Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 18:11   #1561
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Zebra, Lila taka już rola matki, że się stresuje, gdy dziecku źle
Pysia fajna focia Michaś tylko kiedyś powąchał nogi Maćka i powiedział, że śmierdzą co oczywiście nie było prawda
że się w końcu doczekałaś parowaru, no i miło, że firma wręczyła prezencik za zwłokę
Kamyk Paulinka zrobiła słodką minkę na 3 zdjęciu

A dziś mały od kiedy wróciliśmy ze spaceru jest mega głodny, w zasadzie mógłby jeść na okrągło Całe szczęście, że teraz śpi

Malinka czyli jednak wszystko w porządku dla Milenki

Edytowane przez addicted to wizaz
Czas edycji: 2010-03-12 o 18:13
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:25   #1562
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
[
Pysiu fota

Cytat:
Czy wzorki na pazurkach to tez sama robilas ?!

Od wielu lat kocham zdobić pazurki
na mym eątku jest więcej zdobień :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135553

Te dzisiejsze malowane są metodą stepelkową ...czyli lakierem ale z szablonów ale to nie naklejki...niecierpie naklejek bo się zadzierają i nieładnie czasem połowicznie schodzą
Cytat:
za parowar - wreszcie sie doczekalas


Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Witam z wieczora.

U lekarza wszystko w porządku. Malutka zdrowiutka waży już 4790 w 5 tygodni przybrała 1090g Zaszczepiona, płakała tylko trochę, ale jak ją pani doktor badała to się do niej ślicznie uśmiechała.
Teraz już słodko śpi wykąpana, bo całe popołudnie była marudna, ale gorączki nie ma.
Ale jestem zła na siebie. Kupiłam synkowi na allegro nowe buty geox za jedyne 109zł - http://allegro.pl/item920987219.html. Potrzebowałam rozmiar 29, a nie popatrzyłam i kupiłam 33. Mąż zły liczę na to, że uda się oddać lub wymienić, a jak nie to będę musiała sprzedać A są super.
No to brawa dla mamusi i Milenki

Szkoda tylko że zakup bucikowy się nie udał ...
Ja też bardzo lubię geoxy ...i Bartka...ale o Kuba ma dopiero numer 26

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
Pysia fajna focia

Cytat:
Michaś tylko kiedyś powąchał nogi Maćka i powiedział, że śmierdzą co oczywiście nie było prawda
Domyślam się
Cytat:
że się w końcu doczekałaś parowaru, no i miło, że firma wręczyła prezencik za zwłokę
Byłam miło zaskoczona ...mam nadzieję że to nie pomyłka
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:30   #1563
eudaimonia
Rozeznanie
 
Avatar eudaimonia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 571
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

dzis zaplanowalam sobie sprzatanie.. ale niestety nawet nie zaczelam, choc adas po jedzonku i zabawie spi juz 3 godzine..

a oto zdjecia mojego maluszka - dzis konczy 12 tc
__________________
Idę tam, gdzie idę. Nie idę, gdzie nie idę.
Idę tam, gdzie lubię. Nie idę, gdzie nie lubię.
------------------------------------------------
--> Adaś <--jest z nami od 08.01.2010

eudaimonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:16   #1564
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hej mamusie...
mam pytanie - ile wasze dzieciaczki śpią w dzień? zastanawiam się, czy moje dziecko nie jest zbyt ospałe... wyłączając dni kiedy ma problemy brzuszkowe śpi w dzień dość długo - tzn. jakieś 3 drzemki po 2-3 godziny a po kąpaniu jak uśnie ok. 20:00 to budzi się o 1-2 potem, 3-4 i rano koło 6-7... sama nie wiem może ograniczać mu te drzemki dzienne? z drugiej strony szkoda mi go budzić... jak wasze dzieciaczki śpią w dzień?
druga sprawa to od wczoraj zauważyłam że Borys jest niespokojny przy karmieniu -tzn. nie rzuca się strasznie tylko wypuszcza sutka, za chwilkę go łapczywie łapie, znowu wypuszcza po kilku zassaniach... ma pleśniawkę, smaruję mu apthinem ale nie wiem czy to przyczyna? i ostatnio łapkami mizia się po buzi jakby go swędziało coś a wysypka mu zeszła...
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:26   #1565
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

witam mamusie
u nas buzia troche lepsiejsza,smaruje emolium i nie jem mleka, mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej..

ktoras mama pisala ze pisalam kiedys ze przecjodze na butelke weic zemu mam teraz diete jak maly ma azs, wiec mam karmienie mieszane z przewaga cycka-narazie nam to wychodzi

pysiamm ja z tych raczej szczuplych jestem i od 6 tyg nie moge zrzucic 2kg ktore mi zostaly , niby tak niewiele a ciezko, nie jem duzo ale troche grzesze ze slodyczami, myslalam jednaqk ze podczas karmienia piersia, wzasadzie teraz karmienia mieszanego -ale zawsze , latwo bedzie chudnac a tu lipa..

malinka dobrze ze mi podpowiedzialas z ta flora bo wlasnie sie zxastanawialam czym bede smarowac pieczywo, jak wczesniej ja mialam diete bezmleczna to moglam maslo 80% sa teraz nie .. narazie nie uzylam tego sterydu-boje sie..od dzis odrzucilam mleko .

kalka ropka normalna, wczoraj byl u nas pediatra i mowil ze tak moz ebyc a to juz 2 msc po..moze sprobuj jakies antykolkowe np bebilon jakis taki jest

sweet jako przyszly psycholog stawiam wizazowa diagnoze ze z twoja tesciowa nie jest wszytko ok a tak na serio to wspolczuje

pysiammfotka
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:43   #1566
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Malinka
Addicted
Pysiu
Eudaimonia
Brzoskwinia moja tez tak robila z cycem.Spi 2,czasami 3 razy w dzien po 2-3h

Dobranoc mamuski,oby wasze maluszki dobrze spaly i nie daly Wam popalic
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:50   #1567
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej mamusie
czytam was caly dzien ale nie mam kiedy napisac. Dzisiaj synek ma dzien marudzenia. Prawie nie spal w ciagu dnia. Wstal o 8 i po jedzonku mial czas aktywnosci jak zwykle. Ale ok 10 juz zaczynal byc spiacy ale za cholere nei chcial usnac. nameczylam sie strasznie a on tylko przysypial po 5min. Wreszcie ok 13 poszlismy na spacer, myslalam ze bedzie spal a on jak wczesniej raz spal raz nie. Dopiero padl o 14 i spal do 17. No i od tej 17 znowu nie chcial spac az do teraz walczy ze snem. Niby chce mu sie spac ale nie chce spac.....

Zwariowac idzie.......
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 20:01   #1568
eudaimonia
Rozeznanie
 
Avatar eudaimonia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 571
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
hej mamusie...
mam pytanie - ile wasze dzieciaczki śpią w dzień? zastanawiam się, czy moje dziecko nie jest zbyt ospałe... wyłączając dni kiedy ma problemy brzuszkowe śpi w dzień dość długo - tzn. jakieś 3 drzemki po 2-3 godziny a po kąpaniu jak uśnie ok. 20:00 to budzi się o 1-2 potem, 3-4 i rano koło 6-7... sama nie wiem może ograniczać mu te drzemki dzienne? z drugiej strony szkoda mi go budzić... jak wasze dzieciaczki śpią w dzień?
brzoskwinko mój Adaś ma identyczny rytm!! i nawet tak samo w nocy wstaje moim zdaniem to normalne, ja przynajmniej się nie martwię skoro moja pediatra twierdzi, że wszystko jest w porządku
__________________
Idę tam, gdzie idę. Nie idę, gdzie nie idę.
Idę tam, gdzie lubię. Nie idę, gdzie nie lubię.
------------------------------------------------
--> Adaś <--jest z nami od 08.01.2010

eudaimonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:16   #1569
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

brzoskwinia moja tak robi jak ma bole brzuszka albo robi cichaczem kupkeno albo brakuje mleka,np dziś strasznie sie wyrywała i była nerwowa i sprawdzalam mleko niby leciało ale chyba już za mało dla niej,dałam jej druga piers i wyciagneła wszystko i musiałam dokramić,wypiła tylko 30ml.ze spaniem moja ma róznie,teraz jak odrobine kolki ineły to sypia ladnie i wiecej.
malinko dla malutkiej za wage i ze dobrze zniosła szczepionki.
kamyku paulinka sie chyba zmieniła,pamietam pierwsze zdjecia po porodzie to wyglądała inaczej.
sweet jelly współczuje tesciowej,to chyba już taki typ człowieka.mam kogoś podobnego w bliskiej rodzinie i z taką osoba cieżko wygrac,nie odzywam sie juz 11lat z tym człowiekiem.taka osoba powinna sie leczyć,tylko ona myśli ze jest najmądrzejsza a wszyscy dookoła to głupki.zastanawiam sie własciwie dlaczego ona chce iść do opieki?wymyśla jakieś powody?a mężowi bym chyba powiedziała albo ja albo matka,a po co ona wydzwania do lekarzy:brzydal :w ogóle jakas porąbana baba.musisz znależc jakis sposób albo najlepiej pokłócic sie z nią na dobre i zerwać kontakty ale łatwo powiedzieć a trudniej....trzymaj sie kochana i dużo cierpliowości życze.ty wiesz co dla twojego dziecka najlepsze

nasza niunia już lepiej,miewa bóle ale szybko mijaja.
dziś byli sąsiedzi(tesciowej) u nas i sąsiadla nosiła Ade i potem ja ją wzeiłam a ona w płacz tak mi sie przykro zrobiło ze lepiej jej było chyba u obciej osobyale tak naprawde to było jej dobrze bo sie przytuliła a tu mamusia ja zabrała.
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:21   #1570
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Eudaimonia ślicznie się uśmiecha to Twoje słoneczko
Brzoskwinia ja to bym chciała, żeby mój tak spał Zazwyczaj śpi ok. 40 minut, czasami uda się 2-3h jak wychodzimy na spacer i potem go weranduję (ale rzadko śpi tak długo).
U mnie jak się szarpie przy piersi to go prostuję i beka, a czasami już po prostu nie ma mleka w jednej piersi, więc też zaczyna się denerwować i wiercić.
A z łapkami to może po prostu odkrywa swoją twarz, skoro już udało mu się do niej trafić Mój ostatnio wpycha sobie piąstkę do buzi, a dzisiaj chciał mi zjeść bluzkę jak go położyłam na ramieniu do odbeknięcia
Gosbaj im bardziej zmęczony, tym trudniej mu spać. U mnie też się czasem zdarza, ale nie przez cały dzień, tylko przez kilka godzin np. 3-4, bo tak normalnie to zazwyczaj pada po ok. 1,5-2h

No dobra poczytam sobie jeszcze trochę Anioła Stróża Nicholasa Sparksa, chociaż coś czuję, że to będzie tylko parę kartek i padnę
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:42   #1571
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Uśmiałam się z filmiku znalezionego u listopadowo - grudniówek:
\http://www.youtube.com/watch?v=xsaZl...eature=related

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
kamyku paulinka sie chyba zmieniła,pamietam pierwsze zdjecia po porodzie to wyglądała inaczej.
Paulina też robi cichaczem kupki ostatnio... I to kilka razy było tak, że siedzieliśmy obok niej i nic nie było słychać...

1. Po powrocie ze szpitala.
2. Około miesiąca.
3. Z dzisiaj.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 21:49   #1572
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

addicted moją jak wezme do pionu jak sie tak odrywa to też czesto odbija i tez ostatnio wkłada rączki do buzi i zaczyna więcej slinić
eudomonia twój synuś już taki dorosły na zdjeciach

sąsiadka namawia mnie na aerobic w wodzie, ona sie wybiera z kuzynka od nast tyg i mam wielką ochote.tylko myślałam ze to jest tańsze coś jak siłownia a koszt tego 12x1godz 240zł.no ale w sumie 1,5miesiąca bo 2x w tyg i moze sie skusze,tż mówi zebym poszła bo mu marudze ze nigdzie nie wychodze,ze nikogo tu nie znam.tylko jak ja sie ubiore w kostiumtaka blada i grubano i ostatnio mierzyłam i moje stare kostiumy na pół cyckasutek tylko zakrytywięc chyba jednoczęsciowy sobie sprawie jak coś.

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2010-03-12 o 21:51
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 05:45   #1573
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Zuzia nie daje mi spać od 5.30 , więc jestem u was a córcia w huśtawce

idę was nadrobić

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Zuza dalej w huśtawce , oczy ma duze jak 5 zł.
włoski sobie umyłam i zaraz idę suszyć


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Byliśmy na szczepieniu. Badanie pediatryczne wyszło dobrze a robił jak zawsze takie miny, że się pielęgniarki na korytarzu napatrzeć nie mogły Ale to ma napewno po Tż-cie Non stop je robi nawet jak śpi. Oczywiście teraz jst marudny biedaczek... Ciężko mu spać i musze go uspokajać ciągle.
Przepuklina pachwinowa niestety wyłazi- mniejsza ale jednak. Dziś miałam zadzwonić i powiedzieć właśnie czy się pokazuje. Pani chirurg mi powiedziała, że gorzej z taką mniejszą jest, bo nie ma miejsca jelitko jak wejdzie i prędzej może uwięznąć i też stąd zapewne ma dolegliwości, że jak wejdzie jest ciasno, jelitko uciśnięte, bardziej pachiwna jest unerwiona też i go boli Powiedziała, że w tej sytuacji lepiej zrobić zabieg. Pępkową myślałam, że już zrobią za jednym zamachem skoro i tak ma być zabieg, ale , bo ma do 4 lat czas żeby się wchłonąć. Tak, że narazie nie mogę zaklejać, bo prowokuje tą pachwinową jeszcze bardziej, ale zapytam po zabiegu jaki czas odczekać i wtedy zaklejać( jest też opcja, że przestanie tak się napinać przez tą przepukline pachwinową prędzej się pozbędziemy pępkowej).
Pediatra mi to samo powiedziała, że stą dmozemy mieć problemy brzuszkowe... Pewnie maja racje, bo wcześniej dziecko nigdy tak nie cierpiało... Dobrze, że Sab Simplex łagodzi kolki- mogę go dawać nawet przed karzdym posiłkiem... Narazie dawałam 3 razy dziennie ale wczoraj już 4, bo coś widziałam,że zaczyna go męczyć...
I właśnie nawet jak jest już taki spokojniejszy, naprawdę nie widzę, żeby już tak często go bolał brzuszek to ona wyłazi. wczoraj była często i czasem w formie naprawde małej -jakbym jelitko samo czuła - i trudno było je wmasować z powrotem. Troszkę się bałam nawet.

Bardzo się boję oczywiście ale jeżeli to am zakończyć jego cierpienia i te wieczne badania to chyba tak będzie najlepiej. Ufam tej pani doktor, bo jest taka widać z powołania i jak pisałam kiedyś- najpierw dziecko i jego potrzeby, a nie wymordować badaniami i nie dawać jeść. Sama od razu pytała kiedy jadł i kazała nakarmić i wodę nawet dała(jakbyśmy nie mieli jedzonka wtedy to by kazała nam przynieść).
.
oj Zebciu ...wyobrażam sobie jak ci jest ciężko , ale lepiej teraz niż pózniej
jesteście silni i dacie rade
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Kochane...jestem tak zmęczona dziś psychicznie że już nawet nie chce mi się czytać co pisałyście...
Wczoraj akcji z teściową miałam ciąg dalszy...już miał być koniec(obrażała się i mówiła że już nic ją nie obchodzi..po czym znowu się nakręcała) i ciągle obraźliwe smsy dostaje...
A dziś zaczęła insynuować że Zosia nie jest dzieckiem łukasza-mojego męża!
sms1: "czy łukasz jest ojcem dziecka bo jak tak to .....bla bla bla..."
sms2:"czy łukasz ma prawo decydować o własnym dziecku?"

Była u mnie szwagierka rano...gadałyśmy szczerze...teściowa od 2 dni do niej i jej męża (brata łukasza) wydzwania i mnie obsmarowuje....I od szwagierki wiem ,że jeszcze "trochę" a ma zamiar(teściowa) iść do opieki społecznej!!!! Już nie mam na to słów i sił..
Rano dzwoniłam do mojej pediatry a propo zaparć zosi(mojej córci) i wiem od niej że teściowa ,chyba dzisiaj, dzwoniła do niej...długo gadały...pediatra próbowała jej coś wytłumaczyć i kazał się nie wtrącać ale oczywiście to nie poskutkowało! Przy takiej teściowej odechciewa się żyć!

Jestem już tym taak dziewczyny zmęczona..A jeszcze mąż nic jej do słuchu nie powie...gdybym o tym jaka ona jest wiedziała wcześniej i jak postąpi mąż to bym się 8 razy zastanowiła zanim bym ślub wzięła...serio!!!! eh...
toż to jakaś wariatka ... ręce opadają
ja bym porozmawiała z jej dziećmi o tej sytuacji , jak mają takie same zdanie jak teściowa to niech idą w chol**e a jak nie to niech ci pomogą przemówić jej do rozumu ( jak jeszcze coś ma w tym mózgu)
Cytat:
Napisane przez eudaimonia Pokaż wiadomość
Sweet ja na takie pytanie czy na pewno twój tż jest ojcem odpowiedziałabym, że nie jest i na szczęście ona nie jest też babcią
.
śmiać mi się zachciało bo wyobraziłam sobie jej mine jak by to usłyszała
Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Ula biedna Zuzia musiala sie troszke pomeczyc A jaki syropek jej dalas?
Panadol w syropku
syrop jest od 3 miesiąca ale lekarz powiedział że tylko 3ml mogę jej dać
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Aaaaa chcialam się pochawilć że dziś otrzymalam NAGRODĘ ten parowar ...dług o na niego czekałam ...ale miałam masę emaili z przeprosinami i dodatkowo jako rekonpensate za długie oczekiwanie dostałam też Zestaw kosmetyków Eveline

Normalnie KOCHAM TEN WIZAŻ


spadam bo wybieramy się na zakupy

ps. Mała dziś cały dzień spi ...nawet pazurki pomalowałam hihihihi
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1268390709
pazurki
za parowar
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:50   #1574
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldii no to w sumie mój Borys podobnie śpi, czasem więcej czasem mniej.
eudaimonia - no to fajnie bo już myślałam czego on taki ospały
filka - mleka na pewno jest dużo bo aż tryska z piersi i on to robi od początku karmienia a nie po jakimś czasie, u nas kupka cichaczem nie wchodzi w grę cały dom słyszy jak on robi i do tego na razie muszę mu jeszcze pomagać podkurczając nóżki bo czasem ciężko wychodzi z pierdkami
adiccted no ja właśnie wyczytałam że w tym okresie dziecko już robi sobie krótkie drzemki po 40 min - 1 godz. a mój potrafi ponad trzy jednym cięgiem przespać no ale widać jeszcze nie ten czas tak też właśnie sobie pomyślałam z tymi łapkami bo zaczął się też więcej ślinić
Kamyku - rzeczywiście się zmieniła ślicznota

w nocy nawet spoko jadł -tzn nie odrywał się tylko kilka razy, zobaczymy jak dziś w dzień będzie
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:52   #1575
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witajcie
Bartuś podczas ćwiczeń nie płacze!!! Jest taki dzielnmy i kochany

Śliczne macie Maluszki
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 08:19   #1576
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
sąsiadka namawia mnie na aerobic w wodzie, ona sie wybiera z kuzynka od nast tyg i mam wielką ochote.tylko myślałam ze to jest tańsze coś jak siłownia a koszt tego 12x1godz 240zł.no ale w sumie 1,5miesiąca bo 2x w tyg i moze sie skusze,tż mówi zebym poszła bo mu marudze ze nigdzie nie wychodze,ze nikogo tu nie znam.tylko jak ja sie ubiore w kostiumtaka blada i grubano i ostatnio mierzyłam i moje stare kostiumy na pół cyckasutek tylko zakrytywięc chyba jednoczęsciowy sobie sprawie jak coś.
Ja byłam teraz w czwartek na aqua aerobiku i powiem Ci tak. Pierwsze koty za płoty Większośc czasu walczyłam z oporem wody, a jak już go pokonałam to wykonywałam cwiczenia (z mniejszym lub większym skutkiem). Ale będę chodziła. U nas wygląda to tak cenowo (za miesiąc). 2 razy w tygodniu zajęcia po 45 minut 120 zł (lub 100 zł u innej babeczki) a raz w tygodniu 60 zł (lub 55 zł). Uważam, że to nie takie duże pieniądze.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 08:35   #1577
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Gosbaj takie dni sa najgorsze
Filka slyszalam,ze ten aqua aerobic to swietna sprawa
Ula ile czasu Zuzia lezy spokojnie w hustawce ? Mojej sie szybko nudzi
Brzoskwinko to znaczy,ze nie masz sie czym martwic
Lila to znaczy,ze mu to pomaga dla Bartusia i dzielnej mamy
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 08:42   #1578
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez eudaimonia Pokaż wiadomość
dzis zaplanowalam sobie sprzatanie.. ale niestety nawet nie zaczelam, choc adas po jedzonku i zabawie spi juz 3 godzine..

a oto zdjecia mojego maluszka - dzis konczy 12 tc
eudaimonia za 12 tydz i piękna fotka jak się usmiecha
Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
hej mamusie...
mam pytanie - ile wasze dzieciaczki śpią w dzień?
Ja już pisałam że Julka w ciągu dnia potrafi mieć tylko 2-3 h aktywnosci reszte śpi ...
a potrafi też spać tylko godzinkę na spacerku ...a reszt to marudzenie ...jedzenie...i rozglądanie się po mieszkaniu

Noc klasycznie wstaje ok 1-2 potem ok 5-6 i dalej spi ...

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość

pysiamm ja z tych raczej szczuplych jestem i od 6 tyg nie moge zrzucic 2kg ktore mi zostaly , niby tak niewiele a ciezko, nie jem duzo ale troche grzesze ze slodyczami, myslalam jednaqk ze podczas karmienia piersia, wzasadzie teraz karmienia mieszanego -ale zawsze , latwo bedzie chudnac a tu lipa..
Mhhhhh ja myslałam że tylko ja mam problem



Cytat:
pysiammfotka

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Uśmiałam się z filmiku znalezionego u listopadowo - grudniówek:
\http://www.youtube.com/watch?v=xsaZl...eature=related


Cytat:
1. Po powrocie ze szpitala.
2. Około miesiąca.
3. Z dzisiaj.
Super porównanie

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
pazurki
za parowar


Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Witajcie
Bartuś podczas ćwiczeń nie płacze!!! Jest taki dzielnmy i kochany
Super

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Ja byłam teraz w czwartek na aqua aerobiku i powiem Ci tak. Pierwsze koty za płoty Większośc czasu walczyłam z oporem wody, a jak już go pokonałam to wykonywałam cwiczenia (z mniejszym lub większym skutkiem). Ale będę chodziła. U nas wygląda to tak cenowo (za miesiąc). 2 razy w tygodniu zajęcia po 45 minut 120 zł (lub 100 zł u innej babeczki) a raz w tygodniu 60 zł (lub 55 zł). Uważam, że to nie takie duże pieniądze.
Agape007 fajnieeee
Ja też bym chętnie chodziła ...ale cięzko mi wię wyrwac na 2h bo co 2ką dzieciaczków

Chyba po połogu zorganizuje sobie cwiczenia w domu zwłaszcza że mam sprzęt który tylko czeka na Pysię leniucha

_________________________ ___

Julia dziś kończy MIESIĄĆ


ps Fotka dla cioteczek

Załącznik 2943109
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-03-13 o 08:50
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 08:56   #1579
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dzien dobry mamusie
Moja maruda wczoraj padla o 21:30.Wogole to naliczylam ze wczoraj od 8 rano do 21:30 spal w sumie ok 4h jakby podliczyc wszystkie drzemki No ale jak juz padl to jak o 23:30 przyszlo do jedzenia to zjadl tylko 50ml bo tak mu sie spac chcialo i spal do 3:30 Dzisiaj wstalismy po 7 no i teraz dziubek juz spi. Mam nadzieje ze dzis bedzie grzeczny bo niedlugo przyjezdza kolezanka w odwiedziny a na 18 idziemy do mojej mamy na imieninowe party wiec musze z moim synem porozmawiac o tym jak ma sie zachowywac w gosciach

Pogoda dzisiaj u nas do Pada snieg z deszczem i jest szaro i buro. I tak jakos ciemno w domu ze chyba swiatlo zapale....Takze spacer odpada.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Co do cwiczen to ja tez musze cos pomyslec. Co prawda kg ciazowych juz nie mam, waze dokladnie tyle ile przed ciaza ale to i tak jest duzo za duzo A w dodatku moj brzuch nei wyglada tak jak wygladal, jest taki galaretowaty i miekki. Trzeba cos z tym zrobic.

25.03 ide do gina to sie zapytam czy w zwiazku z CC moge juz cos cwiczyc. Ale ten aqua aerobik to dobry pomysl. Jak sie remoncik skonczy i sie przeprowadzimy to mezus bedzie mial wiecej czasu to w ramach nawiazywania wiezi z synkiem bedzie z nim zostawal a ja myk na basenik. Calkiem dobry pomysl Tylko jeszcze mezowi musze o nim powiedziec

Pysia dla Julki za miesiac. Slicznie ona wyglada w tych wszystkich sukieneczkach w ktore je ubierasz To sa wlasnie uroki bycia mama coreczki

Ale mojego Krzysia tez ostatnio lubie ubierac w rozne bluzy i spodnie. Wtedy wyglada jak taki "ziomal"
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 08:57   #1580
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Pysiu za m-c .Jula jak zawsze urocza
Gosbaj za pieknie przespana noc

U nas snieg sypal w nocy.Teraz wyszlo slonko i jest na +, wiec zmykamy na spacerek
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:08   #1581
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Ula ile czasu Zuzia lezy spokojnie w hustawce ? Mojej sie szybko nudzi
bardzo długo , bo zazwyczaj sobie drzemie , pośpi 5 minut obudzi się popatrzy na ściany i znowu zasypia na chwilę
potrzebuje tylko bujania inne bajery ją nie kręcą, ale jak nie ma bujania to szybko sie denerwuje


u nas też śnieg
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:38   #1582
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

agape to w takim razie u mnie jest duzo drozszy ten aerobic bo 240zł!!no trudno.jeszcze pomyśle ale chyba pójde.
pysiamndla juli za 1miesiać,jaka ona słodziutka.

moja niunka dzis po 3znów brzuszek ale szybko przeszło a o 6wrócił ból i dłuzej trzymał,troche tatuś ponosił,troche cycuś pomógł i mineło.potem poszły 3kupy tzn chyba jedna wielka na raty,tatuś nie dawał radyale znów lekko zielona
u nas słoneczko,sniegu już nie ma wiec pewnie pójdziemy na spacerek ale po 12 bo tż ma sprawy.
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:46   #1583
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
agape to w takim razie u mnie jest duzo drozszy ten aerobic bo 240zł!!no trudno.jeszcze pomyśle ale chyba pójde.
Kalisz nie tak daleko od Bydgoszczy więc zapraszam do siebie na zajęcia

Pysia Julka jest urocza - musisz jej czerwoną kokardkę zawiązac żeby jej nie zauroczyc
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:08   #1584
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

My zamiast spacerku się werandujemy

Fotki śliczne

Objadłam się i boli mnie brzuch... W nocy mały mi dał popalić... Juz byłam zła a potem było mi przykro, że mały to wyczuł i było tylko gorzej A się okazało, że zbliżała się trudna kuka i stąd te cyrki...
Wasze dzieciaczki po szczepieniach robią trudniejsze kupki? Była normalnego koloru ale nie taka rzadka i widziałam, że ją cisnął dość cieżko.

Ciągle myślę o tej przepuklinie czy dobra decyzje podjęłam...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-03-13 o 10:10
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:20   #1585
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kamyk fajne porównanie
A ten filmik już kiedyś widziałam, normalnie można boki zrywać ze śmiechu
Filka bo między naszymi jest niewielka różnica, więc się podobnie zachowują Aerobik fajna sprawa, ale różnice w cenie znaczące
Lila dla Bartka za postępy
Pysia za 1 miesiąc, a sukieneczka
Gosbaj
dobrze, że chociaż w nocy dał Ci odpocząć Mój sie budził 4 razy, żeby finalnie wstać o 6.50 A mężusia jak najbardziej trzeba wrobić w pilnowanie Krzysia
Zebra chyba nie bardzo masz inne wyjście, pamiętaj to co Ci pisałyśmy, że jak teraz będzie przeprowadzona operacja, to Piotruś
nie będzie tego pamiętał

A my dziś świętujemy 2 miesiąc. Po południu przyjeżdżają znajomi z 7 miesięczną córcią - musimy koniecznie cyknąć fotki, żeby uwiecznić różnicę

U nas pogoda zmienna, rano było pochmurno, potem padał śnieg a teraz w miarę sie rozpogodziło. No i musze pomyśleć co ze spacerkiem, bo na razie jestem bez tż, a jeszcze sama nie ubierałam tych moich 2 pociech na spacer. Poza tym ostatnio przy ubieraniu na spacer uszy ratuje mi suszarka
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:33   #1586
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dzien doberek. To ja sie tylko pochwale, ze moje dziecko poszlo spac wczoraj o 21.30, obudzilo sie na jedzonko: o 3.30 a pozniej o 8.00
Tak to ja moge spac. Musze sie pochwalic, bo jutro sie pewnie i tak wszystko popsuje...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:14   #1587
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

addicted za drugi miesiac.
celka zazdroszcze takiego długiego snu,a tobie mleczko nie leciało, tyle godzin?

pogoda sie popsułachyba w domu zostaniemy.poczytałam małej i odrazu zasneła(u mnie na ręku) przy pierwszej ksiązeczce.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:39   #1588
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ula moja za to kreca rybki i muzyczka
Addicted za 2 m-ce.Macius jakie ma kapciuchy fajne
Celka

Mala zostala z babcia na dworze, wiec lece sprzatac i obiad gotowac
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:31   #1589
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

wczoraj walczę z zatwardzeniem u małej.Wczoraj żadnej kupki nie zrobiła choć dostała kropelki przeciw zatwardzeniu...dziś znowu kropelki i dużo więcej pije wody i herbatki od kąd słodzę jej glukozą..jak tylko mogę to podaję jej wodę do picia by ją sporo przepajać, zmieniłam mleko (po konsultacji) znowu na NAN1...
Dopiero godzinkę temu Zosia zrobiła kupkę ale męczyłyśmy się z półgodzny nad tym..wyszła jej twarda jak skała..mała się naprężała, całą czerwona na buźce zrobiła i płakała wniebogłosy..a ja razem z nią... Pomagałam jej i razem się udało (masaż brzuszka +dociskanie brzuska nóżkami Zosi...termometr w pupcie na moment) ale...Niunia tak się zmęczyła że od razu zasneła z wysiłku...mój biedny kurczaczek! tak mi jej żal!

Zaczyna też chętniej spać w łóżeczku..już nie ma oporów przed spaniem tam..nawet sama umie się uspokoić , nie musze ją trzymać na rękach póki nie zaśnie!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:36   #1590
kesita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 147
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Witajcie
Bartuś podczas ćwiczeń nie płacze!!! Jest taki dzielnmy i kochany
dla Bartusia. To super, oby tak dalej.

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Ja byłam teraz w czwartek na aqua aerobiku i powiem Ci tak. Pierwsze koty za płoty Większośc czasu walczyłam z oporem wody, a jak już go pokonałam to wykonywałam cwiczenia (z mniejszym lub większym skutkiem). Ale będę chodziła. U nas wygląda to tak cenowo (za miesiąc). 2 razy w tygodniu zajęcia po 45 minut 120 zł (lub 100 zł u innej babeczki) a raz w tygodniu 60 zł (lub 55 zł). Uważam, że to nie takie duże pieniądze.
Słyszałam, że to fajna sprawa. U nas nie ma takich atrakcji, ale kto wie... na grudzień planują skończyć budowę nowoczesnego basenu, to pewnie i będą dodatkowe atrakcje.

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Julia dziś kończy MIESIĄĆ

ps Fotka dla cioteczek

Załącznik 2943109

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
A my dziś świętujemy 2 miesiąc. Po południu przyjeżdżają znajomi z 7 miesięczną córcią - musimy koniecznie cyknąć fotki, żeby uwiecznić różnicę
gratulacje, jak ten czas szybko leci!


A ja się dziś obudziłam, a za oknem biało. Szczerze powiedziawszy mam dość już tej zimy. Zresztą w ogóle nie przepadam za zimą, wolę cieplejsze miesiące.
Moje oba brzdące śpią, więc mam trochę czasu dla siebie ( na wizaz). Zrobiłam już ciasto karmelowe, więc na podwieczorek będzie jak znalazł. Niby spora blacha, ale mój mąż bardzo je lubi, więc szybko zniknie.
Mi zostało trochę kilo, więc staram sie nie jeść słodyczy, niestety pokusa czasem nieodparta, więc chociaż kawałek ciasta zjem.

Do dziewczyn, które smarują twarz dzieci emolium, czy to tym co jest do całego ciała?
kesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.