Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 09:33   #2191
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
dziekuje za opinie - juz mam metlik w głowie czy ryzykować 450zł na tego IPL czy nie.. jakiers sugestie?
Ja odradzam IPLa....znam naprawde bardzo duzo osob niezadowolonych...duza ilosc zabiegow a pozniej czesto odrasta... IPL tak naprawde jedynie uszkadza macierz wlosa, niekoniecznie ja trwale niszczy. Ja jestem za laserem diodowym.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:17   #2192
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
dziekuje za opinie - juz mam metlik w głowie czy ryzykować 450zł na tego IPL czy nie.. jakiers sugestie?
ja jestem klientką,ale rownież odradzam.
było tu już naprawde wiele negatywnych opinii.warto wrcić się wstecz pare stron i poczytać

Cytat:
Napisane przez annaipl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może i Panowie
darmowa reklama jest zabroniona na wizażu
Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Ja odradzam IPLa....znam naprawde bardzo duzo osob niezadowolonych...duza ilosc zabiegow a pozniej czesto odrasta... IPL tak naprawde jedynie uszkadza macierz wlosa, niekoniecznie ja trwale niszczy. Ja jestem za laserem diodowym.
i tu się zgadzam.potem problem jest,aby po IPL-u przeprowadzić depilację diodowym.trzeba odczekac rok,aż włosy dojdą do normalnego stanu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:33   #2193
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

O, kolejna zazdrosna konkurencja przyszła się wymądrzać... ciekawe

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Droga kolezanko ja moge sie wypowiedziec odnosnie depilacji laserowej. Naprawde nie zdajesz sobie sprawy jaka jest cena lasera LightSheer. Jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne-wez pod uwage (jak juz ktos wspomnial) ze utrzymanie gabinetu troche kosztuje, oplacic trzeba tez prace osoby, ktora wykonuje Ci zabieg. Wiec odnosnie fantazji salonow nie powinnas sie wypowiadac skoro nie znasz sprawy od drugiej strony. To wszystko co piszesz brzmi niby logicznie ale naprawde w rzeczywistosci wyglada to zupelnie inaczej.
Male sprostowanie-groupon nie zabiera "jakiegos" procenta, tylko procent tak duzy ze to sie w glowie ledwo miesci.... :/
znam koszty zabiegów, ceny materiałów - jestem dyplomowaną kosmetyczką, chociaż nie pracuję w zawodzie
nie interesują mnie Twoje koszty - moich klientów też moje nie interesują
ciekawe co poza fantazją, kierowało waszym salonem w tej ofercie? chęć zysku?

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
no poszło pewnie ze 400 sztuk bo jak szłam spac to było ponad 380. Nie wiem kiedy oni to obrobią....
jak chodzi o karmienie (ja tez jeszcze karmię) to chyba jest to przeciwskazanie, raz że hormony a dwa nie wiem czy czasem to nie ma wpływu na pokarm a więc na dziecko. Odstępy sa wazne z tego co wiem jeśli za długo będziesz czekac czyli po 2 zabiegach poł roku to te 2 ida na marne... musi byc ciągłość dla trwałego efektu...

az sprawdze zaraz ile tego sprzedali

ja zapłaciłam za łydki, bikini, pośladki za 4 zabiegi 2400 i każdy kolejny zabieg mam 40% rabatu. Mało nie było w porównaniu z tą ofertą za 600 zł...
zadzwonie tam chyba z ciekawości i zapytam o pierwszy termin z grupera na kupon ciekawe jaki wyznaczą? a może któras z was co wykupiła ten pakiet za 600 zł wie jakie maja terminy?

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------


regulaminu na stronie nie ma pisza tylko że 5 zabiegów a w pakiecie własnie kilka części ciało i że standardowa cena to prawie 6 tys a teraz w gruponie to 599 zł i sprzedali chyba z 400 sztuk tego szło wczoraj jak ciepłe bułeczki - acha i że trzeba w ciągu 6 miesięcy od zakupu przyjść pierwszy raz.... nie wiem gdzie tu haczyk

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

405 sztuk poszło....
5 zabiegów za 600 zł? niech pomyślę - taniej niż ja płacę, a ten laser ponoć taaaaaki drogi, koszty utrzymania salonu i pensja pracownika. no ale chyba się kalkulowało skoro:

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.Jak mozna zauwazyc po moim nicku-jestem jedna ze sprawczyn calego zamieszania z naszym gabinetem.Absolutnie nie warto sie doszukiwac w naszej promocji zadnych "haczykow".jest to jedna z naszych szalonych form promocji jak widze-faktycznie trafila do szerokiej grupy,z czego sie bardzo cieszymy i zapraszamy kolejne oferty na inne zabiegi pojawia sie napewno
powtarzam - nawet Twoje wypowiedzi świadczą, że na dzień dzisiejszy ceny depilacji laserowej są wywindowane w kosmos

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2010-12-21 o 10:35
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:39   #2194
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie wiem co robic czy mam brac ten yasmin plus verospiron od stycznia jak przepisal mi lekarz czy isc na laser, bo jak polacze 1 z 2 to nie bede wiedziala czy dzialaja tabletki na mnie czy ten laser chyba ze wybiore te tabletki i pojde w tym samam czasie
na laser.. no nie wiem. nie chce wywalic kasy na laser w bloto
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:09   #2195
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja jestem klientką,ale rownież odradzam.
było tu już naprawde wiele negatywnych opinii.warto wrcić się wstecz pare stron i poczytać


darmowa reklama jest zabroniona na wizażu

i tu się zgadzam.potem problem jest,aby po IPL-u przeprowadzić depilację diodowym.trzeba odczekac rok,aż włosy dojdą do normalnego stanu.
no właśnie podczytałam posty wcześniej i mialam watpliwosci - niby 450zl nie dużo ale szkoda nawet tyle wyrzucic w błoto - bede czekac na jakas promocje z laserem light
dzieki za opinie

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Aktualna oferta: 399 zł za bon warty 1200 zł za depilację laserową wybranej części ciała: 4 zabiegi na pachy lub linię bikini albo 2 na uda lub łydki w Studio Zdrowej Sylwetki Body Space – dodatkowo makijaż permanentny za 399 zł
to kraków
dziewczyny dzwoniłam tam i to jest laser diodowy, chyba marka Melisa (jakoś tak Pani mi powiedziała) kurcze chyba na ten sie skusze
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:42   #2196
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny jest na gruponie oferta 5 sesji depilacji laserem diodowym na cale nogi + bikini za 999 zł. na początku strasznie się ucieszyłam po strasznie tanio jak na taki obszar i tyle zabiegów i do tego nie IPL-a.
Ale zadzwoniłam do Pani w tym gabinecie i powiedziała, że mają laser o nazwie Milesman Premium, jakiejś hiszpańskiej firmy.. i tu zaczynają się wątpliwości.. czy gwarancją sukcesu jest to że laser jest diodowy, czy to, że jest to Light Sheer?
macie jakieś doświadczenia z tym laserem bądź z tym gabinetem?
proszę o odpowiedź i może też się zorientujcie bo oferta niedługo wygasa;p
pozdrawiam
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:46   #2197
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a gdzie to jest? w jaki miescie?
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 13:23   #2198
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w Warszawie.
Bardzo mało informacji można znaleźć na temat tego lasera, chociaż mi wydaje się być ok, ale nie znam się zbytnio..
Mam nadzieję, że któraś z Was mi podpowie..
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:21   #2199
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Light Sheer jest pewniakiem !!! Nawet nie słyszałam o takim laserze jak Milesman. Ale z drugiej strony 999zł za pięć sesji to jak za darmo
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:38   #2200
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

kurcze bardzo fajne te promocje, za 1000zl 5 sesji i to jeszcze na taki obszar? naprawde jak za darmo tylko ze mnie to sie zapala czerwone swiatelko czy to aby na pewno jest ok, czy np nie wykorzystuja naszej naiwnosci co sie bardzo czesto przy promocjach zdarza...
Ja wybralam juz swoj gabinet, place 530zl za cale nogi co tez nie jest bardzo duzo w porownaniu z innymi gabinetami. Ja na razie jestem zadowolona, po tygodniu zaczely mi wypadac wlosy, bardzo duzo juz mi wypadlo i kolejne wypadaja, zobaczymy jak bedzie dalej i kiedy odrosna, bo czesc na pewno mi odrosnie, az taka szczesciara nie jestem zeby jeden zabieg wystarczyl
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:39   #2201
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez hopeso Pokaż wiadomość
w Warszawie.
Bardzo mało informacji można znaleźć na temat tego lasera, chociaż mi wydaje się być ok, ale nie znam się zbytnio..
Mam nadzieję, że któraś z Was mi podpowie..
bierz śmiało
parametry porównywalne do LS
http://www.porownaj-laser.pl/charts/...epilacyjne.htm

gwarancją sukcesu jest laser diodowy

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość

Aktualna oferta: 399 zł za bon warty 1200 zł za depilację laserową wybranej części ciała: 4 zabiegi na pachy lub linię bikini albo 2 na uda lub łydki w Studio Zdrowej Sylwetki Body Space – dodatkowo makijaż permanentny za 399 zł
to kraków
dziewczyny dzwoniłam tam i to jest laser diodowy, chyba marka Melisa (jakoś tak Pani mi powiedziała) kurcze chyba na ten sie skusze
słaba ta promocja, zaczekaj na lepszą ofertę, ostatnio jest ich wysyp

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2010-12-21 o 14:52
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 14:45   #2202
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no tak, tylko moc szczytowa w impulsie znacząco się różni, to jakiś ważny parametr?
dziękuję za odpowiedź!
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 15:02   #2203
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23908556]



słaba ta promocja, zaczekaj na lepszą ofertę, ostatnio jest ich wysyp[/QUOTE]

No własnie jak zobaczylam tą promocje z warszawy to mi aż szczena opadła - szkoda że do wawy mam tak daleko
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 15:09   #2204
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a wiecie co... ja spróbuje, po porównaniu parametrów i poczytaniu trochę opinii myślę, że warto w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma a wątpię też aby Light Sheer miał jakąś wyjątkowo TAJEMNĄ recepturę, jest bardziej rozreklamowany i tyle, ale np. w Hiszpanii to zupełnie inna bajka.
będę Wam dawać znaki jak mi idzie!
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:54   #2205
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
No własnie jak zobaczylam tą promocje z warszawy to mi aż szczena opadła - szkoda że do wawy mam tak daleko
widziałam niedawno w KR 3 sesje (chyba całe nogi i bikini) LS za 999 zł
sama skorzystałam z promocji na laser diodowy innej firmy 3 sesje łydki. bikini, pachy za 525 zł

Cytat:
Napisane przez hopeso Pokaż wiadomość
a wiecie co... ja spróbuje, po porównaniu parametrów i poczytaniu trochę opinii myślę, że warto w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma a wątpię też aby Light Sheer miał jakąś wyjątkowo TAJEMNĄ recepturę, jest bardziej rozreklamowany i tyle, ale np. w Hiszpanii to zupełnie inna bajka.
będę Wam dawać znaki jak mi idzie!
spróbuj, ja też ryzykuję i idę na laser diodowy QUANTEL DERMA - o tym Milesmanie znalazłam, że to "podróbka" LightSheer - ciekawe, jaka z niego podróbka skoro występuje pod własną marką i nie udaje czegoś czym nie jest. Parametry ma podobne, a za tą cenę na grouponach itp masz 3 sesje LS zazwyczaj - tyle, że jakby się laser nie nazywał i jakiej mocy nie miał pewnych włosków nie złapie, więc masz masz dwie okazje więcej na ich wytępienie
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:31   #2206
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23912038]widziałam niedawno w KR 3 sesje (chyba całe nogi i bikini) LS za 999 zł
sama skorzystałam z promocji na laser diodowy innej firmy 3 sesje łydki. bikini, pachy za 525 zł



[/QUOTE]

poczekam na jakas lepsza oferte - duzo ostatnio tych depilacji, zaluje ze sie ni zalapalam na ta w krakowie za 525zł
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:39   #2207
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
poczekam na jakas lepsza oferte - duzo ostatnio tych depilacji, zaluje ze sie ni zalapalam na ta w krakowie za 525zł
nie przejmuj się, na pewno trafisz na super ofertę
Eco Plant podobną ofertę miał pod koniec września
"1199 zł zamiast 5250 zł na 3 sesje depilacji diodowej pach, łydek i bikini w Centrum Kosmetologii Profesjonalnej Eco Plant z możliwością wykonania kolejnej sesji o połowę taniej oraz 15% zniżki na zakup kosmetyków"

ale zainteresowało to tylko 36 osób
tyle się już pojawiło tych okazji, że następne na pewno będą
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:18   #2208
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ciekawa jestem jakie będą Wasze wrażenia po innych laserach diodowych, ja w zeszłym tyg byłam na pachach na LS za 100zł!!!! więc cena super, troszkę bolało ale dla tych efektów warto ;-) , dodatkowo zrobiłam sobie w tym gabinecie nowy zabieg na twarz OXYBRAZJĘ jak będziecie miały taką możliwość to gorąco polecam mam buzie gładziutka jak mała dziewczynka
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:12   #2209
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23903842]O, kolejna zazdrosna konkurencja przyszła się wymądrzać... ciekawe



znam koszty zabiegów, ceny materiałów - jestem dyplomowaną kosmetyczką, chociaż nie pracuję w zawodzie
nie interesują mnie Twoje koszty - moich klientów też moje nie interesują
ciekawe co poza fantazją, kierowało waszym salonem w tej ofercie? chęć zysku?



5 zabiegów za 600 zł? niech pomyślę - taniej niż ja płacę, a ten laser ponoć taaaaaki drogi, koszty utrzymania salonu i pensja pracownika. no ale chyba się kalkulowało skoro:



powtarzam - nawet Twoje wypowiedzi świadczą, że na dzień dzisiejszy ceny depilacji laserowej są wywindowane w kosmos[/QUOTE]

Słuchaj jesli moje wypowiedzi Ci nie odpowiadaja-po prostu udaj ze ich nie widzisz. Mysle ze swoimi niemilymi komentarzami nic nie zyskasz. Odpowiadam na to, co czytam, a to dalekie jest od wymadrzania. To forum sluzy do tego zeby omawiac pewne tematy a nie "jezdzic" po ludziach, wiec droga kolezanko-opanuj sie. Twoje wyksztalcenie rowniez mnie nie interesuje, ja jestem mgr kosmetologiem. Promocja jest po to zeby wypromowac pewna usulge/gabinet. Skoro zagadnienia marketingu rowniez sa Ci obce- rowniez nie zabieraj glosu w tym temacie. A jesli chodzi o konkurencje i wymadrzanie-to ze pracuje gdzie pracuje nie ma akurat tu w tym momencie nic do rzeczy. A ze posiadam wiedze w pewnych tematach-po prostu sie wypowiadam. Tak wiec droga kolezanko-wez gleboki wdech i ciesz sie po prostu swietami zamiast macic atmosfere na forum. Pozdrawiam.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 08:25   #2210
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja w Krakowie tez korzystam z pakietu, tam maja laser Light Sheer firmy Lumenis niestety nie Duet ale pani kosmetyczka powiedziala ze moze zainwestuja w nast roku
PAKIETY na wybrane części ciała:
Części ciała w Pakietach 5 zabiegów w cenie standartowej
Cena Pakietu*
bikini + pachy
2 800 zł 1 840 zł*
łydki + uda
3 800 zł 2 400 zł*
bikini + łydki + pachy 4 550 zł 2 900 zł*
bikini + uda + pachy 4 800 zł 3 100 zł*
łydki + uda + pachy
4 750 zł 3 100 zł*
bikini + łydki + uda
5 550 zł 3 690 zł*
bikini + łydki + uda + pachy 6 550 zł 4 440 zł*
* Pakiet Rabatowy obejmuje całą terapię 5 lub więcej zabiegów depilacji laserowych niezbędnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

to przeklejone z ich str sa tez oferty na pojed części ciała
jak ktoś chce to na PW podam nazwę.
ja byłam na 1szej serii i w styczniu idę na kolejna
generalnie po 1szym zabiegu jestem zachwycona, gładkie nogi dłużej niz kilka godzin to naprawdę piękne
wszystko było ok Panie wykonujące zabieg znają sie na rzeczy. sama długo się naszukałam opinii na ich temat i bałam się zaryzykować bo pakiet choć taniej to gratis nie jest ale zaryzykowałam i nie żałuję, chociaż wolałabym "nie chwalić dnia przed zachodem słońca" i poczekać na efekt końcowy, to może jednak komuś przyda sie info o tej ofercie

dla mnie ważne było ze miałam zrobiona probe gratis na cz ciała kt chciałam wydepilować czego nie robią we wszystkich gabinetach
pzdr
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:25   #2211
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;23903842]O, kolejna zazdrosna konkurencja przyszła się wymądrzać... ciekawe



znam koszty zabiegów, ceny materiałów - jestem dyplomowaną kosmetyczką, chociaż nie pracuję w zawodzie
nie interesują mnie Twoje koszty - moich klientów też moje nie interesują
ciekawe co poza fantazją, kierowało waszym salonem w tej ofercie? chęć zysku?



5 zabiegów za 600 zł? niech pomyślę - taniej niż ja płacę, a ten laser ponoć taaaaaki drogi, koszty utrzymania salonu i pensja pracownika. no ale chyba się kalkulowało skoro:



powtarzam - nawet Twoje wypowiedzi świadczą, że na dzień dzisiejszy ceny depilacji laserowej są wywindowane w kosmos[/QUOTE]
dopoki OLA nie będzie reklamowała swojego salonu dobrze miec na forum kogoś kto wie na ten temat dużo.
ja rwnież się udzielam na wątku o przedłużaniu włosw choś sama je sprzedaję,ale nikt mnie nie posądził o nadużycia i nigdy nie reklamowałam swoich usług na wizażu,za to często dziewczyny pytały się nas o rady w sprawie włosw jakości,łaczeń,czy cen usług.
rada to nie reklama,więc proszę was bardzo o odrobinę tolerancji.
jeśli rażą cię posty OLI warto wcisnąć IGNORA

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-12-22 o 13:26
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:03   #2212
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To ja w takim razie czekam na info o tym Milesmanie i QUANTEL DERMA bo jakos malo o tym ogolnie wiadomo :/ piszcie dziewczeta, piszcie jak Wam tam idzie bo tez jestem ciekawa czy skutecznosc taka jak LS

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Troche poczytalam o Milesmanie i ogolnie w teorii wyglada to tak, ze powinno byc ok. Wiec ogolnie w klasyfikacji laserow diodowych wg mnie wyglada to tak, ze ten Milesman o ile w praktyce rzeczywiscie bedzie tak skuteczny, to powinien byc faktycznie szybszy niz zwykly LightSheer, ale mysle ze LS Duet jest od niego i tak troche lepszy...po pierwsze-tez jest szybki. Roznica na skorze po zabiegu miedzy zwyklym LS a Duetem tez jest ogromna, po Duecie praktycznie nie ma podraznien no i LS Duet tez nie boli tak jak zwykly LS...ja niby zazwyczaj wierze w oryginaly, czyli jak dla mnei na razie wygrywa LS :P ale czekam na opinie jak bedzie wygladac Milesman w praktyce moze uwierze tez w "podróbki" :P no i fajnie by bylo gdyby znalazl sie ktos kto moglby miec porownanie Milesmana z Duetem bo wiadomo ze bol kazdy jednak odczuwa inaczej :P
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 12:15   #2213
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a co sadzicie o ESTETICO?
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 14:47   #2214
ewcia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja zrobiłam serię 6 lub 7 zabiegów jakieś 1,5 roku temu. Od razu wspomnę, że mam problemy hormonalne. Niestety podczas terapii było ok, po zakończeniu też jakiś czas. Ale po kilku miesiącach włoski z normalną intensywnością znowu się pojawiły także jak dla mnie to była kiepska forma pozbycia się włosków. W zasadzie to nie mam innego wyjścia jak wyrywać pensetką, bo mam jasną karnację a włoski są ciemne niestety. Mam już tego dosyć bo jest to broda także jest to widoczne. Koszmar bardzo się wstydzę, ale co mam poradzić jak mam tak genetycznie zaprogramowane ech....pozdrawiam
ewcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:02   #2215
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nawet mnie nie strasz bo ja tez mam problemy hormonalne i zamierzam od stycznia brac lei i isc na laser
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:55   #2216
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja jestem klientką,ale rownież odradzam.
było tu już naprawde wiele negatywnych opinii.warto wrcić się wstecz pare stron i poczytać


darmowa reklama jest zabroniona na wizażu

i tu się zgadzam.potem problem jest,aby po IPL-u przeprowadzić depilację diodowym.trzeba odczekac rok,aż włosy dojdą do normalnego stanu.
TamargoT, po raz kolejny zwracam się do Ciebie z konkretnymi pytaniami na temat IPL vs. laser. mam nadzieję, ze tym razem mi odpowiesz.
czy cebulki wlosowe uszkadza tylko IPL czy laser także?
czym rózni się IPL od lasera
ile zabiegów IPL Tobie zrobiono?
ile zabiegów laserem zrobiłas sobie?
ile zabiegów laserem zrobiłas swoim klientkom ;-)
czy IPL+RF różni się czymś od IPL?
Udzielasz się bardzo ochoczo na tym forum, więc liczę na wyjaśniające odpowiedzi. Nie ukrywam, że chetnie skonfrontuję.

Jestem po trzecim zabiegu epilacji IPL+RF, jestem zadowolona i widze efekty. Nic nie boli, płace 99 zl za strefę (czyli za łydki po trzech razacch zapłaciłam 297zl i za pachy 297).
Nie rozumiem dlaczego miałabym wydać na laser 1.000 zł?!!!!
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:59   #2217
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ewcia25 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam serię 6 lub 7 zabiegów jakieś 1,5 roku temu. Od razu wspomnę, że mam problemy hormonalne. Niestety podczas terapii było ok, po zakończeniu też jakiś czas. Ale po kilku miesiącach włoski z normalną intensywnością znowu się pojawiły także jak dla mnie to była kiepska forma pozbycia się włosków. W zasadzie to nie mam innego wyjścia jak wyrywać pensetką, bo mam jasną karnację a włoski są ciemne niestety. Mam już tego dosyć bo jest to broda także jest to widoczne. Koszmar bardzo się wstydzę, ale co mam poradzić jak mam tak genetycznie zaprogramowane ech....pozdrawiam
ewcia25 a jakimi lekami Cię leczono? i z jakiego lasera korzystałaś?
bo z tego co mi wiadomo (a trochę na ten temat już czytałam) to jeśli mieszek włosowy zostanie zniszczony dobrze, to mimo zaburzeń hormonalnych już nie odżyje, mogły Ci się ewentualnie pojawić nowe włoski, o ile laser dobry zastosowałaś..
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:16   #2218
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Właśnie ewcia, powiedz coś więcej na ten tamta ja będę brała verospiron i yasmin.. nie wiem czy cos pomoże i w ogóle, się zastanawiam, bo jak będę brała jednocześnie leki i laser, to w sumie nie będę wiedziala po czym są efekty, po lekach, czy laserze.;/ a nie chce zeby bylo tak, że póki będę brała leki, to laser będzie skuteczny, a pózniej jak przestane, to zaczne zarastać
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 07:38   #2219
hopeso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
Właśnie ewcia, powiedz coś więcej na ten tamta ja będę brała verospiron i yasmin.. nie wiem czy cos pomoże i w ogóle, się zastanawiam, bo jak będę brała jednocześnie leki i laser, to w sumie nie będę wiedziala po czym są efekty, po lekach, czy laserze.;/ a nie chce zeby bylo tak, że póki będę brała leki, to laser będzie skuteczny, a pózniej jak przestane, to zaczne zarastać

ja też zaczynam właśnie brać tabletki anty (yasminelle) i to tyle z mojego leczenia.. ja jestem dobrej myśli, bo już za długo się zastanawiałam i myślałam - a od tego nic się nie zmieni w końcu.
poza tym droga moniulko20 chyba bez sensu brać leki i czekać aż włosy znikną czy nie wiem jakich efektów oczekujesz, bo przy lekach włoski mogą EWENTUALNIE wolniej rosnąć i być delikatniejsze, np. jak pójdziesz na wosk. poza tym powtórzę jeszcze raz DOBRY laser powoduje, że cebulka włosa zostaje zniszczona i nie odrodzi się jak przestaniesz brać leki, ewentualnie nowe włoski mogą wyrosnąć, ale to już inna sprawa. dlatego też nie polecałabym używania lasera w przypadku występowania zaburzeń hormonalnych w jakiś nietypowych miejscach, których nigdy nie goliłaś i nie chcesz tego robić. na pojedyncze włoski np. na twarzy (o ile masz z tym kłopot) najlepsza jest elektroliza, bo przed tym zabiegiem nie musisz ich wcześniej usuwać czyt. nie wzmacniasz meszku który Ci nie przeszkadzał wcześniej, a po nieudanym zabiegu laserowym może okazać się on dodatkowym kłopotem. ja zaczynam moją przygodę z laserem, bo słyszałam od mojej kosmetyczki, że jeśli chodzi o nogi i o laser panie są zadowolone (te z zaburzeniami). tak sobie myślę, że to zapewne dlatego, że po wielokrotnym goleniu nóg, już większość włosków się zdążyła ujawnić i nie ma już takich 'ukrytych'. mam nadzieję, że wyraziłam się w miarę zrozumiale. i nie martw się która z tych rzeczy przyniesie efekt, tylko ciesz się, że w ogóle
hopeso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:40   #2220
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja oprocz ciemnych mam tez jasne wloski i wlasnie zmaierzam cos zorbic zeby zorbily sie ciemne i zlapal je laser, albo podcinac nozyczkami albo golic zeby sie wzmocnily.. bo po co mi one ?! ja zamierzam isc na laser do estetico do lodzi, bo ceny maja rewelacyjne a wlosy mam wszedzie...
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.