Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 21:23   #1
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199

Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?


Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikcyjna na przedstawiciela handlowego wBRANŻY ELEKTRYCZNEJ. Zamierzam na nią pójść, bo skoro mnie zaproszono to uważam ze ejstem traktowana poważnie. Szczególnie że poprosiłam bliską mi osobę by skontaktowała się z tą firmą, zaraz po ich telefonie do mnie i zapytała czy moze złoyć CV,ale odpowiedziano jej że już nie przyjmuja zgłoszeń.
Strasznie mi zależy na tej pracy i chciałabym sie zaprezentować z jaknalepszej strony. generalnie zawsze miałam kontakt z klientem i ta praca bardzo by odpowiadała le nigdy nie zajmowałam takiego stanowiska pracy.
Zdecydowałam sie poszperac w necie i poszukać jakis pytań z serii "podejrzanych"i odpowiedź na nie.
Byłabym wdzięczna gdbyście ocenili moje odpowiedzi;}
1. Co się nie podobało w poprzedniej pracy?
u mojego poprzedniego pracodawcy nie miałam możliwośći skozystania zee szkoleń, rozwijaących moje umiejętności przydatne w pracy. (pracowałam s klepie spożywczym i np. nigdy nie przeszłam przez profesjonalny kurs obługi kasy fisklanej, czy nawet ursu obsługi na stanowsiku mięsnym- a wiem że takie są organizowane)
2. Dlaczego odeszła Pani z poprzedniej pracy?
Bardzo zalezło mi, i nadal tak ejst, na wykształceniu. Zdecydowałam się odejść z pracy by wyjechać nza graniće. Dzieki tej decyzji odłożyłam na tyle pieniędzy że mam pewność że nie zaskoczy mnie brak środków finansowych i będe mogła spokojnie zdobyć wykształcenie wyższe (studiuje administrację)
3. Jakie wynagrodzenie Panią interesuje?
Nie posiadam doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego usatysfakcjonuje mnie kwaota 1200zł netto i premie uznaniowe
4. jakie ma Pani wady charakteru?
Jestem osobą skrupulatną i dość gadalitwą.
5. Dlaczego zdecydowała sę Pani złożyć CV na proponowane przez nas stanowisko?
Bardzo zalezy mi na rozwoju. OD kąd pamiętam mam kontakt z klientem, zaczęła pracę jako barmanka i kazde praca której sie podjęłam była związana z bepośrednią relacją z drugą osobą. Stanowisko przedstawiciela handlowego łączy ze sobą zarówno tą bezpośredniość i obslugę,jak i margines swobody w działaniu. Uważam osobę przedstwicela jako postać która łączy ze sobą wysoką kulturę i otwrtość. Ma wysoko rozwinięte umiejętności lekkie a zaufanie klientów zdobyła nie tylko produktami ale całym swoim charakterem. i doświadczeniem również życiowym.


sorrki za błędy.
Macie jakis uwagi?
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:38   #2
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie wiem czy będą Ci zadawać taki pytania jak tu wymieniłaś. Może zrobią jakąś scenkę sprzedażową itd. Branża elektryczna dla kobiety nie jest łatwa, a dla takiej która nie ma o tym pojęcia - tym bardziej. Będziesz pewnie musiała współpracować z inżynierami elektrykami, czyli w dużej mierze z konkretnymi facetami którzy nie dadzą sobie wciskać kitu. Jedyne co mogę poradzić na rozmowę - bądź pewna siebie, nie daj się zbić z tropu, otwarta, energiczna itd.
Przygotowałaś sobie odpowiedzi, ale nie recytuj ich tam - tu chodzi raczej o naturalność, swobodę wypowiedzi, szybką reakcje, mogą Cię czymś zaskoczyć i sprawdzą jak z tego wybrniesz.
Mogą też zapytać np. jakbyś zamierzała sprzedać dany produkt, co byś powiedziała klientowi itd. - powiedz, że największy nacisk będziesz kładła na wytłumaczenie co klient zyska na tym finansowo. Bo niestety możesz się produkować jaki to wasz towar nie jest cudowny itp. - to też jest potrzebne, ale w dzisiejszym świecie najbardziej liczy się cena.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2013-12-03 o 21:44
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:40   #3
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

nie wiem czy takie doatene pytania. Troche zebrałam z pytań które kiedys mi zadano, trochę z internetu.
W głoszeniu nie było podane jakie mam mieć wyksztaklcenie, doświadcznie itd.
Dlatego się zdecydowałam. Później sie dowiedziałam że to hurtownia elektryczna. I chyba ją własnie rozkręcają. Bo dzisiaj pojawiło sie ogłoszenie ok. 11, wysłałm CV-zadzwonili ok 12 a jak później mój zwiadowca zadzwonił tam (chciałam wybadać co to za firma) to juz nie przyjmowali CV
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:47   #4
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

ja przecież też nie wiem jakie pytania Ci zadadzą to tylko moje sugestie. Nigdy też nie pracowałam jako przedstawiciel handlowy, znam to raczej z drugiej strony, ph atakują nas w pracy ze swoimi ofertami. I po prostu wiem, że w wielu przypadkach mamy ochotę ich spławić od razu, ale to właśnie też zależy od osoby. Wydaje mi się, że w tym zawodzie przebojowość to podstawa.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:48   #5
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie muszą być tak strasznie zainteresowani Tobą, bo Cię zaprosili na rozmowę.
Nie przyjmują zgłoszeń, bo pewnie makulatury już mają opór. Na rozmowę zaprosili pewnie wiele osób. To ze strony technicznej.
Na rozmowie nie są mile widziane sztuczne, wyuczone teksty. Nie wspomnę już, że Twoje niektóre odpowiedzi rozbrajają. Wady charakteru: "jestem osobą skrupulatną"...OMG.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:52   #6
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

No mam nadzieję)
Bo mam zamiar powalczyć o to stanowisko;D
Chętnie poczytam resztę komentarzy w tym temacie jutro rano ide prasowac koszule;]]

PS. Który elektryk by nie kupił włącznika od pięknej brunetki, w pięknych kozakach z pięknym usmiechem która jest przebojowa? ŻADEN mi nie odmówi;D i z tą myśle idę spać;]]

Swoją drogą:ja jako przedstawiciel w branży elektrycznej -->hahahahahaha;D jutro będzie wesoło;D

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nie muszą być tak strasznie zainteresowani Tobą, bo Cię zaprosili na rozmowę.
Nie przyjmują zgłoszeń, bo pewnie makulatury już mają opór. Na rozmowę zaprosili pewnie wiele osób. To ze strony technicznej.
Na rozmowie nie są mile widziane sztuczne, wyuczone teksty. Nie wspomnę już, że Twoje niektóre odpowiedzi rozbrajają. Wady charakteru: "jestem osobą skrupulatną"...OMG.
o przepraszam bardzo, tak było w poradniku internetowym,i z tym się nie dyskutuje;]
Przecież im nie powiem że jestem np: bałaganiarą bo to sie kojarzy tylko negatywnie
a skrupulatność to np. drobiazgowość czyli dbanie o szczegóły.
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 22:01   #7
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cytat:
Napisane przez bbehindBLUEeyess Pokaż wiadomość



o przepraszam bardzo, tak było w poradniku internetowym,i z tym się nie dyskutuje;]


Spróbuj się tak bardzo nie przejmować tą rozmową, bo wypadniesz na sztywną osobę która recytuje formułki.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 22:03   #8
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cytat:
Napisane przez bbehindBLUEeyess Pokaż wiadomość
No mam nadzieję)
Bo mam zamiar powalczyć o to stanowisko;D
Chętnie poczytam resztę komentarzy w tym temacie jutro rano ide prasowac koszule;]]

PS. Który elektryk by nie kupił włącznika od pięknej brunetki, w pięknych kozakach z pięknym usmiechem która jest przebojowa? ŻADEN mi nie odmówi;D i z tą myśle idę spać;]]

Swoją drogą:ja jako przedstawiciel w branży elektrycznej -->hahahahahaha;D jutro będzie wesoło;D

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



o przepraszam bardzo, tak było w poradniku internetowym,i z tym się nie dyskutuje;]
Przecież im nie powiem że jestem np: bałaganiarą bo to sie kojarzy tylko negatywnie
a skrupulatność to np. drobiazgowość czyli dbanie o szczegóły.
Przedstawiciel w branży to nie handluje włącznikami.
A z tym poradnikiem to...nie mam odpowiedniej emotki.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 22:06   #9
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cytat:
Napisane przez bbehindBLUEeyess Pokaż wiadomość
PS. Który elektryk by nie kupił włącznika od pięknej brunetki, w pięknych kozakach z pięknym usmiechem która jest przebojowa? ŻADEN mi nie odmówi;D i z tą myśle idę spać;]]

o przepraszam bardzo, tak było w poradniku internetowym,i z tym się nie dyskutuje;]
Przecież im nie powiem że jestem np: bałaganiarą bo to sie kojarzy tylko negatywnie
a skrupulatność to np. drobiazgowość czyli dbanie o szczegóły.
jeśli dla Ciebie elektryka się kończy na włącznikach to masz racje- dasz sobie radę sorki, ale to nie jest coś czego się można nauczyć na tygodniowym szkoleniu. Poza tym muszę Cię zmartwić, raczej żaden inżynier nie doceni Twoich kozaków
w poradniku było pewnie napisane, żeby podać taką wadę którą można przekuć w zaletę, ale to nie znaczy, że mamy mówić: jestem pracoholikiem, no po prostu jestem zbyt ambitna, to jest moja wada..
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2013-12-03 o 22:09
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 08:28   #10
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:06   #11
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Zamiast skupiać się na pytaniach, do których odpowiedź można dać spontaniczną, a nie recytowaną, radziłabym się doszkolić z branży elektrycznej. Dowiedzieć się co dana firma sprzedaje i doszkolić się chociażby z podstawowych informacji na temat produktów. Niestety białe kozaczki i przebojowość mogą nie wystarczyć.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 13:32   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Pracowałam przez pół roku jako przedstawiciel handlowy, z tym że ja działałam w branży fryzjerskiej A na tym się znałam i czułam się pewnie. Nie wyobrażam sobie sprzedawać, dobijać interesów nie mając pojęcia o co chodzi. A elektryka to jednak nie same włączniki
No i ubiór i uroda nie będą twoim 100% gwarantem w tej branży. Jak dla mnie jeśli nie masz kompletnie pojęcia o tej tematyce to będzie ludziom łatwiej cię spławiać. Jak dostaniesz tę pracę będziesz musiała sporo poszerzyć swoją wiedzę, ale obstawiam, że jak już dostaniesz to na 3 miesiące próbne, a później bye

Poza tym o internetowych poradnikach to mnie rozwaliłaś Serio.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:46   #13
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cieszę się że nie sprawdziłam tego forum przed rozmowa kwalifikacyjną- bo pewnie dostałabym doła.
Dostałam tą pracę.

Mimo wszystko wiem że sobie poradzę, nie jestem jedyną kobieta którą zatrudniają i wiem że dam sobie radę.

Jeśli są tu osoby które szukają pracy to proponuje nastawienie optymistyczne. Nie wypadłam an rozmowie sztywno, przeciwnie. Jestem soobą otwartą i lubię zdobywać nową wiedzę dlatego wiem że sobie poradzę.
I nie będę czytać już odpowiedzi na tym forum, bo Wy tutaj bardziej człowieka dołujecie i podcinacie skrzydła niż wspieracie.

Moje wpisy na temat kozaków, wtyczek to były żarty(gdyby ktoś sie niezorientował)
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:53   #14
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecamy się na przyszłość.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:03   #15
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cytat:
Napisane przez bbehindBLUEeyess Pokaż wiadomość
Cieszę się że nie sprawdziłam tego forum przed rozmowa kwalifikacyjną- bo pewnie dostałabym doła.
Dostałam tą pracę.

Mimo wszystko wiem że sobie poradzę, nie jestem jedyną kobieta którą zatrudniają i wiem że dam sobie radę.

Jeśli są tu osoby które szukają pracy to proponuje nastawienie optymistyczne. Nie wypadłam an rozmowie sztywno, przeciwnie. Jestem soobą otwartą i lubię zdobywać nową wiedzę dlatego wiem że sobie poradzę.
I nie będę czytać już odpowiedzi na tym forum, bo Wy tutaj bardziej człowieka dołujecie i podcinacie skrzydła niż wspieracie.

Moje wpisy na temat kozaków, wtyczek to były żarty(gdyby ktoś sie niezorientował)
A ja myślałam, że z tym poradnikiem internetowym było na żarty. A to jednak poważnie...
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:14   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Mnie zastanawia jedno: co to za firma, że od razu po rozmowie osoba wie, że ma tę fuchę? I teraz pytam serio, bo na swojej drodze trochę prac mi się napatoczyło i zawsze odpowiedź zwrotną dostawałam najszybciej następnego dnia
Często zdarza się odpowiedź od razu po rozmowie?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2013-12-04 o 22:17
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:32   #17
Maraena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Hm, pewnie Cię przyjęli, bo powiedziałaś, że chcesz 1200. Swoją drogą najmarniejsza oferta chyba jak na pracę przedstawiciela. Przynajmniej z rozmów, na których ja byłam oferowali sami więcej, plus jakie to to prowizje od sprzedaży nie są.
Maraena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 13:24   #18
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cytat:
Napisane przez Maraena Pokaż wiadomość
Hm, pewnie Cię przyjęli, bo powiedziałaś, że chcesz 1200. Swoją drogą najmarniejsza oferta chyba jak na pracę przedstawiciela. Przynajmniej z rozmów, na których ja byłam oferowali sami więcej, plus jakie to to prowizje od sprzedaży nie są.
Ten przedstawiciel to zapewne do stania za kasą w sklepie
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 18:24   #19
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Pewnie za te 1200 zl Cie przyjeli
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 18:26   #20
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jezu, baby, skąd tyle zawiści? Nawet jak ją za 1200zł przyjęli to co? Z pracą teraz ciężko, dobrze, że autorka ją znalazła, nawet, jeżeli jej podejście do rozmowy rekrutacyjnej było trochę śmieszne

Autorko - oby Ci się dobrze pracowało.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 00:28   #21
Maraena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Czy tak mogę odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Jezu, baby, skąd tyle zawiści? Nawet jak ją za 1200zł przyjęli to co? Z pracą teraz ciężko, dobrze, że autorka ją znalazła, nawet, jeżeli jej podejście do rozmowy rekrutacyjnej było trochę śmieszne

Autorko - oby Ci się dobrze pracowało.
Nie no, oczywiście - jeśli będzie robić to, co jej się będzie podobać, to powodzenia. Ale to podejście właśnie było tak zabawne.
Maraena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.