inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-14, 23:30   #1
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890

inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...


Hej
jako że zaczynam myśleć powoli nad prezentem dla Tż na 3 okazje (zbiegają się, wiec dlatego az tak mi zalezy by prezent był "wow" bo chce jeden na trzy okazje) i mysle nad wieloma pomysłami i pomyślałam że mozemy sie nimi dzielić
P.s.wiem że jest już wątek o prezentach a nawet watek tylko o prezentach dla facetów ale ja chce zalożyć o takich naprawde bardzo nietypowych, które pamięta się na całe życie.
Z moich pomysłów które mi przeszły przez myśl:
- skok ze spadochronem/ew.bungee (o ile wiesz że dana osoba się odważy, inaczej strata dużej kasy...)
- voucher na tatuaż - myślicie że takie coś jest możliwe? w sensie idziecie do studia i wpłacacie jakas kwotę np 300 lub 500 zł i konkretna osoba może wykorzystać te kwote przez najbliższe pół roku - pewnie się tak da. Oczywiscie o ile wiemy ze ktos kiedys chcial zrobić lub przynajmniej nie uważa ich za coś co szpeci..
- własnoręczny album (scrap book) ze zdjęciami, jakimiś starymi biletami czy wejściówkami - taki album pamiątkowy + np filmik od znajomych składajacych życzenia (zwlaszcza jak obdarowana osoba ma przyjaciół w innym miescie)

Takie coś na razie przychodziło mi do głowy.
A wy znacie jakieś naprawde "inne" i nietypowe pomysły?

Inspirujmy się wzajemnie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

jeszcze ewentualnie wyjazd do np. tropical island na doby + nocleg w tym szałasie - ale to już mniej oryginalne..

Edytowane przez adytruu
Czas edycji: 2014-06-14 o 23:27
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 23:55   #2
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Voucher na tatuaż to chyba kiepski pomysł. Chyba że Twój chłopak już od dawna Ci mówi, że na pewno zrobi tatuaż, już wie jaki, tylko odkłada bo nie ma czasu/kasy/czegoś innego.

Takie vouchery zazwyczaj są ważne chyba do ok. roku a nie dłużej a jeśli ktoś nie jest pewien czy na 100% chce tatuaż i nie bedzie mógł się zdecydować, to kasa przepadnie. Lub odwrotnie - wiedząc, że wkrótce minie data ważności takiego vouchera, osoba obdarowana zdecyduje się zrobić tatuaż, choć nie jest jeszcze pewna swojej koncepcji, bo nie przemyślała tego jeszcze, pod presją czasu może zrobić tatuaż którego będzie żałować lub wybrać wzór którzy przestanie się podobać po paru miesiącach.

Ja bym sięgnęła po coś bardziej pewnego... A jaki masz limit pieniężny na prezent?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 00:42   #3
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Cytat:
Napisane przez adytruu Pokaż wiadomość
Hej
jako że zaczynam myśleć powoli nad prezentem dla Tż na 3 okazje (zbiegają się, wiec dlatego az tak mi zalezy by prezent był "wow" bo chce jeden na trzy okazje) i mysle nad wieloma pomysłami i pomyślałam że mozemy sie nimi dzielić
P.s.wiem że jest już wątek o prezentach a nawet watek tylko o prezentach dla facetów ale ja chce zalożyć o takich naprawde bardzo nietypowych, które pamięta się na całe życie.
Z moich pomysłów które mi przeszły przez myśl:
- skok ze spadochronem/ew.bungee (o ile wiesz że dana osoba się odważy, inaczej strata dużej kasy...)
- voucher na tatuaż - myślicie że takie coś jest możliwe? w sensie idziecie do studia i wpłacacie jakas kwotę np 300 lub 500 zł i konkretna osoba może wykorzystać te kwote przez najbliższe pół roku - pewnie się tak da. Oczywiscie o ile wiemy ze ktos kiedys chcial zrobić lub przynajmniej nie uważa ich za coś co szpeci..
- własnoręczny album (scrap book) ze zdjęciami, jakimiś starymi biletami czy wejściówkami - taki album pamiątkowy + np filmik od znajomych składajacych życzenia (zwlaszcza jak obdarowana osoba ma przyjaciół w innym miescie)

Takie coś na razie przychodziło mi do głowy.
A wy znacie jakieś naprawde "inne" i nietypowe pomysły?

Inspirujmy się wzajemnie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

jeszcze ewentualnie wyjazd do np. tropical island na doby + nocleg w tym szałasie - ale to już mniej oryginalne..
Dostałam coś takiego od chłopaka. Bardzo udany prezent, choć daleko mi do romantyczki i wzruszającej się płaczki.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 00:49   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

voucher na tatuaż? no nie wiem jak chce cię tatuaż to idzie się z wzorem lub się go robi i wtedy jest on wyceniany więc chyba trochę słabo ;p przy czym 300-500 zł to nie licz na fajny tatuaż... dla mnie ten pomysł jest beznadziejny
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 08:03   #5
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Voucher na tatuaż to fajny pomysł, ale w innym wykonaniu Po prostu może sama przygotuj mu taki voucher, a dogadaj się z tatuażystą, że po wycenie zapłacisz część, a potem po wykonaniu resztę, wtedy chłopak na spokojnie sobie wszystko przemyśli.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 11:43   #6
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Voucher na tatuaż to fajny pomysł, ale w innym wykonaniu Po prostu może sama przygotuj mu taki voucher, a dogadaj się z tatuażystą, że po wycenie zapłacisz część, a potem po wykonaniu resztę, wtedy chłopak na spokojnie sobie wszystko przemyśli.
ooooo dzięki, bo to jest super pomysł ) ! tak, on wspominał nie raz, że chciał, ale jakos wyszło ze nie zrobil - wiec jakby stwierdził że nie, to żadna kasa nie przepada a jak że zrobi, to wtedy całość/część zapłace. Znam przypadki ze ktoś marzył o dziarce 3 lata, od roku miał wzór a 3 dni przed stwierdził że jednak nie więc faktycznie voucher który dopiero bedzie zapłacony jak bedzie chciał na 100% jest super pomysłem i tak zrobie.
Ale oprócz tego (bo jednak bedzie to tylko kartka a jak sie nie zdecyduje to jest bez prezentu;p) musze jeszcze coś wymyślić..
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 14:25   #7
_samsara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 60
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Ja proponowałabym wykupienie jazdy jakimś fajnym samochodem typu Nissan GTR, Porsche, Ferrari itp. Sama myślę o takim prezencie dla mojego chłopaka bo wiem, ze on marzy o takiej jeździe
_samsara_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 14:42   #8
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

mój niestety na tyle na ile go znam, to mimo że kocha samochody to na 100% stwierdziłby że to marnowanie kasy, wiec taki prezent odpada (zwłaszcza ze to fakt, jest to drogie a frajdy moze 5 min..)
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:45   #9
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Jak lubi czytać to polecam czytnik Kindle.
Mój TŻ uwielbia.
No i faceci kochają elektroniczne gadżety.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:21   #10
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: inaczej, wyjątkowo - n i e t y p o w o, pamięć na całe życie...

Pomysł super !
Tyle że mój ma chyba wszystko co się da iphona, ipada, czytnik, laptopa, gpsa do auta.. no dosłownie wszystko z elektroniki :/ wiec dupka..
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 19:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.