Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 13:44   #4111
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Ale jaka pozytywna Jak jej słucham to mam chęć wyskoczyć na środek pokoju i hulaaaać hehe
Na wczorajszego doła dzisiejszy taki dzień to coś niesamowitego
to wyskakuj

ja sobie jeszcze obejrze "Legende o butach" Łowców.B i Johna Dunhama i moge zyć


Chociaż grrr te problemy no
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 13:45   #4112
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
nawet dla mnie tego nie zrobisz??

Chyba sie gniewać bedziemy
nie no nie gniewajmy sie ale mi to ciężko przychodzi, w koło widzę ludzi szczęśliwych, zadowolonych, wiele par szczęścliwych kochających się i aż serce płacze z zazdrości że ja miałam tak a teraz już mieć tego nie mogę bo cholera wie co ja zrobiłam i exowi i życiu że mnie tak pokarało dosłownie nieźle mnie udupili
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 13:46   #4113
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to wyskakuj

ja sobie jeszcze obejrze "Legende o butach" Łowców.B i Johna Dunhama i moge zyć


Chociaż grrr te problemy no
Nie myśl o problemach miną cieszmy się przypływem energii i dobrym humorkiem A mnie czeka nauka no ale nic dam rade
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 13:47   #4114
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
nie no nie gniewajmy sie ale mi to ciężko przychodzi, w koło widzę ludzi szczęśliwych, zadowolonych, wiele par szczęścliwych kochających się i aż serce płacze z zazdrości że ja miałam tak a teraz już mieć tego nie mogę bo cholera wie co ja zrobiłam i exowi i życiu że mnie tak pokarało dosłownie nieźle mnie udupili

kochana wiem jak to jest...ale Ty to Ty...a inni ludzie to inni...ich też może to samo spotkać...


Uśmiech poprosze no
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:05   #4115
karolinaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Jak znajdę ten temat to podrzucę na pewno )
Tak zerwałam bo przeczytałam ich rozmowy na gg, On tlumaczyl ze to kolezanka,ze to żarty takie, błagał, dzwonił, płakał mowiąc 'Ja bez Ciebie nie chce życ!'
A dwa dni później kiedy mu uwierzyłam, to chciałam wrócic, a On powiedział, że za późno, że mam być 'konsekwentna' Okazało się, że Ona już czekała na moje miejsce.Oczywiście dowiedziałam się tego od przypadkowych ludzi, On na to oczywiście 'jak zwykle sobie wkręcasz' eehhh..
Mój z pasztetem są 4 miesiące.



Tak znam osobiście, jest brzydką, przeciętną, pustą i naiwną dziewczyną.
Jest odemnie starsza, a zachowuje się jak gówniara.
Karolinko, ale mnie też tak jakby porzucił, żebyś wiedziała jak się upokarzałam..jak dwa dni po rozstaniu go przytulałam, a On mnie odsuwał..Na szczęście nie płakałam przy Nim.Na tym spotkaniu chciałam mu dać list, w którym opisałam wszystko, żeby dał nam szansę itp itd.Jak wróciłam do domu podarłam go i wyrzuciłam do kosza.Ciesze się, że mu go nie dałam, ale by miał satysfakcję..


Wiecie co jest najdziwniejsze?Jak był z Nią to pisał mi na gg, że śliczna jestem, że żaden facet na mnie nie zasługuje,że nie ma słów na to wszystko co mi zrobił, pytał z kim spałam, z kim sie spotykam, ogólnie interesował moim życiem, a Jej walił zakochane opisy.Ale po tym ostatnim spotkaniu dwa dni po zerwaniu, nigdy już nie pokazalam mu, że go kocham. Nigdy.
Kurcze a mi moj jak sie ze mną rozstawal (tzn jak mi tlumaczyl czemu sie ze mna rozstaje... bo wczesniej to zerwal ze mna przez telefon.. ale no comments...) to mi pwoiedzial ze moze do siebie wrocimy... moze za rok.. taaa;D a ja bym naiwna czekala... bo nie iwedzialam ze gdzies jest ona... dlatego bylam w szoku jak po 5 dniach mi napisal ze ma juz kogos... myslalam ze sobie jaja robi... ze chce zebym o nim zzapimniala i mnie wkreca.. a tu ZONK... i cholernie zaluje ze blagalam zeby to przemyslal, ze mowilam mu jak bardzo go kocgam... a on mnie odtracal... pokazalam mu jak bardzo jestem slaba placzac przy nim choc nigdy nie plakalam ale tym razem nie moglam sie powstrzymac... bardzo tego zaluje... dlatego niczego teraz nie pragne jak znalezc sobie kogos i pokazac mu ze za ni nie tesknie, ze nie brakuje mi go.. ze nie czekam .. (choc prawda jest brutalna).. ehhh/...aaa i jeszce do tego pitem mnie bezczelnie do niej porownywal... pytal sie na gg czy kogos mam to pislam ze mam.... a on na bezczela sie pytam czy sie z nim calowalam (a co go to ****a obchodzi???). a on do mnie ze sie ze swoja nowa calowal i ze zglupial na punkcie tego jak ona caluje... aelbo teksty w stylu ze jak mnie poznal to chcial mnie tylko przeleciec... a z nią i przyu jej bokju chcialby byc... ZABOLAŁO
karolinaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:17   #4116
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez karolinaa20 Pokaż wiadomość
Kurcze a mi moj jak sie ze mną rozstawal (tzn jak mi tlumaczyl czemu sie ze mna rozstaje... bo wczesniej to zerwal ze mna przez telefon.. ale no comments...) to mi pwoiedzial ze moze do siebie wrocimy... moze za rok.. taaa;D a ja bym naiwna czekala... bo nie iwedzialam ze gdzies jest ona... dlatego bylam w szoku jak po 5 dniach mi napisal ze ma juz kogos... myslalam ze sobie jaja robi... ze chce zebym o nim zzapimniala i mnie wkreca.. a tu ZONK... i cholernie zaluje ze blagalam zeby to przemyslal, ze mowilam mu jak bardzo go kocgam... a on mnie odtracal... pokazalam mu jak bardzo jestem slaba placzac przy nim choc nigdy nie plakalam ale tym razem nie moglam sie powstrzymac... bardzo tego zaluje... dlatego niczego teraz nie pragne jak znalezc sobie kogos i pokazac mu ze za ni nie tesknie, ze nie brakuje mi go.. ze nie czekam .. (choc prawda jest brutalna).. ehhh/...aaa i jeszce do tego pitem mnie bezczelnie do niej porownywal... pytal sie na gg czy kogos mam to pislam ze mam.... a on na bezczela sie pytam czy sie z nim calowalam (a co go to ****a obchodzi???). a on do mnie ze sie ze swoja nowa calowal i ze zglupial na punkcie tego jak ona caluje... aelbo teksty w stylu ze jak mnie poznal to chcial mnie tylko przeleciec... a z nią i przyu jej bokju chcialby byc... ZABOLAŁO

CO ZA PARSZYWA ŚWINIA!
Karolinko wybacz, ale musiałam to napisać, no aż sie we mnie zagotowało BURAK!!!


Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )

Edytowane przez hotties_ona
Czas edycji: 2008-09-21 o 14:19 Powód: poprawka
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:25   #4117
karolinaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
CO ZA PARSZYWA ŚWINIA!
Karolinko wybacz, ale musiałam to napisać, no aż sie we mnie zagotowało BURAK!!!


Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
wiem wlasnie.. a najgorsze jest to ze on byl moim przyjacielem... o wszytkim mu mowilam... nigdy sie na nim nie zawiodlam czego nie moge powiediec o przyjaciolkach... i brakuje mi tego... ale po tym jak sie zachowal to ja nie jestem mu w stanie reki podac... a najlepsze jest to ze jak sie rozstawalismy to usuwalam moje rzeczy z jego komputera, zdjecia, gg ipt... no i PODAROWAL mi film...zebvy mi sie nie nudzile... heh zgdadnijucie jaki... NIE KŁAM KOCHANIE>L. co za ironia losu... a onn caly czas mnie oszukiwał... śmiec;...
karolinaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 14:30   #4118
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez karolinaa20 Pokaż wiadomość
wiem wlasnie.. a najgorsze jest to ze on byl moim przyjacielem... o wszytkim mu mowilam... nigdy sie na nim nie zawiodlam czego nie moge powiediec o przyjaciolkach... i brakuje mi tego... ale po tym jak sie zachowal to ja nie jestem mu w stanie reki podac... a najlepsze jest to ze jak sie rozstawalismy to usuwalam moje rzeczy z jego komputera, zdjecia, gg ipt... no i PODAROWAL mi film...zebvy mi sie nie nudzile... heh zgdadnijucie jaki... NIE KŁAM KOCHANIE>L. co za ironia losu... a onn caly czas mnie oszukiwał... śmiec;...
Ale to identycznie jak ja, mój też był moim przyjacielem..wszystkim dosłownie przez 2,5 roku tylko mu sie zwierzałam..Teraz pewnie jej wszystko opowiada, no zabiłabym ją, taka nienawiść we mnie tkwi w środku jak patrze na ich zdjęcia, jak ją przytula FUJ!
Wygląda mi na taka meliniare niedomytą, a On zawsze dbał o siebie wręcz przesadnie..
i mówił, że uwielbia zadbane kobiety z ciemnymi włosami i fajną pupą..a Ona..
BEZ KOMENTARZA! Zawsze mi powtarzał, że tylko po mnie nie brzydzi się jeść tym samym widelcem, łyżką, ciekawe jak z Nią teraz jest..Ona ma kolczyk w języku w nosie i mnóstwo w uszach..
Obrzydliwość.
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:31   #4119
karolinaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

i jakoś wcale nie mam ochoty oglądać tego filmu palant kurcze ja mam wrazenie ze trafilam na nnajgorsza swine z mozliwych... i jeszcze ta niedoszla akcja z odbiorem moich rzeczy gdzie mialam sie z nia spotkac... hmm dobrze ze jej nie bylo bo krew by sie polała;D
karolinaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:37   #4120
karolinaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Ale to identycznie jak ja, mój też był moim przyjacielem..wszystkim dosłownie przez 2,5 roku tylko mu sie zwierzałam..Teraz pewnie jej wszystko opowiada, no zabiłabym ją, taka nienawiść we mnie tkwi w środku jak patrze na ich zdjęcia, jak ją przytula FUJ!
Wygląda mi na taka meliniare niedomytą, a On zawsze dbał o siebie wręcz przesadnie..
i mówił, że uwielbia zadbane kobiety z ciemnymi włosami i fajną pupą..a Ona..
BEZ KOMENTARZA! Zawsze mi powtarzał, że tylko po mnie nie brzydzi się jeść tym samym widelcem, łyżką, ciekawe jak z Nią teraz jest..Ona ma kolczyk w języku w nosie i mnóstwo w uszach..
Obrzydliwość.
no widzisz... z jednej strony zastanawiasz sie czemu CZie dla tekiego kogos rzucil...le powiem Ci ze lepiej zastanawaiac sie nad tym niz nad tym ze ona jest ladniejsza do Ciebie.. nowa wybranka mojego ex jest inna niz ja... szczuplejsza ode mnie... wrrr nizsza ... ma krezone wlosy.. zupelnie inna.. i tak sie zastanaqwiam czy mnie nie wymienil na lepszy model... troche przykro...
karolinaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:10   #4121
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
hmm.. no np mojej
Cytat:
Napisane przez karolinaa20 Pokaż wiadomość
Kurcze a mi moj jak sie ze mną rozstawal (tzn jak mi tlumaczyl czemu sie ze mna rozstaje... bo wczesniej to zerwal ze mna przez telefon.. ale no comments...) to mi pwoiedzial ze moze do siebie wrocimy... moze za rok.. taaa;D (...) aaa i jeszce do tego pitem mnie bezczelnie do niej porownywal... pytal sie na gg czy kogos mam to pislam ze mam.... a on na bezczela sie pytam czy sie z nim calowalam (a co go to ****a obchodzi???). a on do mnie ze sie ze swoja nowa calowal i ze zglupial na punkcie tego jak ona caluje... aelbo teksty w stylu ze jak mnie poznal to chcial mnie tylko przeleciec... a z nią i przyu jej bokju chcialby byc... ZABOLAŁO
jaki cham, idiota!! <pocieszacz> ciekawe co tym chcial wywalczyc :|
jakby ten moj niedoszly powiedzial, ze moze za rok.. to bym doczekala.. niedlugo minie rok :/ ale nie.. on po 3tygodniach miał nową, chociaż tak się upierał, że kocha byłą (tę, co byla przede mną).. i że chce być sam ;/;/;/
kochał tę przede mną, tę po mnie.. a mnie zapewne oszukiwał i karmił tymi kłamstwami i "bawil sie" z moimi uczuciami.. co z tego, że mówił, że coś czuł?! coś czuł, ale przestał :|
nigdy w zyciu nie zaufam nikomu.. nigdy ;/
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:25   #4122
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
hmm.. no np mojej

jaki cham, idiota!! <pocieszacz> ciekawe co tym chcial wywalczyc :|
jakby ten moj niedoszly powiedzial, ze moze za rok.. to bym doczekala.. niedlugo minie rok :/ ale nie.. on po 3tygodniach miał nową, chociaż tak się upierał, że kocha byłą (tę, co byla przede mną).. i że chce być sam ;/;/;/
kochał tę przede mną, tę po mnie.. a mnie zapewne oszukiwał i karmił tymi kłamstwami i "bawil sie" z moimi uczuciami.. co z tego, że mówił, że coś czuł?! coś czuł, ale przestał :|
nigdy w zyciu nie zaufam nikomu.. nigdy ;/

każdy facet karmi nas pięknymi słówkami, co za słodycz padała z ich ust a w jednej chwili potrafia nas tak potraktowac ze nie da sie tego opisać też nie zaufam nikomu NIGDY
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:29   #4123
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
CO ZA PARSZYWA ŚWINIA!
Karolinko wybacz, ale musiałam to napisać, no aż sie we mnie zagotowało BURAK!!!


Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
hotties_ona- mnie nie masz
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:35   #4124
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość

Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
i chyba mnie

ale nie wiem czy bedziesz chciała
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:45   #4125
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
CO ZA PARSZYWA ŚWINIA!
Karolinko wybacz, ale musiałam to napisać, no aż sie we mnie zagotowało BURAK!!!


Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
Przyznaję się
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:51   #4126
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
CO ZA PARSZYWA ŚWINIA!
Karolinko wybacz, ale musiałam to napisać, no aż sie we mnie zagotowało BURAK!!!


Przyznać się dziewczęta, której nie mam jeszcze naszej klasy? ;>
a moją masz?

Chciałam mu napisac niedawno: wiesz jak boli to, że teraz wolisz robić wszystko niż zamienić ze mną parę zdań, a jeszcze 3 miesiące temu mogłeś cały dzien pisać, rozmawiać, tęsknić ZA MNĄ?!
Ale zamiast jemu to wam to pisze bo jakbym znowu mu jęczała to by się zamknął a i tak nic moje słowa nie zmienią bo ten palant i tak tego nie zrozumie
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 15:55   #4127
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
a moją masz?

Chciałam mu napisac niedawno: wiesz jak boli to, że teraz wolisz robić wszystko niż zamienić ze mną parę zdań, a jeszcze 3 miesiące temu mogłeś cały dzien pisać, rozmawiać, tęsknić ZA MNĄ?!
Ale zamiast jemu to wam to pisze bo jakbym znowu mu jęczała to by się zamknął a i tak nic moje słowa nie zmienią bo ten palant i tak tego nie zrozumie

Kasiu no własnie...bo to PALANT!!!
i wszystko jasne
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 16:51   #4128
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Ej laski!
Podawać mi na prv profile na NK ale już!

Muszę sobie was obejrzeć...

< bez podtekstów, tak. >


KasiaTbG lepiej nie pisz..ja po rozstaniu takie łzawe smsy wysyłałam, a On nie odpisywał..
przy 10 napisałam nawet BŁAGAM!!!!
i potem przestałam.

EDIT

A i wiecie co wam powiem, ja jestem przekonana, że wszyscy nasi byli za nami TĘSKNIĄ!

Tak, tak tęsknią.
Jak zauważyłam jacy wrażliwi potrafią być twardzi faceci, to sie przeraziłam, gorzej niż baby!
Mam przyjaciół mężczyzn i widzę jak przeżywają rozstania niezależnie od tego kto zerwał, ale mi mówią 'Ok wygadam się Tobie, poużalam, ale jej nie pokaże, że coś czułem,nie moge..'
Tacy już chyba są ;/
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )

Edytowane przez hotties_ona
Czas edycji: 2008-09-21 o 16:54 Powód: Poprawka
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:13   #4129
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Hej Laski
U mnie po staremu. Ex się odzywa znowu, ale szkoda gadać On chyba myśli, że będę chciała jeszcze do niego wrócić nie wiem w sumie, o co mu chodzi i na co liczy.
Dzisiaj umierałam z bólu- te dni Normalnie myslałam, że padnę
Zimno, nudno, w sumie stara bieda

Goferku kochany super muzyczka Aż się tańcować chce Co tam u Ciebie? Pisz pisz! Dawno Cię nie było

Hotties_ona a Ty ostatnio na randce byłaś Maleńka pisz co i jak

Kasiu fakt, lepiej mu tego nie pisz. Wiem, co czujesz. Taki żal i bezsilnośc, po rpostu nie wiesz, jak on tak może po tym wszystkim Ale lepiej nie pokazywać słabości, co by nie dawać satysfakcji tym draniom Ajj Słonko będzie lepiej, zobaczysz
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:24   #4130
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
Goferku kochany super muzyczka Aż się tańcować chce Co tam u Ciebie? Pisz pisz! Dawno Cię nie było

a u mnie nic ciekawego...

mam z nim kontakt...wczoraj mieliśmy sie spotkac...porozmawiac o nas no ale sie rozchorował...
A ja oczywiście różne teorie sobie stwarzam
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:30   #4131
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
a u mnie nic ciekawego...

mam z nim kontakt...wczoraj mieliśmy sie spotkac...porozmawiac o nas no ale sie rozchorował...
A ja oczywiście różne teorie sobie stwarzam
oj Ty wariatko, nie stwarzaj sobie historyjek. Skoro sie do Ciebie odzywa, to na pewno chce tego kontaktu i gdyby mógł, to by się spotkał. W końcu sam się do Ciebie odezwał
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:31   #4132
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Ewelinka, pisz co tam u Ciebie Skarbie nasz
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:33   #4133
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
oj Ty wariatko, nie stwarzaj sobie historyjek. Skoro sie do Ciebie odzywa, to na pewno chce tego kontaktu i gdyby mógł, to by się spotkał. W końcu sam się do Ciebie odezwał

no ja wiem wiem...ale juz tak mam ze drugie dno sobie dorabiam...

I cholerka tęsknie za nim no
Miałam nadzieje ze dzisiaj bedzie wszystko jasne...a przyjdzie mi czekac chyba do nastepnego weekendu...
No chyba ze go na tygodniu przyciągne do mnie
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:34   #4134
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Ej laski!
Podawać mi na prv profile na NK ale już!

Muszę sobie was obejrzeć...

< bez podtekstów, tak. >


KasiaTbG lepiej nie pisz..ja po rozstaniu takie łzawe smsy wysyłałam, a On nie odpisywał..
przy 10 napisałam nawet BŁAGAM!!!!
i potem przestałam.

EDIT

A i wiecie co wam powiem, ja jestem przekonana, że wszyscy nasi byli za nami TĘSKNIĄ!

Tak, tak tęsknią.
Jak zauważyłam jacy wrażliwi potrafią być twardzi faceci, to sie przeraziłam, gorzej niż baby!
Mam przyjaciół mężczyzn i widzę jak przeżywają rozstania niezależnie od tego kto zerwał, ale mi mówią 'Ok wygadam się Tobie, poużalam, ale jej nie pokaże, że coś czułem,nie moge..'
Tacy już chyba są ;/
hotties_ona- mój tak tęskni, ze aż piep*****y inną,
to musi być naprawde OGROMNA tęsknota
sorki za wyrazy, ale rozgoryczona, zła i załamana tym wszystkim jestem

wysłałam namiar na NK
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:38   #4135
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
hotties_ona- mój tak tęskni, ze aż piep*****y inną,
to musi być naprawde OGROMNA tęsknota
sorki za wyrazy, ale rozgoryczona, zła i załamana tym wszystkim jestem

wysłałam namiar na NK

mój też kochana inną teges, ale do tego jeszcze nie doszłam dlaczego, daj mi czas :p

zielona0noc
No wlaśnie zapomniałam opowiedzieć, chłopak miły, fajny, nawet przystojny, wypiliśmy herbate w kawiarni i..to TYLE niestety ;/
Nie urzekł mnie jakoś..zresztą jak żaden, kurczę!
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:47   #4136
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość

zielona0noc
No wlaśnie zapomniałam opowiedzieć, chłopak miły, fajny, nawet przystojny, wypiliśmy herbate w kawiarni i..to TYLE niestety ;/
Nie urzekł mnie jakoś..zresztą jak żaden, kurczę!
No daj sobie troszkę czsasu. Poza tym, dobrze, że w ogóle się z facetami umawiasz. Bo wiadomo, że to od razu nie musi być TEN Ale chociaż fajnie czas spędzisz, nie będziesz tyle myśleć, no i nie zamkniesz się na ludzi A jak byś nie próbowała, to byś nigdy nie znalazła tego, co Cie urzeknie
Ja na razie o tym nie myślę, czas pokaze, co ze mną dalej będzie
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:48   #4137
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
no ja wiem wiem...ale juz tak mam ze drugie dno sobie dorabiam...

I cholerka tęsknie za nim no
Miałam nadzieje ze dzisiaj bedzie wszystko jasne...a przyjdzie mi czekac chyba do nastepnego weekendu...
No chyba ze go na tygodniu przyciągne do mnie
To go zachęć jakoś do tego spotkanka w tygodniu Ajj kochana, tyle czekałaś, taka silna teraz jesteś, że i te kilka dni przeczekasz
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:51   #4138
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
To go zachęć jakoś do tego spotkanka w tygodniu Ajj kochana, tyle czekałaś, taka silna teraz jesteś, że i te kilka dni przeczekasz

no musze przeczekac wyjścia nie mam...ale sie nastawiłam na wczoraj i tak mi cholernie sie ciężko zrobiło...wymyslam ciągle co mu w tej jego głowie siedzi...bo wiem jedynie ze żałuje tego co sie stało...poprostu sie pogubił wtedy.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:52   #4139
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
No daj sobie troszkę czsasu. Poza tym, dobrze, że w ogóle się z facetami umawiasz. Bo wiadomo, że to od razu nie musi być TEN Ale chociaż fajnie czas spędzisz, nie będziesz tyle myśleć, no i nie zamkniesz się na ludzi A jak byś nie próbowała, to byś nigdy nie znalazła tego, co Cie urzeknie
Ja na razie o tym nie myślę, czas pokaze, co ze mną dalej będzie
Ajć słonce może i masz rację..bo wszystkich porownuje z exem..
Bo między mną a exem od razu zaiskrzyło, a tu lipa!
Ja też staram się nie myśleć, coś antyfacetowa jestem.
Tylko ciągle dobijają mnie mysli co On teraz robi z tą nowa, czy się przytulają, czy mówi jej słodkie słówka jak mi..no to silniejsze odemnie!

głupia, głupia, głupia.
Czy ktoś mnie może walnąc w ten pusty łeb?Najlepiej czymś ciężkim.

__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:53   #4140
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
Ajć słonce może i masz rację..bo wszystkich porownuje z exem..
Bo między mną a exem od razu zaiskrzyło, a tu lipa!
Ja też staram się nie myśleć, coś antyfacetowa jestem.
Tylko ciągle dobijają mnie mysli co On teraz robi z tą nowa, czy się przytulają, czy mówi jej słodkie słówka jak mi..no to silniejsze odemnie!

głupia, głupia, głupia.
Czy ktoś mnie może walnąc w ten pusty łeb?Najlepiej czymś ciężkim.


jaaa jaaaa jaaaaaaaa mogeeeeeeeee
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.