Wasze poczatki... ;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 18:40   #241
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Wasze poczatki... ;)

Noo soft się nei utwardził, nakładaj b. cienkie warstwy, trzymaj w lapce długo aha i jak sciągniesz formę, to włóż paznokcie jeszcze do góry nogami, żeby utwardziły się też od spodu.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:40   #242
natallie87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 29
GG do natallie87
Dot.: Wasze poczatki... ;)

Witam wszystkie maniuaczki paznokciowe hehe, mam do Was pytanko...co prawda dla Was pewnie blache, ale mnie bardzo zastanawia!...jaka jest różnica pomiędzy primerem kwasowym, a bezkwasowym???jaki jest lepszy do żelu? kupiłam zestaw z activ, ale u nich tylko w pisaku są, a one malo wydajne, wiec chce zakupic w pedzelku, tylko nie wiem jaki. :'( pomozcie prosze!!! czy w ogole jest roznica jakiej firmy primer i clean się bierze?? dziekuje bardzo **
natallie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:01   #243
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Wasze poczatki... ;)

primer bezkwasowy bardziej nadaje sie do żelu, natomist kwasowy do akrylu. Ja narzie używam obu z SPN i jestem zadowolona, tych z innych firm jeszcze nie probowałam, więc nie wiem czy sa lepsze czy gorsze...może dziewczyny cos poadza
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 07:56   #244
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Wasze poczatki... ;)

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Ja mogę powiedzieć, że miałam dwa początki
Jakieś dwa lata temu ukończyłam kurs w LCN - po wyjściu myślałam, że wszystko wiem.... w praktyce różnie bywało. Pracowałam na jednofazówkach activ. Zrobiłam jakies 10 łapek no i walnęłam lampe i wszystko co miałam w kąt. Pazurki niby były o.k ale przy uzupełnianiu żel się kruszył, zapowietrzał - no i stwierdziłam, że sie chyba nie nadaję... . No po prostu załamka. Dowiedziałam się jednak, że to wina żelu i , że przydałoby mi się jakieś szkolenie ... wybrałam Beauticę - do tej pory śmigam pazurki bez chwili zwątpienia. Klientek trochę mam - nie marudzę w związku z tym.
Najważniejsza jest wiara w siebie !
kurcze, faktycznie to kruszenie się żelu to musi być wina owego a ja sie do tej pory nie zorientowałam robię pazurki żelowe od 5 lat i zaczynałam na activie, miałam ukończony kurs activ i zawsze przy uzupełnianiu moim klientkom nie mogłam za żadne skarby spiłować granicy międzu żelem a odrostem:/ ciągle się łuszczył tak że czasami prawie cały żel musiałam spiłować z paznokcia ;/ po 1,5 roku zmieniłam żel na christrio ale nie dość że drogi to zdaniem moich kliętek nie trwa ły i kruchy, posypały mi się reklamacje że łohohoooo! straciłam znaczną część kliętek, potem zmieniłam na glamour i jestem zadowolona a co najważniejsze moje kliętki są nic mi się już nie łuszczy przy uzupełnianiu i trwałość pierwsza klasa
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:46   #245
evvcia0
Przyczajenie
 
Avatar evvcia0
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 29
Dot.: Wasze poczatki... ;)

hej
mam takie jedno pytanie do was..
po spiłowaniu starego żelu a przed nałożeniem pierwszej warstwy nowego konieczne jest użycie primera, ?
evvcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:11   #246
izuniarybka
Przyczajenie
 
Avatar izuniarybka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wasze poczatki... ;)

Hej jeżeli chodzi o mnie to dziś zdałam egzamin z kursu, który ukończyłam " Wizaż i makijaż , stylizacja paznokci, fryzjerstwo" Początki były straszne jeżeli chodzi o paznokcie to na kursie uczyłam się robić tipsy, akrylowe i żelowe. Oczywiście moje pierwsze wykonanie paznokci wyglądało dosyć dobrze jak na pierwszy raz, ale po kilku godzinach odpadły mi
izuniarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:03   #247
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Wasze poczatki... ;)

Cytat:
Napisane przez evvcia0 Pokaż wiadomość
hej
mam takie jedno pytanie do was..
po spiłowaniu starego żelu a przed nałożeniem pierwszej warstwy nowego konieczne jest użycie primera, ?
tylko na naturalna płytke

Cytat:
Napisane przez izuniarybka Pokaż wiadomość
Oczywiście moje pierwsze wykonanie paznokci wyglądało dosyć dobrze jak na pierwszy raz, ale po kilku godzinach odpadły mi
nie zrazaj, sie, czesto tak bywa nawet i kilka miesiecy po kursie, trenuj a niebawem bedzie super
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.