Samotne... - część 2 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 16:43   #1741
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
No niby tak, ale jakoś nie bardzo mam ochotę, a zmuszać się przecież nie będę... Tym bardziej że wiem że on chce czegoś więcej Widzicie ja jakaś dziwna jestem, samej mi źle, a gdy już ktoś się mną zainteresuje to ja uciekam... Chyba nie jestem poprostu gotowa...
mam to samo..uciekam i w sumie nie wiem czy przed tym kims, czy przed sama soba.. ostatni zwiazek trwal kilka lat, strasznie zostalam zraniona..minelo troche czasu zanim doszlam do siebie i zrozumialam ze zycie singla ma swoje plusy-teraz lubie ten stan..ze robie co chce, kiedy chce, z kim chce..ze poprostu "moge".. ale jednoczesnie sa tez takie chwile w ktorych lapie sie ze brakuje mi tego by ktos sie mna zaopiekowal, i tego bym i ja mogla sie kims zajac..
tyle tylko ze jak juz sie ktos taki pojawia na horyzoncie i chce czegos wiecej niz przyjazn to ja odbijam i uciekam..
ostatnio nawet inaczej..sama sobie dopowiadam, ze on tak naprawde sie mna nie interesuje.. no bo jak?mna?przeciez jest tyle fajnych dziewczyn?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 16:51   #1742
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
mam to samo..uciekam i w sumie nie wiem czy przed tym kims, czy przed sama soba.. ostatni zwiazek trwal kilka lat, strasznie zostalam zraniona..minelo troche czasu zanim doszlam do siebie i zrozumialam ze zycie singla ma swoje plusy-teraz lubie ten stan..ze robie co chce, kiedy chce, z kim chce..ze poprostu "moge".. ale jednoczesnie sa tez takie chwile w ktorych lapie sie ze brakuje mi tego by ktos sie mna zaopiekowal, i tego bym i ja mogla sie kims zajac..
tyle tylko ze jak juz sie ktos taki pojawia na horyzoncie i chce czegos wiecej niz przyjazn to ja odbijam i uciekam..
ostatnio nawet inaczej..sama sobie dopowiadam, ze on tak naprawde sie mna nie interesuje.. no bo jak?mna?przeciez jest tyle fajnych dziewczyn?
Jakbym czytała o sobie
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 20:02   #1743
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

hej Dziewczynki wlasnie wrocilam z randki...bylo naprawde fajnie duzo gadalismy i czas szybko mi zlecial...byl nawet przystojny ale teraz sama nie wiem czego chce..on widac ze chcialby drugiego spotkania a ja teraz juz sama nie wiem..dziwne to wszystko niby wszystko dobrze a jednak cos nie tak....
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 20:13   #1744
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Samotne... - część 2

Z Poziomką stało się jak się stało, przecież nie można rezygnować z otrzymanego szczęscia ... ja mysle ,ze ona nas nie opusci... bedzie komnetowac a pewnie i kiedy trzeba to skarci...pomimo wszystko... Ze mna przez trzy lata porobiło sie cos zlego... nie mam wogole uczuc w sobie ... Mysle cały czas,ze ee nie intersuje sie mna, pisz po to by pisac...Tak pisze o M, ktory czytajac na gg ,ze mnie mega depresja dopadla okreslil, ze chyba mam zly humorek. Eh faceci nie wiedza co to depresja, jak te hormony robia z nas potwora i wogole...Ze tragedia to ta szarosc za onem, nie mozna sie zadnym sloncem nacieszyc. U mnie w pracy kobiety uwazaja, ze ,,Faceci to najwieksza pomylka Pana Boga...'' 8) straszne.... Tylko ja przez ta swoja depresje nie bede innych ranic. Najlpeiej by bylo zamknac sie w sobie gdzies na miesiac i nie slyszec, nie odbierac smsow... Widocznie z M to nie taka latwa sprawa..ja nie pisze,on bombarduje....
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 21:15   #1745
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki wlasnie wrocilam z randki...bylo naprawde fajnie duzo gadalismy i czas szybko mi zlecial...byl nawet przystojny ale teraz sama nie wiem czego chce..on widac ze chcialby drugiego spotkania a ja teraz juz sama nie wiem..dziwne to wszystko niby wszystko dobrze a jednak cos nie tak....
To suuuper że randka się udała Jak też tak mam, że po udanym spotkaniu niby jest ok, ale zawsze jest jakieś ale...Dziwne to wszystko

Ostatnio tak się zastanawiałam czy w mojej mieścinie znalazłby się facet który by mi odpowiadał, i przyszedł mi na myśl pewien... Kiedyś mi wpadł w oko...Ale nic o nim nie wiem, więc przedwczoraj postanowiłam go znaleźć na NK (bardzo mi się nudziło), no ale nie udało się, i dzisiaj tak siedze i wiecie, że przypadkiem na niego wpadłam, czyżby przeznaczenie Ale to jeszcze nic, dałam mu komentarz do zdjęcia, hehe, wiem wariatka ze mnie, ale co tam, może się odezwie...<łudze się>
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 11:00   #1746
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Samotne... - część 2

a ja bym raczej nie chciała mieć faceta z miasta, w którym mieszkam..a moja mama zawsze mówi,że teściową to najlepiej jak najdalej - z Chin
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 11:15   #1747
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
a ja bym raczej nie chciała mieć faceta z miasta, w którym mieszkam..a moja mama zawsze mówi,że teściową to najlepiej jak najdalej - z Chin

oo.. ale że jak? zafascynowala mnie twoja wypowiedź..



ja ostatnio załapałam jakiegoś doła.. nie wiem o co chodzi.. chodzę i ryczę bez powodu..
a dziś od rana stwierdziła, że nic nie podoba mi się w moim pokoju.. także aktualny stan? (ogladam się za siebie..)
na środku pokoju wszystkie szafy, a ich zawartość gdzie popadnie..
chęci już też gdzieś uciekł..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 11:40   #1748
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Samotne... - część 2

Witajcie !

Mam 16 lat i nie czuję się nieszczęśliwa, kiedy nie ma przy mnie chłopaka. Może jest to spowodowane faktem, że nigdy go nie posiadałam ? Ciągle słyszę od koleżanek, jakie to one są szczęśliwe, jak dobrze jest kiedy ma się kogo kochać... Od taty natomiast: "Dlaczego Ty nie masz nikogo ?", "Spójrz jaka ona ładna, ma chłopaka" . Ale na mnie (już) to nie robi wrażenia. Na początku, owszem - byłam zrozpaczona, płakałam, szukałam miłości na siłę. Teraz staram się zająć nauką, sobą i nie myśleć, że jestm gorsza. Przyjdzie czas kiedy się zakocham, kiedy poczuję "to teraz! ". Na ów czas świetnie daję sobie radę sama i nie narzekam, a co do potencjalnych kandydatów; trudno mnie będzie zdobyć Musiałabym wystawić kogoś na długa próbę, by potwierdzić fakt : "To TY"! .

Pozdrawiam
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 11:45   #1749
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Samotne... - część 2

Jak bylybyscie ciekawe czemu mnie dlugo tu nie bylo to pamietajcie- zlego diabli nie biora

Wiec dlatego mnie nie bylo ze naszly praktyki i przyjechala siostra z Warszawy z rodzina- wole siedziec z nimi niz na kompie(zglupialam)

A z praktyk jestem bardzo zadowolona- codziennie od 8 do 13.
nie raz tylko dluzej.

Tylko musze wstawac 6.30 zeby zdazyc bo wychodzac 7.30 akurat dochodze na 8 - daleko i codziennie nogi bola- okolo 2,3 km

A i makijaz i prostowanie wlosow
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 12:11   #1750
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Samotne... - część 2

Ewelina to super,ze sie udalo. M. strasznie przejał sie moja depresja,aż musiał wczoraj pisac do mnie smsy czy mam szjabę, czy lepiej z humore. Odpowiedzialam,ze z siekiera jeszcze nie latam,a potoku lez tez nie ma... od 3 marca silka...koniecznie....
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 15:15   #1751
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
oo.. ale że jak? zafascynowala mnie twoja wypowiedź..
mama ma teściową w tym samym mieście,w którym mieszkamy..stąd te jej spostrzeżenia

kiedyś np. zarywał mnie nowy sąsiad-mieszka naprzeciwko mnie,z okien widzę jego okna..i jak sobie teraz pomyślę..to nie chciałabym mieć 'teściowej' tak blisko do tego myśl,że jak nam się nie ułoży to potem będe musiała go oglądać codziennie...oj nie..od tamtej pory zawsze powtarzam,że sąsiad to prawie jak rodzina i żadnych takich związków
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 15:50   #1752
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Hej dziewczynki Wczoraj byłam w kinie na "Rozmowach nocą"-polecam polecam polecam.Jedna z dwóch polskich komedii romantycznych(druga to "Nigdy w życiu"),gdzie jest się z czego pośmiać,a fabuła i scenariusz są na wysokim poziomie...no i Dorociński po prostu rewelacyjny(mniam mniam mniam)...Ale i tak w pewnym momencie się spłakałam,bo też chciałbym mieć kogoś tak kochanego i troskliwego przy sobie...
Na poprawę kupiłam buciki i jest super :P
A dziś śnił mi się mój były-i jak zawsze we śnie zerwałam z nim Nie lubię takich snów,denerwują mnie i wytrącają z równowagi...Wpadnę jeszcze wieczorkiem,bo teoretycznie czytam artykuły na zajęcia
Jak tak zauważyłam,każda na jakąś randę się wybiera/wybrała,ja jedna tylko nic?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 18:31   #1753
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Ewelinko przecież to tylko jedno spotkani, fajnie było, miło wspominasz to czegóż więcej trzeba rozerwałaś się troszkę i dobrze Hmm... nie wiesz czego chcesz, tak piszesz, no hmm... nie mówię że od razu to będzie miłość czy coś tam, ale hmm... nie wiadomo co tam dalej będzie, przynajmniej masz jakąś odmianę i tak na luzie spotkać się zawsze mozna, choćby dla poprawy nastroju

Aninko, nie martw się nie jesteś sama, ja też ostatnio mam pustynie w tych sprawach, co ja gadam ostatnio? chyba raczej mogłam napisać od jakis paru lat. Ale co tam

Adela depresja minie, na pewno a na siłowni wyżyć się można, przynajmniej na sprzęcie

Behind no tak sąsiad jak rodzina, fajnie, ale racja, najlepiej jak teściowa mieszka daleko, daleko.... Bo podobno teściowa to nie rodzina Lub teściowa to skarb i trzeba ją głęboko zakopać, oj przekonamy się o tym kiedyś
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 18:41   #1754
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Moja mamcia dziś do mnie wyskoczyła z tekstem-jest taka strona,sympatia,tam się faceta szuka wiem,że to żart,ale chyba moje mamie aż tak nie przeszkadza,że jestem sama??A może?
Co ma być to będzie,lecz muszę się chyba bardziej pozytywnie nastawić,bo ogolnie jestem taka na anty w stosunku do facetów...ciekawe dlaczego
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 18:57   #1755
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Samotne... - część 2

Chyba w moim zyciu beda za jakis czas zmiany.... Przyjechal dzis do mnie M i zabierze mnie na inna silownie...ktora bedzie jego.Super.... zmartwil sie chyba biedaczek moja depresja jejku jak mi sie fajnie z nim czas spedza... dzis powiedzial ,ze moze jakbym poznala jakiegos faceta to by sie moje cale zycie odmienilo.Az mi lzy polecialy....musialam mu napisac,ze jest to jego zdanie, on w ten sposob moze szukac, a ja nie.On:ale czemu?I znowu mnie przydusil .... nie mialam wyjscia musialam mu napisac,ze mi sie podoba.Jemu tez jetem nieobojetna, ale....zwiazku nie bedzie.....
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:04   #1756
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Chyba w moim zyciu beda za jakis czas zmiany.... Przyjechal dzis do mnie M i zabierze mnie na inna silownie...ktora bedzie jego.Super.... zmartwil sie chyba biedaczek moja depresja jejku jak mi sie fajnie z nim czas spedza... dzis powiedzial ,ze moze jakbym poznala jakiegos faceta to by sie moje cale zycie odmienilo.Az mi lzy polecialy....musialam mu napisac,ze jest to jego zdanie, on w ten sposob moze szukac, a ja nie.On:ale czemu?I znowu mnie przydusil .... nie mialam wyjscia musialam mu napisac,ze mi sie podoba.Jemu tez jetem nieobojetna, ale....zwiazku nie bedzie.....
Kurcze to co opisujesz to sielanka między Wami, fajnie i wogóle, dlaczego związku nie będzie??? A ja mam depresje 5 roku, kończę studia i nie wiem co dalej ehh aż mnie w dołku ściska jak sobie pomyślę...
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:05   #1757
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Chyba w moim zyciu beda za jakis czas zmiany.... Przyjechal dzis do mnie M i zabierze mnie na inna silownie...ktora bedzie jego.Super.... zmartwil sie chyba biedaczek moja depresja jejku jak mi sie fajnie z nim czas spedza... dzis powiedzial ,ze moze jakbym poznala jakiegos faceta to by sie moje cale zycie odmienilo.Az mi lzy polecialy....musialam mu napisac,ze jest to jego zdanie, on w ten sposob moze szukac, a ja nie.On:ale czemu?I znowu mnie przydusil .... nie mialam wyjscia musialam mu napisac,ze mi sie podoba.Jemu tez jetem nieobojetna, ale....zwiazku nie bedzie.....

ale czemu tak pesymistycznie że związku nie będzie. A skąd to można wiedzieć, przecież wszystko sę może zdarzyć Nie myśl tak pesymistycznie.
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:07   #1758
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Adela może akurat sie mylisz?Może to ten??Skoro tak się Tobą martwi i w ogóle...Bądź dobrej myśli
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:41   #1759
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

dartanianko masz racje milo bylo i juz nawet umowilismy sie na kolejne spotkanie w poniedzialek....milo mi sie z nim spedza czas..szybko leci wiec to chyba dobrze swiadczy chcialabym go poznac lepiej i wiem ze on mnie tez ale niestey duzo czasu nam nie zostalo bo za tydz praktycznie wyjezdzam i on wie o tym i mowil mi ze zaluej ze nie poznalismy sie wczesniej ale nie chce rezygnowac z tej znajomosci i ja tez nie...zobaczymy co bedzie dalej...narazie jest znajomym na glebsze uczucie trzeba poczekac...on tez chce wyjechac na kilka miesiecy ale do Francji ale wroci w podobnym czasie jak ja i chyba dalej tez chce studiowac wiec kto wie czy nasze losy sie moze jakos skrzyzuja...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:57   #1760
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
dartanianko masz racje milo bylo i juz nawet umowilismy sie na kolejne spotkanie w poniedzialek....milo mi sie z nim spedza czas..szybko leci wiec to chyba dobrze swiadczy chcialabym go poznac lepiej i wiem ze on mnie tez ale niestey duzo czasu nam nie zostalo bo za tydz praktycznie wyjezdzam i on wie o tym i mowil mi ze zaluej ze nie poznalismy sie wczesniej ale nie chce rezygnowac z tej znajomosci i ja tez nie...zobaczymy co bedzie dalej...narazie jest znajomym na glebsze uczucie trzeba poczekac...on tez chce wyjechac na kilka miesiecy ale do Francji ale wroci w podobnym czasie jak ja i chyba dalej tez chce studiowac wiec kto wie czy nasze losy sie moze jakos skrzyzuja...
no i w poniedziałek znowu miłe spotkanie bedzie Hmm... teraz zostało czekać i tyle, miło się spędza czas, przynajmniej nie siedzi się w domku Więc zostało Ci czekać, i szkoda tylko ze ten wyjazd bo może, moze kto wie albo jak wrócisz to może, może...
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 20:02   #1761
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Ja tak nie na temat-złapałam doła,smutno mi jak cholera nie wiem czemu...może jednak wejść na te sympatię?Choć z drugiej str.ja w głębi duszy czekam na cud,na księcia z bajki...czekam i głos w środku mówi,że cudu nie będzie-ale ten ułamek nadziei jest...coś się ze mną dziwnego dzieje...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 20:48   #1762
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Ja tak nie na temat-złapałam doła,smutno mi jak cholera nie wiem czemu...może jednak wejść na te sympatię?Choć z drugiej str.ja w głębi duszy czekam na cud,na księcia z bajki...czekam i głos w środku mówi,że cudu nie będzie-ale ten ułamek nadziei jest...coś się ze mną dziwnego dzieje...
nie smuć się..chociaż u mnie ostatnio podobnie

oglądałam dziś filmy z dzieciństwa, takie wyświetlane na ścianę-nieme..ale to były czasy..heh..

w środę mam poprawkę,a nawet nie zajrzałam do książek..nie chce mi się

Aninek po poprawce możemy się umówić na herbatke z prądem albo i nawet na sam prąd
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 21:23   #1763
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

oj dziewczynki ja to już się położe, coś za dużo tego prądu dzisiaj miałam no to dobranoc, przepraszam że dzisiaj się tak zmywam szybko

dobranoc
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 07:32   #1764
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Samotne... - część 2

Allchemiczka nie bedzie nic z tego,bo nie jestem naturalna blondynka,choc robie sobie wlosy na blond, a jezeli on mowi,zebym szukała kogos innego...to mi sie az na lzy zbiera.
Dartanianka - no szkoda, no sam tak mowi....ale moze a wycieczke zagraniczna kiedys pojedziemy
Aninek ja mysle,ze on bedzie tym jedynym na całe zycie.A wolny czas zajelabym zajeciami w szerszym gronie...ja sobie zajelam silownia i poznalam wowczas M
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 14:03   #1765
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Usiłuję znaleźć pracę w wolny czasdziewczyny,jakiego apetycznego blondyna widziałam w Empiku w Poznań Plaza we wtorej jadę tam CV zostawić :P może akurat się uda?
Na marginesie-bardzo mało jest mężczyzn-blondynów,takie jest moje spostrzeżenie...
CZekam i czekam,cierpliwie czekam na swoje szczęście...
Behind,sam prąd tez może być
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 14:15   #1766
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Usiłuję znaleźć pracę w wolny czasdziewczyny,jakiego apetycznego blondyna widziałam w Empiku w Poznań Plaza we wtorej jadę tam CV zostawić :P może akurat się uda?
Na marginesie-bardzo mało jest mężczyzn-blondynów,takie jest moje spostrzeżenie...
CZekam i czekam,cierpliwie czekam na swoje szczęście...
Behind,sam prąd tez może być
Lubie blondasow
Szkoda ze mieszkam tak daleko to poszlabym podziwac owego blondyna.

Ja teraz nie mam szans sie zalapac na jakakolwiek prace.

Pisalyscie o wolonatariacie, ja bym chciala pojechac np. do Indii [czy do innego panstwa 3.swiata] i tam pracowac jak wolontariusz.
Oczywiscie szanse do realizacji sa nikle ...
Kompletnie nie wiem jak taie cos sie zalatwia inie wiem czy bym dala rade pod wzg. psychicznym
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 14:22   #1767
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Ja co jakiś czas myśle o wolontariacie i na razie na tym poprzestaję...Jakoś się boję chyba...A teraz mi przykro,bo moja dobra koleżanka się na mnie obraziła-za żarty...Myślałam,że wszystko sobie wyjaśniłyśmy,widziałyśmy się w czw i było ok,a teraz nagle jest obrażona...Jak ze mnei wszyscy żartują,to jest ok,a jak ja z kogoś zaązrtuję to nagle z tego robi się wielka zbrodnia i wszyscy sie obrażają...Dobra,uciekam do notatekwpadę jeszcze wieczorkiem
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 14:31   #1768
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Usiłuję znaleźć pracę w wolny czasdziewczyny,jakiego apetycznego blondyna widziałam w Empiku w Poznań Plaza we wtorej jadę tam CV zostawić :P może akurat się uda?
Na marginesie-bardzo mało jest mężczyzn-blondynów,takie jest moje spostrzeżenie...
CZekam i czekam,cierpliwie czekam na swoje szczęście...
Behind,sam prąd tez może być
Ja też od jutra biorę się za poszukiwania, może akurat się uda Postanowiłam że w końcu wezmę się za siebie i zmienie coś w moim życiu Chyba ta pogoda na mnie tak działa, kocham wiosne
A co do blondynów, to rzeczywiście jest ich mało, tak czy siak wolę brunetów Może dlatego że sama jestem blondynką
Aninek przyłączam się do czekania razem z Tobą, choć ja niecierpliwa ostatnio jestem, ale to się zmieni
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 14:39   #1769
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Samotne... - część 2

A ja na praktykach-zero fajnych

jest 1 Marcin super przystojny-zonaty
Pawel student -sympatyczny wesoly-ma laske(mlodsza ode mnie ale to nic)
Ale Pawel jest fajny jako kolega pomaga mi z obsluga ksera- jestem matol jesli o to chodzi

Sluchajcie- kseruje dokumenty- po raz kolejny wyszlo nie tak- dre papiery na drobne( zepsula sie niszczarka w urzedzie ) wchodzi pawel i pyta sie czy pomoc:
ja:wszystko idealnie-radze sobie(z 20 kartek poszlo)

Acha zeby nie bylo nie narzucam mu sie ani nic- tylko mi 2 razy z ksero pomagal- widujemy sie na korytarzu albo w tym nieszczesnym ksero.


Wiecie co-chcialabym kiedys pracowac w urzedzie-sympatyczna praca mimo ze ciezka- ale nie wiem jakie studia chcialabym ukonczyc.

Moze macie rade dla mnie?

Z informatyki-tylko grafika mnie interesuje
Lubie polski i Wos

Jakie studia by pracowac w Urzedzie?

Dodam ze tutaj maja wyksztalcenia administracyjne,prawne i finansowe- troche malo mnie to interesuje szczerze powiem.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 14:49   #1770
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Samotne... - część 2

No Ilonka,wlasnie najbardziej to pasuje administracja.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.