paleta czy moze pojedyncze cienie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 20:33   #1
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154

paleta czy moze pojedyncze cienie?


Witam
Kompletnie nie widziałam gdzie mogłabym wsadzić mój wątek więc założyłam nowy, nic podobnego nie znalazłam ale jeśli już coś podobnego jest to proszę o przeniesienie
Przechodze do rzeczy, a więc, nie wiem co wybrać, chciałabym sobie kupić palete cieni miss rose jednak teraz zaczęłam się zastanawiać się czy to dobry pomysł (nie chodzi mi o opinie tej palety) i czy nie lepiej kupić o 1/3 mniej cieni pojedynczych, np sypkich? Chodzi mi o wygode, pytanie szczególnie do dziewczyn które palete posiadają, czy nie jest to uciążliwe z paletą i nie lepiej jednak zakupić pojedyńcze cienie i samodzielnie podobierać kolory do cieniowania? (nie biorąc pod uwagę zabierania ze sobą kosmetyku do torebki aby poprawiać) A jeśli jednak pojedyńcze cienie to czy mogłybyście mi coś polecić z allegro? Jest dosyć duży wybór a i słyszałam, że nie są najgorsze
Troszkę się rozpisałam... ale mam nadzieję, że ktoś poczyta i odp na moje pytanie z góry dziękuję
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:49   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: paleta czy moze pojedyncze cienie?

Ja mam Paletę Ruby Rose-48 cieni, wersja kolorystyczna nr 1 (mam szaro-zielone oczy) . I jestem z palety zadowolona, cienie są średnio napigmentowane, perłowe ale takie chciałam, dość długo trzymają nawet bez bazy a koszt zakupu był niewielki ( na allegro chyba 20 zł).Jedyny minus tej palety to aplikatory- bardzo szybko się niszczą, rozpadają-są bardzo słabo sklejone chociaż powinny być sklejone dobrze bo są obustronne i przez to podatniejsze na uszkodzenia.
Zakup palety to dobre rozwiązanie pod warunkiem,że umiesz dobrać odpowiedni zestaw kolorystyczny. Do podróży mam jeszcze 2 małe paletki -Estee Lauder (świetne na co dzień, mają wspaniałą konsystencję z satynowym wykończeniem i delikatnymi, maleńkimi drobinkami-świetnie rozświetlają a nie dają efektu taniego brokatu, nie obsypują się) i revlon colorstay berry bloom (mocno napigmentowane, matowe, troszkę się obsypują jeśli nabierzemy za dużo, radzę leciutko strzepnąć aplikator przed użyciem) i z nich też jestem zadowolona. Paleta revlon ma też aplikator do robienia kreski a la liner.
Dobrą opinią na forum cieszą się też palety z coastal scents ale tych nie znam a ich kolory jak na mój gust są zbyt ostre i słabo do siebie dopasowane.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:50
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:41   #3
Zuzanna Czajkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: paleta czy moze pojedyncze cienie?

To czy kupisz paletę czy pojedyncze cienie zależy od tego, czy masz wybrany typ makijażu, który najczęściej sobie robisz, czy wolisz wyglądać codziennie inaczej. Jeżeli wiesz, ze w wybranych kolorach jest ci najlepiej, to nie kupowałabym na twoim miejscu palety, tylko pojedyncze cienie lub zestaw kilku cieni w takiej kolorystyce, którą najbardziej lubisz. Jeżeli jednak lubisz makijaże kolorowe, lubisz eksperymentować i bawić się kolorystyką to kupiłabym paletę.
__________________
L'Oréal Paris Polska
Zuzanna Czajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 15:23   #4
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: paleta czy moze pojedyncze cienie?

Dzięki za odpowiedź zdecydowałam się jednak na paletę, będę mogła spokojnie poeksperymentować bo lubie też kolorowy makijaż a cienie po prostu dokupie sobie takie, których nie będzie w palecie i problem rozwiązany
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.