Mamy październikowe 2018 ! ❤️ - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-14, 12:26   #4651
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Nic tylko się cieszyć

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam życzyć wszystkim udanego weekendu i dac znac, ze przyszły wyniki krwi z prenatalnych.

Ryzyko wygląda tak:

Trisomia 21: 1:853 skor. 1:5342
Trisomia 18: 1:2061 skor. <1:20000
Trisomia 13: 1:6453. skor. <1:20000

Więc trochę mi ulżyło

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 14:16   #4652
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam życzyć wszystkim udanego weekendu i dac znac, ze przyszły wyniki krwi z prenatalnych.

Ryzyko wygląda tak:

Trisomia 21: 1:853 skor. 1:5342
Trisomia 18: 1:2061 skor. <1:20000
Trisomia 13: 1:6453. skor. <1:20000

Więc trochę mi ulżyło

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
Super!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 17:48   #4653
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Piękna pogoda to i pustki na forum
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 19:37   #4654
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Piękna pogoda to i pustki na forum
A u mnie pada, zaglądam co chwilę, a tu pustki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 19:41   #4655
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
A u mnie pada, zaglądam co chwilę, a tu pustki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dziś ładnie było. W południe to i na krótko można było chodzić, pozniej chłodny wiatr się zrywal ale ogółem przyjemnie było.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 20:33   #4656
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

U nas dziś też ładny dzień, udało mi się odwiedzić teściów, teraz myślami jestem już przy poniedziałku i prenatalnych, oby tylko było dobrze.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 20:35   #4657
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
U nas dziś też ładny dzień, udało mi się odwiedzić teściów, teraz myślami jestem już przy poniedziałku i prenatalnych, oby tylko było dobrze.
Ja czekam na środę i odbiór wyników pappa.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 20:46   #4658
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja czekam na środę i odbiór wyników pappa.
Trzymam kciuki, obyśmy miały zdrowe dzieciaczki.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 20:51   #4659
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, obyśmy miały zdrowe dzieciaczki.
na pewno będzie dobrze. Fajnie masz bo bąbla podejrzysz

Tak sobie myślę, że gdyby coś było nie tak to by dzwonili szybciej.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 21:01   #4660
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja czekam na środę i odbiór wyników pappa.
Ja odbieram w czwartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 21:05   #4661
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Trzymam kciuki dziewczyny. napewno wszystko bedzie dobrze. Ja odbieram wyniki dopiero 23.04
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 21:47   #4662
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Reszta ucichla bo tylko czekanie na prenatalne zostalo. Brzuch niby jest ale go prawie nie widac, 1 trymestr mija jakby chcial a nie mogl, nie wiadomo czy mozna just odetchnac z ulga, czy lepiej nadal ukrywac swoj stan. Kto raz straci, ten sie ciaza tak nie cieszy. Nie patrze na spioszki ani wozki jako na cos co mnie bedzie dotyczyc w najblizszym czasie. Chociaz chcialabym zeby tak bylo. Czasami wydaje sie ze dziewczyny z poczatku pazdziernika sa w znacznie bardziej zaawansowanej ciazy😵
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 21:52   #4663
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Najgorsze jest to czekanie, od wizyty do wizyty, potem za kolejnymi wynikami... Ale musi być dobrze.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 22:02   #4664
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość
Reszta ucichla bo tylko czekanie na prenatalne zostalo. Brzuch niby jest ale go prawie nie widac, 1 trymestr mija jakby chcial a nie mogl, nie wiadomo czy mozna just odetchnac z ulga, czy lepiej nadal ukrywac swoj stan. Kto raz straci, ten sie ciaza tak nie cieszy. Nie patrze na spioszki ani wozki jako na cos co mnie bedzie dotyczyc w najblizszym czasie. Chociaz chcialabym zeby tak bylo. Czasami wydaje sie ze dziewczyny z poczatku pazdziernika sa w znacznie bardziej zaawansowanej ciazy
Tez mam takie wrazenie, a to 2-3 tygodnie roznicy, jak to dużo teraz ja jeszcze nie czuje za bardzo, ze jestem w ciąży, chyba uwierze, jak urodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 22:10   #4665
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Wiecie co, ja nie wiem czy tak jest jak piszecie. Ja też myślałam, ze byle do prenatalnych i później już będę spokojna.
No ok, cieszę sie bardzo, ze wszystko jest dobrze i fakt, trochę odetchnęłam z ulga. Ale szczerze, to nadal nie mogę się doczekać wizyty i przed cały czas się denerwuję czy wszystko ok. I podejrzewam, ze tak mi już zostanie do końca życia

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-14, 22:56   #4666
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Heja! Witam sie w 16 tygodniu(za 8 minut!). Ucieklam z remontu do rodzicow. Tutaj mam mniejsza alergie.. no ale tesknie za TZ.
Janeczka moj TZ jest z 25.10
Dziewczyny trzymam kciuki za prenatalne! Musi byc dobrze. Ja ide we srode na spotkanie z genetykiem, ale mam mega luz. Bedzie dobrze! Musi!! Na mojego maluszka czeka sliczny gorski pokoj ktory zaczniemy przygotowywac na poczatku maja
U mnie wyszedl brzuchol.. no juz widac na maxa.. a w dresie to az taki slodki brzusiu wystaje.. ciekawe ile on urosnie jeszcze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 06:02   #4667
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja! Witam sie w 16 tygodniu(za 8 minut!). Ucieklam z remontu do rodzicow. Tutaj mam mniejsza alergie.. no ale tesknie za TZ.
Janeczka moj TZ jest z 25.10
Dziewczyny trzymam kciuki za prenatalne! Musi byc dobrze. Ja ide we srode na spotkanie z genetykiem, ale mam mega luz. Bedzie dobrze! Musi!! Na mojego maluszka czeka sliczny gorski pokoj ktory zaczniemy przygotowywac na poczatku maja
U mnie wyszedl brzuchol.. no juz widac na maxa.. a w dresie to az taki slodki brzusiu wystaje.. ciekawe ile on urosnie jeszcze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też brzuch widać. Znajoma ostatnio zapytała czy tak się najadlam czy...? dziwnie mi z tym bo wcześnie wyszedł.

Ja się obudziłam bo miałam zły sen. Śniło mi się, że odeszły mi wody. Zaczęłam się pakować no bo przecież rodze, zaraz bedzie dziecko. Jeszcze marudzilam bo 1wszy poród zaczął się od skurczy a ten od wód płodowych i cisza. Nagle przypominialo mi się, że muszę kartę ciąży wziąć i dotarło do mnie, że mam mało opisów, badań że przecież to za wcześnie na dziecko... i te przerażenie mnie obudziło.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Tez mam takie wrazenie, a to 2-3 tygodnie roznicy, jak to dużo teraz ja jeszcze nie czuje za bardzo, ze jestem w ciąży, chyba uwierze, jak urodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w 1wszej ciąży byłam jedna z ostatnich z TP. Dziewczyny rodziły a ja ciągle czekałam. Jak urodziłam to niektóre dzieciaczki (wcześniej urodzone) miały już po 2 miesiące.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 06:23   #4668
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

So_close, z tym do konca zycia mozesz miec racje... Pamietam jak moja mama opowiadala mi ze do porodu nic dla mnie nie kupila ani nie urzadzila, a kiedy jezdzilismy na kolonie z rodzenstwem, nie mogla zasnac caly nasz pobyt. Dodam ze character mam identyczny 😕
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 06:33   #4669
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość
So_close, z tym do konca zycia mozesz miec racje... Pamietam jak moja mama opowiadala mi ze do porodu nic dla mnie nie kupila ani nie urzadzila, a kiedy jezdzilismy na kolonie z rodzenstwem, nie mogla zasnac caly nasz pobyt. Dodam ze character mam identyczny
No i tak już będzie zawsze. Taka uroda rodziców.
Pamiętam jak załamałam rękę to pierwszą noc mama spała ze mną, na takim pojedynczym łóżku bo bała się, że tym gipsem sobie przyłoże podczas snu. Każdy mój wyjazd gdzieś to były dla niej nerwy a już nie mówiąc w późniejszych latach o wyjsciach na imprezę. Dopóki nie wróciłam to spać nie mogla.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-15, 06:40   #4670
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
No i tak już będzie zawsze. Taka uroda rodziców.
Pamiętam jak załamałam rękę to pierwszą noc mama spała ze mną, na takim pojedynczym łóżku bo bała się, że tym gipsem sobie przyłoże podczas snu. Każdy mój wyjazd gdzieś to były dla niej nerwy a już nie mówiąc w późniejszych latach o wyjsciach na imprezę. Dopóki nie wróciłam to spać nie mogla.
Bo to się nazywa MIŁOŚĆ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 07:55   #4671
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Hej.

Ja przywitałam 16 tc kilka dni temu i wyskoczył mi lekko brzuszek <3 Nie jest jeszcze zauważalny dla innych ale ja widzę różnicę. Dodatkowo od wczoraj dokucza mi klucie i ciągnięcie w brzuchu, ciężko mi się dziś spało, chyba szykuje się na dalsze rosniecie Waga e miejscu jak na razie... Wy już macie brzuszki takie widoczne dla innych?
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:09   #4672
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hej.

Ja przywitałam 16 tc kilka dni temu i wyskoczył mi lekko brzuszek <3 Nie jest jeszcze zauważalny dla innych ale ja widzę różnicę. Dodatkowo od wczoraj dokucza mi klucie i ciągnięcie w brzuchu, ciężko mi się dziś spało, chyba szykuje się na dalsze rosniecie Waga e miejscu jak na razie... Wy już macie brzuszki takie widoczne dla innych?
U mnie 13 t 2 d i brzucha nie widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:14   #4673
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Z tym zamartwianiem to chyba już tak do końca nam zostanie Wczoraj miałam kiepski dzień, rano powitały mnie mdłości trzymały do południa, później migrena i tak do wieczora
W nocy również kiepsko spałam, jakieś głupoty mi się śniły ale normalnie w końcu w poniedziałek mamy wizytę u gina na 16. Także prosimy o kciuki
Chociaż wczoraj pod wieczór poczułam pierwszy raz takie wyraźne ruchy maluszka wcześniej dwa razy zdarzyły się ale takie jakby puknięcia tylko. Także chyba w trakcie tego całego zamartwiania maluszek chciał przekazać że u niego wszystko w porządku, taka mam nadzieję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:15   #4674
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Z tym zamartwianiem to chyba już tak do końca nam zostanie Wczoraj miałam kiepski dzień, rano powitały mnie mdłości trzymały do południa, później migrena i tak do wieczora
W nocy również kiepsko spałam, jakieś głupoty mi się śniły ale normalnie w końcu w poniedziałek mamy wizytę u gina na 16. Także prosimy o kciuki
Chociaż wczoraj pod wieczór poczułam pierwszy raz takie wyraźne ruchy maluszka wcześniej dwa razy zdarzyły się ale takie jakby puknięcia tylko. Także chyba w trakcie tego całego zamartwiania maluszek chciał przekazać że u niego wszystko w porządku, taka mam nadzieję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A w którym jesteś tygodniu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:20   #4675
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hej.

Ja przywitałam 16 tc kilka dni temu i wyskoczył mi lekko brzuszek <3 Nie jest jeszcze zauważalny dla innych ale ja widzę różnicę. Dodatkowo od wczoraj dokucza mi klucie i ciągnięcie w brzuchu, ciężko mi się dziś spało, chyba szykuje się na dalsze rosniecie Waga e miejscu jak na razie... Wy już macie brzuszki takie widoczne dla innych?


Tez zaczynam 16 tydzień i brzuch mi sie juz zaokrąglił od jakiegoś czasu. Gin mi pokazywała ze macica to na razie sięga poniżej pępka, w 5 miesiącu do pępka. Wiec ten brzuch to takie rozepchanie do góry wszystkiego No i wzdęcia bo po południu większy.

Tez mnie od wczoraj kłuje i ciągnie, nie jakoś bardzo ale sie obserwuje.

W dodatku mój maz był na imprezie i zgubił telefon. Wracając w nocy obudził mnie ta wiadomością wiec generalnie sie wysłałam za dobrze...
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:32   #4676
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 !

U nas już 16+4 i mam łożysko na tylnej ścianie więc dzięki temu poczułam ruchy wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2018-04-15 o 08:34
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:37   #4677
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja! Witam sie w 16 tygodniu(za 8 minut!). Ucieklam z remontu do rodzicow. Tutaj mam mniejsza alergie.. no ale tesknie za TZ.
Janeczka moj TZ jest z 25.10
Dziewczyny trzymam kciuki za prenatalne! Musi byc dobrze. Ja ide we srode na spotkanie z genetykiem, ale mam mega luz. Bedzie dobrze! Musi!! Na mojego maluszka czeka sliczny gorski pokoj ktory zaczniemy przygotowywac na poczatku maja
U mnie wyszedl brzuchol.. no juz widac na maxa.. a w dresie to az taki slodki brzusiu wystaje.. ciekawe ile on urosnie jeszcze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piątka! też dziś zaczynam 16t fajne jest to, że idziemy równo z tygodniami roku
Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Tez zaczynam 16 tydzień i brzuch mi sie juz zaokrąglił od jakiegoś czasu. Gin mi pokazywała ze macica to na razie sięga poniżej pępka, w 5 miesiącu do pępka. Wiec ten brzuch to takie rozepchanie do góry wszystkiego No i wzdęcia bo po południu większy.

Tez mnie od wczoraj kłuje i ciągnie, nie jakoś bardzo ale sie obserwuje.

W dodatku mój maz był na imprezie i zgubił telefon. Wracając w nocy obudził mnie ta wiadomością wiec generalnie sie wysłałam za dobrze...
mnie tydzien temu rozbolał, wystraszyłam sie, że to przez sprzątanie... w środę bylam na kontroli i jest ok, ale po krótkim spacerze zaczyna ciągnąć nie wiem czy to przejdzie
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:39   #4678
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

U nas 13t3d mimo, że wg om wychodzi tydzień później. Także faktycznie różnica jest spora między naszymi ciazami. Ale nie przejmuje się tym, bo syna urodziłam 2.5 tygodnia wcześniej. Teraz też liczę na to, bo wtedy będę miała prezent na 30 urodziny , A jak nie to 10 dni później ma mąż, więc jest duża szansa, że się wbijemy w odpowiedni moment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 08:43   #4679
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

U mnie 15 tydzien i tez mam takie ciągniecie w bokach i na dole brzucha. Jak dluzej stoje czy podczas wstawania. Czasem tez plecy bolą i jak by w nerkach cos kluje. Chyba to normalne co?? W sumie to nie bòl bardziej takie dziwne uczucie i dyskomfort. U mnie brzuch jest juz widoczny. Jestem raczej chuda i moze to dlatego. Wczoraj bylam na grilu u znajomych to kazdy zauwazyl brzuszek. A czy ktoras w was ma jakies plamienia czasem?
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 09:10   #4680
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Apola, ja ani razu nie miałam żadnego plamienia. Każdą taką sytuację należy sprawdzić, jak to u Ciebie wygląda?
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 15:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.