Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 16:02   #151
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dostałam paczkę. Kosmetyczka maleństwo, pędzelek kiepski, tusz tyci tyci, próbka pore fessional na jedno użycie. Nie wiem czy jestem zadowolona. Dodatkowo zamówiłam klamrę do włosów i nie doczytałam że ona maleńka jest ( tu akurat moja wina ). Wydałam 20 zł i chyba wolałabym te 20 zł mieć w kieszeni jednak na coś innego.

Myślałam nad różem i cieniami za 10 zł. Ale róże Sephory mam już dwa, cieni innych marek całą szufladę. Koniec, nie zamawiam .
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:21   #152
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę. Kosmetyczka maleństwo, pędzelek kiepski, tusz tyci tyci, próbka pore fessional na jedno użycie. Nie wiem czy jestem zadowolona. Dodatkowo zamówiłam klamrę do włosów i nie doczytałam że ona maleńka jest ( tu akurat moja wina ). Wydałam 20 zł i chyba wolałabym te 20 zł mieć w kieszeni jednak na coś innego.

Myślałam nad różem i cieniami za 10 zł. Ale róże Sephory mam już dwa, cieni innych marek całą szufladę. Koniec, nie zamawiam .
kwestia gustu mi pędzel pasuje do różu , kosmetyczka bomba , nigdzie takiej małej niemogłam znaleść i zapakowałam w nią wszystko co trzeba , tuszu używam już chyba 2-3 tyg codziennie i jeszcze dużo zostało i ja brałam próbki perfum psikam się jedną już tydzień i dopiero połowy brakuje , a w pudełko prezentowe napakowałam próbki
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:27   #153
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
kwestia gustu
no pewnie że kwestia gustu
z mojego pędzelka wypadł spory kawałek włosia, obawiam się go prać, wolę bardziej miękkie pędzle bo od takich drapiących mam czerwone poliki.
Pudełko prezentowe mi się rozkleja, tusz przetestuje z chęcią. Np. miniaturkę tuszu Clinique na którą często można wymienić stary zużyty tusz bardzo lubię i używam ponad miesiąc.
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:36   #154
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ja ciekawe jestem czy z jutrzejszej będę zadowolona , 40 zł to nie majatek a przynajmniej coś lepszego w cenie różu bedzie roz , cienie , myjka do twarzy , pudelko i probki wiec chyba warto )
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:38   #155
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W życiu nie kupiłabym sobie pełnowymiarowej maskary, tej którą Sephora daje gratis Mam szanse przetestować maskarę z górnej półki i dwa zapachy. Do tego pudełko na bibeloty, kosmetyczka na drobniaki i fajny pędzelek Jak dla mnie ok. Złożyłam jeszcze jedno zamówienie po testach maskary tak mi się spodobała.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:41   #156
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
ja ciekawe jestem czy z jutrzejszej będę zadowolona , 40 zł to nie majatek a przynajmniej coś lepszego w cenie różu bedzie roz , cienie , myjka do twarzy , pudelko i probki wiec chyba warto )
róże Sephora ma przyzwoite chociaż pewnie można kupić tańsze i wcale nie gorsze. Te cienie widziałam w internecie i sama jestem ich ciekawa, daj znać jak już paczkę dostaniesz. Ja mam słabość do cieni w kolorze nude, beż i brąz
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:45   #157
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wizazanki, czy mozecie mi podać jaka jest pojemnosc tego tuszu gratisowego? bo na stronie nie ma takiej informacji. Będe bardzo wdzieczna.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 16:54   #158
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Wizazanki, czy mozecie mi podać jaka jest pojemnosc tego tuszu gratisowego? bo na stronie nie ma takiej informacji. Będe bardzo wdzieczna.
niema info na nim ,ale 1ml-1,5ml tak na oko

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
róże Sephora ma przyzwoite chociaż pewnie można kupić tańsze i wcale nie gorsze. Te cienie widziałam w internecie i sama jestem ich ciekawa, daj znać jak już paczkę dostaniesz. Ja mam słabość do cieni w kolorze nude, beż i brąz
ja lubie brazy na codzien pod eyeliner najlepiej schodzą ale jak robie pełny makijaż wyjściowy to kolorowy :P jutro cyknę fotki co dostałam miałąm jej nieodbierać , ale tak myślę kiedy znowu będzie okazja na roz i cienie z sephory po 10 zł starczą mi na długo więc jednak odbiorę a tusze mam już 4 w zapasie uwielbiam go , pełnowymiarowego bym nie kupiła też , bo załóżmy złoże 8 zamówień za 13,90 to mam za 111 zł pełnowymiarowy tusz ( zakładając że ma ok 1 ml myślę że 1,5 ml ) 40 ml kremu ( 50ml - 549 zł ) , 10 ml perfum ( 30 ml - 200 zł ) i 8 kapsułek z żelem na wyjazdy :P
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:58   #159
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Na stronie Sephory tylko jeden odcień różu jest przeceniony? Pozostałe są po 39 zł. Wzięłaś ten Przezroczysty różowy?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2014-04-07 o 17:20
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:10   #160
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Na stronie Sephory tylko jeden odcień różu jest przeceniony? Pozostałe są po 39 zł. Wzięłaś ten Przezroczysty różowy?
tak , ciekawa go jestem
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:21   #161
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wycofują te cienie i róż, że można je kupić tak tanio?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:31   #162
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
tak , ciekawa go jestem
Daj znać jutro jak wygląda róż
Właśnie też jestem ciekawa dlaczego akurat ten jeden jest tańszy..
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:37   #163
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
Daj znać jutro jak wygląda róż
Właśnie też jestem ciekawa dlaczego akurat ten jeden jest tańszy..
wycofują zostało z wyprzdaży pewnie.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:03   #164
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Na początku przeceniony był róż cynamonowy - coś takiego miał w nazwie i pamiętam że pomadka ,,Chocolate'', bardzo ciemny brąz, w stacjonarnej S. też były promocje na te odcienie, więc nie wiem czy końcówki.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:12   #165
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Też dostałam paczuszkę Sephory kosmetyczka jest urocza, za to pędzelek jest dość twardy i sypie się już z niego włosie

Czy w związku z tym, że jest darmowa dostawa w Sephorze, są jeszcze jakieś kody rabatowe?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:27   #166
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Na początku przeceniony był róż cynamonowy - coś takiego miał w nazwie i pamiętam że pomadka ,,Chocolate'', bardzo ciemny brąz, w stacjonarnej S. też były promocje na te odcienie, więc nie wiem czy końcówki.
był taki róż 01 , ale już go nie ma numerki zaczynają się od 02 , niewiem jak z pomadką.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:39   #167
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dostałam dziś paczuszkę z sephory i ja kosmetyczka niee dla mnie to raczej jakieś etui na klucze, mojej siostrze i mamie się bardzo podobają, pędzel dla mnie za twardy, ale zadowolona jestem z próbek bo Eisenberg ma dużą pojemność no i cenę wyjściową 549zł zaporową czarnego Cavalliego ostatnio testowałam i mi się spodobał a tusz wiadomo zawsze się przyda

reasumując - jestem zadowolona
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:08   #168
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Z Sephory dzisiaj rano już mi naliczyło punkty za dowolny zakup + 500 p z ekuponu
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 23:00   #169
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dziewczyny, które dziś otrzymały paczkę - wzięłyście płatność za pobraniem?
bo jutro dostanę paczkę, ale nie ja ją odbiorę a w mailu napisali, że jak będzie niekompletna przesyłka mam nie odbierać :P a tak obstawiam, że coś będzie nie tak
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 06:19   #170
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja też jestem bardzo zadowolona z zakupów, co prawda wacików jeszcze nie używałam ale kosmetyczka jest słodka i mam już w niej tusz+perfumki, tusz rewelka, perfum mam 3- każde z atomizerem-żyć nie umierać i jedną próbkę kremu- ostatnio przekonałam się do próbek- zlewam je do jednego pojemniczka i za kilka groszy (np. tołpa dodaje za 1 grosz do zamowienia 1 próbkę) mam sporych rozmiarów krem
Bardzo lubię kosmetyki z marki sephora- czasem mają cenę zaporową, ale jak jest fajna promocja- to WARTO
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 07:54   #171
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo zadowolona z zakupów, co prawda wacików jeszcze nie używałam ale kosmetyczka jest słodka i mam już w niej tusz+perfumki, tusz rewelka, perfum mam 3- każde z atomizerem-żyć nie umierać i jedną próbkę kremu- ostatnio przekonałam się do próbek- zlewam je do jednego pojemniczka i za kilka groszy (np. tołpa dodaje za 1 grosz do zamowienia 1 próbkę) mam sporych rozmiarów krem
Bardzo lubię kosmetyki z marki sephora- czasem mają cenę zaporową, ale jak jest fajna promocja- to WARTO
Ale zlewasz różne próbki czy te same?


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 08:19   #172
sylwunia1984_08
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia1984_08
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Hej
Ja też odebrałam wczoraj moje mini zamówienie. Jestem baardzo zadowolona, szczególnie z próbki perfum Hugo Boss. Kosmetyczka maleńka, raczej jak etui na klucze. Tusz bardzo fajny, chociaż troche niewygodnie się go używa. Wzięłam też kaspułkę do kąpieli, no straszne maleństwo...Wybrałam opcje pakowania na prezent. Pudełko jest świetne.
__________________
http://kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
08.08.2016 Avon nowości z katalogu 11/2016 Szminka Moc Blasku, Avon Sport Centre Action, Szampon i odżywka 2w1 Avon Man
07.08.2016 Wakacyjny konkurs z Zadbaną Mamą.
sylwunia1984_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 08:56   #173
justynag13
Raczkowanie
 
Avatar justynag13
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cześć dziewczyny, przeczytałam cały wątek ale nie mam pojecia o co chodzi z tuszem z spehory?? będę wdzięczna za wytłumaczenie
justynag13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:05   #174
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Ale zlewasz różne próbki czy te same?


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Te same, bo np. serum z tołpy 2ml mam 10szt czyli zapłaciła 0,10 groszy a pełne opakowanie 25ml kosztuje jak dobrze kojarzę ok.40zł

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez justynag13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przeczytałam cały wątek ale nie mam pojecia o co chodzi z tuszem z spehory?? będę wdzięczna za wytłumaczenie
Tusz - to jest darmowa próbka ok.1,5ml. Możesz wybrać 3 próbki do zamowienia. Teraz jest darmowa dostawa od 40zł w sephorze
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:13   #175
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

odbiegając narazie od tematu sephory w biedronce przecenili organizery na kosmetyki na 6,99 i płatki kosmetyczne 3 x 120 szt za 4,99
To tak w ramach innych promocji a macie może jakieś sklepy z tanimi rzeczami do domu/dla dziecka ? takie promocje chętnie też bym dopisała do 1 strony
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 10:20   #176
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
odbiegając narazie od tematu sephory w biedronce przecenili organizery na kosmetyki na 6,99 i płatki kosmetyczne 3 x 120 szt za 4,99
To tak w ramach innych promocji a macie może jakieś sklepy z tanimi rzeczami do domu/dla dziecka ? takie promocje chętnie też bym dopisała do 1 strony
W temacie innych promocji to w http://danvera.pl/
jest -10% z kodem wielkanoc na wszystko.
"Serdecznie witamy. Od dnia 4 kwietnia (piątek) do 14 kwietnia (poniedziałek) obniżamy ceny na cały asortyment + DODATKOWO UDZIELAMY 10% KUPONU RABATOWEGO NA WSZYSTKO W SKLEPIE.
Aby wykorzystać KUPON RABATOWY, przeglądając produkty w KOSZYKU,
w okienku KUPON RABATOWY wpisz słowo: wielkanoc
- kliknij akceptuj - suma zakupów zostanie automatycznie pomniejszona." - cytat z newslettera

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2014-04-08 o 10:22
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:12   #177
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
dziewczyny, które dziś otrzymały paczkę - wzięłyście płatność za pobraniem?
bo jutro dostanę paczkę, ale nie ja ją odbiorę a w mailu napisali, że jak będzie niekompletna przesyłka mam nie odbierać :P a tak obstawiam, że coś będzie nie tak
Ja nie sprawdzałam przy kurierze, trochę sie bałam, ale na szczęście było wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Tusz - to jest darmowa próbka ok.1,5ml. Możesz wybrać 3 próbki do zamowienia. Teraz jest darmowa dostawa od 40zł w sephorze
Tubka ma mniej niż 1,5 ml, ponieważ kiedyś Estee dawało takie mini mascary właśnie o pojemności 1,5 ml.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:37   #178
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Douglasie nie łączy się kod SET z tym PAYBACK991 na darmową dostawę?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 11:47   #179
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
W Douglasie nie łączy się kod SET z tym PAYBACK991 na darmową dostawę?
no właśnie nie ten payback nie łączy się z promocjami bo wczoraj próbowałam z -10%
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 12:04   #180
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja nie sprawdzałam przy kurierze, trochę sie bałam, ale na szczęście było wszystko w porządku



Tubka ma mniej niż 1,5 ml, ponieważ kiedyś Estee dawało takie mini mascary właśnie o pojemności 1,5 ml.
http://allegro.pl/estee-lauder-sumpt...112022737.html takie ? one mają 2,8 ml
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.