Szablony różyczek, kwiatków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 14:10   #1
katrinka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
GG do katrinka6

Szablony różyczek, kwiatków


Witam was serdecznie
Czy możecie mi podac jakieś linki z szablonami kwiatków, różyczek(chodzi mi o te, które noszą dziewczyny przy żakietach, torebkach)
Właśnie zabrałam się za różyczkę i nic mi nie wychodzi-nie radzę sobie,
jesli macie gotowe szablony to wyslijcie mi e-mailem.
z góry wam badzo dziękuję.

pozdrawiam was serdecznie
kasia
katrinka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:05   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

A przejrzałaś już forum?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 21:09   #3
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

W swoich zbiorach znalazłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 2flowers.gif (55,8 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 10.gif (7,2 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 19.gif (5,6 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 16.gif (9,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: gif kw2.gif (5,9 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szablony.JPG (8,7 KB, 341 załadowań)
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:14   #4
katrinka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
GG do katrinka6
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

chyba dobrze nie sprecyzowałam prośby, dzieki za szablony
chodzi mi o szablon różyczek do uszycia z kawałków materiału, czy macie takie wzory???
nie różyczki wyszywane
pozdrowienia
katrinka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 22:12   #5
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

No tak jeśli trudno ci skorzystać z wszukiwarki to proszę: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=kwiatki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=kwiatki
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 10:03   #6
katrinka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
GG do katrinka6
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

dziękuję ci za stronki, nie mogę wejśc na ten link:http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1095672079
a kwiatuszki super, stronka rosyjska jest super ale ja nie umiem języka, udalo mi sie znalesc tylko 1 szablon na rosyjskiej stronce, kwiatuszki z bibuły są za***iste, a to forum jest exstra,
: roza:-dziękuję
katrinka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:52   #7
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Kajasia nie bądź złośliwa.. a tak poza tym dziewczyny ( tu prośba do wszystkich wizażanek) nie piszczie każdemu kto o cos pyta, najcześciej jest nowy, "skorzystaj z przeglądarki". Nie wszyscy czytaja najstarsze posty jakie tutaj są..
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 12:16   #8
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Nie jestem złośliwa.... jeszcze, dopiero bedę a dziewczyny nie szukają głównie z powodu lenia, dlatego najpierw pisze żeby poszukały a gdy nie znajdą to pomagam, niesety mało kto czyta wątki u samej góry o korzystaniu z wyszukiwarki i pojawiają się bezsensowne moim zdaniem wątki powtarzające sie tysiąc razy, ale to oczywiście tylko moje zdanie
Pa
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:08   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Cytat:
Napisane przez one_shot
Kajasia nie bądź złośliwa.. a tak poza tym dziewczyny ( tu prośba do wszystkich wizażanek) nie piszczie każdemu kto o cos pyta, najcześciej jest nowy, "skorzystaj z przeglądarki". Nie wszyscy czytaja najstarsze posty jakie tutaj są..

Kto jak kto, ale Kaja jest najbardziej cierpliwą osobą na tym forum. Jako jedna z niewielu ma siły wciąż wyszukiwać wątki, które już były..

Nie piszę tego a propos tego konkretnego wątku [pytania], ale skoro w nim narodziła się taka dyskusja - kontynuuję: naprawdę często pojawiają się pytania a odpowiedzi na nie są na tej samej stronie - tylko 5 wątków niżej... Świadczy to o tym, że pytający oczekuje, iż ktoś za niego znajdzie odpowiedź...

A dlaczego mamy tak nie pisać [tj. przypominać o wyszukiwarce]? Mamy same wygrzebywać zamiast osób zainteresowanych? Albo udzielać w kółko tych samych odpowiedzi? W ten sposób dajemy znak, że temat już był.

Myślę, że Twoja prośba nie ma racji bytu, bo jeśli ktoś zadaje NOWE pytanie dziewczyny cierpliwie na nie odpowiadają; jesli ktoś 'pokazuje', że mimo prześledzenia forum nadal ma wątpliwości - odpowiadają, ale ile razy można udzielać wypowiedzi na te same pytania?

To przede wszystkim pytającemu zależy na odpowiedzi i powinien jednak przeczytać nawet najstarsze posty jakie tu są.. Może się mylę...

Oczywiście można czegoś nie znaleźć, nie wiedzieć jak szukać i tak dalej [nie bądźmy faszystami], ale nadal uważam, że spełnienie Twojej prośby równoważne jest z prowadzeniem po raz n-ty tych samych wywodów..

I nie pisz przypadkiem, że jesteśmy nieżyczliwe, bo wystraczy poczytać tu i tam a widać, że chcemy pomagać.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:23   #10
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

dzięki Sarenko
Nawiasem mówiąc muszę pododawać nowe wątki bo się ich nazbierało, a coraz więcej dziewczyn zaczyna z tych przypiętych wątków korzystać... na szczęście się nauczyły oby tak dalej!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 07:12   #11
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Nie wiem czy obie zauważyłyście ale po zdaniu "...nie bądź złośliwa.." wstawiła buźke z przymrużeniem oka!!! To po 1 a po drugie sama osobiście zanim zapytałam o cokolwiek przeczytałam wszystkie posty począwszy od najstarszego. Jeśli czegoś nie moge znaleść korzystam z przeglądarki bo wiem jak to robić jednak NIE WSZYSCY mają takie świetne "zdolności" grzebania w necie i korzystania z przegladarek jak osoby które posiadają neta od lat i potrafia w nim znaleść cuda.


A po trzecie bardzo podobają mi sie wasze prace decupażowe i zechciałam sama takie tworzyć - jednak we wszystkich postach jakie znalazłam i przeczytałam znalazłam tyle sprzecznych opinii wykluczających siebie nawzajem że wysłałam priva do Sareni jako "eksperta" w tej dzoedzinie, więc nie dziwcie sie że po raz kolejny zadaje sie to samo pytanie na forum!!!!
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 08:11   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Cytat:
Napisane przez one_shot
Nie wiem czy obie zauważyłyście ale po zdaniu "...nie bądź złośliwa.." wstawiła buźke z przymrużeniem oka!!!
Zauważyłam. Ja również nie pisałam tego z zaciętą miną [przedstawiamy swoje stanowiska w tej sprawie] Ale Twój apel sugerował, że Kaja nie ma racji - ja uważam, że ma - dlatego podjęłam temat

Cytat:
To po 1 a po drugie sama osobiście zanim zapytałam o cokolwiek przeczytałam wszystkie posty począwszy od najstarszego. Jeśli czegoś nie moge znaleść korzystam z przeglądarki bo wiem jak to robić jednak NIE WSZYSCY mają takie świetne "zdolności" grzebania w necie i korzystania z przegladarek jak osoby które posiadają neta od lat i potrafia w nim znaleść cuda.
One_Shot, uwierz, że my widzimy, iż są rzeczy, które trudno wygrzebać [na przykład nie każdy wie, że "zaplatanki z linek" to "filofun" - i nie myślimy, że każdy ma obowiązek przeczytać WSZYSTKO, aby dotrzeć do sedna].

Bardzo często podajemy linki do starych wątków, ale czasem widzimy [to widać!] że szukający nie zrobił nic w kierunku "aktywnego szukania", bo wystarczyło wklepać słowo kluczowe... albo spojrzeć się na 4 wątki niżej.

Wiesz.. jeśli ktoś pyta "jak pomalować szafkę" a 4 linijki niżej widzę wątek "malowanie szaf" to czułabym się jak jeleń podając link.

Cytat:
A po trzecie bardzo podobają mi sie wasze prace decupażowe i zechciałam sama takie tworzyć - jednak we wszystkich postach jakie znalazłam i przeczytałam znalazłam tyle sprzecznych opinii wykluczających siebie nawzajem że wysłałam priva do Sareni jako "eksperta" w tej dzoedzinie, więc nie dziwcie sie że po raz kolejny zadaje sie to samo pytanie na forum!!!!
Ja się nie dziwię temu, że wciąż rodzą się nowe pytania - ale zawsze widać czy pytający zrobił coś w kierunku swoich poszukiwań czy nie.

Jasne, że w każdej kwestii są tysiące pytań [gdyby tak nie było to forum by nie istniało, tylko publikacje na każdy temat i "koniec, kropka"].

Dostaję wiele PW z różnymi pytaniami i chyba nikt nie powie, że nie mam cierpliwości odpowiadać. Nie zawsze są to epopeje [bo nie mam czasu pisać dłuuuugich odpowiedzi] ale staram się przedstawić swoje sposoby jeśli je znam [i zaznaczam, że można "pytać dalej"]. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do moich odpowiedzi to proszę tu i teraz...

A z decoupagem jak z ciastem na naleśniki Każdy ma swoje metody i stąd rodzi się tyyyle wątpliwości. I to jest zrozumiałe, że każdy zgłębia problem..

Nie mamy [przepraszam, że tworzę sumienie zbiorowe - jakbym się myliła proszę o korektę] nic przeciwko dwudziestemu wątkowi "jak ozdobić ramki" [znów przykład abstrakcyjny, żeby nie było, iż coś komuś sugeruję] - ale miło by było gdyby Ktoś zaznaczył, że nie spodobały mu się pomysły JUŻ zamieszczone albo że szuka i szuka i nie może znaleźć albo podpiął się pod istniejący temat.. Samo "jak ozdobić ramkę?" rodzi u nas w głowach odpowiedź "zajrzyj do archiwum"...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 08:21   #13
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Sarenko, jesteś bardzo mądrą kobietą i myślę, że lepiej nie można było tego napisać.
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 12:09   #14
kasior
Raczkowanie
 
Avatar kasior
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

a ja akurat mam szablony kwiatków, które mogłyby się przydac Zdjęcia i szablony pochodzą z nowego numeru burdy (szycie krok po kroku), w ktorym same cudenka.... Postaram sie powklejac dla Was jak najwiecej pomyslow z tej gazetki, jako ze sama znalazlam na forum MNOSTWO pomyslow, za ktore niezmiernie jestem wszystkim wizazankom wdzieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szablony.JPG (92,0 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiatki.JPG (77,0 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiatki2.JPG (45,7 KB, 239 załadowań)
kasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 12:26   #15
katrinka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
GG do katrinka6
Smile Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

kasior dziękuje ci bardzo, musze lecieć po numer Burdy

ŚLE POZDROWIENIA I CAŁUSKI
katrinka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 12:42   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Cytat:
Napisane przez brzozka
Sarenko, jesteś bardzo mądrą kobietą i myślę, że lepiej nie można było tego napisać.
dziękuję, ale uważaj, bo mi woda sodowa do głowy uderzy i co będzie?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:54   #17
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

Cytat:
Napisane przez sarenka
dziękuję, ale uważaj, bo mi woda sodowa do głowy uderzy i co będzie?
Cukru nigdy za wiele.. jesteś na tyle mądra, iż rękę dam sobie uciąć iż tak się nie stanie!

pozdrawiam i relaksującego urlopu życzę
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 08:39   #18
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Szablony różyczek, kwiatków

one_shot zauważyłam buźkę resztę jak widać Sarenka wytłumaczyła dzięki i ma rację, najpierw poszukajmy sami a potem zadawajmy pytania, nie wiem mi np sprawia frajde znajdowanie sobie tego czego szukam jak już nie mam pomysłu na haslo kluczowe wtedy pytam w nowym lub istniejącym wątku. Nikt nikgog nie zlinczuje ale weźcie pod uwagę też to że czytanie po raz setny w tygodniu tego samego zapytania trochę dobija i rzuca się tekst o wyszukiwarce choć wątek z takim tytułem jest przypięty na górze przez złosia, ehhh to tyle, ide świętować
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.