Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 21:54   #1141
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to mineralny moze byc dla Ciebie ok, ale ja bym nie brała- miałam go i po 3 godzinach wygladałam okropnie - jak choinka a tez mam mieszana cerę.
Skoro tak, to go na razie nie biorę.
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A może Studio Fix?
Boję się, że mnie zapcha. Nawet chyba na wątku macowym były takie przypadki. Wolę już latarnię od wysypu baboli
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:09   #1142
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Skoro tak, to go na razie nie biorę.

Boję się, że mnie zapcha. Nawet chyba na wątku macowym były takie przypadki. Wolę już latarnię od wysypu baboli
Najlepiej przetestuj, jak masz taka możliwosć.

A co do Studio Fixa - kompakt nie zapycha. Zapychał tylko fluid w płynie. A i to dawniej, bo teraz zmienili skład i juz krzywdy nie robi, a testowałam na sobie (wczesniej mnie zapychał, teraz nie).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:26   #1143
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze wtrace swoje "3 grosze".
Mnie na Eden też nic się nie trzymało dłuzej niż pare godzin, ta baza jest jakas trefna. Co do oryginal - ona okazała się całym złem - uczula mnie ( a ja durna myślałam, ze któreś cienie), więc kupiłam Too Faced i od tej pory zapomniałam, co znacza łzawiązce oczy po pomalowaniu
Szkoda, że Original Cię uczuliła.
Co do Eden to się zgadzam, ale na jakichś filmikach widziałam dla niego inne zastosowania - np. jako korektor pod oczy .

Ja Too Faced miałam, ale oddałam siostrze. Miałam chyba jakiś trefny egzemplarz, bo taka jakby tłusta, oleista ciecz z niego wypływała. W tych bazach ponoć coś w składzie mieszali i było ich kilka wersji (różniły się nieco opakowania) i widać mnie trafiła się ta niedopracowana wersja .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dzięki

ja tam powiek gónych na dzień nie smaruję, chyba że ewentualnie którymś z zeli flos-lekowych na podrażnienia/opuchniecia
ale miałam UD Original i to byla jedyna baza na której naprawdę mi się cienie trzymały

reszta to wiecie ... , mniej lub bardziej, ale zawsze ...
No widzisz, czyli musisz celować w Original . Jak coś się sprawdza, to warto do tego wrócić.
A pamiętam, że kiedyś też używałam bazy Lumene i była super. W pewnym czasie zrobił się jednak problem z jej dostępnością, więc się przerzuciłam na UD Primer Potion. Wydaje mi się jednak, że teraz baza Lumene jest do zdobycia w sklepach internetowych, a pewnie i stacjonarnie gdzieś ją można spotkać.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to mineralny moze byc dla Ciebie ok, ale ja bym nie brała- miałam go i po 3 godzinach wygladałam okropnie - jak choinka a tez mam mieszana cerę.
Ja jak choinka wyglądam po Lasting Silk Armaniego. Moja skóra coś nie chce się z nim polubić
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:37   #1144
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szkoda, że Original Cię uczuliła.
Co do Eden to się zgadzam, ale na jakichś filmikach widziałam dla niego inne zastosowania - np. jako korektor pod oczy .

Ja Too Faced miałam, ale oddałam siostrze. Miałam chyba jakiś trefny egzemplarz, bo taka jakby tłusta, oleista ciecz z niego wypływała. W tych bazach ponoć coś w składzie mieszali i było ich kilka wersji (różniły się nieco opakowania) i widać mnie trafiła się ta niedopracowana wersja .


Ja jak choinka wyglądam po Lasting Silk Armaniego. Moja skóra coś nie chce się z nim polubić
A wiesz Olu, jednak nie taka szkoda, bo znalazłam swój KWC bazowy w postaci TF

Rzeczywiście, musiałas trafić albo na trefny egzemplarz, albo lekko podstarzały. Ale pamiętam, ze na początku uzywania, też cos mi wyciekło z niej, ale tylko na samym poczatku, potem już nie.

A ktoś tutaj kiedyś tak chwalił tego Silka Armaniego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:40   #1145
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41274293]Ty zawsze mialas delikatne oczeta, wiec baza TF z Twojego polecenia mnie kusi. Tiniaczek cos chyba pisala z kolei niepochlebnego i koniec koncow nie kupilam nigdy .


A powiedz, prosze, czy mocny kolor daje? Obawiam sie tego, ze przy jakims mega delikatnym jasnym cieniu mi baza wybije.[/QUOTE]

Niestety u mnie nie dzialala, teraz mam Smashbox Photo Finish Lid primer, no i jak nie poloze na niego paint pota to jest dupa Poszlam z reklamacja, pani pokazala mi ile jej powinnam klasc i zwatpilam: srednio 5 razy wiecej niz ja stosowalam I ze oczywiscie najlepiej bym uzywala smashboxowych cieni, bo macowe to srednie ponoc sa No i nakotlowalam na oko ilosc rekomendowana przez pania i bylo jeszcze gorzej Nie podoba mi sie tyle na oku za kazdym razem ( i choc jest to pancerny zestaw, to nie mam ochoty bawic sie tak codziennnie), chyba musze nowej bazy poszukac.

Dzis kupilam nowy bronzer Laury Mercier, moj pierwszy zakup tej firmy. Cholera troche za pomaranczowo jest, ale polozylam na to co mialam i mam nadzieje, ze to dlatego No i pojawila sie u mnie nowa kolekcja Essie Naughty Nautical, wzielam The more the merrier. Ciekawy, fajny na wakacje

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie ze nie zawsze, coś mi zaszkodziło i dosyc długo dochodziłam co, bo nie uzywałam jednej bazy cały czas

TF nie daje koloru. Przynajmniej u mnie transparentnie na oczach wygląda. Ani razu nie wybiła mi koloru cienia, nawet jasniutkiego.
To jedyna baza, jakiej w tej chwili jestem w stanie używać.

A niepochlebne opinie moga się brać z tego, ze czasami można w sklepach trafić na "zbuki", otwierane wcześniej przez kogoś bazy. Wiadomo, ze taka się zepsuje. Sama widziałam kiedyś w Bootsie, jak babka nowa otwierała, swatchowała na ręcę, po czym zakręcała i odstawiała na pólkę, zgroza!
Moja byla swieza (chyba ), kupilam ja online, przez serwis zakupowy. Koniec koncow ja zareklamowalam

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2013-06-11 o 22:46 Powód: lit
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:47   #1146
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Niestety u mnie nie dzialala, teraz mam Smashbox Photo Finish Lid primer, no i jak nie poloze na niego paint pota to jest dupa Poszlam z reklamacja, pani pokazala mi ile jej powinnam klasc i zwatpilam: srednio 5 razy wiecej niz ja stosowalam I ze oczywiscie najlepiej bym uzywala smashboxowych cieni, bo macowe to srednie ponoc sa No i nakotlowalam na oko ilosc rekomendowana przez pani i bylo jeszcze gorzej Nie podoba mi sie tyle na oku za kazdym razem ( i choc jest to pancerny zestaw, to nie mam ochoty bawic sie tak codziennnie), chyba musze nowej bazy poszukac.

Dzis kupilam nowy bronzer Laury Mercier, moj pierwszy zakup tej firmy. Cholera troche za pomaranczowo jest, ale polozylam na to co mialam i mam nadzieje, ze to dlatego No i pojawila sie u mnie nowa kolekcja Essie Naughty Nautical, wzielam The more the merrier. Ciekawy, fajny na wakacje
Fajny odcien. Lekko shrekowy . Ja na ten tytulowy lakier czekam. Zielony . U nas pewnie kolekcja w listopadzie bedzie jesli w ogole .

Art Deco u Ciebie nie dziala? Domyslam sie, ze UD probowalas?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 22:58   #1147
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Fajny odcien. Lekko shrekowy . Ja na ten tytulowy lakier czekam. Zielony . U nas pewnie kolekcja w listopadzie bedzie jesli w ogole .

Art Deco u Ciebie nie dziala? Domyslam sie, ze UD probowalas?
Fajny tez Poki co wzielam limonkowy, TZ mnie besztal wzrokiem
Ja czekalam na neonowa, sie chyba nie doczekam.

UD pupy nie urwala. Art deco zadanie spelniala, ale konsystencja mnie denerwowala. Ale chyba do niej wroce. Znow sie sprawdza, ze lepsze jest wrogiem dobrego

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

https://wizaz.pl/Moda/Swiat-mody/Isabel-Marant-dla-H-M
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 23:01   #1148
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Fajny tez Poki co wzielam limonkowy, TZ mnie besztal wzrokiem
Ja czekalam na neonowa, sie chyba nie doczekam.
Nie draznij mnie droga pani . Ja na zimowa kolekcje wciaz czekam .

Wiem, widzialam. Doczekac sie nie moge. Moze nawet buciszcza beda. Biorac pod uwage jednak ceny Maisona Margieli to lepiej, zeby ich nie bylo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:14   #1149
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41277156]Nie draznij mnie droga pani . Ja na zimowa kolekcje wciaz czekam .



Wiem, widzialam. Doczekac sie nie moge. Moze nawet buciszcza beda. Biorac pod uwage jednak ceny Maisona Margieli to lepiej, zeby ich nie bylo .[/QUOTE]

Aaaa zapomnialam dopisac, kupic Tobie ten naughty nautical?
Ja sie obejrzalam, ze z zimowej Butler please chce

Pewnie jakies beda Nie wiem co to bedzie, ale juz wiem ze cos kupie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:26   #1150
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Aaaa zapomnialam dopisac, kupic Tobie ten naughty nautical?
Ja sie obejrzalam, ze z zimowej Butler please chce

Pewnie jakies beda Nie wiem co to bedzie, ale juz wiem ze cos kupie
Nie Kochana, dziekuje . Mam nadzieje, ze do nas niedlugo trafi kolekcja.

Ja tez cos pewnie kupie. Masz jakas ulubiona rzecz od Izy upatrzona? Ja bym chetnie cos w stylu tych galotow po lewej przygarnela.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:39   #1151
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41277326]Nie Kochana, dziekuje . Mam nadzieje, ze do nas niedlugo trafi kolekcja.

Ja tez cos pewnie kupie. Masz jakas ulubiona rzecz od Izy upatrzona? Ja bym chetnie cos w stylu tych galotow po lewej przygarnela.[/QUOTE]

Ok, ale w razie czego daj znac
Plaszcz i buty Lubie tez jej spodnie i bluzki. Zobaczy sie w listopadzie, trzeba czekac

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2013-06-11 o 23:40
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 08:05   #1152
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41277326]... Ja bym chetnie cos w stylu tych galotow po lewej przygarnela.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ok, ale w razie czego daj znac
Plaszcz i buty ...

wow! przepiękne rzeczy, mhhrrrauuu ...
bardzo moje

albo te ...

a dla Jamesa butki na drugie fotce (dla mnie też)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Isabel Marant2.jpg (133,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,2 KB, 34 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-12 o 08:17
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:54   #1153
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny jakiego pędzelka od korektora używacie? jZawsze nakładałam paluchem (kółko kryolana lub Magica Helenki). Jednak ostatnio jakoś mi to nie idzie. Paluch jakiś taki niewymiarowy się zrobił
Trza mi jakiś pędzel kupić ma być odpowiedni i niedrogi...
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:01   #1154
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze bedzie w ?Gdansku
strasznie podobaja mi sie botki Jenny z jej kolekcji - moze kiedys sie na nie skusze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:15   #1155
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jeśli chodzi o bazę pod cienie to ja jestem wierna Artdeco ( choć grzebanie w tym mini słoiczku jest mało estetyczne) ale kusi mnie ta z Lime crime
http://www.limecrimemakeup.com/produ...OW-HELPER.html

Jeśli chodzi o pędzle do korektora , ja używam tego z zestawu Core Real Techniques ( sklepy internetowe) albo gąbkowego aplikatora Ecotools ( w Rossmannie).
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:51   #1156
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najlepiej przetestuj, jak masz taka możliwosć.

A co do Studio Fixa - kompakt nie zapycha. Zapychał tylko fluid w płynie. A i to dawniej, bo teraz zmienili skład i juz krzywdy nie robi, a testowałam na sobie (wczesniej mnie zapychał, teraz nie).
Przetestuję przy najbliższej okazji Może mnie nie zapcha.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 10:26   #1157
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bazę pod cienie to ja jestem wierna Artdeco ( choć grzebanie w tym mini słoiczku jest mało estetyczne) ale kusi mnie ta z Lime crime
http://www.limecrimemakeup.com/produ...OW-HELPER.html

Jeśli chodzi o pędzle do korektora , ja używam tego z zestawu Core Real Techniques ( sklepy internetowe) albo gąbkowego aplikatora Ecotools ( w Rossmannie).

Ja tez Artdeco uzywam, a teraz zamówilam sobie Lime Crime. W Artdeco wkurza mnie, ze w połowie słoiczka juz mi zasycha i na powiece wygląda nieciekawie. Szkoda mi połowe sloiczka wywalac za kazdym razem :/
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 10:29   #1158
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to mineralny moze byc dla Ciebie ok, ale ja bym nie brała- miałam go i po 3 godzinach wygladałam okropnie - jak choinka a tez mam mieszana cerę.
Ja ten puder mineralny w kamieniu MACa lubiłam - nie podkreślał skórek i miał dobre krycie, buzia po nim ładnie wyglądała. Faktycznie jednak nie nadawał się dla mnie na lato, bo szybko się po nim świeciłam, ale w chłodniejsze miesiące był ok. Nawet myślę o ponownym zakupie, tylko trochę ciemniejszego odcienia (jeśli znajdę - nie za ciemny, bo w Macu coś kolorystycznie ciężko mi się odnaleźć).

chyba pierwszy raz w życiu zasilę szeregi kolejki do H&M
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:39   #1159
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mineralny puderek Maca też mam, i powiem szczerze, ostatnio mnie zaskoczył. Miał być jedynie do poprawek w ciągu dnia, ale nałożyłam jedynie korektor na newralgiczne miejsca i ten puder i wyszło nieźle. Także będę go baczniej obserwować.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 11:58   #1160
nichiren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 111
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Stosowałam bazy Art deco, Lumenne, Too faced, UD, Lime Crime i Narsa (polecała ją Lisa Eldridge).
Porównywałam wszystkie na swoich przetłuszczających się powiekach.
Mam głęboko osadzone oczy. Szukałam bazy nie do zdarcia tak do 18godz.

Po testach
1. Nars
2. Too faced
3. lime crime

Przy czym, zaznaczam ze trzeba starannie nałożyć kosmetyki, cienie cienkimi warstwami, jak poleca Wayne Goss (bardzo wpływa to na trwałość makijażu).
Jeżeli pacniemy cień jedna grubą warstwą to na 100% obniży to trwałość o połowę albo i wiecej.

Ktoś pisał ze jego baza Too faced sie rozwarstwia. Moja tez, a na 100% jest oryginalna i świeża. Wszystko zależy od temperatury i pozycji w jakiej leży/stoi (najlepiej jeżeli leży). Fakt jest jakby tłustawa, ale nałożona w odpowiedniej ilości i wklepana, ładnie zasycha.
nichiren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:45   #1161
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ok, ale w razie czego daj znac
Plaszcz i buty Lubie tez jej spodnie i bluzki. Zobaczy sie w listopadzie, trzeba czekac
Fajne. Juz widze te kolekcji przed H&M .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wow! przepiękne rzeczy, mhhrrrauuu ...
bardzo moje

albo te ...

a dla Jamesa butki na drugie fotce (dla mnie też)
Fajne .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:46   #1162
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41271547]Szpachlujesz powieke odpowiednio? Na krem nakladasz podklad i sypkacza?[/QUOTE]

nakładam zawsze bazę na to sypkacz, na to paint pot Mac'a i dopiero cienie - oczywiście wszystko szybko, żeby zdążyło się wszystko połączyć z cieniami - do tej pory działało idealnie nawet w upały, dziś czekałam nawet dłużej po kremie niż zwykle - jest lepiej, ale nie idealnie - delikatnie sie cienie przemieściły i zblakły, ale chociaz nie zrolowały
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2013-06-12 o 12:50
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:48   #1163
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nakładam zawsze bazę na to sypkacz, na to paint pot Mac'a i dopiero cienie - oczywiście wszystko szybko, żeby zdążyło się wszystko połączyć z cieniami - do tej pory działało idealnie nawet w upały, dziś czekałam nawet dłużej po kremie niż zwykle - jest lepiej, ale nie idealnie - delikatnie sie cienie przemieściły, ale chociaz nie zrolowały
Sypkacz na baze? Sprobuj pod baze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:51   #1164
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41283429]Sypkacz na baze? Sprobuj pod baze.[/QUOTE]

przypudrowuję bazę, bo wtedy lepiej mi się cieniowało oko
ale spróbuje może podkład, sypkacz, a potem baze - nie mam nic do stracenia
a czekasz aż baza podeschnie czy od razu cienie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:56   #1165
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
przypudrowuję bazę, bo wtedy lepiej mi się cieniowało oko
ale spróbuje może podkład, sypkacz, a potem baze - nie mam nic do stracenia
a czekasz aż baza podeschnie czy od razu cienie?
Mozliwe, ze pudrujac marnujesz troche wlasciwosci bazy i zamiast trzymac sie na niej cienie to trzyma sie puder. To tylko luzna teoria .

Ja robie tak:
1. podklad,
2. puder,
3. baza,
4. cienie.

Nie nakladam Paint Pota. Na baze od razu nakladam cienie. Nie czekam az podeschnie ani nic takiego.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:25   #1166
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41283564]Mozliwe, ze pudrujac marnujesz troche wlasciwosci bazy i zamiast trzymac sie na niej cienie to trzyma sie puder. To tylko luzna teoria .

Ja robie tak:
1. podklad,
2. puder,
3. baza,
4. cienie.

Nie nakladam Paint Pota. Na baze od razu nakladam cienie. Nie czekam az podeschnie ani nic takiego.[/QUOTE]

ta metoda jest wypróbowana przeze mnie od bardzo dawna - puder pełnił rolę jakby cienia bazowego, żeby następne kolory dały sie łatwo cieniować, bo sama baza była dla mnie zbyt kleista i widac było gdzie najpierw przykładałam pędzel i nie mogłam tego rozetrzeć, z pudrem tego nie było - miałam jakby suchą śliską powiekę
używałam takiego zestawu wieeele lat i nigdy mnie nie zawiódł aż do tej bazy w tubce
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:42   #1167
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

o rety dziewczyny strasznie dużo warst dajecie na oko, ja zawsze myślałam że podkład daje się na powiekę zamiast bazy jesli się jej akurat nie ma , i tak zawsze robiłam
jak sie podkładuję to ewentualnie resztką pędzla przelecę tylko po powiekach,albo i nie, i daję na nie tylko bazę (bez pudrowania) i na nią cienie, i wtedy wszystko się trzyma jak ta lala. Pw4, może po prostu masz za duzo warstw i baza nie daje rady utrzymać wszystkiego?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:52   #1168
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o rety dziewczyny strasznie dużo warst dajecie na oko, ja zawsze myślałam że podkład daje się na powiekę zamiast bazy jesli się jej akurat nie ma , i tak zawsze robiłam
jak sie podkładuję to ewentualnie resztką pędzla przelecę tylko po powiekach,albo i nie, i daję na nie tylko bazę (bez pudrowania) i na nią cienie, i wtedy wszystko się trzyma jak ta lala. Pw4, może po prostu masz za duzo warstw i baza nie daje rady utrzymać wszystkiego?
Też tak robię
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:54   #1169
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też tak robię
ja też
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 13:59   #1170
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o rety dziewczyny strasznie dużo warst dajecie na oko, ja zawsze myślałam że podkład daje się na powiekę zamiast bazy jesli się jej akurat nie ma , i tak zawsze robiłam
jak sie podkładuję to ewentualnie resztką pędzla przelecę tylko po powiekach,albo i nie, i daję na nie tylko bazę (bez pudrowania) i na nią cienie, i wtedy wszystko się trzyma jak ta lala. Pw4, może po prostu masz za duzo warstw i baza nie daje rady utrzymać wszystkiego?

ja też jestem zdumiona i zafascynowana wręcz - ja chyba bym pod takim ciężarem powieki nie otworzyła
ja też albo baza, albo puder, albo podkład
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.