Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 22:52   #2251
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
UWAŻAJCIE NA Rouge Bunny Rougwe w Douglasie online



Zakupiłam eyeliner Rouge Bunny Rouge, oczy mnie pieką.
A to odpowiedź Douglasa:

"Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy informację od dystrybutora, że data produkcji eyelinera RBR to sierpień 2009.

Produkt jest w pełni wartościowy - data przydatności produktu jest oznaczona ilością miesięcy przy ikonie z małym słoiczkiem od momentu jego pierwszego użycia.

Wszystkie produkty z każdego cyklu produkcyjnego są co kilka miesięcy sprawdzane aby upewnić się, że ich jakość nie ucierpiała z upływającym czasem."
Ciekawe czy jakby taka pani dostala krem z lat 80-tych, zamkniety, ale z informacja, ze trzeba zuzyc go do 6 miesiecy od otwarcia to by sobie go na jape nalozyla.

Tlumaczenie z dupy. Ja by tego tak nie zostawila.

Do pogrubionego sie przyczep. Jak sprawdzaja? Otwieraja? Bez otworzenia sprawdzic sie nie da. Otwierajac z kolei sprawiaja, ze produkty nadaja sie do smieci.

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Jamestown: dziś we wrocławskim tkmaxx widziałam kolorówkę (może określenie na wyrost, bo było kilka lakierów i jeden tusz, który miał nawet kartonikowe opakowanie uwalone chyba samym produktem :/) burberry, lakiery po czterdzieści kilka złotych.
Rusze dupe w piatek .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-07-30 o 22:54
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 07:40   #2252
black111
Raczkowanie
 
Avatar black111
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 79
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
UWAŻAJCIE NA Rouge Bunny Rougwe w Douglasie online



Zakupiłam eyeliner Rouge Bunny Rouge, oczy mnie pieką.
A to odpowiedź Douglasa:

"Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy informację od dystrybutora, że data produkcji eyelinera RBR to sierpień 2009.

Produkt jest w pełni wartościowy - data przydatności produktu jest oznaczona ilością miesięcy przy ikonie z małym słoiczkiem od momentu jego pierwszego użycia.

Wszystkie produkty z każdego cyklu produkcyjnego są co kilka miesięcy sprawdzane aby upewnić się, że ich jakość nie ucierpiała z upływającym czasem."
A może rzecznik praw konsumenta coś pomoże?
Mi zdarzyło się kupić stacjonarnie w D. puder z 2009 roku, ale na szczęście zwrócono mi pieniądze. Co prawda musiałam się trochę wykłócać ale udało się.
black111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 08:16   #2253
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Hej,

Przychodzę po pomoc

Możecie zasugerować mi jakieś pomadki w kolorze czerwieni złamanej pomarańczą kremową w kierunku matu? Najlepjei trwałą?

Nigdy nie miałam takiego koloru i nawet nie wiem czego szukać.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 08:51   #2254
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hej,

Przychodzę po pomoc

Możecie zasugerować mi jakieś pomadki w kolorze czerwieni złamanej pomarańczą kremową w kierunku matu? Najlepjei trwałą?

Nigdy nie miałam takiego koloru i nawet nie wiem czego szukać.
Ja mam Hot Pepper z Burzuja. U mnie wyglada mniej wiecej tak. Pomarancz nie jest zbyt wyrazny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 08:54   #2255
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47526040]Ja mam Hot Pepper z Burzuja. U mnie wyglada mniej wiecej tak. Pomarancz nie jest zbyt wyrazny.[/QUOTE]
James jakbyś zrobiła zdjęcie na sobie to byłoby dużo bardziej zachęcające

Oblukam. Jak z trwałością tego burżuja?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 08:56   #2256
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James jakbyś zrobiła zdjęcie na sobie to byłoby dużo bardziej zachęcające

Oblukam. Jak z trwałością tego burżuja?
Nie lubie wrzucac swoich zdjec. Fota, ktora zalinkowalam powinna wystarczy. Oddaje mniej wiecej kolor.

Trwalosc moze byc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 09:06   #2257
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, Fiji ciemniejszy. Ale u mnie najładniej wygląda
Deauville przez swoją neutralnosc jakoś niefajnie wyglądał, nie wiem co było nie tak, ale wszyscy mówili, ze za blado mi w nim.
Ponizej Deauville to już za jasne dla mnie odcienie. Ceylan jest dziwnie usytuowany, bo jest jaśniejszy od Fiji, a ma numerację wyższa. Ale ciekawa jestem go, tej żółci. Jak byłam w UK to zapomniałam go zmacac, ale jak mówie, nastepnym razem sprawdzę.
o nie narobilas mi smaka na ten podklad. myslisz ze oplaca sie go kupic za 39euro ? dostepny tylko w kolorze Deauville. ja jestem bladzioch taki z pogranicza NC 15 / NC 20 MAC.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 09:22   #2258
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Na Asosie mini zestaw do brwi Tweezermana - po zniżce wychodzi za 14,40 funciaków Kupiła ja
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 09:50   #2259
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od rana na ryjku mam Sheer Glow NARS-a przysypany pudrem Uemury i Nie dziwię się już, ze ten podkład w blogosferze ma takie wysokie notowania, bo nawet w upały jest rewelacyjny. Moje macowe podklady sie chowają przy nim
Nastepnym razem wezmę sobie kolor nr 6 - Ceylan, najbardziej zólty. Bo teraz mam Fiji. Z kolei Deauville (4) niby idealnie stapiał sie z moją cera, ale jednak był za nijaki. 5 zdecydowanie najlepiej na ryjku wygląda u mnie.
Szkoda że go u nas nie ma stacjonarnie. Skoro dobry na upał, to rozumiem, że nie spływa po minucie? Bo na brak świecenia w takiej temperaturze i tak nie ma co liczyć. Ja chyba nie umiem wybrać podkładu, w każdym mi coś nie pasuje. Największy problem mam z kolorem bo twarz zaczerwieniona, szyja żółta, jak już trafię na żółty odcień to jest zwykle za ciemny, a jak jasność ok, to odcień za pomarańczowy albo za beżowy i szarzeje mi na twarzy.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 10:06   #2260
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
o nie narobilas mi smaka na ten podklad. myslisz ze oplaca sie go kupic za 39euro ? dostepny tylko w kolorze Deauville. ja jestem bladzioch taki z pogranicza NC 15 / NC 20 MAC.
Stała cena w Uk to jakies 31 funtów, wiec sie opłaca za w/w cene euro.

Deauville był idealnie z moim kolorem skóry, a jestem NC15 z maca, wiec moze być za blady dla Ciebie. Ja wzielam ciemniejszy Fiji, bo Deauville jakoś własnie niby jasnoscia ok, ale odcieniem nie do końca mi spasował.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szkoda że go u nas nie ma stacjonarnie. Skoro dobry na upał, to rozumiem, że nie spływa po minucie? Bo na brak świecenia w takiej temperaturze i tak nie ma co liczyć. Ja chyba nie umiem wybrać podkładu, w każdym mi coś nie pasuje. Największy problem mam z kolorem bo twarz zaczerwieniona, szyja żółta, jak już trafię na żółty odcień to jest zwykle za ciemny, a jak jasność ok, to odcień za pomarańczowy albo za beżowy i szarzeje mi na twarzy.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Ja tez nie rozumiem ich polityki, ze w pl NARS neidostęony, a mają fajna produkty.
W ogółe nie spływa w upał, świecenie tez minimalnie po jakiś 8 godiznach. No jak dla mnie to cud miód i orzeszki. Shue Uemrura to samo - nie spływa nie swieci, a buzia w nim wyglada pieknie i naturalnie. Natomiast wszystkie moje macowe podkłądyw te upłay poległy, po 3-4 godzinach choinka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 10:09   #2261
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szkoda że go u nas nie ma stacjonarnie. Skoro dobry na upał, to rozumiem, że nie spływa po minucie? Bo na brak świecenia w takiej temperaturze i tak nie ma co liczyć. Ja chyba nie umiem wybrać podkładu, w każdym mi coś nie pasuje. Największy problem mam z kolorem bo twarz zaczerwieniona, szyja żółta, jak już trafię na żółty odcień to jest zwykle za ciemny, a jak jasność ok, to odcień za pomarańczowy albo za beżowy i szarzeje mi na twarzy.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Tez mam zawsze ten problem
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Stała cena w Uk to jakies 31 funtów, wiec sie opłaca za w/w cene euro.

Deauville był idealnie z moim kolorem skóry, a jestem NC15 z maca, wiec moze być za blady dla Ciebie. Ja wzielam ciemniejszy Fiji, bo Deauville jakoś własnie niby jasnoscia ok, ale odcieniem nie do końca mi spasował.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Ja tez nie rozumiem ich polityki, ze w pl NARS neidostęony, a mają fajna produkty.
W ogółe nie spływa w upał, świecenie tez minimalnie po jakiś 8 godiznach. No jak dla mnie to cud miód i orzeszki. Shue Uemrura to samo - nie spływa nie swieci, a buzia w nim wyglada pieknie i naturalnie. Natomiast wszystkie moje macowe podkłądyw te upłay poległy, po 3-4 godzinach choinka
Omg tak zachwalasz że nie wytrzymam. Zwlaszcza ze ja sie we wszystkim swiece po 3h. I dodatkowo wazenie na brodzie....
Za jasny nie powinien być bo bliżej mi do nc15 niż 20. Wkłasnie obczailam ze na stronie nars można kupować online. 41e. Hmmm...

A probowalas sheer matt ?

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2014-07-31 o 10:12
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 11:31   #2262
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szkoda że go u nas nie ma stacjonarnie. Skoro dobry na upał, to rozumiem, że nie spływa po minucie? Bo na brak świecenia w takiej temperaturze i tak nie ma co liczyć. Ja chyba nie umiem wybrać podkładu, w każdym mi coś nie pasuje. Największy problem mam z kolorem bo twarz zaczerwieniona, szyja żółta, jak już trafię na żółty odcień to jest zwykle za ciemny, a jak jasność ok, to odcień za pomarańczowy albo za beżowy i szarzeje mi na twarzy.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Może właśnie Siberia Narsa byłaby dobra. Jest żółta i jasna. Jakby co w selfridges jest ale nie namawiam Napaliłam się jak szczerbaty na suchary jeszcze na ich korektor creamy radiant concealer w kolorze chantilly. Podobno mega jasny i Goss się nim tak zachwycał

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Tez mam zawsze ten problem

Omg tak zachwalasz że nie wytrzymam. Zwlaszcza ze ja sie we wszystkim swiece po 3h. I dodatkowo wazenie na brodzie....
Za jasny nie powinien być bo bliżej mi do nc15 niż 20. Wkłasnie obczailam ze na stronie nars można kupować online. 41e. Hmmm...

A probowalas sheer matt ?
Ano można, jakby któraś zamawiała to mogłabym poprosić o zakupienie mi pompki do podkładu? Oczywiście zapomniałam o niej robiąc swoje ostatnie zamówienie a teraz nie uzbiera mi się za 50 euro żeby nie płacić za wysyłkę. Oczywiście cały koszt zwracam.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-07-31 o 11:28
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 11:43   #2263
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A probowalas sheer matt ?
Tak, bo Pani w sklepie, jak usłyszała, zem skóra mieszana, to odradziła mi Sheer Glow a zaproponowała Sheer Matt. Ale tragedia to by było, znikał, świecił sie, no porażka na mojej twarzy, wiec poszłam drugi raz i uparłam sie na Sheer Glow i to był strzal w 10.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 11:43   #2264
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cori, a czy możesz coś podobnego do narsa polecić dostępnego w Polsce? Może coś z MACA?
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 11:47   #2265
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Cori, a czy możesz coś podobnego do narsa polecić dostępnego w Polsce? Może coś z MACA?
Gdyby tak było, to bym nie kupowała NARS-a Niestety nic nie daje identycznego fajnego efektu. No chociaż ... Tenue De Perfection Guerlaina, ale dla mnie nie maja koloru ...
A z maca ...moze Matchmaster albo Mienralize Foundation. Chociaz ten ostatni wyswiecal sie na mnie niemilosiernie dosyc szybko.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-07-31 o 11:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 12:16   #2266
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szkoda że go u nas nie ma stacjonarnie. Skoro dobry na upał, to rozumiem, że nie spływa po minucie? Bo na brak świecenia w takiej temperaturze i tak nie ma co liczyć. Ja chyba nie umiem wybrać podkładu, w każdym mi coś nie pasuje. Największy problem mam z kolorem bo twarz zaczerwieniona, szyja żółta, jak już trafię na żółty odcień to jest zwykle za ciemny, a jak jasność ok, to odcień za pomarańczowy albo za beżowy i szarzeje mi na twarzy.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Nars to kiepscizna. Szkoda kasy. Nowy Chanel lepszy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 12:47   #2267
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47529560]Nars to kiepscizna. Szkoda kasy. Nowy Chanel lepszy.[/QUOTE]

Który dokladnie? Nie orientuje się w chanel kompletnie. Testowalam jakiś czas temu tylko perfection lumiere cos tam i zachwytów brak
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 12:56   #2268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Który dokladnie? Nie orientuje się w chanel kompletnie. Testowalam jakiś czas temu tylko perfection lumiere cos tam i zachwytów brak
Młodszy brat Perfection Lumiere - Velvet. Z tym, że mnie ani jedne ani drugi nie podszedł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 13:31   #2269
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47529560]Nars to kiepscizna. Szkoda kasy. Nowy Chanel lepszy.[/QUOTE]
Używałaś Sheer Matte czy Glow? Matte ciemnieje podobno i zdecydowanie gorzej się zachowuje. W Chanel chodzi Ci o Perfection Lumiere Velvet? Tam chyba nie ma jasnego, żółtego odcienia.
edit: Myślałam, że najjaśniejszy jest 22 ale jest jaśniejszy 10 Beige. Wygląda ładnie żółto, chyba się przejdę po próbkę i porównam z Siberią Sheer Glow Narsa.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-07-31 o 13:39
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 14:00   #2270
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Corri kusisz tym Narsikiem

Ja z narsa mam Orgasm, Lagune i rozświetlacz - mega kosmetyki az z checia bym podkładu sprobowala..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 15:46   #2271
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Corri kusisz tym Narsikiem

Ja z narsa mam Orgasm, Lagune i rozświetlacz - mega kosmetyki az z checia bym podkładu sprobowala..
Ja po prostu jestem sama zaskoczona, ze on taki super u mnie, bo czytajac opis, ze daje lekki glow byłam pewna, iż odpadnie u mnie szybko, a tu neispodzianka. Za to jego brat Matte jest ciulaty.
No i Shu Uemurę tez polecam i podkłąd i puder Ani jedno, a ni drugie nie ciemnieje i maja ładne krycie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 22:29   #2272
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Może właśnie Siberia Narsa byłaby dobra. Jest żółta i jasna. Jakby co w selfridges jest ale nie namawiam Napaliłam się jak szczerbaty na suchary jeszcze na ich korektor creamy radiant concealer w kolorze chantilly. Podobno mega jasny i Goss się nim tak zachwycał

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------


Ano można, jakby któraś zamawiała to mogłabym poprosić o zakupienie mi pompki do podkładu? Oczywiście zapomniałam o niej robiąc swoje ostatnie zamówienie a teraz nie uzbiera mi się za 50 euro żeby nie płacić za wysyłkę. Oczywiście cały koszt zwracam.
Jesli NC15 to Gobi albo Ceylan. Radiant creamy Narsa tez mam i polecam - jest gesty ale nie wysusza i ladnie kryje. Co do ppdkladu to polecam probki- na mojej twarzy mieSzanej szybko znika.
Matte kiepski nic a nic nie kryje

Ja zamawiam Narsa z ich strony powyzej 50 euro przesylka gratis kurierem
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-07-31 o 22:32
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 22:37   #2273
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Używałaś Sheer Matte czy Glow?
Mowa caly czas o Glow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 22:46   #2274
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja po prostu jestem sama zaskoczona, ze on taki super u mnie, bo czytajac opis, ze daje lekki glow byłam pewna, iż odpadnie u mnie szybko, a tu neispodzianka. Za to jego brat Matte jest ciulaty.

No i Shu Uemurę tez polecam i podkłąd i puder Ani jedno, a ni drugie nie ciemnieje i maja ładne krycie.

Jak skoncze jakis obecny podklad to na pewno kupię

Jesli chodzi o Chanel to matt lumiere u mnie sie bardzo slabo sprawdzal i kolor tez byl kiepski. Ale uzywalam go z 2 lata temu,mialam troche inna cere. Moze teraz inny efekt by był i kolor lepiej dobrany.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 09:34   #2275
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Może właśnie Siberia Narsa byłaby dobra. Jest żółta i jasna. Jakby co w selfridges jest ale nie namawiam Napaliłam się jak szczerbaty na suchary jeszcze na ich korektor creamy radiant concealer w kolorze chantilly. Podobno mega jasny i Goss się nim tak zachwycał

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------


Ano można, jakby któraś zamawiała to mogłabym poprosić o zakupienie mi pompki do podkładu? Oczywiście zapomniałam o niej robiąc swoje ostatnie zamówienie a teraz nie uzbiera mi się za 50 euro żeby nie płacić za wysyłkę. Oczywiście cały koszt zwracam.
Jestem prawie zdecydowana zamowic NARSA. Aczkolwiek na stronie nie widze odcieniu 6 takze chyba postawie na Gobi... lepiej jasniejszy niz za ciemny.
Dzisiaj przyszedł odkupiony Clarins everlasting w odceiniu 108 sand i jest za ciemny takze jeszcze tydzien i bede bez podkladu bo jade juz na ostatkach...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:28   #2276
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Jestem prawie zdecydowana zamowic NARSA. Aczkolwiek na stronie nie widze odcieniu 6 takze chyba postawie na Gobi... lepiej jasniejszy niz za ciemny.
Dzisiaj przyszedł odkupiony Clarins everlasting w odceiniu 108 sand i jest za ciemny takze jeszcze tydzien i bede bez podkladu bo jade juz na ostatkach...
Tez własnie jestem zdziwiona, ze na stronie nie mają 6-ki W uk widziałam na bank, no ale moze wycofują, albo nie wiem co...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:58   #2277
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47523854]

Do pogrubionego sie przyczep. Jak sprawdzaja? Otwieraja? Bez otworzenia sprawdzic sie nie da. Otwierajac z kolei sprawiaja, ze produkty nadaja sie do smieci.

[/QUOTE]

Czy tylko ja zrozumiałam , że owszem sprawdzają co jakiś czas ale po jednym produkcie z danej partii towaru a nie wszystkie te, które nadal oferują do sprzedaży?
czyli mają oznaczoną daną partię produkcji czegośtam, biorą co jakiś czas jeden produkt z tej właśnie partii, sprawdzają otwierając czy jest ok, jak tak to dana partia jest uznana za sprawdzoną i przydatną do sprzedaży, i tak dalej...
co nie zmienia faktu, że tłumaczenie że 5letni produkt jest nadal ok uważam za bezczelne.
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:23   #2278
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Tez mam zawsze ten problem
No to

Ze świeceniem też mam niestety problem. A że jest gorąco, to wiadomo jak to się kończy.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Może właśnie Siberia Narsa byłaby dobra. Jest żółta i jasna. Jakby co w selfridges jest ale nie namawiam Napaliłam się jak szczerbaty na suchary jeszcze na ich korektor creamy radiant concealer w kolorze chantilly. Podobno mega jasny i Goss się nim tak zachwycał
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47529560]Nars to kiepscizna. Szkoda kasy. Nowy Chanel lepszy.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Młodszy brat Perfection Lumiere - Velvet. Z tym, że mnie ani jedne ani drugi nie podszedł
Będę musiała postestować oba. Moja cera nie jest aż tak jasna, żebym musiała sięgać po najjaśniejsze odcienie. Jest raczej średnio-jasna, ale największy problem polega na tym, że nie mogę dopasować podkładu tak aby i jasność i podtony grały. Zazwyczaj mam wybór: albo żółtek, ale za ciemny, albo pomarańczka/beż, ale jasność odpowiednia.

Jest jeszcze trzecia opcja: podkład włazi mi w pory (a ma obecnie w co).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 16:26   #2279
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Czy tylko ja zrozumiałam , że owszem sprawdzają co jakiś czas ale po jednym produkcie z danej partii towaru a nie wszystkie te, które nadal oferują do sprzedaży?
czyli mają oznaczoną daną partię produkcji czegośtam, biorą co jakiś czas jeden produkt z tej właśnie partii, sprawdzają otwierając czy jest ok, jak tak to dana partia jest uznana za sprawdzoną i przydatną do sprzedaży, i tak dalej...
co nie zmienia faktu, że tłumaczenie że 5letni produkt jest nadal ok uważam za bezczelne.
Widac, ze sprawa zajmuje sie jakis beton intelektualny. Trzeba wiec uproscic sobie sprawe. Babka napisalam, ze WSZYSTKIE produkty sa sprawdzane. Mozna wiec wnioskowac, ze wyslali otwierany produkt .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 17:23   #2280
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dla mnie w ogóle takie tłumaczenie, że coś ma 5 lat, ale sprawdzili że jeszcze się nadaje do użytku, jest strasznie nieprofesjonalne. Przykład z kremem z lat 90-tych mówi wszystko. Nie ma znaczenia, czy oni prześwietlają te produkty rentgenem, czy wzywają wróżkę. Nawet dziecko wie, że każdy kosmetyk ma swoją żywotność. To tak jakby tłumaczyli, że można np. wypić sok będący po terminie, o ile po otwarciu będzie się go trzymać tylko w lodówce i tylko przez dwa dni.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.