Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 14:14   #421
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam zamówienie kilka tygodni temu, przyszło błyskawicznie, w ciągu 3 dni. Serum z zieloną herbatą stosuję od tygodnia, moim zdaniem rewelacyjne, świetnie wygładza (używam na dzień pod krem, rzadziej na noc - raz nałożyłam na żel algowy Thalgo, rano efekt spektakularny). Żel hialuronowy z pantenolem - kolejny zachwyt, mieszam z kremem nawilżającym, nakładam na twarz, dekolt, czasem ręce. Świetny produkt. Maseczka dyniowa przyzwoita (taki wniosek po jednokrotnym użyciu), hydrolat oczarowy też niczego sobie, nie stosuję na co dzień. Za to peeling kawowo-cytrusowy... już nie zamienię na inny. Serum z witaminą C na razie czeka w kolejce, jeszcze nie wymieszane Jednym słowem, pełne zadowolenie.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:52   #422
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a powiedzcie dziewczyny jeszcze na ile mniej wiecej starcza wam opakowanie serum?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 14:25   #423
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no i pojawił się problem z serum FLAVO-C, po3 tygodniach stosowania zaczęło mnie szczypać. dlaczego dopiero teraz kiedy w zasadzie używam go rzadziej (od tygodnia na zmiane z serum z zielonej herbaty). no i to serum z C tak jakby się zbrylowało, są wyczuwalne grudki, jakby piasek. za każdym razem wstrząsam jak przelewam do szklanej butelki. o co chodzi? ktoś miał tak samo?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:38   #424
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam! mam do Was ogromna prośbę. mam 31 lat i nadal cerę mieszana, a nawet tłustą. chciałabym zakupić jakiś hydrolat(zamiast toniku), peling i krem. co byście mi zaproponoawały?zaznacze ,że na nosie i brodzie mam dużo zaskórników...hydrolat to chyba kupię oczarowy...? jak myślicie?
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:27   #425
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
witam! mam do Was ogromna prośbę. mam 31 lat i nadal cerę mieszana, a nawet tłustą. chciałabym zakupić jakiś hydrolat(zamiast toniku), peling i krem. co byście mi zaproponoawały?zaznacze ,że na nosie i brodzie mam dużo zaskórników...hydrolat to chyba kupię oczarowy...? jak myślicie?
Ja bym proponowala na poczatek zestaw:

Olejek myjacy
Tonik: oczarowy, rozany lub zielona herbata - a najlepiej kilka naraz bo kazda cera lubi co innego
Peeling podstawowy z bromelina
Serum lemon - jako nawilzenie na noc i jednoczesne regulowanie cery mieszanej
Zel hialuronowy 1 % lub ten z pantenolem 5% - mozesz go uzywac solo pod makijaz-zadziala nawilzajaco i liftingujaco, mieszac z w/w serum aby bylo mniej tluste lub mieszac z wszelkimi innymi wlasnymi kremikami aby byly lzejsze i by wzmocnic ich dzialanie nawilzajace
Mozesz dorzucic ktores serum z antydoksydantami np z zielona herbata albo z wit c w celu walki w ciagu dnia z wolnymi rodnikami i poprawienia kolorytu

marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:08   #426
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja już się nie mogę doczekać aż przyjdzie do mnie paczka, ale niestety wciąż jest w realizacji...
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:16   #427
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
A ja już się nie mogę doczekać aż przyjdzie do mnie paczka, ale niestety wciąż jest w realizacji...
uuu ja też czekam czekam i nic. No to jednak nie dojdzie w tym tygodniu - szkoda
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 20:49   #428
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja tez niestety wciaz czekam ;/
a szkoda bo kurde doczekac sie nie moge i juz bym chciala nasteone zamownie skladac
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:07   #429
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moja wyslali wczoraj..ciekawe kiedy dojdzie..uhh
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:23   #430
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny, a ja mam pytanie o hydrolaty. zawsze zamawialam je u konkurencji, czyli na mazidlach, az zauwazylam, ze na biochemii sa tansze! ale chcialam zapytac, jak je ocenacie? tzn roznia sie czyms od tych mazidlowych?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:31   #431
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
ja tez niestety wciaz czekam ;/
a szkoda bo kurde doczekac sie nie moge i juz bym chciala nasteone zamownie skladac
Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moja wyslali wczoraj..ciekawe kiedy dojdzie..uhh

Niestety paczka idzie 2 dni i to priorytetowa wiec zakladam,ze jest wysylana po 15-tej.Nie do konca rozumiem to ale nich im bedzie,gdyby faktycznie szybciej zalatwili obsluge zamowienia na pewno kupowalabym czesciej a tak....mozna jedynie wybrac opcje,ze zakup nie jest potrzebny "na wczoraj" i cierpliwie czekac.
Szkoda,ze tak to wyglada ale jak to sie mowi-cos za cos
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 22:34   #432
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zamawiam tu i tu, zależy co potrzebuję i wtedy domawiam sobie hydrolaty żeby mi taniej wyszło. Nie zawiodłam się chociaż wiadomo, że mam takie fazy i raz lubię jedne bardziej. Różę miałam stad i stąd i jak dla mnie jest podobna i pachnie ładnie. Róża to taki jedyny kwiatowy hydrolat który lubię chociaż mocno pachnie. Ostatnio lubię też geranium i oczara, a cerę mam różną zimą jestem bardziej sucha, a latem się świecę.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:37   #433
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety paczka idzie 2 dni i to priorytetowa wiec zakladam,ze jest wysylana po 15-tej.Nie do konca rozumiem to ale nich im bedzie,gdyby faktycznie szybciej zalatwili obsluge zamowienia na pewno kupowalabym czesciej a tak....mozna jedynie wybrac opcje,ze zakup nie jest potrzebny "na wczoraj" i cierpliwie czekac.
Szkoda,ze tak to wyglada ale jak to sie mowi-cos za cos
Hexana to masz szczęscie do mnie jak priorytet idzie 2 dni to jest sukces, a kiedyś szedł prawie 2 tygodnie, na poczcie mi powiedzieli, że jak chcę szybko to kurier, a priorytet i tak nic nie gwarantuje. Na wsi nie mieszkam tak dodam
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:08   #434
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez falka Pokaż wiadomość
serum z wit C (flavo-C15EF) również bomba -
zapchało....
chyba następnym razem będzie próbowanie wersji płynnej.....
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:06   #435
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety paczka idzie 2 dni i to priorytetowa wiec zakladam,ze jest wysylana po 15-tej.Nie do konca rozumiem to ale nich im bedzie,gdyby faktycznie szybciej zalatwili obsluge zamowienia na pewno kupowalabym czesciej a tak....mozna jedynie wybrac opcje,ze zakup nie jest potrzebny "na wczoraj" i cierpliwie czekac.
Szkoda,ze tak to wyglada ale jak to sie mowi-cos za cos
Niestetyn nie licze na 2 dni, jako ze paczka leci do mnie do Irlandii , mam nadzieje ze dojdzie w tydzien i bez zadnych problemow....ze nie posadza ze w tych fiolkach, te proszkowe rzeczy i mikstury sa materialami wybuchowymi lub narkotykami hehe
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:48   #436
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
ja tez niestety wciaz czekam ;/
a szkoda bo kurde doczekac sie nie moge i juz bym chciala nasteone zamownie skladac
Ja tydzień temu wpłaciłam pieniążki a wczoraj dostałam meila, że właśnie wysłali.Tekże wciąż czekam i nie mogę się doczekać
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 14:44   #437
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam pytanie o hydrolaty. zawsze zamawialam je u konkurencji, czyli na mazidlach, az zauwazylam, ze na biochemii sa tansze! ale chcialam zapytac, jak je ocenacie? tzn roznia sie czyms od tych mazidlowych?
Myśle, ze sa podobne, tj te które mozna porownac. Jesli chodzi o czarowy to myslę, ze takie same są, podobnie z neroli na mazidłach i pomaranczowy na BU (najmniej obok rózanego lubiany przeze mnie hydrolat- ściaga i wysusza moja tłustawo-mieszana skorę). Na BU jest hydrolat z zielonej herbaty i geraniowy, ich nie ma na mazidlach , natomiast na mazidłach jest rumiankowy, którego nie uswiadczysz na BU itd..

Widze, że coraz wolniej i mniej sprawnie przychodza zamówienia z BU...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 14:58   #438
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wróbel, dziękuje
ale przejrzawszy tą i ostatnią stronę, nie wiem czy jest szansa, żebym dostała zamówienie przed 22, a potem to już klapa, bo wyjeżdzam..
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:11   #439
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wlasnie dostalam amila ze dzis ja wyslali
to teraz juz tylko czekac
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 17:28   #440
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moja paczka "wyleciała" w piątek, dotarła do mnie wczoraj, a może w poniedziałek (nie było mnie w domu i listonosz zostawił paczkę u sąsiadów, zapomniałam spytać kiedy doszła )
Dostałam:
- serum rose - zmieszałam od razu rano przed pójściem do pracy, tak byłam ciekawa. Pachnie bardzo ładnie, miodowo, "kojąco", zapach róży nie jest zdecydowanie dominującą nutą, ale jest wyczuwalny. Zapach dobry na zimę, myślę że latem może być zbyt duszący. Ale to nie perfumy. Zdziwiło mnie tylko to, że Q10 nie rozpuścił się do końca, w oleju pływały pomarańczowe "okruszki", ale myślę że skórze nie robi to różnicy. Nie miałam takich doświadczeń z koenzymem z mazideł (a ostatnio moja twarz jest nim karmiona na noc)
EDIT: powąchałam własnie olejek eteryczny z rózy damasceńskiej (eco spa) - to w nim jest ta "miodowa", ciepła nuta.

- olejek myjący (bezzapachowy) - dziś będę się nim demakijażować. Używałam już kiedyś tego olejku, ale nie podobał mi się - teraz wiem, że źle się nim myłam (nie nakładałam na suchą twarz), mam nadzieję, że drugie podejście będzie bardziej udane. Może kapnę sobie do nieo olejku pomarańczowego. A może lawendy.

- maseczka wulkaniczna i różana - zamierzam użyć w ciągu najbliższych dni, wtedy zdam relację.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2008-02-06 o 17:54
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:27   #441
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Hexana to masz szczęscie do mnie jak priorytet idzie 2 dni to jest sukces, a kiedyś szedł prawie 2 tygodnie, na poczcie mi powiedzieli, że jak chcę szybko to kurier, a priorytet i tak nic nie gwarantuje. Na wsi nie mieszkam tak dodam

Najdluzej czekalam na paczke 5 dni i rece opadaja mi przez PP,ciekawe jak prywatyzacja wplynie na monopol PP.... i dziwny ewenement-wysylam paczke do Krakowa-jest juz na drugi dzien u odbiorcy,Krakow wysyla do mnie-dopiero po 2 dniach jest u mnie.Czary.Slowo daje

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Niestetyn nie licze na 2 dni, jako ze paczka leci do mnie do Irlandii , mam nadzieje ze dojdzie w tydzien i bez zadnych problemow....ze nie posadza ze w tych fiolkach, te proszkowe rzeczy i mikstury sa materialami wybuchowymi lub narkotykami hehe
Ups... nie spojrzalam na lokalizacje
Miejmy nadzieje,ze szybko trafi w Twoje rece,czego Ci zycze

************************* *****

Olejek myjacy Orange zachwycil mnie a tymbardziej,ze pachnie jak rozkrojona pomarancza juz na pewno nie wroce do innych myjadel do twarzy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:30   #442
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
dziwny ewenement-wysylam paczke do Krakowa-jest juz na drugi dzien u odbiorcy,Krakow wysyla do mnie-dopiero po 2 dniach jest u mnie.Czary.Slowo daje
Hexx, nauka radziecka zna takie przypadki: od poniedziałku do czwartku są 3 dni, od czwartku do poniedziałku 4
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:24   #443
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
wróbel, dziękuje
Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ale przejrzawszy tą i ostatnią stronę, nie wiem czy jest szansa, żebym dostała zamówienie przed 22, a potem to już klapa, bo wyjeżdzam..
You're welcome

Może napisz z prosba o szczegolnie szybka przesyłkę, na BU maja bardzo miły serwis obsługi klienta. Możesz tez zamówic za pobraniem, zauważyłam, ze jest od niedawna taka opcja na BU, wtedy wysyłają od razu. Moim zdaniem do 22 na pewno dojdzie.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:41   #444
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Olejek myjacy Orange zachwycil mnie a tymbardziej,ze pachnie jak rozkrojona pomarancza juz na pewno nie wroce do innych myjadel do twarzy.
cholera mowicie ze tak ladnie pachnie? a ja wzielam bezzapachowy bo zapach pomaranczowy w kosmetykach zawsze przyprawia mnie o mdlosci

musze zapamietac zeby nakladac na sucha twarz
mam nadzieje, ze paczka jutro do mnie dotrze

aa i jesczze mam pytanie przyszlosciowe
czy uzywajac toniku z kwasem BHA 2% moge tez uzywac zel hialuronowego z olejkiem lemon? czy lepiej samego zelu, bo gdzies tu wyczytalam, ze za duzo kwasow nie mozna dawac
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:55   #445
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Złożyłam dziś zamówienie:
hydrolat migdałowy
hydrolat z zielonej herbaty
olejek kawowy
peeling korzenno-cytrusowy
Zobaczymy ile sobie poczekam.

Miałam jeszcze chęć na serum różane i olejek myjący, ale w domu mam praktycznie wszystkie składniki a i tak muszę na mazidłach kupić kwas migdałowy i olej z porzeczki więc doszłam do wniosku, że chyba nie warto powielać.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:00   #446
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Złożyłam dziś zamówienie:
hydrolat migdałowy
hydrolat z zielonej herbaty
olejek kawowy
peeling korzenno-cytrusowy
Zobaczymy ile sobie poczekam.

Miałam jeszcze chęć na serum różane i olejek myjący, ale w domu mam praktycznie wszystkie składniki a i tak muszę na mazidłach kupić kwas migdałowy i olej z porzeczki więc doszłam do wniosku, że chyba nie warto powielać.
koniecznie powiedz jak ten olejek kawowy bo tez mam na niego ochote
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:02   #447
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No a m i w poniedziałek napisali ze kompletują zamówienie i do dziś cisza - zero odzewu strasznie dłuuuugo to trwa.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:04   #448
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No a m i w poniedziałek napisali ze kompletują zamówienie i do dziś cisza - zero odzewu strasznie dłuuuugo to trwa.
a moze zamowilas cos co im sie wlasnie skonczylo i czekaja na dostawe albo cos
mi kompletowali od 31 i wczoraj wyslali
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:08   #449
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a moze zamowilas cos co im sie wlasnie skonczylo i czekaja na dostawe albo cos
mi kompletowali od 31 i wczoraj wyslali
wiesz może napisaliby gdyby coś się skończyło zamówiłam peeling czekoladowy, serum z vit C i maseczkę wulkaniczną (czy jakoś tak). ehhhhhhh
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:12   #450
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
wiesz może napisaliby gdyby coś się skończyło zamówiłam peeling czekoladowy, serum z vit C i maseczkę wulkaniczną (czy jakoś tak). ehhhhhhh
w sumie od poniedzialku do dzis mijaja 4 dni, mi wyslaali w 5 to moze tobie tez
napsiali na stronie ze kompletowanie trwa 3-5 dni i widze, ze generalnie zwykle trwa bardziej 5 niz 3
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.