Pomoc w doborze dodatków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-25, 19:00   #1
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363

Pomoc w doborze dodatków


Hej dziewczyny!

Potrzebuję Waszej pomocy. Zostałam zaproszona na ślub i wesele w maju, zakupiłam już sukienkę i buty, jednak mam problem w doborze dodatków. Przyznam się szczerze, nie wiem czym się kierowałam przy wyborze sukienki, bo jest ona koronkowa (kocham koronki) ale też jest w kolorze chabru ... i nie wiem czy to nie przesada. Mam duży problem z doborem biżuterii, wydaje mi się, że najbardziej odpowiednie będą perły ale czy to nie przytłoczy całości looku?
Nie wiem też czym powinnam okryć ramiona, to w końcu maj, pogoda może być różna a do kościoła też bym nieokryta nie chciała wejść. Jeśli ktoś byłby w stanie mi doradzić to byłabym bardzo wdzięczna. Zdjęcia w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png buty.png (186,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sukienka koronkowa.jpg (34,8 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez AshaL
Czas edycji: 2016-01-25 o 19:03
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 13:00   #2
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: Pomoc w doborze dodatków

Śliczna jest ta sukienka. Ja założyłabym do niej jakąś złotą,większą bransoletkę, np. coś takiego; http://www.viadem.pl/product-pol-217...-pleciona.html i złote wiszące kolczyki, albo jakieś większe śrubki. Do tego kopertówka (w jasnym, złotym albo jakimś kontrastowym kolorze - może czerwona?) i klasyczny beżowy trencz. Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Czasem słońce, czasem deszcz.
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 09:30   #3
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Pomoc w doborze dodatków

Myślę, że jakaś marynarka dopasowana, bądź coś na wierzch i na to jeszcze beżowy trencz.
Rok temu byłam na weselu w maju i było mi zimno w żakiecie i trenczu. W nocy był chyba nawet przymrozek albo niewiele powyżej zera. Także lepiej przygotuj się na wypadek chłodu.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 20:04   #4
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Pomoc w doborze dodatków

Dziękuje za odpowiedzi w sumie nie pomyślałam o trenczu a to jest świetny pomysł! Macie racje, że w maju może być jeszcze zimno, tym bardziej, że będzie to początek miesiąca i muszę pomyśleć jeszcze co założyć pod. A sukienka też mi się podoba, jak ją tylko zobaczyłam na wieszaku to już wiedziałam w czym na wesele pójdę i jeszcze udało mi się ją kupić w promocji .
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-27 21:04:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.