Znowu zostalam sama . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 14:23   #1
Ingrid1978
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5

Znowu zostalam sama .


Jak wyżej. Po raz kolejny. Nie rozumiem jak to mozliwe , wszystko jest wspaniale , planujemy dzidziusia, mówi mi -jesteś dla mnie wszystkim, parę dni temu jeszcze zastanawiałam się czy nie jestem w ciąży, slub mielismy zaplanowany jesienią i nagle koniec. Jest po rozwodzie , w tamtym związku ma syna i nagle po dwóch latach bycia razem mówi mi ze odchodzi bo ucierpiały by jego kontakty z dzieckiem , gdyby załozył nową rodzinę...I widzę nagle obcego czlowieka, zupełnie innego niz znałam przez dwa lata ..Nic nie rozumiem i czuję jakby się moje zycie skonczyło. A w ciąży nie jestem i w tej sytuacji to chyba dobrze. Wiem , internetowe fora to zadne miejsce do wywlekania takich spraw, ale chyba szukam jakiegokolwiek wsparcia i ratunku , bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać.
Ingrid1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:21   #2
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Znowu zostalam sama .

Cytat:
Napisane przez Ingrid1978
Jak wyżej. Po raz kolejny. Nie rozumiem jak to mozliwe , wszystko jest wspaniale , planujemy dzidziusia, mówi mi -jesteś dla mnie wszystkim, parę dni temu jeszcze zastanawiałam się czy nie jestem w ciąży, slub mielismy zaplanowany jesienią i nagle koniec. Jest po rozwodzie , w tamtym związku ma syna i nagle po dwóch latach bycia razem mówi mi ze odchodzi bo ucierpiały by jego kontakty z dzieckiem , gdyby załozył nową rodzinę...I widzę nagle obcego czlowieka, zupełnie innego niz znałam przez dwa lata ..Nic nie rozumiem i czuję jakby się moje zycie skonczyło. A w ciąży nie jestem i w tej sytuacji to chyba dobrze. Wiem , internetowe fora to zadne miejsce do wywlekania takich spraw, ale chyba szukam jakiegokolwiek wsparcia i ratunku , bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać.
Czasami tak bywa. Poprostu natrafilas na nieodpowiedniego faceta. Bedziesz jeszcze troche cierpiec wspominac zadawac sobie pytanie "dlaczego" a potem to uczucie wygasnie. Rozpoczniesz nowy etap w zyciu. Wszytko bedzie dobrze. Zycze powodzenia
p.s. nie probuj zrozumiec facetow bo oni sami siebie nie rozumieja
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:50   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: Znowu zostalam sama .

Niezręczna sytuacja ...ale główka do góry... i powodzenia!
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 16:16   #4
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Znowu zostalam sama .

to chyba lepiej że rozpadło się teraz niż gdyby miało się rozpaść po ślubie i jeszcze dziecko w drodze np?? myślę że on przestraszył się kolejnego poważnego związku i kolejnych zobowiązań. Trochę pocierpisz ale z czasem ci przejdzie - głowa do góry!!! i trzymaj się dzielnie!!!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 16:51   #5
Thalia2006
Raczkowanie
 
Avatar Thalia2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 234
Dot.: Znowu zostalam sama .

Przykro mi , że tak się stało, nigdy niestety nie możemy przewidzieć wszystkich sytuacji, które nas spotykają, a tym bardziej zachowań, postępowania innej osoby, nawet jeśli ją kochamy i jest dla nas bardzo bliska. Kiedyś też byłam z kimś i ta osoba z dnia na dzień wszystko zakończyła, choć dwa dni wcześniej zapewniała o swojej wielkiej miłości do mnie.. najpierw był płacz, nie umiałam się z tym pogodzić, namacalny brak, musiałam poukładać się na nowo, tylko nie wiedziałam od czego zacząć. Z upływem czasu ,kiedy emocje trochę ostygają zaczynamy rozważać tą sytuację głębiej, zastanawiamy się dlaczego akurat nas to spotkało, czy popełniliśmy jakiś błąd itp..Przez pewien czas nie umiałam zrozumieć, pogodzić się z tym , wszystko odbywało się stopniowo, starałam sobie znalezc zajęcia, żebym miała jak najmniej czasu dla siebie. Później uświadomiłam sobie, że skoro tamten chłopak postąpił tak ze mną to znaczy, że nie był mi pisany, a słowa, które mówił.. przecież miłość nie jest przede wszystkim słowem, żadnym słowem. Ingrid wiem, że teraz rana jest głęboka, i to co czujesz boli cholernie mocno i chociaż chciałabym Ci pomóc wiem, że się nie da, za jakiś czas spojrzysz na to wszystko z większym dystansem..
__________________
Zbieram myśli rozsypane...
Thalia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 17:37   #6
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Znowu zostalam sama .

Ingrid, czasem tak bywa w zyciu, żę aby było lepiej musi być trochę gorzej.
Ja także nie rozumiem takiego zachowania facetów, jednego dnia mówi, że cię kocha itd. a drugiego mówi, że nic do ciebie już nie czuję.
Wydaje mi się,że są to ludzoie niedojrzali psychicznie i nie nalezy przejmowac się takimi frajerami.
Za powód podał dziecko - totalnie żałosne.
Mi kiedyś facet podał powód, że jestem nieśmiała i nie mówię o swoich emocjach itp. , a w rzeczywistości okazało się, że mnie zdradza.
Ingrid dookła jest pełno facetów i nie przejmuj się na pewno w końcu na trafisz na swoja połówę.
Ingrid zacznij nowe życie i o tamtym zapomnij .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:02   #7
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Znowu zostalam sama .

Uważam,że on uciekł przed zaangażowaniem, "chęć oszczędzenia" syna z poprzedniego związku to tylko wymówka. Niepoważny człowiek i tyle. Szkoda mi tylko Ciebie, bardzo. Trzymaj się, z czasem mniej boli....
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 16:40   #8
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Znowu zostalam sama .

Przykro mi z Twojego powodu, ale moze tak powinno byc a w Twoim zyciu nie bawem pojawi sie ktos warty uczuc i bardziej odpowiedzialny,. Tego Ci zycze
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.