Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 10:11   #481
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

agawoo a jak usypiasz Amelkę? A skąd dokładniej klikasz? Ja z okolic elektryka.

Robię kotlety z cukinii właśnie.
Normalnie cukinie na plastry 1-2 cm kroję, mąka, jajko i bułka tarta i na patelnię. Pycha mówię Wam.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:13   #482
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
W końcu (chyba) usnął. 3 razy usypiałam za każdym razem po ponad pół h...A moje usypianie to takie mocne kołysanie sztywnego wózka na boki, żeby odchodził od ziemi ( wózek bez pasków). Wstał oczywiście przed 5.

Co do pająków i innych owadów. Ja uwielbiam. Pająki w szczególności. Nieraz brałam do rąk. Inne gady też lubię. W młodości łapałam różne paskudztwa do akwarium, na czele z jaszczurkami. Miałam też szczury. Węże są przepiękne, miałam zbożowe kiedyś. Wodne.
Natomiast nie lubię zbytnio kotów i psów.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------





Fifi sto lat nasz słodziaku!!!!!!!!!!!!!1
A wiesz, ze pasuje mi to do Ciebie? jakos tak mi sie wydaje, ze jest w Tobie troche mrocznosci

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mamy w końcu ostatnią dwójkę





Agawooo ja moze ryb sie nie boje, ale za to myszy tak samo... Nawet najmniejsza myszka jest w stanie zmusic mnie do skakania po meblach
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:19   #483
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hejo

co do odstawiania od UU - u nas poszło tak:
najpierw zrezygnowałam z karmienia po przyjściu z pracy - trochę się rzucała mi na biust, ale można było jej powiedzieć "nie teraz - teraz zjesz jogurcik" i jakoś poszło. Potem wieczorne karmienie na dobranoc - no niestety teraz mam więcej zachodu z usypianiem, bo wcześniej często zasypiała przy cycu i był spokój; teraz muszę z nią siedzieć w pokoju przy jej łóżeczku i trzymać ją za rączkę dopóki nie uśnie
Najbardziej się bałam nocnych karmień - były 1-2 razy.
Pierwszej nocy zrobiłam jej butle (o naiwna!) ale ona pluje butlą i mm, no więc smoczek i tulenie, kolejne noce juz tylko smoczkiem uspakajałam. No i poszło!
Teraz przesypia całe noce bez jedzenia (kolację czyli kaszkę je o 20tej, a śniadanko je zwylke o 8 -9tej). W nocy sie przebudza z płaczem czasem kilka razy, czasem w ogóle, no ale wtedy idę do niej, pogłaskam ją, dam smoczka i w sekundę dalej zasypia.
Ponieważ pokarmu pod koniec i tak miałam już malutko, to po odstawienu nocnego karmienia w ogóle nie miałam problemu, piesi pozostały puste. Pozostało tylko wspomnienie pełnej miseczki E - teraz z powrotem mam B

Niesamowite - mała właśnie sama zasnęła w łózeczku chciało jej się spać to ją poożyłam, ale oczywiście chciała by ją trzymać za rączkę - a mi się nie chciało - wystarczą mi noce no to wyszłam i zaczęłam pisać tego posta. Ona coś tam marudziła i tolała się po łózku - a teraz patrzę coś ucichła - śpi

No to zabieram się za porządki i gotowanie.

Dzisiaj mam wieczorek z koleżankami -zaprosiłam je na drineczka
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:25   #484
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzień dobry

Filip, urwisie o niewinnym spojrzeniu - sto lat!!!

Dziś dla odmiany Tymuś spał po staremu i się nie wybudzał... Dziecko pełne niespodzianek

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

U nas na basenie ani raz nie zwrócili uwagi o czepek dla dziecka.
Łobuz nietypowo dziś, bo co prawda usypianie długo trwało, ale za to przed chwilą się dopiero obudził, żadnej pobudki w nocy
Tak trzymać!

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Całe szczęście mam cała, jakieś lekkie zadrapania tylko ma. Wystraszona chodziła później cały dzień...
Mama skręcała, a facet wyjeżdżał i jej nie ustąpił, nie zatrzymał się i wjechał w mamę. Sam nie wie czy jej nie widział czy co, bardzo był wystraszony i przepraszał. Moja mama w tym szoku, wysiadła z auta i rzuciła się na tego chłopaka. Jak Tż przyjechał na miejsce to podobno był nieźle biedaczek wystraszony.
Codziennie się słyszy o wypadkach, ale jak to spotyka kogoś bliskiego, to dopiero do człowieka dociera...

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
szok, szok, szok- druga taka sama noc, bez jedzenia i spanie do 7.40. Coś mi się wydaje, że to cisza przed burza i małą chce uśpić moja czujność, bo planuje jakąś grubsza akcje . A tak serio, to może to być zasługa zmiany mleka na 3
Co ja słyszę? Zuzka ewidentnie dorasta

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Witam. Chyba za duzo sie naczytalam o Tymkowych problemach z wybudzaniem, bo tej nocy to i moja sie kilka razy z placzem wybudzala ale mnie to juz nic nie dziwi

Jak bede mala odstawiac w nocy od cycka, to zamieniam na mm, czy moze juz jest za duza, zeby jesc w nocy i oszukiwac woda???? Gdzies sie spotkalam z takim pogladem i nie wiem ....
A my dziś spaliśmy spokojnie

Co do karmienia w nocy, to wydaje mi się że lepiej spróbować od wody... W tym wieku większość dzieci może już spokojnie przesypiać całe noce bez jedzenia i budzą się raczej nawykowo, dla poprzytulania. Z teorii oczywiście piszę W każdym razie ja bym spróbowała kilka dni z wodą, a jak opór będzie silny, to zawsze do mleka można wrócić

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mamy w końcu ostatnią dwójkę
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:30   #485
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
A wiesz, ze pasuje mi to do Ciebie? jakos tak mi sie wydaje, ze jest w Tobie troche mrocznosci








Agawooo ja moze ryb sie nie boje, ale za to myszy tak samo... Nawet najmniejsza myszka jest w stanie zmusic mnie do skakania po meblach
a ja mam chyba mysz w pracy. ja sie nie boje, ja roche jak marina podchodze do zwierzat, w domu zawsze wynosilam pająki (moja mama sie brzydzi) itd. na balkon. czekam na deratyzatora bo moze kable poprzegryzac. buszuje w suficie podwieszanym, słychać jak biega...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:35   #486
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Umieram.... Gile mi przyslaniaja cały Swiat. W ogóle dwie trąby jesteśmy...

Filipku sto lat łobuzie

Musze posprzątać mieszkanie ale mi sie nie chce aaaaa, Zaliczylysmy Maly spacerek. Na podwórku jakoś lepiej oddychać.

Iustyna gratulacje za piękna noc. U nas przed tym katarem tez sie kilka takich zdarzyło. Bez jedzenia i budzenia.

Ja nie wiem czy teraz mając małe dziecko zdecydowalabym sie na emigrację. Pamietam nasze początki, mieszkanie na kupie, brak kasy na poczatku. Bała bym sie.

Kończę bo mi kapie gil na iPhona.
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:35   #487
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Ale mam dzisiaj lenia Nic mi się nie chce. Dominik ma drzemkę, a ja leżę zamiast coś zrobić w domu.
Jak wstanie to chyba pójdziemy na podwórko. Dzisiaj już chłodniej 30 stopni

Agawoo witaj Miło, że wyszłaś z krzaków
Ja tez się brzydzę ryb. Nie lubię pływć w jeziorach, bo jak taka koło mnie przepłynie to robię się sztywna

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A my dziś spaliśmy spokojnie
Super

Brumku, powiedz mi czy jesteście zadowoleni z tego mondziaka, którego ma Twój mąż? Dobrze się nim jeździ? Jak z komfortem jazdy? Macie kombi? Dużo pali? Jaki silnik? Ile koni? Dużo miejsca w środku? To chyba tyle
Szukam dla siebie jakiegoś kombi, bo te moje dwudrzwiowe maleństwo mnie do szału doprowadza, strasznie niewygodny dla mamy z dzieckiem
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 10:36   #488
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Hej Laski
Dziękujemy za życzenia
Macie od nas (nie dzwońcie po opieke społ :P)
Mamuska ja wiem, że Ci się wydaje że Twój syn już taaaaki dorosly ale żeby od razu 18-tkę świętować?
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mamy w końcu ostatnią dwójkę

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

To może się pojawisz?
A gdzie mnie brakuje?
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Normalnie cukinie na plastry 1-2 cm kroję, mąka, jajko i bułka tarta i na patelnię. Pycha mówię Wam.
Uwielbiam kotlety z cukini!

Ja dzis nie mam pomysłu na obiad... a raczej kolacje bo u nas gotowane to dopiero wieczorem jak tz wraca.. ale że dziś gotować mi się nie chce to chyba zrobię małe kielbaski, sałatke i bagietki ziołowe, finito
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:37   #489
adrji
Raczkowanie
 
Avatar adrji
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 447
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Mam problem z butami, Radek nie chce ich nosić. Cały czas mi się wydaje, że jest mu niewygodnie. Nie potrafię mu dobrać odpowiednich.
W sandałach leci mu stopa do przodu a jak ścisnę bardziej to się mu odgniata.
Generalnie to nie zakładałam mu wcześniej butków, wydawało mi się, że jak nie chodzi to nie ma potrzeby. I teraz mam, nie jest przyzwyczajony i chce ściągać.
Jak dobrać odpowiedni numer?
skąd mam wiedzieć czy nie są małe/duże?
widze, ze dziewczyny mocno pomogy jak dobrac rozmiar
a co do tego ze sciąga to nie martw się, na pewno nie zawinilas ze niezakładałaś wcześnioej, kilka dni trzeba się przyzwyczaic do takich nowości i nie bedzie tak bardzo ściagać

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Heeej Byliśmy na basenie Z kółkiem Fajne

Początkowo dziecko było nieco zdziwione i dawało znaki, ze woli u mamy na rączkach, ale jakoś się oswoił i sobie dryfował Chociaż i tak u mamy było lepiej Spodobało mu wychodziłam po drabince, łyknął sporo wody (a może nosem zaciągnął) i się mocno zakrztusił. Aż tchu nie mógł złapać i trochę się zdenerwowałam Machnęłam go główką w dół, poklepałam po plecach i przeszło. Choć kasłał i chrząkał jeszcze parę minut.

Ale generalnie basenowanie bardzo udane. Trzeba powtarzać częściej :

A teraz padł i śpi. Ciekawe jak długo

Aaaa, zapomniałam - czy na Waszych basenach niemowlaki muszą mieć czepki Bo na tych, na których dotąd bywaliśmy (dwa różne) dorośli oczywiście muszą, takie maluchy nie. A dziś podszedł do nas ratownik, że dziecko musi mieć czepek. I mąż leciał mokry w kąpielówkach do sklepiku (na szczęście jest tam na dole taki) po czepek. Czepeczek właściwie
Zakrztuszenie oj nie fajne, moj sobie ostatnio doslownie ubzdurał zeby puc wode w kazdej postaci- w wannie jak się kąpie, odkręca sobie prysznic zeby pic wode, tą kranowe również z basenikuno i oczywiście z basenu ostatnią ta z chlorem tż nie mial juz siły trzymać go na tyle wysoko zeby nie pił
a bo wogóle nie pisalam ze ostatnio wprowadziliśmy w zycie taki wakacyjny zwyczaj ze w kazdą niedziele rano jezdzimy na basen
i własnie mialam podjąc temat tych czepkow, jak to u was, bo poszlismy pierwszy raz i tylko Jasiek oczywiscie nie mial, a wszystkie dzieci dookola tak, choc nikt nie zwracał uwagi, na następny raz kupiliśmy, ale wyolsowal nam sie w hawajskie kwiaty jak on czadersko w nim wygląda no i nie sciąga więc git


Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Boże, żebyście wiedziały jak ja się boję!
Panika, dreszcze,szok- jak tylko coś brzęczącego zbliża się do mnie.
Wychodzi na to, że ja cykor straszny jestem i mniejszych potworów też się boję, nie tylko krów
Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Lili jestem w stanie sobie to wyobrazić, bo jak mnie udziabała to cały plac zabaw o tym wiedział...i połowa miasta podejrzewam Jak coś koło mnie lata to jest panika w oczach. Pająków się nie boje a brzęczących owadów okropnie. A jeszcze się boję...chrabąszczy !!!!
ja tez się bardzo boje bo moje chlopaki uczulone, duzy bardzo bardzo


się "skakanie" z brzegu do wody, zaśmiewał się przy tym


Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość

Aha i moje dziecko pisałam, że ma 10 zębów a g..uzik prawda ma 9!
Co to za matka co zębów policzyć nie umie
hehe to jak ja z tym liczeniem i przyuważeniem, mój 11 a w zasadzie to prawie 12

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Uwaga ogłaszam, że pierwszy raz w życiu wyszedł mi słodki wypiek! Dla niezdecydowanych przepis, z którego korzystałam http://wypiekibeaty.wordpress.com/20...tsze-muffinki/
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
szok, szok, szok- druga taka sama noc, bez jedzenia i spanie do 7.40. Coś mi się wydaje, że to cisza przed burza i małą chce uśpić moja czujność, bo planuje jakąś grubsza akcje . A tak serio, to może to być zasługa zmiany mleka na 3
Brawa dla tej Pani!!
no i jeszcze wielkie dla tej mniejszej Pani za nocki!!



Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość


Nasunelo mi sie pytanie

Jak bede mala odstawiac w nocy od cycka, to zamieniam na mm, czy moze juz jest za duza, zeby jesc w nocy i oszukiwac woda???? Gdzies sie spotkalam z takim pogladem i nie wiem
jeść w nocy już "teoretycznie" nie powinny ale ja sobie chyba nie wyobrażam nie mieć takiego "zabezpieczenia" na ewentualną nawet co którąś noc, nawet najlepszym spiochom się zdarza że się budzą i nie wiem ja niemam chyba po prostu tyle cierpliwości chyba zeby usypiać i usypiać, nie spać dlugo w nocy gdy nie chce się wodą oszukać, wole podac czasmi mleko i od razu hop do lozia dalej spac, ale może Maja jesli nie zna takiego zwyczaju mm w nocy i dostanie pierwsze dni wode to od razu sie przyzwyczaji trzymam kcuki!

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Hej Laski
Dziękujemy za życzenia
Macie od nas (nie dzwońcie po opieke społ :P)
ulubiony przysmak ostatnio mojego tż
dla Filipa! sto lat sto lat!
jak świetujecie???
adrji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:37   #490
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

A ja mam ostatnio nowy sposob na usypianie Lili w dzien. Od rana jak sie bawi sprzatam całe mieszkanie i koncze jak przychodzi pora spania, wsadzam do wozka, daje butle z sokiem do reki i wlaczam odkurzacz... przewaznie nie zdaze pierwszego pokoju poodkurzac i Lili spi, przekladam do lozeczka i spokoj
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:40   #491
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Zanko za dwójeczkę!

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Umieram.... Gile mi przyslaniaja cały Swiat. W ogóle dwie trąby jesteśmy...

Wczoraj zapomniałam Ci odpisać. Z katarem jak najbardziej na dwór można wyjść. Dominik ma cały czas katar i normalnie wszędzie wychodzimy
Tak jak piszesz, na dworze o wiele lepiej się jej oddycha

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Brumku, jak Twój palec?
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 10:47   #492
adrji
Raczkowanie
 
Avatar adrji
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 447
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mamy w końcu ostatnią dwójkę
brawa a jak wasze zdrówko jak się dziś macie?

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam wieczorek z koleżankami -zaprosiłam je na drineczka
ja mam dziś stęsknione popoludnie z mrożoną kawą i przyjaciolką, która przyleciała na kilka dni z daleko na kilka dni, przyjdzie odwiedzic Jasia jeszcze na roczek


Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Musze posprzątać mieszkanie ale mi sie nie chce aaaaa, Zaliczylysmy Maly spacerek. Na podwórku jakoś lepiej oddychać.
e tam nie sprzataj dziś tż pewnie nawet nie zauważy
a powiedz bylyscie wczoraj na tym zniczu, widziałaś???

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Ale mam dzisiaj lenia Nic mi się nie chce. Dominik ma drzemkę, a ja leżę zamiast coś zrobić w domu.
Jak wstanie to chyba pójdziemy na podwórko. Dzisiaj już chłodniej 30 stopni
może taki dzień tak to sobie tlumacze

Pieleszka fajne zdjęcia takie na pomościku super!
Marina przyszedł już wózek? czym ci babeczka miala przesłac kurierem? kiedy inauguracja opisz koniecznie
adrji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:51   #493
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

dzieciaki miały tylko gorączkę, po niej są jak nowo narodzone
mnie dwa dni lekko gardło bolało ale już ok
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:53   #494
adrji
Raczkowanie
 
Avatar adrji
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 447
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dzieciaki miały tylko gorączkę, po niej są jak nowo narodzone
mnie dwa dni lekko gardło bolało ale już ok
no to dobrze
a jezdzicie w tym roku nad wode bo pamiętam że w zeszlym gdzies niedaleko z Filipem chyba jezdzilas czy z dwójką to już większa logistyczna wyprawa?
adrji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:03   #495
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

adrij i mój ulubiony Świętujemy dopiero w sobotę, bo w sumie łatwiej zebrać wszystkich zainteresowanych na łikendzie. A będzie tort i wino ewentualnie szampan (dziubku). I w sumie tyle
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:05   #496
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość
no to dobrze
a jezdzicie w tym roku nad wode bo pamiętam że w zeszlym gdzies niedaleko z Filipem chyba jezdzilas czy z dwójką to już większa logistyczna wyprawa?
w tamtym roku jeździlismy nad zalew, pod koniec ciąży i jak Lena się urodziła to ja już nie bardzo wychodziłam z domu, ale teście brali Filipa nad wodę
teraz teściowa pracuje więc nie jeździmy, ale jak odbiorę prawko to zaczniemy znowu jeździć
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:07   #497
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
szok, szok, szok- druga taka sama noc, bez jedzenia i spanie do 7.40. Coś mi się wydaje, że to cisza przed burza i małą chce uśpić moja czujność, bo planuje jakąś grubsza akcje . A tak serio, to może to być zasługa zmiany mleka na 3
no to super dorosłą masz córę !!!!!!

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
A ja mam ostatnio nowy sposob na usypianie Lili w dzien. Od rana jak sie bawi sprzatam całe mieszkanie i koncze jak przychodzi pora spania, wsadzam do wozka, daje butle z sokiem do reki i wlaczam odkurzacz... przewaznie nie zdaze pierwszego pokoju poodkurzac i Lili spi, przekladam do lozeczka i spokoj
to u nas byłby ryk jak nie wiem co , mały boi się odkurzacza

nie zacytowało mi reszty

u nas nuuuuuda
na spacer idziemy po południu, znów zaduch ehhhh a tak mi się chce gdzieś wyjechać
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:11   #498
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Bylysmy wczoraj oglądać ten znicz olimpijski. W sumie to Troche zawiedziona byłam. Babka tylko przebiegła i tyle ja widzieli. Poza tym masa ludzi, tłok i ścisk
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:18   #499
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Oliweczka co do wózka to jest wiele aspektów które musisz wziąć pod uwagę

Narazie na 90% wybrany jest ten model: http://allegro.pl/graco-quattro-tour...468425205.html
tylne siedzenie rozkładane na płask-można tam ewentualnie jeszcze włożyć miękką gondolkę.
Wczoraj widzieliśmy taki na żywo i musiałam oczywiście zaczepic wystraszoną kobietę mówiła, że jest zadowolona z niego i też ma dzieci rok po roku






Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
Mam pytanie jakie biuro podrozy polecacie?? Gdzie jechac w sierpniu aby nie bylo za goraco?? mam zadanie od TZ do wykonania znalezc jakies wakacje dla nas i dla rodziny z UK, ktora ma doleciec z londynu. Nie wiem jak mam to zrobic. Oczywiscie Pan i Wladca wymysla, a ty kobieto realizuj i sie mecz.
Ja polecam rainbow tour(codziennie z nimi współpracuję)
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ale generalnie basenowanie bardzo udane. Trzeba powtarzać częściej :

A teraz padł i śpi. Ciekawe jak długo

Aaaa, zapomniałam - czy na Waszych basenach niemowlaki muszą mieć czepki Bo na tych, na których dotąd bywaliśmy (dwa różne) dorośli oczywiście muszą, takie maluchy nie. A dziś podszedł do nas ratownik, że dziecko musi mieć czepek. I mąż leciał mokry w kąpielówkach do sklepiku (na szczęście jest tam na dole taki) po czepek. Czepeczek właściwie
Miałam Ci kiedyś pisać, ale zapomniałam.
Moja przyszła szwagierka prowadzi nauke pływania dla takich maluchów w Wawie- chciałabyś pochodzić z Tymkiem?


Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hej kobiety
Piękne zdjęcia
Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
..a ja tylko przysmuce na koniec dnia..
moja przyjaciolka poronila wlasnie w 11tc... fasolka przestala sie rozwijac, serduszko przestalo bic buuuu
poprosze o kciuki, zeby szybko zaszla w druga ciaze, bo z moich obserwacji wynika, ze ta druga przychodzi relatywnie szybko - ale jak bedzie- nie wiadomo (dziewczyna ma juz 37lat, wiec czasu tez niezbyt wiele).

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
szok, szok, szok- druga taka sama noc, bez jedzenia i spanie do 7.40. Coś mi się wydaje, że to cisza przed burza i małą chce uśpić moja czujność, bo planuje jakąś grubsza akcje . A tak serio, to może to być zasługa zmiany mleka na 3

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Robię kotlety z cukinii właśnie.
Normalnie cukinie na plastry 1-2 cm kroję, mąka, jajko i bułka tarta i na patelnię. Pycha mówię Wam.
Przeczytałam kotlety z cukini i odrazu pomyślalam, że poprosze Cię o przepis, a Ty takie plastry smażysz jak ja Mój mąż uwielbia, ja tez lubię, ale nie koniecznie smażyć, bo zawsze długo się schodzi, pomimo tego, że smażę na dwie patelnie.

Witam.

Sporo mam ostatnio pracy w pracy, więc coraz później Was podczytuję.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 11:20   #500
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
A ja mam ostatnio nowy sposob na usypianie Lili w dzien. Od rana jak sie bawi sprzatam całe mieszkanie i koncze jak przychodzi pora spania, wsadzam do wozka, daje butle z sokiem do reki i wlaczam odkurzacz... przewaznie nie zdaze pierwszego pokoju poodkurzac i Lili spi, przekladam do lozeczka i spokoj
ale zasypia z butla w buzi czy napije sie i odpada? bo jak z butlą to lepiej jednak odstawic dla dobra zębów... soki=cukier

moja odkurzacz budzi i trwoży
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-07-11 o 11:21
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:24   #501
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
to u nas byłby ryk jak nie wiem co , mały boi się odkurzacza
Lili sie na szczęście nie boi pomimo ze mój odkurzacz chodzi jak czołg bo to stary, poklejony taśmą zabytek od siostry... nawet szczotka mu się nie skręca tylko na sztywno sklejona ale na nowy mnie narazie nie stac... wazne ze odkurza

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ale zasypia z butla w buzi czy napije sie i odpada? bo jak z butlą to lepiej jednak odstawic dla dobra zębów... soki=cukier

moja odkurzacz budzi i trwoży
Napije się, wyrzuca "za burte" i powoli odlatuje. ostatnio daje jej w sumie wiekszości wodę ze wzgledu na zęby... ewentualnie tak tylko troszke soku, moze 1/8 zeby smak mialo

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

A propo zebów... czy Wasze maluchy szczotkuja już zęby?
Bo Lila to uwielbia
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:36   #502
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

kinga ma szczotkowane przez atura dziąsła bo zębami to tego nazwac nie mozna . chociaz moze juz 1 ma... jakos wyczuc nie moge. tydzien temu dosłownie dziure w dziasle bylo widac a teraz nic....
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:06   #503
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Bry Kuny

witam się w nowym wątku nadrobiłam

wczasy się nam udały było super mały na basenach w bukowinie był cały szczęśliwy



Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Słitasku :P moje czipsy były IDEALNE :P Chrupiące jak sklepowe Tylko za dużo je posoliłam :P Mam taką obieraczkę do wrzyw i tam jest też taki nożyk. http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAQ&dur=596 o coś takiego

zmalowana
daj przepis

Fifi
sto lat Ty nasze małe dziecko
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:08   #504
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość
Zakrztuszenie oj nie fajne, moj sobie ostatnio doslownie ubzdurał zeby puc wode w kazdej postaci- w wannie jak się kąpie, odkręca sobie prysznic zeby pic wode, tą kranowe również z basenikuno i oczywiście z basenu ostatnią ta z chlorem tż nie mial juz siły trzymać go na tyle wysoko zeby nie pił
a bo wogóle nie pisalam ze ostatnio wprowadziliśmy w zycie taki wakacyjny zwyczaj ze w kazdą niedziele rano jezdzimy na basen
i własnie mialam podjąc temat tych czepkow, jak to u was, bo poszlismy pierwszy raz i tylko Jasiek oczywiscie nie mial, a wszystkie dzieci dookola tak, choc nikt nie zwracał uwagi, na następny raz kupiliśmy, ale wyolsowal nam sie w hawajskie kwiaty jak on czadersko w nim wygląda no i nie sciąga więc git
U nas też czepek podpasował i został łaskawie zaakceptowany. I ślicznie mu w nim (nie to co nam ).
taka basenowa tradycja to coś, co mi się marzy od wielu miesięcy. Niestety na marzenia poprzestaję, bo zwyczajnie nie mogę się zmobilizować

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

Brumku, jak Twój palec?
Dziękuję Nateczko za pamięć Od wczoraj gorzej niestety, mocniej boli. Za to już prawie nie jest siny. Chyba wybiorę się do lekarza, bo dziś ledwo chodzę...

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Miałam Ci kiedyś pisać, ale zapomniałam.
Moja przyszła szwagierka prowadzi nauke pływania dla takich maluchów w Wawie- chciałabyś pochodzić z Tymkiem?
Wiesz co, tak szczerze to nie wiem... Bo zaczęliśmy z Tymkiem chodzić kiedyś na takie zajęcia i mi si nie spodobało Wolę sama. A z drugiej strony wiem, że takie zajęcia większego obycia z wodą uczą. Ten mój chrześniak chodzi odkąd skończył 4 miesiące, raz w tygodniu i jest bardziej rybą niż człowiekiem W wodzie wyczynia cuda! Dlatego wciąż mnie to kusi.
A powiesz na jakim basenie ona ma te zajęcia? Będę wiedziała czy gdzieś niedaleko.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Umieram.... Gile mi przyslaniaja cały Swiat. W ogóle dwie trąby jesteśmy...
O rany, macie chyba katar stulecia

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

A propo zebów... czy Wasze maluchy szczotkuja już zęby?
Bo Lila to uwielbia

I do niedawna uwielbiał. A od tygodnia jest walka o umycie

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Brumku, powiedz mi czy jesteście zadowoleni z tego mondziaka, którego ma Twój mąż? Dobrze się nim jeździ? Jak z komfortem jazdy? Macie kombi? Dużo pali? Jaki silnik? Ile koni? Dużo miejsca w środku? To chyba tyle
Szukam dla siebie jakiegoś kombi, bo te moje dwudrzwiowe maleństwo mnie do szału doprowadza, strasznie niewygodny dla mamy z dzieckiem
Nateczko, nie jestem pewna, o który Ci chodzi, ale iak odpowiedź brzmi tak
Bo mój mąż ma nowego (tzn już dwuletniego, ale kupiliśmy nówkę) hatchbacka benzynowego (silnik 2.0, 145 koni). Ten, co kupiliśmy ostatnio dla mnie jest używany. To kombi, diesel (silnik 2.0, 130 koni, ale kopa ma większego niż ten męża, pewnie dlatego że diesel). Ten męża to wielka maszyna i mój kombi chyba w środku nieco mniejszy od niego. Jego pali, mimo że nowy, jak smok - 11 w trasie, 13 w mieście. Ten model tak ma.
Mój kombi pali w trasie 6, w mieście niecałe 8. Ma genialne przyspieszenia, czuć moc. Komfort jazdy jest obłędny, serio
Jednym słowem, ja polecam bardzo. To już nasze trzecie mondeo i nigdy nie żałowaliśmy.
Natomiast dla rodziny z dzieckiem lepszy będzie na pewno kombiak. W swoim starym samochodzie upychałam wóze, a tu go wkładam bez problemu i jeszcze tyyyyyle miejsca zostaje. Ale co się dziwić, jak bagażnik ma prawie 600 litrow A jak się położy tyle siedzenia to 1700!!!
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:11   #505
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Filipek Sto Latek














co do ząbków My mamy cały czas 2 szt.Muszę kupić szczoteczkę aby mały powoli je mył
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:12   #506
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


Wiesz co, tak szczerze to nie wiem... Bo zaczęliśmy z Tymkiem chodzić kiedyś na takie zajęcia i mi si nie spodobało Wolę sama. A z drugiej strony wiem, że takie zajęcia większego obycia z wodą uczą. Ten mój chrześniak chodzi odkąd skończył 4 miesiące, raz w tygodniu i jest bardziej rybą niż człowiekiem W wodzie wyczynia cuda! Dlatego wciąż mnie to kusi.
A powiesz na jakim basenie ona ma te zajęcia? Będę wiedziała czy gdzieś niedaleko.
Tylko tak zapytałam, bo mi sie skojarzyło z Tobą
Niewiem na jakim-zapytam
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:13   #507
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Shirka łap http://www.youtube.com/watch?v=bCpwLJ7Gp0w
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:21   #508
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:01   #509
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
cytat:
Dzięki

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
A moja robi tak jak na załączonym zdjęciu
Szymon tak nie robi

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
http://perfectpick.com.pl/pl/p/Dwukolorowa-sukienka-/41 i coś w tym stylu jesli chodzi o kolory (widzialam gdzies bezowo-brzoskwiniową i była miodzio!!! )
Widziałam taką na ebay, dzięki

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mamy w końcu ostatnią dwójkę


Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Bylysmy wczoraj oglądać ten znicz olimpijski. W sumie to Troche zawiedziona byłam. Babka tylko przebiegła i tyle ja widzieli. Poza tym masa ludzi, tłok i ścisk
Mój A. też był, ale nic nie widział, bo tak tłoczno..



Wysprzątałam łazienkę i siedzę przy kawie Szymek śpi
Kupiłam mu na ebay fajną marynarkę, dzisiaj przyszła
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:04   #510
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość

jeść w nocy już "teoretycznie" nie powinny ale ja sobie chyba nie wyobrażam nie mieć takiego "zabezpieczenia" na ewentualną nawet co którąś noc, nawet najlepszym spiochom się zdarza że się budzą i nie wiem ja niemam chyba po prostu tyle cierpliwości chyba zeby usypiać i usypiać, nie spać dlugo w nocy gdy nie chce się wodą oszukać, wole podac czasmi mleko i od razu hop do lozia dalej spac, ale może Maja jesli nie zna takiego zwyczaju mm w nocy i dostanie pierwsze dni wode to od razu sie przyzwyczaji trzymam kcuki!
:

Dzieki sprobuje zaczac od wody, ale cos czuje, ze nie bedzie tak lekko


Czesc shira !!!! Stesknilam sie jak tam Twoj lobuz? Spi juz w nocy czy nadal koopa?
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.