już zbieram, muszę jechać do banku i parę spraw jeszcze pozałatwiać. do zobaczonka
Pa Maluś nie zasnij dzis czekając na T-a
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:33   #1462
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
no wiem ale shiseido nie moge dostac koloru nigdzie nie mają jak jest to 60 i 70 badz 30..te dwa pierwsze za ciemne a ostatni bladzioch...Sculpta wezme jak bede w sephorze..jaki masz nr?zaraz poczytam o Magicu gdybys trafila shiseido 50 lub 40 wez mi probaska i givenchy tez pliss
Jak spotkam shiseido (ale pani powiedziała ze wiosną będą wszystkie) to odrazu kupuje kol 050
Diora mam 030 ale on ciężki i bogaty jest ja sucha to on idealny dla mnie
Pamietam o tym Giv wezmę ci chyba 4 byłaby dobra ale testerki maja byc do miesiaca
Na truskawce teraz drozej wychodzi bo dolar ma szalony kurs
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:43   #1463
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jak spotkam shiseido (ale pani powiedziała ze wiosną będą wszystkie) to odrazu kupuje kol 050
Diora mam 030 ale on ciężki i bogaty jest ja sucha to on idealny dla mnie
Pamietam o tym Giv wezmę ci chyba 4 byłaby dobra ale testerki maja byc do miesiaca
Na truskawce teraz drozej wychodzi bo dolar ma szalony kurs
tylko nie za ciemny jak mozesz mi wez...jak ten shiseido bedzie to daj znaćmoze powinnam 40 ?jak myslisz?jasniejsze wole!! ale nie trupio blade!! a 40 probaska shiseido mialabys szanse załatwic?w pierwszej kolejnosci musze ..no musze kupic maske do wlosów..Myrrhea..moj klimat zapachowy..i rewelacja przy rozczesywaniu(mam dlugie wlosiska)Glupi dolar

---------- Napisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Maske Thalgo Ci podesle na naczynka..uspokaja buzie..mam dwiei tej pod oczy z mineral care..Sprobujesz sobie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:44   #1464
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny jak zejda mi plamy (a mam nadzieje ze zejdą, bo inaczej pochlastam się suchą bułą ) to jak pisały cosmelanki będzie można wyjść z domu nakładając tylko krem i filtr a jak ktoś chce to błyszczyk i tusz. No więc jak zejdą mi te plamy kupie sobie tusz do rzęs też zachwalany przez dziewczyny (bo ja wszystkie ważne rzeczy notowałam jak czytałam ten pamietnik) YSL EVERYLONG MASCARA. Może któraś z was taki ma? Jeśli tak to czy też jest zadowolona?
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:53   #1465
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zejda mi plamy (a mam nadzieje ze zejdą, bo inaczej pochlastam się suchą bułą ) to jak pisały cosmelanki będzie można wyjść z domu nakładając tylko krem i filtr a jak ktoś chce to błyszczyk i tusz. No więc jak zejdą mi te plamy kupie sobie tusz do rzęs też zachwalany przez dziewczyny (bo ja wszystkie ważne rzeczy notowałam jak czytałam ten pamietnik) YSL EVERYLONG MASCARA. Może któraś z was taki ma? Jeśli tak to czy też jest zadowolona?
Zejdą szczęsciaro o szczęściarz to kot z alfa nie mam takowego..diorka teraz zamówilam..zobacze i wypowiem swoje zdanie mnie bardziej zalezy na pogrubiającym i podkręcającym niz wydłużającym kapsulki na rzeski Ci podesle jak sie wybielisz z uporem maniaka sie nacieram nimi i wypatruje porostu

---------- Napisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

a jeszcze Magda krem co moja pani doktor kazała mi kupic z wit pp..ale on bardziej powinien Tobie spasowac jak masz sucha cere teraz..( na naczynka)..i nie marudz ze nie bo i tak wyślękartonik tylko znajdę bo za nic nie chce wejść do koperty
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:03   #1466
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zejda mi plamy (a mam nadzieje ze zejdą, bo inaczej pochlastam się suchą bułą ) to jak pisały cosmelanki będzie można wyjść z domu nakładając tylko krem i filtr a jak ktoś chce to błyszczyk i tusz. No więc jak zejdą mi te plamy kupie sobie tusz do rzęs też zachwalany przez dziewczyny (bo ja wszystkie ważne rzeczy notowałam jak czytałam ten pamietnik) YSL EVERYLONG MASCARA. Może któraś z was taki ma? Jeśli tak to czy też jest zadowolona?
Tak dziweczyny tylko filterki i puferki SUPER co ale ja z tych co musza kryc naczynka.
Everlong jest ekstra tylko szybko wysycha i trzeba myc szczoteczkę (szkoda ze ja o tym nie wiedziałam) i pachnie świeżym ogórkiem
Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Zejdą szczęsciaro o szczęściarz to kot z alfa nie mam takowego..diorka teraz zamówilam..zobacze i wypowiem swoje zdanie mnie bardziej zalezy na pogrubiającym i podkręcającym niz wydłużającym kapsulki na rzeski Ci podesle jak sie wybielisz z uporem maniaka sie nacieram nimi i wypatruje porostu

---------- Napisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

a jeszcze Magda krem co moja pani doktor kazała mi kupic z wit pp..ale on bardziej powinien Tobie spasowac jak masz sucha cere teraz..( na naczynka)..i nie marudz ze nie bo i tak wyślękartonik tylko znajdę bo za nic nie chce wejść do koperty
Michelko a co ty znowu kombinujesz czy mówisz o dermice?????
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:12   #1467
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nie zużyję tego Biochemia jeszcze nie przyszła do mnie a fajny tusz podkręcający?kusi mnie Lash Queen Feline H. Rubenstein..ale kupilam Diora wersje mini wiec zobaczę tego jak sie spisuje..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:54   #1468
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czy to normale że jak chwile nie siedze to mnie wywala z forum? Musiałam zaś dziecko nakarmić, ma 8 m-cy i wilczy apetyt. Na obiadek o 13.30 zjadła 250ml zupki a po 16 170 ml owsianki i wszystko łyżeczką bo ona bardzo lubi jeść łyzeczką.
Michell i Maallaa macie plamy prawda? Czemu nie zdecydujecie sie na cosmelan? Chyba że macie tylko troszke.
Michell kapsułki na rzęsy?
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:07   #1469
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Czy to normale że jak chwile nie siedze to mnie wywala z forum? Musiałam zaś dziecko nakarmić, ma 8 m-cy i wilczy apetyt. Na obiadek o 13.30 zjadła 250ml zupki a po 16 170 ml owsianki i wszystko łyżeczką bo ona bardzo lubi jeść łyzeczką.
Michell i Maallaa macie plamy prawda? Czemu nie zdecydujecie sie na cosmelan? Chyba że macie tylko troszke.
Michell kapsułki na rzęsy?
W moim przypadku jest to strach przed naczynkami..jak one beda wyglądać po zabiegu? mam plame na czole i dwie mniejsze kolo nosa..wahałam sie i zastanawiałam by kupic sam cosm 2..i pewnie jak pigmanorm mi nie pomoze(Magdzie i Casacie pomógł)to kupie cosm...całośc to ostateczność...Widzisz jeden lekarz doradza a inny odradza..wszystko zależy od rodzaju cery a ja jak na złośc musze byc w procenie tych mega wrażliwych Dlatego tez Monika mnie zainteresowała..czy sam cosm 2 stosowała i jakie efekty?Niunia ma apetyt az miło..bo mój to taki niejadek
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:20   #1470
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
W moim przypadku jest to strach przed naczynkami..jak one beda wyglądać po zabiegu? mam plame na czole i dwie mniejsze kolo nosa..wahałam sie i zastanawiałam by kupic sam cosm 2..i pewnie jak pigmanorm mi nie pomoze(Magdzie i Casacie pomógł)to kupie cosm...całośc to ostateczność...Widzisz jeden lekarz doradza a inny odradza..wszystko zależy od rodzaju cery a ja jak na złośc musze byc w procenie tych mega wrażliwych Dlatego tez Monika mnie zainteresowała..czy sam cosm 2 stosowała i jakie efekty?Niunia ma apetyt az miło..bo mój to taki niejadek
Aha, ja naczynek nie mam, ale też mam skóre raczej wrażliwą dlatego się bałam jak poczytałam np. castolka co to może być u mnie. A w jakim wieku masz synka? Jednego?
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.