pokój młodzieżowy dla 15-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 19:17   #1
Ewel3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Lightbulb

pokój młodzieżowy dla 15-latki


Robię remont pokoju. Jedyną rzeczą, którą tam zostawię będą meble. Mam dwie wersje i nie mogę zdecydować.
Wersja 1: ściany jasny brudny róż (jedna szara), elementy w meblach szare, na jednej ścianie pionowo pas tapety z takim jakby pnączem kwiatów w z czarnymi, szarymi i białymi kwiatami na bardzo jasnym kremowym tle, dywan taki kolor między fioletem a wściekłym różem, pufa wściekły róż- http://www.pufy.pl/p,mega-sako,24.html , biały stolik z ikei, lampa różowa- http://www.sklep.meble.pl/p27301,lampa.html , narzuta na łóżko lekko ciemniejsza od koloru ścian, na łóżku różowe i czarne poduszki. Reszta dodatków w kolorach biały, szary i czarny.
Wersja 2: ściany jasny brudny róż, elementy w meblach jasne zielone, na jednej ścianie pionowy pas tapety z takim jakby pnączem kwiatów z zielonymi, różowymi i jasnymi różowymi kwiatami na fioletowym tle, dywan jasny zielony, pufa wściekły róż, lampa taka sama jak w wersji nr 1, zielony stolik- http://www.sklep.meble.pl/p7057,jolly.html , narzuta na łóżko ciemniejsza od koloru ścian, zielone, różowe poduszki, zielony dywan. Reszta dodatków zielona, różowy jaskrawy i brudny jasny róż.

Która wersja wam bardziej przypada do gustu?

Edytowane przez Ewel3
Czas edycji: 2009-09-27 o 09:46
Ewel3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:53   #2
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: pokój młodzieżowy dla 15-latki

osobiście za kolorem różowym nie przepadam, ale zdecydowanie skłaniałabym się ku wersji pierwszej. nie dodawaj na wstępie dodatkowych kolorów, bo jak przyjdą elementy ozdobne i inne bzdurki, to zrobi się nieco jarmarcznie ogólnie, całkiem ciekawie to sobie wymyśliłaś, jak już będzie gotowy pokoik, to wrzuć koniecznie zdjęcia!
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:50   #3
Ewel3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: pokój młodzieżowy dla 15-latki

Ja też skłaniam się ku pierwszej wersji i chyba na nią się zdecyduję. Jeśli znajdziecie jakieś fajne dodatki w tej kolorystyce, to będę wdzięczna za zdjęcia, ew. sklepy, w jakich mogę to dostać.
Ewel3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.