Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 16:04   #511
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No wiem, że chyba blond będzie najbardziej rozsądny.. ale naprawdę kusi mnie coś innego, coś bardziej ryzykownego. ostatnio tak sobie pomyślałam: jest tyle cudnych kolorów a ja zawsze taka sama, zawsze ten blond. strasznie podobają mi się włoski troche rude troche brąz własnie nie wiem jak nazwać ten kolor, capucino? Chcę zwyczajnie zacząć sama farbować włosy, dlatego myślę o C&S bo kolor nie jest trwaly i w razie czego można dalej kombinowac, tylko nie wiem co z kolorem.. Czy któraś z Was robiła orzech laskowy na blond? jeśli tak błagam o fotki
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:40   #512
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Zbikuel, jak tam twoja czekoladka? Nadal czeka?
jutro kobietki jutro mam teraz zielono-żółte łaty na głowie po moich szaleństwach z z tamtą miedzią i jak jutro czas pozwoli zarzucę tą czekoladę na łepetynę. Zobaczymy, bo po ostatnim natchnieniu wymyśliłam, że może jakiś zimny odcień byłby dla mnie lepsiejszy )
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 09:46   #513
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No to czekamy na relacje.
Ja przymierzam się do jasnego brązu
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:58   #514
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziewczynki mam dylemat. Przeglądam i przeglądam ten wątek i mam wątpliwości co do czekolady. Zalezy mi na ciepłym odcieniu wpadającym w rudy nie w czerwień. A na fotkach tutaj prezentowanych jest raz czerwonawa raz rudawa

Walnęłam na głowę ultrarozjaśniający świetlisty brąz i mam włosy z czerwonym połyskiem wrrr. Nie jest mi dobrze w takim odcieniu i chcę go ocieplić.

Napiszcie czy czekoladka jest w tonacji złotej czy czerwonej proszę
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:55   #515
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine


dziewczyny wpisałam w google "kolory farb do w łosów" Na 1 miejscu wyskoczyła strona Garniera Farba bez amoniaku wiec wchodze a tam nasz C&S I co mnie zainteresowało.. wypróbuj C&S na własnym zdjęciu Chyba spróbuje, może wtedy wybiore kolor
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:36   #516
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
No to czekamy na relacje.
Ja przymierzam się do jasnego brązu
) włoski schną, ciemne i czekoladowe. ciemne.oj odważnie zaszalałam. wrażenia co do farbki? troszkę mi się gumowate włoski wydawały i spory popłynęło do morza. Ale taka już ich kondycja.
Lecę kobietki się osuszyć a jutro wkleję foty
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:00   #517
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Fotki koloru BLOND w świetle słonecznym i sztucznym, kolor wyjściowy to blond z Garnier Naturals. Może się komuś przyda, polecam, bo włoski po tej farbie są bardziej błyszczące i gładkie
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 08:27   #518
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A ja jestem zaskoczona trwałością tego szamponu Już 5 razy myłam włosy i to szamponem przeciwłupieżowym i kolor nadal się trzyma Co prawda jest odrobinę jaśniejszy, ale spodziewałam się, że po tylu myciach nie będzie już po nim śladu.
Na dodatek brak jakichkolwiek rudości Chyba pozostanę przy tym szamponie na dłużej
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:11   #519
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Trochę się zastanawiałam czy wkleić tu te swoje foty, ale co tam raz kozie śmierć. Wysłałam fotke do garniera i oto ich propozycje odcieni C&S jakich mogę użyć1 zdjęcie to mój kolor czyli naturalne+pasemka. 2 zdjęcie to alabastrowy blond. 3 zdjęcie to bardzo jasny blond. 4 to blond a 5 jasny blond. Mi sie w sumie wszystko podoba oprócz jasnego blondu więc mi jakoś strasznie nie pomogli Chciałabym sie jeszcze zobaczyć w orzechu laskowym ale to oni decydują. Co sądzicie?
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:16   #520
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja bym postawiła na fotkę nr 2 czyli alabastrowy blond i fotkę nr 4 czyli blond
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:46   #521
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

dzięki, ja cały czas patrze na nie i w sumie jasny blond i alabastrowy odrzucam. Waham się między b. jasnym blondem a blondem. W sumie zawsze chciałam mieć ciemniejsze więc może sie skusze na ten blond. Czekam na więcej opini.. miłego dnia tak wogóle
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 09:51   #522
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Podrzuc linka do tej "dopasowywarki" koloru.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:53   #523
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

swoją drogą polecam. jak ktoś się waha jaki odcień C&S wybrać.. http://www.garnier.pl/_pl/_pl/color-...ex.aspx#/home/
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:56   #524
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dzieki
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:58   #525
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

aha.. trzeba się zarejestrować, wysłać im fotke. W ciągu 24h odeślą mailem propozycje. W trakcie logowania pamiętajcie, że loginem automatycznie zostaje mail jaki się wpisało rejestrując się. powodzenia
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:26   #526
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez sroczka23 Pokaż wiadomość
Trochę się zastanawiałam czy wkleić tu te swoje foty, ale co tam raz kozie śmierć. Wysłałam fotke do garniera i oto ich propozycje odcieni C&S jakich mogę użyć1 zdjęcie to mój kolor czyli naturalne+pasemka. 2 zdjęcie to alabastrowy blond. 3 zdjęcie to bardzo jasny blond. 4 to blond a 5 jasny blond. Mi sie w sumie wszystko podoba oprócz jasnego blondu więc mi jakoś strasznie nie pomogli Chciałabym sie jeszcze zobaczyć w orzechu laskowym ale to oni decydują. Co sądzicie?
3 albo 5 moim zdaniem

Ja dzisiaj kupiłam po raz 3 ciemny blond i zastanawiam się czy już farbować czy jeszcze trochę poczekać.. Ostatnio farbowałam 3,5 tyg. i kolor mocno już się wypłukał.. Sama nie wiem.. trochę mnie kusi
Flames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 15:38   #527
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Obiecałam to wstawiam światło łazienkowe więc za bardzo nie widać ale powiem, że mi się podoba i dobrze się czuje w tym kolorku
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:30   #528
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam światło łazienkowe więc za bardzo nie widać ale powiem, że mi się podoba i dobrze się czuje w tym kolorku
Fajnie Ale nie wiem czy w blond i rudych nie miałaś weselszej buźki. A może to tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja też kiedyś byłam blondynką a teraz już nie chciałabym nią być.
Ważne, że ty się dobrze czujesz.
A jak pokryło, dobrze? Czy są prześwity?
Pozdr
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:55   #529
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Wink Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dorzucam resztę fotek. Teraz oczywiście siedzę i analizuję - wynik
: wniosek jeden- w blondzie wygladałam "słodziej" i zdecydowanie lżej. No i jak mi pewna milusia znajoma powiedziała,że w PEWNYM WIEku to ciemny kolor to już nie halo, trzeba się odmładzać...
Wyszperałam troszkę fotek,co to siedziałam przed lapkiem i się wdzięczyłam do kamerki
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 18:00   #530
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez sroczka23 Pokaż wiadomość
Trochę się zastanawiałam czy wkleić tu te swoje foty, ale co tam raz kozie śmierć. Wysłałam fotke do garniera i oto ich propozycje odcieni C&S jakich mogę użyć1 zdjęcie to mój kolor czyli naturalne+pasemka. 2 zdjęcie to alabastrowy blond. 3 zdjęcie to bardzo jasny blond. 4 to blond a 5 jasny blond. Mi sie w sumie wszystko podoba oprócz jasnego blondu więc mi jakoś strasznie nie pomogli Chciałabym sie jeszcze zobaczyć w orzechu laskowym ale to oni decydują. Co sądzicie?
jak dla mnie każdy odcień ładny poza ostatnim foto.Jakiś kurczaczek troszeczkę
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:34   #531
CzarnaAgnesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Zafarbowałam włosy farbą naturalny brąz i... wyszły czarne! Farba w ogole się nie spłukuje ;/ Masakra! nigdy więcej nie użyje tej cholernej farby ! ;/
CzarnaAgnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:12   #532
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez CzarnaAgnesss Pokaż wiadomość
Zafarbowałam włosy farbą naturalny brąz i... wyszły czarne! Farba w ogole się nie spłukuje ;/ Masakra! nigdy więcej nie użyje tej cholernej farby ! ;/
Parę dziewczyn w tym wątku pisało o tym, że ta farba wychodzi ciemniejsza niż na opakowaniu i po jakimś czasie się spłukuje do (najczęściej) pożądanego efektu. Zresztą nie masz co się dziwić, naturalny brąz to naprawdę ciemny kolor. Powinno się farbować (wg mnie) troszkę jaśniejszym odcieniem - Ty np. mogłaś jasnym brązem i by było wszystko G
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:22   #533
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
Dorzucam resztę fotek. Teraz oczywiście siedzę i analizuję - wynik
: wniosek jeden- w blondzie wygladałam "słodziej" i zdecydowanie lżej. No i jak mi pewna milusia znajoma powiedziała,że w PEWNYM WIEku to ciemny kolor to już nie halo, trzeba się odmładzać...
Wyszperałam troszkę fotek,co to siedziałam przed lapkiem i się wdzięczyłam do kamerki
Niekoniecznie ciemny kolor postarza, to zależy od urody A tak w ogóle to o czym Ty mówisz, jakim wieku? Po 50-tce będziesz się odmładzać!
Niektórym lepiej w ciemnych włoskach, a jak teraz patrzę, po dodaniu reszty zdjęć, to super! A te 4 zdjęcie cudne!!!
W blond rzeczywiście słodziej ale brunetki owiewa tajemnica...
hehe Naprawdę fajnie!
Tak 3maj!!!

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2009-10-09 o 08:26
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:52   #534
sroczka23
Przyczajenie
 
Avatar sroczka23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
GG do sroczka23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
Dorzucam resztę fotek. Teraz oczywiście siedzę i analizuję - wynik
: wniosek jeden- w blondzie wygladałam "słodziej" i zdecydowanie lżej. No i jak mi pewna milusia znajoma powiedziała,że w PEWNYM WIEku to ciemny kolor to już nie halo, trzeba się odmładzać...
Wyszperałam troszkę fotek,co to siedziałam przed lapkiem i się wdzięczyłam do kamerki
Mi się podoba, naprawdę super kolorek i ładnie Ci w nim
sroczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:58   #535
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
Dorzucam resztę fotek. Teraz oczywiście siedzę i analizuję - wynik
: wniosek jeden- w blondzie wygladałam "słodziej" i zdecydowanie lżej. No i jak mi pewna milusia znajoma powiedziała,że w PEWNYM WIEku to ciemny kolor to już nie halo, trzeba się odmładzać...
Wyszperałam troszkę fotek,co to siedziałam przed lapkiem i się wdzięczyłam do kamerki
Moim zdaniem zmiana jak najbardziej na plus Szczególnie 3 i 4 fotka mi się podoba ... Przez ten ciemny kolor stałaś się taka ... drapieżna Ja też zauważyłam, że po przyciemnieniu włosów moja twarz stała się wyrazista, bo w blond wyglądałam tak mdło i nijako
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:59   #536
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez sroczka23 Pokaż wiadomość
Trochę się zastanawiałam czy wkleić tu te swoje foty, ale co tam raz kozie śmierć. Wysłałam fotke do garniera i oto ich propozycje odcieni C&S jakich mogę użyć1 zdjęcie to mój kolor czyli naturalne+pasemka. 2 zdjęcie to alabastrowy blond. 3 zdjęcie to bardzo jasny blond. 4 to blond a 5 jasny blond. Mi sie w sumie wszystko podoba oprócz jasnego blondu więc mi jakoś strasznie nie pomogli Chciałabym sie jeszcze zobaczyć w orzechu laskowym ale to oni decydują. Co sądzicie?
to Cie sroczka pociesze, mialam kolor wyjsciowy wlosow taki sam jak ty masz teraz, zrobilam sobie alabastrowy blond i mam wlosy baaaaardzo ciemne blond, za 1 razem wygladaly jak jasny braz strone wczesniej opisalam swoja przygode z ta farba, teraz sie juz zmywa ale baaardzo poooowoli, to byla moja ostatnia przygoda z tm szamponem
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:19   #537
monika343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja użyłam wczoraj granatowej czerni. Nakładanie, zapach, wszystko ok. Kolor sam w sobie bardzo ładny, włoski miękkie, pachnące , ale...chyba nie pasuje mi do karnacji...więc będę zmywać ;-) Ale generalnie polecam, może nastepnym razem trafię na swój kolor . Pozdrawiam.
monika343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:23   #538
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Mineły juz ok 3 tygodnie od mojego farbowania garnierem i fakt włosy sa już wypłowiałe ale ta farba zdecydowanie najdłużej trzyamała się na moich włosach

Za kilka dni ponowne farbowanie oczywsicie garnierem

I zgadzam sie z wizazanka co napisala ze jej zdaniem amoniak zostal czyms zastapiony ;p ja tez tak uwazam ;p bo jak na szampon koloryzujacy to sie "za długo trzyma " np porównując do recital preference którego nie miałam juz po 3 myciach
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:11   #539
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez sroczka23 Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów sama w domu. Od zawsze robię pasemka blond u fryzjera. Moje naturalne to typowy polski blond czyli "mysi", dosyć jasny. Mam dość pasemek bo bardzo niszczą włosy i zwyczajnie mi się znudziły. Mam sianowate włosy, prawie za każdym razem prasuje, żeby wyglądać jak człowiek. Nie chce mi się biegać do fryzjera z odrostami i za każdym razem płacić sporo kasy. Mam jasną karnacje i niebieskie oczy dlatego raczej odpadają ciemne kolory choć nie ukrywam zawsze marzyłam o czekoladzie Bardzo podoba mi się np. kolor Marty z "Teraz albo nigdy" choć nie mam pojęcia jakbym w nim wyglądała, zawsze byłam blondi i trochę się boję. Czy któraś z Was wie czym mogłabym uzyskać podobny efekt w domu? Może orzech laskowy???? W sumie to chwalicie C&S. Chciałabym po prostu coś zmienić i mieć w końcu miękkie i błyszczące włoski!!! Błagam o pomoc i rady. Zaraz wybieram się do drogerii obadać farby i kolory. ciekawe czy znajdę C&S Z góry wam dziękuję za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam
polecam odcień orzech laskowy na początku jest trochę ciemniejszy, ale po 3 myciach ślicznie jaśnieje. Nie rudzieje. Pewnie kiedyś do tego koloru wrócę...

Cytat:
Napisane przez zbikuel Pokaż wiadomość
wynik
w blondzie wygladałam "słodziej" i zdecydowanie lżej. No i jak mi pewna milusia znajoma powiedziała,że w PEWNYM WIEku to ciemny kolor to już nie halo, trzeba się odmładzać...
moim zdaniem o wiele lepiej wygladasz w brązie
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:31   #540
zbikuel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 29
GG do zbikuel
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
polecam odcień orzech laskowy na początku jest trochę ciemniejszy, ale po 3 myciach ślicznie jaśnieje. Nie rudzieje. Pewnie kiedyś do tego koloru wrócę...



moim zdaniem o wiele lepiej wygladasz w brązie
Dzięki kobietki bo już zaczynam się dopatrywać co mi w kolorku nie gra.Poza tym włosy się błyszczą, kolor równy <a mam balejaż na koronie przecież> i jak parzę w lustro to mam ochotę na gorzką czekoladkę) cóz pomażyć bo protal I diety dukana dopiero ciągnę
zbikuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.