Duze psy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 08:01   #31
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość

Tez nie lubie malych pieskow co szczekaja na wszystko, duze zastanawiaja sie zanim szczekaja ale sa wyjatki
!
Uwielbiam duże psy sama mam owczarka niemieckiego,( lekko skundlonego).
Ale co do tego, że małe szczekaja na wszystko a duże są spokojne i dwa razy się zastanowią zanim szczekną, to się nie zgodze. Bari szczeka na wszystko co się rusza i do tego ma tak uciążliwy głos, że uszy bolą cierpią przez to naszy sąsiedzi -ale niech mają za swoje, ich dzieci wrzeszczą i wyją 2 razy głosniej niż Bari).
Bari nie lubi dzieci. Mimo że ma już 10 lat to nadal zachowuje się jak szczeniak.

CZęsto uciekał nam z ogrodu po prostu przeskoczył półtorametrowe ogrodzenie.... bo musze dodac że jest bardzo skoczny i bardzo szybko biega jak na owczarka niemieckiego chyba ma coś w sobie z charta wyścigowego

I podczas jednej takiej ucieczki zdarzyła się taka sytuacja...

Idzie dziecko ulicą i obok idzie matka. DZiecko trzyma hot-doga w rece. Bari jest może takiego wzrostu jak to dziecko.
Bari zachodzi ich od tyłu i trzach chwyta tego hot doga w pysk i zżera. Wszystko to dzieje się może w kilka sekund. Matka nic nie zauważa, dziecko w płacz, a matka nie wie czemu ono ryczy po czym Bari umyka z hot dogiem w dal
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 09:12   #32
aniam_06
Raczkowanie
 
Avatar aniam_06
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
GG do aniam_06
Dot.: Duze psy

Ja od dawna mam owczarki podhalańskie, teraz akurat mam jednego i takiego kundelka malutkiego. Są bardzo specyficzne...owczarek boi sie wszystkiego co sie rusza lub nie...mieli go uśpić więc go wzięliśmy, pomału się wyrabia. Straszy wyglądem i itak nikt nie wchodzi na podwórko zanim my nie wyjdziemy pewnie jakby wszedl to psa już by nie było Za to mała jest bardzo absorbująca i terroryzuje Kła (owczarek), najpierw ona musi sie najeść a on zawsze grzecznie czeka z boku...Świetnie to wygląda, taki wielki pies a słucha małego kundelka.
Kiedyś miałam mieszańca - owczarek podhalański z nowofunlandem. Wielki, spokojny, czarny i o dziwo z pomarańczowymi oczami, wyglądał dosyć strasznie i jak z nim szłam to ludzie przechodzili na drugą stronę ulicy.. bo my oczywiście bez smyczy. Ale też potrafił się nieźle zachować...Wieczorem jak już było ciemno tata wrócił, wchodzi na podwóko, pies go nie poznał i zaczął szczekać. To tata dla żartu zaczął biec w jego strone... I co zrobił ten odważny pies?... Uciekł przez płot do sąsiadów
aniam_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 09:29   #33
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Duze psy

Ja jestem kociarzem, wiec psy specjalnie mnie nie podniecaja. Ale jesli kiedys mi sie odwidzi i bede chciala przygarnac psa, to bedzie to duuzy pies. Jaki? Jeszcze nie wiem, duuzy
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 09:49   #34
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Duze psy

ja mam 4 psy, to owczarek niemiecki Sara mysli chyba, ze jest malutka i jest chyba najbardzie przyjazna do obcych, a Funia mały kundelek broni wszystkiego, siebie tez
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:02   #35
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Duze psy

mam 2letnia bernardynke i 3letniego rottweilera. zawsze lubilam duze psy
obydwa spia na dworze, kazde z nich ma swoja duza ocieplana bude, ktora jeszcze na zime wykladam siankiem i kocykami. w lecie spia na dworze, chyba ze noc jest choldna. i nie uwazam, zeby pies, ktory nie spedza nocy w domu byl zle traktowany.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 13:04   #36
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Duze psy

Ja kocham wszystkie pieski Na avatarku jest mój duży Maksiu. Też wszyscy uciekają jak z nim idziemy na spacer, a on jest tak słodki, że nawet jak czasami dzieci go głaszczą to nic sobie z tego nie robi
Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:00   #37
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Duze psy

Ja mam Labradora (poltora roczny) i moja pasja jest wychowywanie jego i barfowanie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 08:45   #38
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Duze psy

Mój owczarek ma juz 11m-cy.Kiedyś bardzo się bałam czy dam sobie radę z wychowaniem takiego psa.
Dziś moge powiedzieć ,że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać,bo psisko jest kochane,spokojne i dokładnie takie jak przekonywały mnie dziewczyny z forum(właścicielki owczarków).
Nie jest wielka bo to suka,jednak nie chucherko bo tatuś potężny był.Oczywiście w bloku ale tyle ruchu co ona ma nie mają pieski w ogrodach,ktore biegają od jednej strony ogrodzenia do drugiej.
Za mną pierwszy tydzień cieczki mojej Ninki.
Ma fioła na punkcie badylków(już nawet rano idziemy do lasu obok porzucać patyki).
Fajnie wygląda takie wielkie psisko jak pakuje się na łóżko bo kot tam śpi to ona też chce-oczywiście dokładnie w tym miejscu co kot).
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 04:40   #39
Venua
Raczkowanie
 
Avatar Venua
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 133
GG do Venua
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Zakladam watek wielbicielek duzych psow.Duzych to znaczy molosow kolosow lub jak kto chce te duze psiaki nazywa.Ja kocham bernardyny, lubie nowofunlandy bernenczyki i goldeny.Owczarki wszelakie tez mi sie podobaja.Lubie duze moze dlatego ze z jorkiem smiesznie bym wygladala bo mala nie jestem w sensie nie koniecznie wzrostu
A tak duzy pies ze mna by pasowal.
I mam prosbe jesli komus sie nie podobaja duze psy prosze nie wpisywac sie i pisac jakie sa okropne.Polecam zalozenie watku o malych psach.
Tu zbior fanow kolosow
Dodam ze lubie duze psy i z dluga sierscia, choc pewnie przy takim byloby roboty

Masz w bloku bernardyna(littleola1) zazdroszcze Ci, chyba bym go ciagle wyprowadzala,Tez nie lubie malych pieskow co szczekaja na wszystko, duze zastanawiaja sie zanim szczekaja ale sa wyjatki

U mnie w bloku ludzie maja owczarki niemieckie,glupota, on jest duzy i sie meczy

Magdalenko wklej swojego berniusia, Z checia obejrze.kocham Bernardyny!!
A ja często oglądam programy poświęcone zwierzętom i kilkakrotnie słyszałam od fachowców, że z tym trzymaniem dużych psów w blokach to mity. Psy te moga w blokach mieszkać, oczywiście nie mówimy tutaj o trzymaniu np bernardynów w pojedyńczej kawalerce...,ale koniczne jest wtedy częste wypuszczanie psa wolno na pola lub plaże. Pies na ogól według słów fachwców i tak będąc w domu, na podwórku czy przy budzie, nie wiele biega, podobnie więc ma w domu, a już na pewno lepiej niż w budzie, więc najwazniejsze jest by zapewnić mu conajmniej 4 godziny wolności dziennie.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/f143787931.png

"burze sprawiają,że dąb głębiej zapuszcza korzenie"


"Nie idź za mną,bo nie umiem prowadzić.Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.Idź po prostu obok mnie"

"Jestem żoną,kucharką,sprzątaczką ,praczką...o byłabym zapomniała-i kobietą"




Venua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:49   #40
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Duze psy

ja mam berneńczyka i nie zgodzę sie (jak to tu ktoś napisał) że to agresywne psy, powiedziałabym nawet że są jej pozbawione.
Oczywiście,każdy pies w nieodpowiednich rękach może sie przeistoczyć w mordercę,nawet niepozorny york.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:27   #41
martunia23311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Duze psy

hej
niewiesz ja uspokoić szczeniaka owczarka niemieckiego ?
wszystko gryzie a ma dopiero 7 miesięcy
martunia23311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 22:09   #42
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Duze psy

Zaczac go wychowywac...
Duzy pies duzy klopot,trzeba byc bardziej konsekwentnym bo bledy wychowawcze beda bardziej sie dawaly we znaki niz przy malym psie...

Mi sie marzy bernenczyk
Uwielbiam te psy
I rowniez sie nie zgodze ze te psy bywaja agresywne-u nich agresja to wykluczenie z hodowli.To sa psy pracujace z ludzmi,nie mogly i nie moga byc agresywne...
A ludzie co je maja mowia ze to jedna wielka fura milosci wiec nie wierze ze berny sa agresorami...
Chyba ze ktos potrafi popsuc takiego psa,coz,z yorka tez sie da zrobic postrach osiedla
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 08:24   #43
milkanika
Rozeznanie
 
Avatar milkanika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 751
Dot.: Duze psy

jak ktoś jest sprytny,to i berneńczyka popsuje,albo jak kupuje nierodowodowego (to i o takich cavalierach agresywnych słyszałam, nie mają rodowodu,ale w jednym mieście zdążyły zrobić złej sławy rasie,aż weterynarz się dziwił,jak znajoma ze swoimi tulakami przyszła) a co do agresji,to dziwne,by agresywne psy do terapii z ludźmi brali, zresztą znam kilka takich i agresji nie zauważyłam
milkanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 11:36   #44
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Duze psy

też jestem wielbicielką olbrzymów. przez 10 lat miałam bullmastiffa który niestety poszedł do nieba było to najwspanialsze zwierze pod słońcem ! choć intelektem nie grzeszył - do dziś podejrzewam że jemu się wydawało, że jest jamnikiem (właził z chęcią gdzie tylko się zmieścił... a tam gdzie się nie zmieścił z jeszcze większą ). był ostoją spokoju i psiej pogody ducha. kiedy rodzice go kupili ja byłam jeszcze dzieckiem i to ile miał do mnie cierpliwości przechodziło wszelkie pojęcie. niby uważa się tą rasę za raczej agresywną, ale mój Bruno i agresja to były sprzeczne pojęcia! całe życie mieszkał w domu gdzie był kochany i szanowany, gdzie miał swoje miejsce, a na starość był rozpieszczany do granic możliwości...

to już 3 lata prawie jak nie ma go z nami a mi na samą myśl łzy napływają do oczu

obecnie mieszkam już sama i nie mam warunków do trzymania psa olbrzyma, ale wiem jedno, raz bullmastiff - zawsze bullmastiff. za jakiś czas może adoptuję jakiegoś malca ze schronu, ale kiedy dorobię się domu sprawię mu właśnie bullkowego towarzysza
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:57   #45
robazka
Raczkowanie
 
Avatar robazka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 149
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez ElettroVoce Pokaż wiadomość
też jestem wielbicielką olbrzymów. przez 10 lat miałam bullmastiffa który niestety poszedł do nieba było to najwspanialsze zwierze pod słońcem ! choć intelektem nie grzeszył - do dziś podejrzewam że jemu się wydawało, że jest jamnikiem (właził z chęcią gdzie tylko się zmieścił... a tam gdzie się nie zmieścił z jeszcze większą ). był ostoją spokoju i psiej pogody ducha. kiedy rodzice go kupili ja byłam jeszcze dzieckiem i to ile miał do mnie cierpliwości przechodziło wszelkie pojęcie. niby uważa się tą rasę za raczej agresywną, ale mój Bruno i agresja to były sprzeczne pojęcia! całe życie mieszkał w domu gdzie był kochany i szanowany, gdzie miał swoje miejsce, a na starość był rozpieszczany do granic możliwości...

to już 3 lata prawie jak nie ma go z nami a mi na samą myśl łzy napływają do oczu

obecnie mieszkam już sama i nie mam warunków do trzymania psa olbrzyma, ale wiem jedno, raz bullmastiff - zawsze bullmastiff. za jakiś czas może adoptuję jakiegoś malca ze schronu, ale kiedy dorobię się domu sprawię mu właśnie bullkowego towarzysza

Zgodze sie z kazdym slowem w 100%. Mam takiego misiaka Bullmastiffa i musze powiedziec, ze to najwspanialsze zwierze na swiecie. Uwielbia sie przytulac, piescic... kocha jesc (wszystko lacznie z pomaranczami i pomidorami) ... a najbardziej kocha spacery ze mna. Jest madry prawdziwa psia madroscia, cierpliwy i posluszny. (i to bez zadnego specjalnego szkolenia). Po prostu cudo. Teraz ma juz 10 lat, wiec energii ma mniej niz kiedys, ale i tak jest taka przytulanka chodzaca na 4 lapach
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"
robazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 20:51   #46
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez robazka Pokaż wiadomość
Zgodze sie z kazdym slowem w 100%. Mam takiego misiaka Bullmastiffa i musze powiedziec, ze to najwspanialsze zwierze na swiecie. Uwielbia sie przytulac, piescic... kocha jesc (wszystko lacznie z pomaranczami i pomidorami) ... a najbardziej kocha spacery ze mna. Jest madry prawdziwa psia madroscia, cierpliwy i posluszny. (i to bez zadnego specjalnego szkolenia). Po prostu cudo. Teraz ma juz 10 lat, wiec energii ma mniej niz kiedys, ale i tak jest taka przytulanka chodzaca na 4 lapach

z tym jedzeniem to święta prawda, mój kochał winogrona, ogórki kiszone i rodzynki... ale nie jakieś pierwsze lepsze, o nie! tylko królewskie ze sklepu ze zdrową żywnością, kosztujące krocie kiedy tylko zwąchał któryś przysmak w pobliżu dostawał oczek jak kot ze Shreka i ślinił się do samej podłogi
co do posłuszeństwa to hmmm... powiedzmy że bywało różnie, zanim poszliśmy na szkolenie moja mama podejrzewała, że pies... jest głuchy
nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Twojego psiaka ! te psy są takie... ludzkie. chociaż to dziwnie brzmi to charaktery mają jak ludzie, swoje fochy, nastroje i emocje, a co najlepsze okazują je całymi sobą. mój B. kiedy ktoś z rodziny wracał z dłuższej podróży po chwili euforii (pozwalał wejść do domu kiedy delikwent w końcu dał się polizać po uchu ) zarzucał focha na cały świat i wszystkich ludzi, bo jak ktoś śmiał go zostawić nawet jeśli były to 3 dni oj, tyle mam cudownych wspomnień z moim bullkiem, że mogłabym książkę napisać...
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:55   #47
Deedee19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Duze psy

Może ktoś z Was - miłośników wielkopsów - mógłby zaadoptować super psiaka - bullmastiffa o imieniu Pudzian? Obecnie przebywa w hotelu, a opiekuje się nim fundacja AST - http://www.fundacja-ast.pl/. Na stronie można też adoptować Pudziana wirtualnie..

Oto Pudzian
Deedee19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 10:51   #48
robazka
Raczkowanie
 
Avatar robazka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 149
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez ElettroVoce Pokaż wiadomość
z tym jedzeniem to święta prawda, mój kochał winogrona, ogórki kiszone i rodzynki... ale nie jakieś pierwsze lepsze, o nie! tylko królewskie ze sklepu ze zdrową żywnością, kosztujące krocie kiedy tylko zwąchał któryś przysmak w pobliżu dostawał oczek jak kot ze Shreka i ślinił się do samej podłogi
co do posłuszeństwa to hmmm... powiedzmy że bywało różnie, zanim poszliśmy na szkolenie moja mama podejrzewała, że pies... jest głuchy
nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Twojego psiaka ! te psy są takie... ludzkie. chociaż to dziwnie brzmi to charaktery mają jak ludzie, swoje fochy, nastroje i emocje, a co najlepsze okazują je całymi sobą. mój B. kiedy ktoś z rodziny wracał z dłuższej podróży po chwili euforii (pozwalał wejść do domu kiedy delikwent w końcu dał się polizać po uchu ) zarzucał focha na cały świat i wszystkich ludzi, bo jak ktoś śmiał go zostawić nawet jeśli były to 3 dni oj, tyle mam cudownych wspomnień z moim bullkiem, że mogłabym książkę napisać...
Te psiaki maja po prostu cudowne charaktery! Ale fakt potrafią się fochować. Ostatnio, np chcialam misiowi dogodzic kupilam w sklepie zwierzecym takie duze, suszone ucho (chyba krowy), a dla siebie na pocieszenie brzdaca (takie ciacho). Jak sie okazalo brzdac wydal sie mojemu misiowi czyms lepszym, chodzil za mna pol dnia (ucho lezalo nienaruszone) az sie nie domyslilam, ze on woli jednak mojego brzdaca! No i co, musialam sie podzielic A propos zostawiania bullmastiffkow samych, czytalam kiedys, ze to sa psy, ktore po prostu nie moga zostawiac same, bo kochaja ludzi i zatesknia sie na smierc. I cos w tym jest - zawsze kiedys wyjezdzamy z rodzina, bullmastiffek zostaje sam (oczywiscie zawsze jest przez kogos dopilnowywany) i wytrzyma max 3 dni, potem sie zaczyna wielka tesknota - nie je nic, wyje opetanczo, chowa albo rozgryza miski (metalowe wynosi w kat ogrodu, tak ze nie mozna znalezc), konczy sie na tym, ze po prostu dostajemy telefon, ze mamy wracac, bo piesio teskni... :brzyda l: Kocham te psy
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"
robazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 17:20   #49
blondix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 78
Dot.: Duze psy

Witam.
Czytam sobie Wasze posty i też postanowiłam pokazać swojego "konika" Ma na imię Kazan i jest straszną przytulanką a do tego kochanym obrońcą ,gdy spacerujemy ciemnymi uliczkami i ktoś próbuje mnie zaczepić Kazanek jest bardzo kochliwy i wybrał sobie kucyka na narzeczoną Teraz jeździmy z mężem codziennie na łąki,żeby sobie pobrykał z "narzeczoną" To małe kudłate z nim na ostatnich zdjęciach,to nasz prosiek Glanik(jeden z czwórki jaką mamy w domu)-to Kazanka najlepszy przyjaciel-jedzą razem marchewkę i śpią wtuleni w siebie oczywiście wszystko pod kontrolą ,żeby czasem jego 66kg nie usiadło na swoim przyjacieludozwolon e jest tylko siadanie i ujeżdżanie Kazanka przez Glanika
Pozdrawiamy wszystkich miłośników "olbrzymów" i innych czworonogów

Edytowane przez blondix
Czas edycji: 2010-09-30 o 17:29
blondix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 17:52   #50
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez blondix Pokaż wiadomość
Witam.
Czytam sobie Wasze posty i też postanowiłam pokazać swojego "konika" Ma na imię Kazan i jest straszną przytulanką a do tego kochanym obrońcą ,gdy spacerujemy ciemnymi uliczkami i ktoś próbuje mnie zaczepić Kazanek jest bardzo kochliwy i wybrał sobie kucyka na narzeczoną Teraz jeździmy z mężem codziennie na łąki,żeby sobie pobrykał z "narzeczoną"
Wspanialy pies! wyjatkowe zdjecia
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 18:45   #51
blondix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 78
Dot.: Duze psy

Dziękuję carolinascotties w imieniu swoim i Kazanka

Edytowane przez blondix
Czas edycji: 2010-09-30 o 18:47
blondix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 18:55   #52
szandek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 183
Dot.: Duze psy

śliczne pieski, wszystkie duże pieski są piękne!

Ja w tej chwili jestem szczęśliwą właścicielką mojego bydlątka- leonbergera Boho, który ma 4 lata, i malutkiej Suzi- yorkshire terriera, która ma 4 miesiące. Boho jest tak opiekuńczym psem, że to aż niesamowite, Suzi uwielbia się z nim bawić i spać. Wcześniej miałam też Owczarka Kaukaskiego, miała na imię Lora, ale niestety, byliśmy zmuszeni ją oddać, ze względu na to, że była dość agresywna wobec małych dzieci, choć była chyba najmądrzejszym psem, jakiego znam.
__________________
Wiesz jak wyglądają pomidory w tych ciemnościach?
time for cake and sodomy

szandek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 16:43   #53
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Duze psy

Dogi Niemieckie są świetne ! Bardzo często mam styczność z jednym przedstawicielem tej rasy, bo moja ciocia takiego posiada
Przeszkadza mi tylko w molosach to, że się straaaasznie ślinią Za to charakter mają boski.
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:17   #54
blondix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 78
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Dogi Niemieckie są świetne ! Bardzo często mam styczność z jednym przedstawicielem tej rasy, bo moja ciocia takiego posiada
Przeszkadza mi tylko w molosach to, że się straaaasznie ślinią Za to charakter mają boski.
To mój chyba jest jakiś inny,bo ma 2 lata i się nie ślini nawet jak lata po łąkach jak wariat i przybiega zasapany,to nic mu z mordeczki nie leci A naczytałam się o tym ślinieniu,że aż czekałam kiedy zacznie i nic Jego narzeczona dożyca też się nie gluci hmmm nie wiem od czego to zależy ,że jedne się glucą,a inne nie
blondix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:35   #55
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez blondix Pokaż wiadomość
To mój chyba jest jakiś inny,bo ma 2 lata i się nie ślini nawet jak lata po łąkach jak wariat i przybiega zasapany,to nic mu z mordeczki nie leci A naczytałam się o tym ślinieniu,że aż czekałam kiedy zacznie i nic Jego narzeczona dożyca też się nie gluci hmmm nie wiem od czego to zależy ,że jedne się glucą,a inne nie
A ja nie znam doga, który się nie ślini. Na każdej wystawie, na każdym spacerze gdy tylko widzę dogi i ich właścicieli to Ci latają z ręcznikami wokół psów
Może Twój nie ma fafli ? Z drugiej strony powinnaś się cieszyć, bo to jest strasznie męczące w życiu codziennym, choć idzie się przyzwyczaić.
Edit:
Teraz spojrzałam na zdjęcia Twojego przystojniaka.. fafle ma xD Nie wiem, czym to jest spowodowane, że się nie ślini .. ;P

Edit następny
Dodam kilka fotek naszego rodzinnego przystojniaka Choć na fotach jest młodziutki i nie ma siwej mordki, teraz ma już 7 lat i mordkę caalutką siwą.
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "

Edytowane przez Ania_92
Czas edycji: 2010-10-04 o 21:40
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:31   #56
blondix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 78
Dot.: Duze psy

Ania_92 Piękne i takie dostojne Twoje dożysko Zupełnie inaczej wyglądają z kopiowanymi uszami ale charakterki pozostają takie same...Kiedyś nie wyobrażałam sobie doga bez kopiowanych uszu, a teraz już nie zwracam na to uwagi,chociaż gdyby nie było zakazu ,to napewno bym swojemu skopiowała uszyska! Wcześniej miałam dobermana z kopiowanymi uszkami-napracowałam się,żeby ładnie stały -plastrowałam chyba z 4 miesiące ale opłaciło sie! Niby się mówi,że to jakiś drastyczny zabieg ,a ja tak nie uważam i zdania nie zmienie
Pytałam dzisiaj weta, bo byłam po szampon o te glucenie i mówi ,że te z wąską kufą ponoć się mniej ślinią albo wcale i nieraz też genetycznie jest to uwarunkowane
A ja sobie mysle,że jak mój tak bryka po łąkach i lasach ,to może "gubi" glutki po drodze i przybiega już z czystą mordką A tak serio,to ważne żeby żył zdrowo jak najdłużej z glutami czy bez Wystarczy,że jak wodę pije to potem kałuża jest obok miski,bo z mordki wycieka jakieś pół litraNo i te chrapaniedobrali się z moim ślubnym i dają mi koncert co noc-może to jest jakieś zaraźliwe,bo obaj śpią wtuleni w siebie,gdyż ja zazwyczaj do późnej nocy siedzę przy kompie

Edytowane przez blondix
Czas edycji: 2010-10-05 o 20:42
blondix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:53   #57
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Duze psy

Oj tak zupełnie inaczej z kopiowanymi wyglądają To nie jest mój, tylko cioci pies, to tak marginesem
Możliwe, że tak jest z tym ślinieniem. No niestety tak przyszło tym kochanym dożkom, że za długo to one nie żyją Co do chrapania, to dog prawie w ogóle nie chrapie, za to mój labek jak da koncert chrapania to jest masakra
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:18   #58
blondix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 78
Dot.: Duze psy

Moje chłopaki właśnie zasnęły i włączyli swoje " traktory"ale obaj reagują na cmokanie i mam na chwilę spokój
blondix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 14:41   #59
Justy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Duze psy

Ja ubóstwiam olbrzymie psy.
Sama posiadam 2,5 letniego mastifa angielskiego , który waży 85-90 kg ; )
Justy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:41   #60
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Duze psy

Cytat:
Napisane przez Justy_ Pokaż wiadomość
Ja ubóstwiam olbrzymie psy.
Sama posiadam 2,5 letniego mastifa angielskiego , który waży 85-90 kg ; )
Piękne są te psy.
Pochwal się swoim olbrzymem
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.