paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 22:59   #121
Felipeuhuh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Chciałbym sie upewnic czy pomimo zoltej genetycznie kosci paski whitestrips odmienią kolor zębow ?
Felipeuhuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:40   #122
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez Felipeuhuh Pokaż wiadomość
Chciałbym sie upewnic czy pomimo zoltej genetycznie kosci paski whitestrips odmienią kolor zębow ?
z tego co wiem to te paski owszem wybielają zęby, ale nie zmienia Twojego pierotnego koloru szkliwa.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ja uzywam paskow od 3dni.
Wczesniej nie zginalam je za zeby, dopiero wczoraj sie skaplam ze trzeba je zagiac. W pewnym momencie przeszyl mnie taki bol zeba ze o malo z krzeslka nie spadlam.
hehe no jest to dosyć nieprzyjemne uczucie jak ma się wrażliwe zęby, ale warto się poświęcić

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinka1985r Pokaż wiadomość
Witam chciałam zapytać czy wszystkie osoby, które stosowały te paski wybielające mają bardzo równe ząbki?? czy można je stosować jeśli ma się nierówne zęby?? pozdrawiam
ja mam nierówne ząbki i w niczym mi to nie przeszkadzało bym ich uzywała. Ta część tych pasków co zawijasz ona się dopasowuje do każdego kształtu zębów.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Ja te paski stosowałam 2 x dziennie na dolne i górne zęby. Jest tak napisane by miec lepsze efekty. I jeśli po zakończeniu całego opakowania chciałaby się jeszcze raz to nie można tylko trzeba odczekać ok. chyba pół roku i wtedy można ponownie zrobić tą kuracje.

Ja na razie jestem po jednym opakowaniu ( jakiś miesiąc temu używałam ) i jak na razie jest super. Nie mam nowych przebarwień
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:58   #123
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

O ja jak mnie zeby dolne bola
U mnie nie ma mowy 2x dziennie bo chyba moje dolne zeby by mi zyc nie daly.
Uzywam chyba 6 dzien z jedna jednodniowa przerwa, generlnie uzywane raz dziennie.
I juz sie nie moge doczekac kiedys skoncze ...........
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 00:19   #124
hussi31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja zaczynam dzisiaj swoja kuracje, jestem po zalozeniupierwszych paskow, oczywiscie jeszcze nic nie widac ani nie moge wypowiedziec sie na temat skutkow ubocznych ale jak tylko bede cos czuc, widziec dam znac, wiem tylko ze dziala! mniej lub bardziej ale napewno, widzialam na kolezankach hehe
hussi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:27   #125
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Dziewczeta ostrzegam wam przed tymi paskami.. zreszta nie tylko ja
moze wam sie przytrafic to co mi !
wczesniej narzekalam ze bola mnie zeby po tym , owszem ale to noca i jakos dalo sie to zniesc.
ale teraz ... moja gorna jedynke przeszywa taki bol - co kilka minut jakby prad przez caly zab mi przechodzil moj mowie wam jak to boli!!!!! jak u dentysty przy leczeniu kanalowym....
i to nic ze nie ma nadwrazliwych zebow i myje elmexem caly czas zeby [ale to z powodu tego ze od innych past ma chroniczne zajady...]
Modle sie zeby mnie ten zab przestal bolec bo chyba zwairuje
I JA NAPEWNO JUZ NIE UZYJE TEGO BADZIEWIA
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:07   #126
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Dziewczeta ostrzegam wam przed tymi paskami.. zreszta nie tylko ja
moze wam sie przytrafic to co mi !
wczesniej narzekalam ze bola mnie zeby po tym , owszem ale to noca i jakos dalo sie to zniesc.
ale teraz ... moja gorna jedynke przeszywa taki bol - co kilka minut jakby prad przez caly zab mi przechodzil moj mowie wam jak to boli!!!!! jak u dentysty przy leczeniu kanalowym....
i to nic ze nie ma nadwrazliwych zebow i myje elmexem caly czas zeby [ale to z powodu tego ze od innych past ma chroniczne zajady...]
Modle sie zeby mnie ten zab przestal bolec bo chyba zwairuje
I JA NAPEWNO JUZ NIE UZYJE TEGO BADZIEWIA
Kiedy skończyłaś używać pasków? Ja przez jakiś czas po zakończeniu [ok tygodnia] miałam niesamowity przeszywający ból przy odrobinie powietrza, wgryzaniu się w ciepłe/zimne itd. Nie mogłam prawie nic mówić na powietrzu ani nawet w pomieszczeniach bo kontakt z powietrzem powodował ten ból zęba. Ale przeszło.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 08:20   #127
dominikkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja pasków blend-da-med używam trzeci dzień. Właśnie zdjęłam 5 parę paseczków. Póki co efekty nie są widoczne. Ja gdy się przyjrzę jestem w stanie dostrzec minimalną różnicę, ale ogólnie nie widać efektu. Jest to dopiero 3 dzień dzisiaj czeka mnie jeszcze jedna aplikacja pasków wieczorem więc może jutro będą chociaż trochę jaśniejsze. Ogólnie startuje z okropnymi ząbkami. Ale wierzę, że mi pomogą. Najgorsze jest to, że nie pije kawy ani w sumie herbaty, bo nie przepadam. Nie palę papierosów, a zęby i tak mam żółte. Zrobiłam zdjęcie przed kuracją. I zrobię po. Jeśli efekty będą zadowalające to się nimi pochwalę, a jeśli kolor zębów nie ulegnie zmianie to podpiszę się pod tymi opiniami, które twierdzą, że paski wybielające są to pieniądze wyrzucone w błoto. Ale póki co nie tracę nadziei. Kurację kończę w poniedziałek. Więc od razu napiszę swoją opinię.
Nadwrażliwości nie czuję. Nie dokucza mi na szczęście ból. Tfu, tfu żebym nie wykrakała. Ale naprawdę czuję się w paseczkach komfortowo. Nie licząc tej śliny, która wytwarza się w ogromnych ilościach nawet jak nic nie gadam. Ślina naprawdę przeszkadza szczególnie, że łączy się z tym żelem i połykać jej nie ma mowy, bo można by zwymiotować;/ ble. Ja wkładam sobie wacik kosmetyczny pod język i wymieniam go co kilka minut. Ale ogólnie nie narzekam. Najlepiej podczas stosowania paseczków zająć się czymś wciągającym. Ja za pierwszym razem siedziałam i tylko patrzyłam na zegarek czułam jakbym siedziała w tym godzinę, a nie pół. Teraz załączam kompa i gram w moją ulubioną grę, nastawiam budzik na pół godziny i czekam. Mija mi tak szybko, że nawet nie zauważam kiedy mija ten czas.
Jestem strasznie niecierpliwa chciałabym już widzieć efekty. A Wam kiedy pojawiły się pierwsze białe ząbki?
Pewnie białych to ja nigdy się nie doczekam, bo z tego co ja mam cudów nie można zdziałać. Ale oby była jakaś różnica. Okej koniec zrzędzenia pozdrawiam pa
dominikkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 08:39   #128
szalonazielona2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a ja mam pytanie też od nośnie zębów, ale naprawy;p
Znacie może dobrego ortodontę? który nie wyłudza pieniędzy tylko naprawde leczy??

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

a ja mam pytanie też o zęby, ale o naprawę.
Czy zna ktos dobrego ortodontę który nie wyłudza pieniędzy tylko naprawde jest dobry i leczy??
szalonazielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:02   #129
hussi31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Jestem juz dluzsza chwile po uzywaniu paskow, i powiem wam ze efekty sa niezle, choc wiadomo ze nie mam bieluskich zebow, ale spotkalam sie juz z 3 opiniami typu : ojej wybielalas zabki?? czyli efekty sa jednak widoczne.Napewno powtorze za pol roku. Co do efektow ubocznych, no byly byly ale wystarczylo myc zeby przez ten czas elemxem albo sensodyne, napewno zlagodzi to nadwrazliwosc. Ja jestem za!!!
hussi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 08:56   #130
koko1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Czy są jakieś granice wiekowe dla tych pasków ?Np.Dla iWhite żel od 14 lat jak to jest z Crest lub tymi klasycznymi Blend A Med ?
koko1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:15   #131
Diank
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a ja mam pytanko. czy można stosować whitestrips gdy zażywam leki?
Diank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 21:59   #132
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

To sa efekty uzywania najpierw blend-a-med whitestrips- efekt jako taki, widoczny ale nie ma szalu, a kolejne paski to Crest supreme, zostalo mi kilka paskow jeszcze ale efekt zdecydowanie widoczny

nie mam niestety zdjecia z przed

Załącznik 2918315
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:20   #133
spart93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja jak najbardziej polecam te paski jednak trzeba przygotować się na ból.
Stosuje je od wczoraj i już widzę różnice, można to zobaczyć w załączniku.
Wczoraj po zastosowaniu 2 pasków zaczął się niesamowity ból, po jakimś czasie trochę ustąpił, a rano nie było go w ogóle, dla wszystkiego kupiłem sobie pastę do nadwrażliwych zębów i miękką szczoteczkę, nie wiem jak będzie dalej z tym bólem może ustąpi, nawet jak nie to jestem gotów się poświęcić ;p Możecie nie wierzyć ale na prawdę stosowałem dopiero dwa paski, zostało mi ich jeszcze 12... Oczywiście mam zamiar wstawiać dalsze zdjęcia

Dla sprostowania, ja używam pasków Crest Supreme !!

Edytowane przez spart93
Czas edycji: 2010-03-05 o 19:22
spart93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:06   #134
aggatalli24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Wink Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

aa jak ja mam plombę na jedynce to ta plomba też zmieni kolor ? ,może wypadnie ,pomóżcie ;P . aa i jak szóstkę mam leczono kanałowo to wypanie ? ;D
aggatalli24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:08   #135
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

nie jestem pewna, ale paski plomb raczej nie wybielą

używałam pasków dwa razy- pierwszy w wakacje 2008. Efekt był świetny, zęby wybielone, nie czułam żadnego bólu.

Po pół roku powtórzyłam, tym razem nie dokończyłam, bo ok. 6 dnia strasznie mi uwrażliwiły zęby. Ale mimo wszystko wrócę, bo ból nie był nie do zniesienia, a efekty świetne
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:52   #136
bezii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Witam
Chciałabym kupić sobie te paski ale karmię piersią, czy ktoś wie czy można ich używać podczas karmienia???
bezii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:06   #137
tuutsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Dzisiaj moj drugi dzien uzywania paskow.. Tylko mi dentysta poradzil zeby paseczki pociac i na razie przykleic na zabki od 4.. bo 4,5 mam bardziej zolta niz przednie.. no zobaczymy Po ilu dniach mozna zobaczyc efekty?
tuutsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:08   #138
Haneczkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Czy jest jakiś określony wiek, aby zacząć stosowac paski? I po ilu dniach widać efekty? z góry dziękuję i pozdrawiam, Hania
Haneczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:32   #139
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

co do wieku to nie wiem, ale granice rozsądku jak najbardziej należy zachować. Ja mojej 15-letniej siostrze nie chcę pozwolić na razie, choćby się jej bardzo przydały. Sama wybielałam pierwszy raz w wieku 17 lat i mogę je polecić. Malutkie efekty zauważyłam po jakichś 3 dniach, ale cała kuracja nie zmieniła drastycznie koloru mojego uzębienia, gdyż i tak mam dość białe ząbki. Efekt utrzymał się troszkę ponad pół roku. Teraz myślę o powtórzeniu, bo kawa i wino jednak robią swoje
Mam zęby wrażliwe, a może raczej dziąsła i rzeczywiście na początku nie było przyjemnie, ale można znieść i przyzwyczaić się. Po zakończeniu wybielania było ok.
I jeszcze gdzieś w gazecie widziałam ciekawy 'test', czy rzeczywiście powinnaś wybielać zęby: malujemy usta wazeliną, po czym jedną wargę złotym cieniem, drugą- srebrnym. Jeśli kolor zębów bardziej 'łączy się' ze złotą, możesz sobie zafundować taki 'zabieg', a jeśli srebrną, możesz się wstrzymać
tyle ode mnie, życzę wszystkim pięknych uśmiechów
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 12:10   #140
tuutsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Dzien- 5.. Efektow brak paski crest a moze ja cos zle robie, nie mam intrkucji.. ( tylko tyle ze paski trzyma sie 5 minut lub dluzej i raz dziennie( mozna pisc herbate w czasie stosowania kuracji?? czy tylko biala dieta??
tuutsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:19   #141
bezii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

A co z karmieniem piersią?Jest coś napisane w ulotce?
bezii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 12:46   #142
Rudziatko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
GG do Rudziatko_
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja takie paski używałam w wieku ok. 12 lat, ponieważ moja mamuśka sobie je zakupiła i okazało się, że nie może ich używać bo ma plombę w jedynce no i efekty są widoczne do dzisiaj pomimo picia kawy na potęgę ;P tuutsi wydaje mi się, że paski dwa razy dziennie się używa i jeśli ciężko idzie ci wybielenie zębów to lepiej zrezygnuj z herbaty, kawy, wina i papierosów, bo one przebarwiają zęby. Z tego co wiem, jedynym przeciwwskazaniem są plomby w zębach które będą wybielane, ponieważ ząb będzie biały a plomba żółta :P
Rudziatko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:38   #143
tuutsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Dzieki Rudziatko_ juz myslalam ze nikt nie zareaguje na moje pytanko
tuutsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:13   #144
Rudziatko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
GG do Rudziatko_
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Nie ma sprawy tuutsi wiem co i jak to pomogę
Rudziatko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 00:47   #145
witchees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Witam, jestem po wybielniu tymi paskami i efekt jest naprawde widoczny aczkolwiek nie zadowalający. Nie odnotowałam podczas uzywania tych paskow zadnych efektów ubocznych jak np nadwrażliwosc, jedynie jezyk mnie troche szczypal. mam pytanko, czy moge powtórzyc zabieg by do konca je wybielic?? czy niestety trzeba odczekac 6 m-cy? pozdrawiam i Wesołych
witchees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 09:05   #146
tuutsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez tuutsi Pokaż wiadomość
Dzien- 5.. Efektow brak paski crest a moze ja cos zle robie, nie mam intrkucji.. ( tylko tyle ze paski trzyma sie 5 minut lub dluzej i raz dziennie( mozna pisc herbate w czasie stosowania kuracji?? czy tylko biala dieta??
kilka slow wyjasnienia cierpliwosc poplaca. mialam 14 paskow.. zostaly mi jeszcze 2.. ale dopiero teraz.. pod koniec kuracji widze efekty. sa duuuuzo bielsze Polecam paski crest
tuutsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 14:29   #147
0lexandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 21
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja też planuję zakup pasków, ale... mam korony na górnych przednich zębach (2 1 1 2). Czy powinnam stosować tylko na dolne, czy na górne i dolne? A może całkiem powinnam sobie darować? Ktoś z Was miał taki problem?
0lexandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 22:57   #148
Aniae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cześć mam aparat ort. na dolnych zębach i mam pytanie czy mogę użyć pasków na górne zęby? Czytałam ze osoby noszące aparat nie powinny używać pasków wybielających ale skoro nie mam aparatu na górze to mogę użyć pasków. Co o tym myślicie.
Aniae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:38   #149
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

czy przy pierwszym użyciu pasków odczuwałyście ból zębów?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 19:07   #150
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
czy przy pierwszym użyciu pasków odczuwałyście ból zębów?
przy pierwszym - owszem, ale na szczęście w moim przypadku ból nie był duży.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 13:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.