Architektura wnętrz - co zdawać, jak wyglądają studia - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 20:39   #31
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Architektura wnętrz

mat-fiz w przypadku architektury i urbanistyki, architektura wnetrz na ASP jest raczej kierunkiem artystycznym
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:59   #32
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez Daiana Pokaż wiadomość
hej
odnawiam wątek ;d
jestem w 3gim. i zastanawiam się na jaki profil do LO powinnam iść, żeby potem się dostać na architekturę wnętrz? Jaki mam wybór wogle?
Jesli chcesz studiować na ASP to idż do liceum plastycznego, albo do jakiegokolwiek innego z tym, ze jeśli pojdziesz do innego to już teraz zapisz się na zajęcia z rysunku i malarstwa oraz zacznij interesować się historią sztuki bo kij wie o co sie zapytaja w 3 etapie egzaminu.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:59   #33
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Architektura wnętrz

Durga i znowu sie spotykamy

ja w przeciwieństwie do Durgi odradzam plastyk chyba ze w jakimś duzym mieście no to idź ale dowiedź sie wczesniej na jakim poziomie co i jak stoi

nie no na powaznie jeżeli interesują was kierunki matematyczno artystyczne proponuje wszelakiej maści mat-fizy i kursy rysunku dodatkowo po lekcjach...
Jednak plastukk daje podloże artystyczne jeżeli oczywiście osoba, która tam sie uczy tego chce bo nic na siłe do niczego nikt cie nie zmusi ale tez moze zniechęcic
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:42   #34
Linka177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Architektura wnętrz

ja też bym chciała iść na architekture.ale jest jeden problem.Nie lubie Fizyki.i mam z niej same oceny dostateczne.ale kocham j.obce,geografię,malarstw o,sztukę,historię.Matma też może być.Czy z takimi zainteresowaniami moge iść na architekture?w liceum są profile mat-geo-fiz oraz mat-geo.wolałabym iść na mat-geo , bo jak już napisałam nie trawię fizy.i mam jeszcze jedno pytania w związku z tą fizyką-Dużo jej jest na architekturze???i co mam zdawać na maturze<jestem dopiero w 3 gimn.>prosze o radę.
Linka177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:55   #35
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Architektura wnętrz

Linka moim zdaniem to zależy wszytsko od uczelni... jezeli wybierzesz politechnike to chyba badziej matematycny kieunek a jezeli wybierzesz asp t cyba bardziej kierunek artystyczny czyli nastawienie na barwe kolor itd.

no i pytanie brzmi na co chcesz isc czy chcesz isc na architekture czy na architekture wnętrz..

ja wybrałabym mat-geo-fiz jednak cos tam poczynasz z tej fizyki nie na kose tylko wyrzej a w liceum mozna wziąć dodatkowe lekcje jak i nie bedzie szło

a pozatym uważam ze po 3 latach w liceum moze ci sie jeszcze wiele zmienic

a co do ptania czy duzo fizyki nieiwem ale jak przegl ądałam spis przedmiotów to jest jakis chyba fizyczny przedmiot ale wlasnie nei pamietam to chyba byla architektur z urbanistyką

idź tam gdzie bedziesz czuła sie lepiej bo co studiów moze sie zmienic ale tez nie musi
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:42   #36
aluisak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Architektura wnętrz

hejka,
co do pytania gdzie iść, to hmm jeśli ktoś chce studiować architekturę wnętrz, to jak dziewczyny wcześniej mówiły liceum plastyczne i później asp, choć po liceum dużo może się zmienić wiem ze dużo osób po 4 latach w plastykach sa tym zmeczone,jezeli ten kierunek sie chce studiowac na politechnice bo juz powoli ten kieunek sa na wielu polibudach otwierany to hm tez liceum plastyczne i samemu duzo skupic sie na macie bo matura z maty ptrzebna jest.

jeśli ktoś chce iśc na arcitektrę i urbnistke najlepsze byloby 4 latnie technikum budowlane ten profil w technikum przygotowuje pod ten kierunek bo i uczy na programach np. ArchiCad , rozne,projekty rzuty itd lub no ewnetalnie liceum profil jakis matematyczny + dodatkowe lekcje rysunku architektonicznego

Pozrdawiam
aluisak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:04   #37
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez aluisak Pokaż wiadomość
hejka,
co do pytania gdzie iść, to hmm jeśli ktoś chce studiować architekturę wnętrz, to jak dziewczyny wcześniej mówiły liceum plastyczne i później asp, choć po liceum dużo może się zmienić wiem ze dużo osób po 4 latach w plastykach sa tym zmeczone,jezeli ten kierunek sie chce studiowac na politechnice bo juz powoli ten kieunek sa na wielu polibudach otwierany to hm tez liceum plastyczne i samemu duzo skupic sie na macie bo matura z maty ptrzebna jest.

jeśli ktoś chce iśc na arcitektrę i urbnistke najlepsze byloby 4 latnie technikum budowlane ten profil w technikum przygotowuje pod ten kierunek bo i uczy na programach np. ArchiCad , rozne,projekty rzuty itd lub no ewnetalnie liceum profil jakis matematyczny + dodatkowe lekcje rysunku architektonicznego

Pozrdawiam

aluisak chyba jestem tego żywym przykładem -> tego zmęczenia

dlatego odradzam plastyki tudzież szkoły artystyczne takiego rodzaju w wieku przed studiami poniważ plastyk bardziej kierunkuje w strone artystyczna i jezeli sie znudzi to jest problem znaleźc cos co sie chce robic ;/

lepiej chodzic na zajecia dodatkowe z rysunku
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 12:26   #38
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Architektura wnętrz

witam
jestem w szkole sredniej technikum (z wielkiego przypadku tak naparawde). Przede mną jeszcze 3 lata nauki i tak sobie myślalam o życiu ostatnio.. o studiach, co chciała bym robić w przyszłosci.
Nigdy powaznie o architekturze wnetrz bądz krajobrazu nie myslalam, bo i z matmy jestem cienka i specjalnych uzdolnien artystycznych nie mam.
Ale teraz tak mnie naszło, że moze jednak wykorzystac te 3 lata i spróbowac dostac sie na ta architekture?
Jak myslicie uda mi się? nauczyc się rysowac (jesli tego w ogole mozna sie nauczyc?? ) i wziąć sie za ta historie sztuki?
I jeszcze chciałam sie zapytac czy oplacalny jest ten zawód? bo satysfakcje napewno daje

Co zdawac na maturze jakbym jednka zdecydowala sie na aw?
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:01   #39
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez Panna Nikt... Pokaż wiadomość
witam
jestem w szkole sredniej technikum (z wielkiego przypadku tak naparawde). Przede mną jeszcze 3 lata nauki i tak sobie myślalam o życiu ostatnio.. o studiach, co chciała bym robić w przyszłosci.
Nigdy powaznie o architekturze wnetrz bądz krajobrazu nie myslalam, bo i z matmy jestem cienka i specjalnych uzdolnien artystycznych nie mam.
Ale teraz tak mnie naszło, że moze jednak wykorzystac te 3 lata i spróbowac dostac sie na ta architekture?
Jak myslicie uda mi się? nauczyc się rysowac (jesli tego w ogole mozna sie nauczyc?? ) i wziąć sie za ta historie sztuki?
I jeszcze chciałam sie zapytac czy oplacalny jest ten zawód? bo satysfakcje napewno daje

Co zdawac na maturze jakbym jednka zdecydowala sie na aw?
Matmy na arch. wnętrz jako tako nie ma. Na II roku wchodzi budownictwo ogólne, fizyka budowli, mechanika konstrukcji, takie bardziej typowe przedmioty.
Nauczyć się rysować zawsze można, jeśli już pomyślisz o kursie z rysunku to na pewno masz bardzo duże szanse. Jedni mają większe, inni mniejsze uzdolnienia artystyczne ale jak się chce to zawsze można przetrwać na studiach.
Na pewno musisz zastanowić się czy chciałabyś pójść na ASP czy na politechnikę. Wiem, że na asp są trochę inne wymagania, większy nacisk na stronę artystyczną.
W załącznikach podałam Ci jakie są przedmioty na I roku na polibudzie.

Na pewno na każdej uczelni jest trochę inaczej ale jakieś rozeznanie będziesz miała

Odnośnie matury, jeśli będziesz chciała iść na ASP to tam raczej wymagają historii sztuki, jeśli wybierzesz politechnikę to praktycznie możesz zdawać ze wszystkiego. U mnie brano pod uwagę polski, historię, matmę, historię sztuki, + język obcy. Więc było duże pole do popisu

Musisz tylko już teraz zacząć chodzić na zajęcia z rysunku

Wg. mnie zawód architekta wnętrz jest opłacalny. Dopiero wchodzi na rynek Polski, myślę, że za kilka lat będzie jeszcze lepiej.

Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf WNETRZA-RAMOWE-SEM-1.pdf (77,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: pdf WNETRZA-RAMOWE-SEM-2.pdf (77,7 KB, 22 załadowań)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:24   #40
izkierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Architektura wnętrz

hej:d nie wiem czy ten temat kogos jeszce interesuje ale moge powiedzieć, ze jestem świeza wtje sprawie Nie wiem ejszce jak wyglada samo studiowanie na tym kierunku ale moge powiedziec, ze jestem po lICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM I SIE DOSTAŁAM, ostatni raz jakie kolwiek zajecia plastyczne mialam w 3 gim, nie bylam na zadnym kursie plastycznym itp, a tu prosze WŁALA i mnie przyjęli, i od pazdziernika zacyznam nauke Troche checi i wszytsko mozna zdobyc


U mnie wyglądało to tak, ze musialam pokazac kilka prac prze siebie namalowanych lub narysowanych i tyle

Matura? zapytali tylko, w którym roku zdawałam nic więcej a zdawałam gegrge angol, polski i dotego sama podstawe
JESLI CHCESZ TO SIE UDA

Pozdrawiam,
izkierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:35   #41
Katarzynka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 57
Dot.: Architektura wnętrz

A jeśli mogę zapytać, na jaką uczelnie zostałaś przyjęta?
Katarzynka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 09:57   #42
izkierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez Katarzynka3 Pokaż wiadomość
A jeśli mogę zapytać, na jaką uczelnie zostałaś przyjęta?
Poznań, WSUS
izkierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:55   #43
altrostudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Architektura wnętrz

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-21 o 19:24
altrostudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:23   #44
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez altrostudio Pokaż wiadomość
spam
Reklama na forum jest Płatna

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-21 o 19:23
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:15   #45
Aszzaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Architektura wnętrz

Witam. Chcialabym zajmowac sie aranzajca wnetrz jednak juz sie pogubilam. Na jakie studia powinnam sie wybrac, aby moc zajmowac sie aranzacja wnetrz? Jestem raczej slaba z matmy i z fizyki..czy przy aranzacji jest to potrzebne? i w jakim stopniu? Przepraszam za bledy ale nie mam polskich znakow w klawiaturze
Aszzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 14:12   #46
in a dream
Przyczajenie
 
Avatar in a dream
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Architektura wnętrz

odświeżam, hej wszystkim chciałabym się dowiedzieć czy pół roku intensywnej nauki rysunku wystarczy aby się dostać na architekturę wnętrz na asp albo prywatną uczelnię? z góry dziękuję za odp

Edytowane przez in a dream
Czas edycji: 2009-12-26 o 14:16
in a dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 15:30   #47
pumciaa
Raczkowanie
 
Avatar pumciaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Dot.: Architektura wnętrz

Fizyka?? Wy napewno mówicie o architekturze WNĘTRZ?? Tak się składa że jestem studentką tego kierunku i owszem na przedmiocie typu budownictwo/konstrukcje budowlane są elementy fizyki, ale tak banalne i nie do końca później potrzebne że fizyką bym się w ogóle nie przejmowała. W liceum to najlepiej wybrać profil artystyczny lub liceum plastyczne. Jeżeli nie ma takiej możliwości to radziłabym wybrać profil z matematyką i historią sztuki, lub coś bardziej zbliżonego. Na studiach napewno bardziej przyda Ci się podstawowa matma i rozszerzona historia sztuki - bo to na nią kładzie się większy nacisk (przynajmniej u mnie i na uczelniach w pobliżu). Jeżeli chodzi o matmę to sprecyzuję - głównie chodzi o geometrię, o proporcje i widzenie przestrzenne.
Teraz może o uczelniach:
W Zielonej Górze żeby dostać się na Uniwersytet, na AW, trzeba napisać maturę z historii sztuki ( z tego co pamiętam jest to 10% ogólnej oceny podczas rekrutacji), potem jest przegląd teczek i egzamin z rysunku.
We Wrocławiu na ASP maturę musisz po prostu zdać, nie ważne co. Również jest przegląd teczek i egzamin. Z tym że tutaj jest tylko kilkanaście wolnych miejsc więc trzeba zainteresować sobą komisję, najlepiej żeby prace były odważne i wyraziste.
I w szkle prywatnej we Wrocku biorą wszystkich, nie ma przeglądu, egzaminów i nie patrzą na to jak dobrze zdałaś maturę.
Ogólnie kierunek jest bardzo fajny, ja jestem zadowolona i jeśli ktoś lubi takie rzeczy to polecam.
Pozdrawiam
pumciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:10   #48
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez pumciaa Pokaż wiadomość
Fizyka?? Wy napewno mówicie o architekturze WNĘTRZ?? Tak się składa że jestem studentką tego kierunku i owszem na przedmiocie typu budownictwo/konstrukcje budowlane są elementy fizyki, ale tak banalne i nie do końca później potrzebne że fizyką bym się w ogóle nie przejmowała. W liceum to najlepiej wybrać profil artystyczny lub liceum plastyczne. Jeżeli nie ma takiej możliwości to radziłabym wybrać profil z matematyką i historią sztuki, lub coś bardziej zbliżonego. Na studiach napewno bardziej przyda Ci się podstawowa matma i rozszerzona historia sztuki - bo to na nią kładzie się większy nacisk (przynajmniej u mnie i na uczelniach w pobliżu). Jeżeli chodzi o matmę to sprecyzuję - głównie chodzi o geometrię, o proporcje i widzenie przestrzenne.
Teraz może o uczelniach:
W Zielonej Górze żeby dostać się na Uniwersytet, na AW, trzeba napisać maturę z historii sztuki ( z tego co pamiętam jest to 10% ogólnej oceny podczas rekrutacji), potem jest przegląd teczek i egzamin z rysunku.
We Wrocławiu na ASP maturę musisz po prostu zdać, nie ważne co. Również jest przegląd teczek i egzamin. Z tym że tutaj jest tylko kilkanaście wolnych miejsc więc trzeba zainteresować sobą komisję, najlepiej żeby prace były odważne i wyraziste.
I w szkle prywatnej we Wrocku biorą wszystkich, nie ma przeglądu, egzaminów i nie patrzą na to jak dobrze zdałaś maturę.
Ogólnie kierunek jest bardzo fajny, ja jestem zadowolona i jeśli ktoś lubi takie rzeczy to polecam.
Pozdrawiam
dla

Dla mnie mechanika konstrukcji czy budownictwo jest na pewno ważniejsze niż głupawy rysunek, malarstwo czy rzeźba, bo nie będzie mi to potrzebne w pracy.
Ale jakoś przeżyć trzeba
Geomteria wykreślna tak tak, tutaj musicie się nieźle przyłożyć i czasami dobra znajomość matmy nie pomoże bo w liceum takich durnot to w życiu nie widziałam

Niektóre przedmioty są naprawdę ciekawe ale część z nich jest niepotrzebna np. Kompozycja. Mamy zadanie wybrać formę np. liść, jakiś owoc itd, rysować to jak najdokładniej a później strukturę sprowadzić do abstrakcji.
Pytam się po jakie licho nam takie bzdury a jeszcze mamy z taką babką, że ręce opadają.

Ogólnie kierunek ciężki, bardzo dużo pracy ale ciekawy. Chociaż powiem, że AiU chyba w moim przypadku okazałaby się trafniejszym wyborem, dlatego, że nie jestem 100% artystką.


A na ASP to nie wiem jak jest, więc się nie wypowiadam
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:57   #49
anqjestfajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Architektura wnętrz

Witam !! Mam pytanie do osób orientujących się w tym zawodzie oraz wymaganiach jakie on stawia w dalszym życiu zawodowym Mianowicie chodzi mi o wszelkiego rodzaju kursy, studia, szkołe itp która należy ukończyć wiązac swoją przyszłość z zajeciem jakim jest aranżacja wnętrz. Jednak nie chodzę do liceum plastycznego, a jedynie zwykłe ogolnoksztłcące. Na maturze zdaje matematyke, polski, język, wos. Planowalam inny kierunek studiow, jednak wiem ze to jedyne zajecie ktore sprawialoby mi jakas radosc. Tak jak wspomnialam, z "kwalifikacjami" wszelkie politechniki i asp odpadaja. Szkoła wchodzi w gre jedynie zaocznie, wiec teraz pytanie : czy opłaca się robić kursy, ktorych teraz jest niemalo, jeśli tak to jakie i gdzie i czy faktycznie bez dobrych studiow na akademiii etc. mozna liczyc w przyszlosci na dobra prace ?? Wydaje mi sie ze ten kierunek akurat jest bardziej uzalezniony od zdolnosci manualnych, wyobrazni i umiejetnosci pokazania sie, jednak wole zapytac ekspertow Nie chcialabym poprostu marnowac kilku lat, skoro nic z tego nie wyjdzie.. Prosiłabym o wszelkie sugestie i pomysły... Serdecznie proszę o pomoc. Pozdrawiam
anqjestfajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 12:48   #50
Kredka004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Architektura wnętrz

Witam wszystkich Właśnie kończę gima i zastanawiam się czy lepiej iść do liceum (pr. humanistyczny) czy do technikum budownictwa? Moja sytuacja wygląda tak: plastyka jakoś idzie, może jakiś mały talent jest <skromny> . Z przedmiotów humanistycznych jestem przeciętna- żaden olimpijczyk ze mnie nie jest, ale na razie większych problemów nie mam.
Matematyka, fizyka i inne ścisłe przedmioty to dla mnie czarna magia. Po prostu nie radzę sobie z nimi. I pytanie: czy w technikum budownictwa z matematyką jest ciężko? Jest dużo liczenia, czy więcej jest rysowania i projektowania?
Myślałam o tym, by kiedyś studiować architekturę wnętrz na ASP i z tego co słyszałam to tam właśnie bardziej liczą się przy rekrutacji zdolności artystyczne.
O zwykłej architekturze na politechnice nawet nie myślę, bo tam ponoć umysły ścisłe mają większą szansę
Czytałam też, że żeby dostać się na ASP, przy rekrutacji zadawane są pytania z historii sztuki itp. Z historią sztuki miałam do czynienia jedynie na plastyce w podstawówce i to tylko pobieżnie. Więc gdybym chodziła do liceum, miałabym większy kontakt z historią czy plastyką.
Jak myślicie, liceum, czy technikum?
Dodam jeszcze, że po technikum miałabym tytuł technika (gdyby się udało), z którym miałabym większe możliwości znalezienia pracy... (tak mi się wydaje
Gdyby znaleźli się tutaj jacyś studenci ASP, to bardzo prosiłabym, by opisali swoje doświadczenia z liceum czy technikum


Chyba troszkę chaotycznie pisane, przepraszam
Kredka004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:22   #51
anuka0604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Architektura wnętrz

Witam, orientuje się ktoś co wymagane jest na architekturze wnętrz w Łodzi?Interesuje mnie ASP,chciałabym się dowiedzieć co trzeba zdawać na maturze? Obecnie chodzę do III klasy w liceum plastycznym.
anuka0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:01   #52
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 139
Dot.: Architektura wnętrz

Hej!
Wybiera się ktoś w tym roku na WST do Katowic?
Nessyie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:56   #53
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Architektura wnętrz

Czy może są jakieś katalogi, książki w których są wymiary różnych mebli, armatury ?

Mam tylko Neuferta ale tam są tylko minimalne wymiary a ja potrzebuję troszkę większe, z niespotykanymi kształtami (głównie wyposażenie łazienek)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:49   #54
Minka94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 80
Dot.: Architektura wnętrz

Zamierzam studiować architekturę lub architekturę wnętrz. Jestem w 3 klasie gim, ale chciałabym już od przyszłego roku zapisać się na jakiś kurs, tym bardziej, że w moim liceum nie ma żadnych zajęć plastyki, nawet dodatkowych ... No i pojawia sie pytanie: czy to nie jest za wcześnie? Boję się, że jeśli stracę trochę czasu, to potem będzie mi trudno się dostać. I drugie pytanie: jaki kurs ??? W moim mieście nic konkretnego raczej nie ma, więc pomyślałam o Legnicy, najwyżej Wrocławiu. Musiałabym dojeżdżać. Znalazłam w necie taką stronę: strefarysunku.pl . Słyszał ktoś o niej? Chciałabym wiedzieć jak najwięcej. A może znacie jakieś inne, lepsze kursy? Pomocy ...
Minka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:06   #55
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Architektura wnętrz

na rysunek nigdy nie jest za wcześnie, tym bardziej jeśli chodzi o architekturę wnętrz na ASP gdzie (np w Krakowie) aż w dwóch etapach musisz wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Więc jak najbardziej rysuj
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 22:50   #56
lendrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 5
Dot.: Architektura wnętrz

Hej!

Kto studiuje w Wyższej Szkole Humanistycznej (Wrocław) bądź w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania (Wawa) Architekture wnętrz?

Nie moge się zdecydować którą z tych szkół wybrać dlatego proszę studentów pilnie o kontakt gg: 7596930, dzięki!

Pozdrawiam
lendrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 23:34   #57
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez lendrii Pokaż wiadomość
Hej!

Kto studiuje w Wyższej Szkole Humanistycznej (Wrocław) bądź w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania (Wawa) Architekture wnętrz?

Nie moge się zdecydować którą z tych szkół wybrać dlatego proszę studentów pilnie o kontakt gg: 7596930, dzięki!

Pozdrawiam
Sama nazwa WS Humanistyczna jakoś odstrasza przecież to jest kierunek techniczny/artystyczny...

Minka94
Zaczynaj rysować jak najwcześniej, wtedy będziesz miała o wiele łatwiej na studiach


Po 3,5 roku jaki zdobywacie tytuł: inżynier czy licencjat? Chodzi mi tylko po Politechniki.
Ostatnio babka powiedziała, że tylko po naszej uczelni mamy inż. ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:06   #58
lendrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 5
Dot.: Architektura wnętrz

[QUOTE=Deborah100;18560316]Sama nazwa WS Humanistyczna jakoś odstrasza przecież to jest kierunek techniczny/artystyczny...


Ok, może i odstrasza.. ale nie jestem jakoś super mega uzdolniona plastycznie więc do ASP nawet się nie będę pchała.. owszem maluje, sprawia mi to przyjemność jednak nie uważam swoich rysunków za jakieś arcydzieła :P a bardzo chciałabym iść na ten kierunek dlatego pytam jeśli już to do której z tych Wyższych Szkół lepiej

Edytowane przez lendrii
Czas edycji: 2010-04-14 o 12:13
lendrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:55   #59
Minka94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 80
Dot.: Architektura wnętrz

Dzięki za odpowiedź. A nie wiecie może czy na politechnice można studiować AW ? Jeśli tak, to na jakiej ? I czy we Wrocku może ...
Minka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:19   #60
lendrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 5
Dot.: Architektura wnętrz

Cytat:
Napisane przez Minka94 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. A nie wiecie może czy na politechnice można studiować AW ? Jeśli tak, to na jakiej ? I czy we Wrocku może ...
jeśli chodzi o polibude to prowadzą ten kierunek na:
Politechnika Koszalińska
Politechnika Śląska w Gliwicach
Politechnika Białostocka
Politechnika Radomska
we wrocku owszem można studiować AW jednak jest tylko w Wyższej Szkole Humanistycznej.. no i oczywiście jest jeszcze ASP

ps. proponuję rozejrzeć się po stronkach z wykazem wszystkich uczelni na jakich prowadzą ten kierunek sama też to uczyniłam

Edytowane przez lendrii
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:23
lendrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 17:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.