Ubrania sławnych projektantów, domów mody - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 08:17   #61
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Smile Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

Marka robi swoje!Jakoś czuje się pewniej w markowym ciuchu.Może to moje kompeksy!
Kupiłam na wiosnę śliczne baleriny Marka Jacobsa- myszki. Jestem w szoku bo na allegro chcą za nie więcej niz w sklepie w Amsterdamie. Poza tym do pracy noszę niski obcasik z odkrytą piętą na pasku prady.
A co do ciuchów, to Tsumori chisato-japonska projektantka.W Polsce nie jest znana, ale czasem na allegro tez cos sprzedają.Na codzień tylko DKNY, najlepsze topy, dobrze uszyte spodnie.
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 08:43   #62
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

Cytat:
Napisane przez rubikonek Pokaż wiadomość
czesc dziewczeta potrzebuje bardzo bardzo namiarow na fabryki i outlety znanych marek w europie takich jak prada ,versace,armani ,lacoste !!!!!!! Byla bym bardzo wdzieczna
Zaglądnij na stronke www.ChicOutletShopping.co m tam są podane adresy 9 "wiosek" w Europie. Znajdziesz tam dużo różnych sklepów w których ceny są obniżone nawet o 70%. Nie są to typowe outlety jak w Polsce ze starymi kolekcjami.
Z tego co pamietam to we Włoszech jest też taki duży outlet z przecenionymi nowymi kolekcjami projektantów. Jest on w miejscowości Serravalle.
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 08:52   #63
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

Cytat:
Napisane przez smokyeyes9 Pokaż wiadomość
Marka robi swoje!Jakoś czuje się pewniej w markowym ciuchu.Może to moje kompeksy!
Kupiłam na wiosnę śliczne baleriny Marka Jacobsa- myszki. Jestem w szoku bo na allegro chcą za nie więcej niz w sklepie w Amsterdamie. Poza tym do pracy noszę niski obcasik z odkrytą piętą na pasku prady.
A co do ciuchów, to Tsumori chisato-japonska projektantka.W Polsce nie jest znana, ale czasem na allegro tez cos sprzedają.Na codzień tylko DKNY, najlepsze topy, dobrze uszyte spodnie.
*smokyeyes9 gdzie w Amsterdamie kupiłaś te buciki? Na stronie MJ są podane jedynie 2 sklepy w Europie - w Paryżu i w Moskwie. Właśnie mam zamiar w tym roku odwiedzić ten butik w Paryżu,ale skoro w Amsterdamie też są to i tam po drodze zaglądne. Ile za nie zapłaciłaś?
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:20   #64
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Smile Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

Cytat:
Napisane przez siennamiller Pokaż wiadomość
*smokyeyes9 gdzie w Amsterdamie kupiłaś te buciki? Na stronie MJ są podane jedynie 2 sklepy w Europie - w Paryżu i w Moskwie. Właśnie mam zamiar w tym roku odwiedzić ten butik w Paryżu,ale skoro w Amsterdamie też są to i tam po drodze zaglądne. Ile za nie zapłaciłaś?

Na ulicy Pc Hoofstraat/w samym centerum/jest ulica z butikami, w ktorych sprzedają rozne designerskie marki. Myszy były 25% obnizone i zapłaciłam 135 euro.
Dodam tylko, że kupiłam je na styczniowej obniżce, więc nie gwarantuje, że jesczcze są

Przypomina mi się coś, że sklep nazywa się Shoebalo, ale mogłam przekręcić nazwę!
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:40   #65
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

Dzięki. Widzę,że ceny tam są podobne do tych ze sklepów internetowych. Widziałam te buciki za ok 200$ więc bardzo zbliżone. Zaglądne do tego sklepiku po drodze do Paryża lub w drodze powrotnej. Może coś upoluje
Były w tym sklepie też buciki innych firm?

P.S: Szkoda,że w Polsce nie ma takich sklepików gdzie można kupić orginalne rzeczy za niedużą kase. Pamietam,że w tamtym roku we Włoszech widziałam balerinki Chloe za 100eur z takiej jaśniutkiej mięciutkiej skórki, a buciki MJ na takim bardzo dużym obcasiku były przecenione na 150eur, a na All były po ponad 1500zł ;/
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:50   #66
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

Tak to jest sklep z butami designerskimi- znajdziesz tam wszystko.
A poza tym ja rozumiem, że sprzedawcy na allegro chcą zarobić, ale 100% narzutu to jest niesmaczne. Mam wrażenie, że niektórzy myślą, że mają do czynienia z głupimi. Cenę zawsze mozna sprawdzic na oficjalnej stronie!
Srebrne myszki, ktore mam są po 900 zl na all- przesada.
A wczoraj ktos wystawaił mokasynki Gucciego- fakt , że śliczne, ale za 1000 przeszło zl, gdy w Angielskim outlecie są one za 170funtow-sorry to jest pazerność!
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:32   #67
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

*smokyeyes9 widze, że dobrze się orientujesz w cenach. Możesz zdradzić tajemnice o jakim outlecie w Anglii pisałaś? i czy byłaś tam ostatnio skoro jesteś taka obeznana
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 10:37   #68
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

chodziło mi dokładnie o TK max.To nie jest taki typowy outlet, bo znajdziesz tu wszystko od okularkow pływackich speedo , poprzez sukienki villa do okularow słonecznych valentino, ktore tu są za 30 funtów, a pazerni sprzedaja je za 400 zl na all.
Kazdy to potwierdi , że w TK Maxie jeswt mnostwo szmat, ale zdarzaja sie perly.
Co do tego sklepu to są rozsiane po calej Anglii.
Pozdrawiam
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:31   #69
Fashion
Rozeznanie
 
Avatar Fashion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 560
Dot.: Ubrania sławnych projektantów, domów mody

A wiecie coś o outletach w Kanadzie, głównie Toronto ?
Fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.