Badania w rodk warszawa praga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 18:01   #1
samotnam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Post

Badania w rodk warszawa praga


Moi Drodzy,
jestem w trakcie rozwodu i ograniczenia władzy rodzicielskiej ojcu dziecka. Mieszkamy razem, ale nie opiekuje się dzieckiem, nie rozmawia z nim. Mieliśmy niedawno badania w RODK (na mój wniosek) i co się okazało? Zostałam potraktowana przez panią psycholog jak oskarżona - o wszystko - o to, że tatuś dokładnie nie wie ile dziecko ma lat, gdzie chodzi do szkoły itd. ... mimo zeznań jego świadków, którzy potwierdzili, że często imprezuje i jest alkohol, pani psycholog w opinii napisała, że zarzut problemów z alkoholem się nie sprawdził, ponieważ mąż zaprzeczył, że pije ... mam już dość, jestem wykończona. Nie umiem niestety grać tak jak mój mąż, który zrobił z siebie ofiarę, a ja jestem tą złą. Pani psycholog Danuta Z. z tego co wiem, jest niezamężną starą bezdzietną panną ... krzyczy na dzieci, a tatusiów traktuje jak królów. Jak można podważyć opinię? To, że jestem niezależną kobietą i daję sobie radę, jest jako moja wada. Stwierdziła we wnioskach, że moje dziecko wymaga terapii ponieważ ma zaburzenia emocjonalne (co jest nieprawdą i mam na to niezależne badania oraz opinię ze szkoły). Moje dziecko nie chce kontaktów z ojcem, mówił, że boi się, że on znowu uderzy mamę itd. zostało to potraktowane jako, że ja jako matka nastawiam i manipuluję dzieckiem ... Kochani, pomóżcie mi. Jestem załamana ...
samotnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 19:54   #2
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Badania w rodk warszawa praga

Wątek nie na to forum, na plotkowym może ktoś pomoże.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:16   #3
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Badania w rodk warszawa praga

to podforum na którym rozmawiamy o kolorowych kosmetykach...

rozwody to na intymnym albo plotkowym
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.