Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 09:04   #1531
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was miała alergię/wysypkę po Daylette?
Jestem na trzecim opakowaniu , w połowie listka i tydzień temu dostałam pokrzywki na lewej dłoni. Na początku myślałam że to alergia na detergenty czy mydło, zmieniłam wszystko (szampon,mydło,płyn do naczyń itd...) - i nic! Smaruję fenistilem i trochę schodzi...
W dodatku zauważyłam, że wysypka nasila się po wzięciu tabletki, a rano następnego dnia jest słabsza .
Niedługo mam wizytę u gin, jak myślicie- to wina tabletek? Zmienić je?
według mnie to nie jest wina tabletek, może jesteś uczulona na coś, co pyli teraz a poza tym nie odróżniasz pokrzywki od wysypki. Wysypka może Ci się utrzymywać dość długo i ja bym tego fenistilem nie traktowała a pokrzywka to czerwona plama, gorąca i zazwyczaj jak nie drapiesz to schodzi po kilku godzinach a nawet po zwykłym opłukaniu wodą i umyciu ręki schodzi bo zmywasz z niej alergeny.
Jak Ci bardzo dokucza to idź do lekarza rodzinnego zanim pójdziesz do gina bo gdyby to była reakcja alergiczna na tabletki to byś ją miała od pierwszego opakowania a nie po 3 miesiącach.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:48   #1532
karmelkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Witam, od ponad roku biorę tabletki daylette. Jestem w połowie opakowania (tj. dzisiaj 14tabletka) i pierwszy raz odkąd biorę tabletki mam bóle brzucha jak przed okresem i plamienie,które wygląda jak to które mam w czasie dni placebo i tak od 3 dni, raz nie ma tego plamienia wcale, a za jakąś godzine jest tyle,że musze uzywac tampona. Zastanawia mnie czy to normalne? Czy powinnam iść do lekarza by zmienił mi tabletki? Bo niby powinno się ignorować takie "przygody" jeśli są jednorazowe. Jednak to jest uciążliwe i martwi mnie. Raczej nie zapomniałam/pominęłam żadnej tabletki, nie miałam biegunki ani wymiotów, jedyne co to opóźnienia do max 3 godzin, gdy biorę zwyklę o 18, to dwa razy zdarzyło mi się wziąć o 21, ale niby do 12 godzin to nie spóźnienie.... nie mam pojęcia co już myśleć o tym..
karmelkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 16:06   #1533
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez karmelkka Pokaż wiadomość
Witam, od ponad roku biorę tabletki daylette. Jestem w połowie opakowania (tj. dzisiaj 14tabletka) i pierwszy raz odkąd biorę tabletki mam bóle brzucha jak przed okresem i plamienie,które wygląda jak to które mam w czasie dni placebo i tak od 3 dni, raz nie ma tego plamienia wcale, a za jakąś godzine jest tyle,że musze uzywac tampona. Zastanawia mnie czy to normalne? Czy powinnam iść do lekarza by zmienił mi tabletki? Bo niby powinno się ignorować takie "przygody" jeśli są jednorazowe. Jednak to jest uciążliwe i martwi mnie. Raczej nie zapomniałam/pominęłam żadnej tabletki, nie miałam biegunki ani wymiotów, jedyne co to opóźnienia do max 3 godzin, gdy biorę zwyklę o 18, to dwa razy zdarzyło mi się wziąć o 21, ale niby do 12 godzin to nie spóźnienie.... nie mam pojęcia co już myśleć o tym..
Stosowałam Yaz około roku i zdarzyło mi się to samo, co tobie przy regularnym stosowaniu. Najpierw dostałam plamień w środku cyklu, później w czasie tabletek placebo dostałam krwawienia z odstawienia, które trwało ponad trzy tygodnie (lekarz kazał mi połączyć opakowania). Okazało się, że tabletki stały się dla mnie 'za słabe' pod względem hormonów i mimo że zachowało się działanie antykoncepcyjne to nie trzymały cyklu. Zmieniłam tabletki i wszystko wróciło do normy.
Wizyta u lekarza pomoże, być może, jak w moim przypadku - tabletki przestały ci trzymać cykl.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 13:28   #1534
niaczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

witam
chciałam zapytać czy kiedy zaczynałyście brać tabletki to okres wam się zatrzymał?
ja wzięłam 2 już tabletke vixpo i mam normalnie obfity okres a wszędzie dziewczyny piszą że okres się zatrzymuje..
niaczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 13:33   #1535
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez niaczka02 Pokaż wiadomość
witam
chciałam zapytać czy kiedy zaczynałyście brać tabletki to okres wam się zatrzymał?
ja wzięłam 2 już tabletke vixpo i mam normalnie obfity okres a wszędzie dziewczyny piszą że okres się zatrzymuje..
Nic mi się nie zatrzymało, dodatkowo się wydłużył o kilka dni. Każdy organizm reaguje inaczej, nie masz się o co martwić
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:47   #1536
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Zwymiotowałam tabletkę nr 13, wzięłam dodatkową po upływie 12 godzin. Zabezpieczaliśmy się dodatkowo przy kolejnych stosunkach. Chciałabym skrócić opakowanie o jakieś 4-5 tabletek, czyli wzięłabym 19-20 czynnych tabletek. Mogę prawda? I będę bezpieczna?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 09:47   #1537
201803120917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 71
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

pytanie do Wizażanek przyjmujących Vibin mini: jestem w trakcie 1 opakowanie, a konkretnie dzisiaj wezmę 27 czyli 6 tabletke placebo. przy 4 tabletce placebo dostałam krwawienia z odstawienia (okres) tylko ze ten okres nie wygląda jak okres. Mam na myśli to, że nie jest obfity tak jak kiedyś, jest go mniej tak jakby, mniej mi doskwiera. Mam rozumieć, że wszystko jest w normie? to, że jest go mniej nic nie oznacza?
201803120917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 10:19   #1538
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mojbyljuzzajety Pokaż wiadomość
pytanie do Wizażanek przyjmujących Vibin mini: jestem w trakcie 1 opakowanie, a konkretnie dzisiaj wezmę 27 czyli 6 tabletke placebo. przy 4 tabletce placebo dostałam krwawienia z odstawienia (okres) tylko ze ten okres nie wygląda jak okres. Mam na myśli to, że nie jest obfity tak jak kiedyś, jest go mniej tak jakby, mniej mi doskwiera. Mam rozumieć, że wszystko jest w normie? to, że jest go mniej nic nie oznacza?
wszystko jest w normie. To właśnie jedna z zalet tabletek anty, krwawienie z odstawienia często przestaje być obfity, nie ma tego bólu w podbrzuszu i potrafi trwać krócej.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:43   #1539
201803120917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 71
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
wszystko jest w normie. To właśnie jedna z zalet tabletek anty, krwawienie z odstawienia często przestaje być obfity, nie ma tego bólu w podbrzuszu i potrafi trwać krócej.
ufff to mnie uspokoiłaś, bo w ulotce nic na ten temat nie było a przeczytałam ją ze 3 razy. dzięki
201803120917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 15:25   #1540
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mojbyljuzzajety Pokaż wiadomość
ufff to mnie uspokoiłaś, bo w ulotce nic na ten temat nie było a przeczytałam ją ze 3 razy. dzięki
szkoda, że ginekolog Cię nie poinformował i niepotrzebnie się zestresowałaś. Krwawienie z odstawienia może wcale nie wystąpić, to też się zdarza.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 16:22   #1541
201803120917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 71
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

mój ginekolog w ogóle wydaje mi się jakoś słabo doinformowany. tak samo byłam w szoku jak byłam u niej na pierwszej wizycie (ogólnie nawet pierwszej w życiu u ginekologa) i przepisała i od ręki tabletki antykoncepcyjne. oczywiście pobrała próbkę do cytologii i skierowanie na usg piersi, ale bez jakichkolwiek wyników mi je przepisała. ucieszyłam się bo nie musiałam zwlekać z antykoncepcją ale po czasie stwierdziłam, że to było mało odpowiedzialne...:confuse d:
201803120917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 22:57   #1542
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Mam pytanko: Lekarz zmienił mi tabletki z Sylvie20 na Vibin Mini i pierwsza tabletkę wzięłam w pierwszy dzień okresu, a na ulotce jest co innego. Czy jestem zabezpieczona?

Czy gdybym wzięła pierwsza tabletkę w drugi dzień okresu byłabym zabezpieczona?

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2014-04-19 o 22:59
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:02   #1543
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mojbyljuzzajety Pokaż wiadomość
mój ginekolog w ogóle wydaje mi się jakoś słabo doinformowany. tak samo byłam w szoku jak byłam u niej na pierwszej wizycie (ogólnie nawet pierwszej w życiu u ginekologa) i przepisała i od ręki tabletki antykoncepcyjne. oczywiście pobrała próbkę do cytologii i skierowanie na usg piersi, ale bez jakichkolwiek wyników mi je przepisała. ucieszyłam się bo nie musiałam zwlekać z antykoncepcją ale po czasie stwierdziłam, że to było mało odpowiedzialne...:confuse d:
Na mojej pierweszej wizycie u gina (był i jest moim pierwszym gin) zbadał mnie (piersi też) i też od razu mi przepisał tabletki, też się ucieszyłam, ze nie muszę z tym czekać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:43   #1544
201803120917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 71
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

ja też się ciesze ale czytałam, że zanim dostanie się pigułki lekarz powinien przeprowadzić wywiad w kierunku chorób. Moja mama i babcia maja problemy z nadciśnieniem, ja sama mam jakies nieokreślone problemy z sercem (czekam po pol roku na wizyty u kardiologia, żeby cokolwiek wiedzieć na temat swojego stanu zdrowia) powiedziałam to wszystko lekarce a ona tylko machnęła ręka i powiedziała: To chce Pani te antykoncepcje zacząć czy nie?
Poczułam się jakby mnie zrugano jak małego psiaka. no ale ja nie kończyłam medycyny i się nie znam, więc podpowiedziałam tylko że chce.
201803120917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 13:09   #1545
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mojbyljuzzajety Pokaż wiadomość
ja też się ciesze ale czytałam, że zanim dostanie się pigułki lekarz powinien przeprowadzić wywiad w kierunku chorób. Moja mama i babcia maja problemy z nadciśnieniem, ja sama mam jakies nieokreślone problemy z sercem (czekam po pol roku na wizyty u kardiologia, żeby cokolwiek wiedzieć na temat swojego stanu zdrowia) powiedziałam to wszystko lekarce a ona tylko machnęła ręka i powiedziała: To chce Pani te antykoncepcje zacząć czy nie?
Poczułam się jakby mnie zrugano jak małego psiaka. no ale ja nie kończyłam medycyny i się nie znam, więc podpowiedziałam tylko że chce.
Mnie też wypytał o różne choroby w rodzinie itd itp a że u mnie nic się nie działo, także może zdecydował, ze badania nie są konieczne. Nie wiem, też uważam, że powinno się zrobić badania, ale lekarzem nie jestem, skoro on uważa, ze nie jest to potrzebne to tego się będę trzymać.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 13:54   #1546
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Mam pytanko: Lekarz zmienił mi tabletki z Sylvie20 na Vibin Mini i pierwsza tabletkę wzięłam w pierwszy dzień okresu, a na ulotce jest co innego. Czy jestem zabezpieczona?

Czy gdybym wzięła pierwsza tabletkę w drugi dzień okresu byłabym zabezpieczona?
up
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:12   #1547
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
up
A co jest napisane w ulotce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:26   #1548
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Zmiana z złożonego hormonalnego produktu antykoncepcyjnego lub złożonego
antykoncepcyjnego systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu transdermalnego.


Można rozpocząć przyjmowanie leku Lesinelle następnego dnia po przyjęciu ostatniej
czynnej tabletki (ostatniej tabletki zawierającej substancje czynne) z poprzedniego
opakowania, ale nie później niż następnego dnia po zakończeniu okresu bez tabletek
poprzedniego produktu antykoncepcyjnego (lub po ostatniej tabletce poprzedniego produktu
antykoncepcyjnego nie zawierającej substancji czynnych). W przypadku zmiany ze
złożonego antykoncepcyjnego systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu
transdermalnego, należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:56   #1549
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Mam pytanko: Lekarz zmienił mi tabletki z Sylvie20 na Vibin Mini i pierwsza tabletkę wzięłam w pierwszy dzień okresu, a na ulotce jest co innego. Czy jestem zabezpieczona?

Czy gdybym wzięła pierwsza tabletkę w drugi dzień okresu byłabym zabezpieczona?
odpisze mi ktos?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:56   #1550
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Chce tylko się upewnić (wiem każdy organizm jest inny) jeśli po przyjęciu ostatniej białej daylette nie zrobię przerwy plamienie z odstawienia nie powinno wystąpić?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:37   #1551
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Chce tylko się upewnić (wiem każdy organizm jest inny) jeśli po przyjęciu ostatniej białej daylette nie zrobię przerwy plamienie z odstawienia nie powinno wystąpić?
To jest krwawienie z odstawienia, jeśli nie zrobisz przerwy to nie wystąpi, ale mogą wystąpić (chociaż nie muszą) plamienia w trakcie brania drugiego opakowania
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:39   #1552
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Chce tylko się upewnić (wiem każdy organizm jest inny) jeśli po przyjęciu ostatniej białej daylette nie zrobię przerwy plamienie z odstawienia nie powinno wystąpić?
Z reguly nie powinno wystapic, jednak musisz sie liczyc z tym, ze w trakcie kolejnego opakowania moga pojawic sie plamienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 20:30   #1553
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Hej Dziewczyny, od tego cyklu zaczynam branie Daylette. Dostałam dziś okresu koło 18... Tzn to takie początkowe plamienie, gdy wezmę jutro np. o 7 rano pierwszą tabletkę to będę zabezpieczona od razu? Czy lepiej wziąć dzis?
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:24   #1554
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Ja bym wzięła dziśiaj.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:32   #1555
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Właśnie się zastanawiam, bo przecież pierwszy dzień krwawienia to doba, co nie? a wolałabym brać rano.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 13:17   #1556
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

dziewczyny mam pytanie, czy po daylette poprawił wam się stan skóry? Ja biorę od ponad pół roku i dalej borykam się z niedoskonałościami itp
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:02   #1557
any_03
Raczkowanie
 
Avatar any_03
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 141
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

zmieniałam plastry na daylette i zgodnie z zaleceniem lekarza wzięłam 1 tabletkę w pierwszy dzień krwawienia z odstawienia. Zapomniałam się zapytać lekarza, liczę że Wy mi odpowiecie czy jestem zabezpieczona od 1 tabletki?
__________________
Cele:
matura 2013
nauka angielskiego
grecja 2012


'Jak na deszczu łza,

cały ten świat nie znaczy nic, o nic
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil'

any_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 16:19   #1558
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
zmieniałam plastry na daylette i zgodnie z zaleceniem lekarza wzięłam 1 tabletkę w pierwszy dzień krwawienia z odstawienia. Zapomniałam się zapytać lekarza, liczę że Wy mi odpowiecie czy jestem zabezpieczona od 1 tabletki?
Tak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, czy po daylette poprawił wam się stan skóry? Ja biorę od ponad pół roku i dalej borykam się z niedoskonałościami itp
Mi trochę, ale nie jakoś super.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 19:36   #1559
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
zmieniałam plastry na daylette i zgodnie z zaleceniem lekarza wzięłam 1 tabletkę w pierwszy dzień krwawienia z odstawienia. Zapomniałam się zapytać lekarza, liczę że Wy mi odpowiecie czy jestem zabezpieczona od 1 tabletki?
nie, powinnaś wziąć dzień po odstawieniu plastrów, czyli kontynuując zabezpieczanie się albo w pierwszym dni miesiączki a nie krwawienia z odstawienia.
co to za lekarz.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Tak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------



Mi trochę, ale nie jakoś super.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
weź nie potakuj pod głupotami. krwawienie z odstawienia to nie miesiączka!
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:18   #1560
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, czy po daylette poprawił wam się stan skóry? Ja biorę od ponad pół roku i dalej borykam się z niedoskonałościami itp
Brałam daylette 1,5roku i praktycznie nie zauważyłam żadnej zmiany. Może taką, że jak do tej pory miałam cerę suchą tak się przemieniła w mieszaną. Oprócz tego całkowicie spadło mi libido i trochę przytyłam.

Od kilki dni bye bye daylette... zmieniłam
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 21:56:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.