Sierpień :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 13:26   #91
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sierpień :)

Jak zwykle musiałam sie pozbierać z zachwytów Zdjęcia obejrzałam już rano, ale musiałam wyjść wiec komentarz dopiero teraz

1.Simple - prosty ale efektowny. Taki na co dzień, ale robiący duże wrażenie. Lubię Cię w takim wydaniu, bo podkreśla Twoja urodę, ale sam makijaż jest na drugim planie.
2. Oliwkowe złoto - fajny, i pieknie wydobywa niebieski kolor oczu
3.Błysk - miałam wczoraj identyczny makijaż. Identiko(co mi trudno osiągnąć)nawet użyłam tych cieni APCChciałam go nawet zamieścić na MM, ale mój aparat nie potrafi uchwycić makijażu
5.Aubergine - dość mroczny, taki z pazurem.
6.Funny - cudowne usta masz w tym makijażu
7.Call my babe - powala. Dość prosty, ale szalenie lubię takie makijaże i najczęsciej sama coś takiego malujęWyglądasz jak z okładki Voque'a.
8.Elegante - piękny. Cała stylizacja - gładko spięte włosy, ten matowy makijaż świetne ze sobą współgrają. Mam tylko zastrzeżenie do pomadki/konturówki/ Pasuje, jest idealne dobrana, ale moim zdaniem zbyt matowa. Lepiej wyglądałabym lekka satyna.
9.Szafir kaszmirski - jak z magazyny, clipu tv czy innego show - feria barw, perfekcja. Naprawdę ten makijaż bije na głowę makijaże umieszczane w Elle czy Twoim Stylu!Jest rewelacyjny!
10.Sexy look - i faktycznie sexy Twój maz pewnie stale mam ogniki w oczach jak na Ciebie spoglada

Aga i pytanie, trochę off topowe - ziemia egipska.W większości Twoich propozycji na MM używasz właśnie jej. Wygląda ona na twojej twarzy bardzo ładnie, naturalnie. Czy ona nadaje sie do jasnej cery na całą twarz czy tylko do modelowania,na kości itp. Opinie na KWC są podzielone, a nie mam możliwości przetestowania. Czy kiedy nałożysz jedną warstwę na nieopaloną twarz zimą to odcina się od szyi czy wygląda naturalnie?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:04   #92
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jak zwykle musiałam sie pozbierać z zachwytów Zdjęcia obejrzałam już rano, ale musiałam wyjść wiec komentarz dopiero teraz

1.Simple - prosty ale efektowny. Taki na co dzień, ale robiący duże wrażenie. Lubię Cię w takim wydaniu, bo podkreśla Twoja urodę, ale sam makijaż jest na drugim planie.
2. Oliwkowe złoto - fajny, i pieknie wydobywa niebieski kolor oczu
3.Błysk - miałam wczoraj identyczny makijaż. Identiko(co mi trudno osiągnąć)nawet użyłam tych cieni APCChciałam go nawet zamieścić na MM, ale mój aparat nie potrafi uchwycić makijażu
5.Aubergine - dość mroczny, taki z pazurem.
6.Funny - cudowne usta masz w tym makijażu
7.Call my babe - powala. Dość prosty, ale szalenie lubię takie makijaże i najczęsciej sama coś takiego malujęWyglądasz jak z okładki Voque'a.
8.Elegante - piękny. Cała stylizacja - gładko spięte włosy, ten matowy makijaż świetne ze sobą współgrają. Mam tylko zastrzeżenie do pomadki/konturówki/ Pasuje, jest idealne dobrana, ale moim zdaniem zbyt matowa. Lepiej wyglądałabym lekka satyna.
9.Szafir kaszmirski - jak z magazyny, clipu tv czy innego show - feria barw, perfekcja. Naprawdę ten makijaż bije na głowę makijaże umieszczane w Elle czy Twoim Stylu!Jest rewelacyjny!
10.Sexy look - i faktycznie sexy Twój maz pewnie stale mam ogniki w oczach jak na Ciebie spoglada

Aga i pytanie, trochę off topowe - ziemia egipska.W większości Twoich propozycji na MM używasz właśnie jej. Wygląda ona na twojej twarzy bardzo ładnie, naturalnie. Czy ona nadaje sie do jasnej cery na całą twarz czy tylko do modelowania,na kości itp. Opinie na KWC są podzielone, a nie mam możliwości przetestowania. Czy kiedy nałożysz jedną warstwę na nieopaloną twarz zimą to odcina się od szyi czy wygląda naturalnie?
Maju serdecznie dziękuję za wyczerpujący komentarz.
Co do ziemi, na pewno efekt można stopniować ale wydaje mi sie że zimą przy bladej i jasnej karnacji może jednak być różnica między buzią a szyją. Ziemia Bi-Kor ma jeden uniwersalny odcień, natomiast słoneczna Lavertu ma trzy i polecam raczej ten najjaśniejszy Lavertu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:50   #93
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Sierpień :)

Ago wszystkie świetne, a Oliwkowo- złoty, Aubergine, Élégante i Szafir kaszmirski po prostu bajeczne!

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:57   #94
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Sierpień :)

Dubel
Przepraszam.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:02   #95
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Maju serdecznie dziękuję za wyczerpujący komentarz.
Co do ziemi, na pewno efekt można stopniować ale wydaje mi sie że zimą przy bladej i jasnej karnacji może jednak być różnica między buzią a szyją. Ziemia Bi-Kor ma jeden uniwersalny odcień, natomiast słoneczna Lavertu ma trzy i polecam raczej ten najjaśniejszy Lavertu
Dziękuję za odpowiedz. Mam ziemię Lavertu najjaśniejszą i jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo - chciałabym spróbować czegoś innego jak ją skończę - stad moje pytanie.
Ale tak jak myślałam, że Bi-kor raczej nadaje się na lato, kiedy ciało mam opalone i buzia potrzebuje wspomagania brązującego.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:52   #96
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Sierpień :)

Aga nie wiem co powiedziec!!
Wszystkie ŚLICZNE!!
Gdybym mieszkala w Lodzi po prostu musialabys mnie pomalowac do slubu!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 18:53   #97
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Sierpień :)

jedna z najlepszych serii ever!!!
Pokazałaś mistrzostwo i pełen profesjonalizm
jestem pod ogromnym wrażeniem, brawo

i nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć, aby wyrazić ogrom zachwytu
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 19:20   #98
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Sierpień :)

E, jak dodajesz takie mejkapy jak Egzotyczny, to potem cięzko mi sie zachwycać tymi "zwykłymi" bezami i złotami ;D (co wcale nie oznacza, ze ja bym potrafiła zrobić tak piękny "zwykły" makijaz )

Szafir powalił mnie na kolana. Przepięknie w nim wyglądasz i wg mnie to własnie on najlepiej Ci pasuje z tych wszystkich Błagam o stepa
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:14   #99
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sierpień :)

Swietne makijaze

Moje ulubione:
Blysk-wygladasz tak wakacyjnie-skojarzylo mi sie z plaza
Elegante- super makijaz ,perfekcyjne cieniowanie
Szafir kaszmirski-swietne kolory
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 21:01   #100
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Sierpień :)

Idę się pociąć, no...

Ago, już to kiedys pisałam, ale powtórzę że najbardziej podoba mi się Twoja umiejętność metamorfozy za pomocą makijażu (no i reszty stylizacji). Uważam, że to świadczy o prawdziwym mistrzostwie w tej sztuce.

Poza tym:

Oberżynowy - najlepszy
Błysk - genialny ten brązer na skroniach
Elegancki - usta bym choć odrobinę "zmiękczyła"
Kaszmirski - woooow
Sexy - najlepszy by pokazać że makijaż a la Doda NIE jest sexy

Jest to jedna z Twoich absolutnie najlepszych serii, sierpień to dobry miesiąc
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:51   #101
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Sierpień :)

ajjjjj....
ehhh....
hmmmm...

nie...podoba mi się :p
że jest tak mało zdjęć hehe

ad. Sexy Look moja ulubiona technika wyciągania oka hihi

i reszta... pieknie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 08:25   #102
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ago wszystkie świetne, a Oliwkowo- złoty, Aubergine, Élégante i Szafir kaszmirski po prostu bajeczne!

Pozdrawiam serdecznie


Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz. Mam ziemię Lavertu najjaśniejszą i jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo - chciałabym spróbować czegoś innego jak ją skończę - stad moje pytanie.
Ale tak jak myślałam, że Bi-kor raczej nadaje się na lato, kiedy ciało mam opalone i buzia potrzebuje wspomagania brązującego.
powiedz mi w takim razie, Lavertu z każdą wartstwą nie przyciemnia bardziej?

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Aga nie wiem co powiedziec!!
Wszystkie ŚLICZNE!!
Gdybym mieszkala w Lodzi po prostu musialabys mnie pomalowac do slubu!
bardzo chętnie

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
jedna z najlepszych serii ever!!!
Pokazałaś mistrzostwo i pełen profesjonalizm
jestem pod ogromnym wrażeniem, brawo

i nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć, aby wyrazić ogrom zachwytu


Cytat:
Napisane przez Jajodzajofajo Pokaż wiadomość
E, jak dodajesz takie mejkapy jak Egzotyczny, to potem cięzko mi sie zachwycać tymi "zwykłymi" bezami i złotami ;D (co wcale nie oznacza, ze ja bym potrafiła zrobić tak piękny "zwykły" makijaz )

Szafir powalił mnie na kolana. Przepięknie w nim wyglądasz i wg mnie to własnie on najlepiej Ci pasuje z tych wszystkich Błagam o stepa
Dziękuję Jajo moze zrobie stepa (kiedyś, teraz nie dam rady na pewno)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Swietne makijaze

Moje ulubione:
Blysk-wygladasz tak wakacyjnie-skojarzylo mi sie z plaza
Elegante- super makijaz ,perfekcyjne cieniowanie
Szafir kaszmirski-swietne kolory


Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Idę się pociąć, no...

Ago, już to kiedys pisałam, ale powtórzę że najbardziej podoba mi się Twoja umiejętność metamorfozy za pomocą makijażu (no i reszty stylizacji). Uważam, że to świadczy o prawdziwym mistrzostwie w tej sztuce.

Poza tym:

Oberżynowy - najlepszy
Błysk - genialny ten brązer na skroniach
Elegancki - usta bym choć odrobinę "zmiękczyła"
Kaszmirski - woooow
Sexy - najlepszy by pokazać że makijaż a la Doda NIE jest sexy

Jest to jedna z Twoich absolutnie najlepszych serii, sierpień to dobry miesiąc


Dziękuję Wam

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
ajjjjj....
ehhh....
hmmmm...

nie...podoba mi się :p
że jest tak mało zdjęć hehe

ad. Sexy Look moja ulubiona technika wyciągania oka hihi

i reszta... pieknie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 08:47   #103
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
mmm... oliwkowo-złoty... ślicznie bardzo mi się podoba

jejku a Aubergine cudooo!!!! Jak piękni ci w tym makijażu (zresztą w każdym wyglądasz cudownie i w każdym inaczej), Funny naprawdę zabawny,Call my Babe-subtelny a zarazem taki zmysłowy i uwodzicielskiii.... Élégante- cudooo, a szafir kaszmirski i sexi look poprostu boskiee!!!! jakie ty masz spojżenie pięknie naprawdę ślicznie

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-08-24 o 10:34 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:07   #104
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

powiedz mi w takim razie, Lavertu z każdą wartstwą nie przyciemnia bardziej?
Tak, Lavertu też można stopniować natężenie opalenizny, ale ponieważ jedna warstwa daje bardzo delikatny efekt, to trudno zrobić z siebie murzyna(mówię o najjaśniejszym kolorze).
Malowałam kiedyś nią narzeczoną mojego brata, która ma ciemną karnację i udało mi sie wymodelować kości, ale musiałam wcierać ją dłużej niż kiedy maluję siebie. W te wakacje Lavertu jest moim numerem 1 bo szybko i jednym produktem "załatwiam" cały makijaż.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 10:36   #105
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
mmm... oliwkowo-złoty... ślicznie bardzo mi się podoba

jejku a Aubergine cudooo!!!! Jak piękni ci w tym makijażu (zresztą w każdym wyglądasz cudownie i w każdym inaczej), Funny naprawdę zabawny,Call my Babe-subtelny a zarazem taki zmysłowy i uwodzicielskiii.... Élégante- cudooo, a szafir kaszmirski i sexi look poprostu boskiee!!!! jakie ty masz spojżenie pięknie naprawdę ślicznie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Tak, Lavertu też można stopniować natężenie opalenizny, ale ponieważ jedna warstwa daje bardzo delikatny efekt, to trudno zrobić z siebie murzyna(mówię o najjaśniejszym kolorze).
Malowałam kiedyś nią narzeczoną mojego brata, która ma ciemną karnację i udało mi sie wymodelować kości, ale musiałam wcierać ją dłużej niż kiedy maluję siebie. W te wakacje Lavertu jest moim numerem 1 bo szybko i jednym produktem "załatwiam" cały makijaż.
Dzięki Maju, przy okazji następnych targów zakupię Lavertu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 19:21   #106
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Sierpień :)

Super makijaże. Zapiszę sobie i przetestuję przy okazji Élégante. Widzę, że posiadasz większą ilość kolczyków na różne okazje
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 19:39   #107
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Super makijaże. Zapiszę sobie i przetestuję przy okazji Élégante. Widzę, że posiadasz większą ilość kolczyków na różne okazje
dziękuję
Kolczyków tak dużo nie mam, nawet nie wiem czy 10 par
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:44   #108
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Sierpień :)

Co tu komentować - wszystko są po prostu niesamowite
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:19   #109
Ewa_20
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_20
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 67
Dot.: Sierpień :)

No to po kolei

Simple - rzeczywiście simple, a przy tym delikatnie i dziewczęco, max 20 lat bym dała Zrobiłaś kiedyś podobny makijaż tylko w pomarańczach i złocieniach (terrakota bodajże) tak mi wtedy przypadł do gustu, że zainspirowana zakupiłam nawet pomarańczowy cień. Ten też na pewno na sobie wypróbuje

Oliwkowe złoto - fajny i ciekawie komponuje się z turkusową bluzką

Błysk - tu modelowanie twarzy na 6, tylko coś mi na oczach nie gra. Może tradycyjnie przyciemniłabym zewnętrzny kącik, ale pewnie takie bardzo jasne i świetliste spojrzenie było Twoim zamiarem, to nie marudzę

Aubergine - niewielu dobrze w takich kolorach, Tobie pasują, niemniej jednak chyba wolę Cię w subtelniejszym wydaniu lub w mocnych oczach i lżejszych ustach

Funny - fajny eksperymencik;] jednak chyba wewnętrzny kącik bym wyzłociła, wydaje mi się, że jest tam odrobinkę zbyt biało.

Call me baby - bomba

Elegante - jw Kojarzysz mi się z francuską damą (dlaczego akurat z francuską? Nie wiem ) Bardzo udana stylizacja, przemyślana, precyzyjna i promienna

Szafir kaszmirski - zachwycam się i zachwycam Wprost nie mogę się napatrzeć. Jak Ty łączysz te kolory to ja nie wiem, ale to co robisz to jest mistrzostwo

Sexy Look - faktycznie, jak z okładki - powabnie, zalotnie z lekką nutką drapieżności Absolutny faworyt

I jeszcze dwie sprawy lekko na marginesie. Śliczną masz fryzurę w Sexy Look, zdradź proszę jak ją robisz - tapirujesz, lakierujesz? Strasznie mi się podoba Druga rzecz to twarz - masz taką zdrowo matową, makijaż bardzo fajnie się na niej uwidacznia. No i jest niesamowicie plastyczna, jak już dziewczyny pisały, jesteś kobietą o stu twarzach
Ewa_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 07:04   #110
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
Co tu komentować - wszystko są po prostu niesamowite
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Ewa_20 Pokaż wiadomość
No to po kolei

Simple - rzeczywiście simple, a przy tym delikatnie i dziewczęco, max 20 lat bym dała Zrobiłaś kiedyś podobny makijaż tylko w pomarańczach i złocieniach (terrakota bodajże) tak mi wtedy przypadł do gustu, że zainspirowana zakupiłam nawet pomarańczowy cień. Ten też na pewno na sobie wypróbuje

Oliwkowe złoto - fajny i ciekawie komponuje się z turkusową bluzką

Błysk - tu modelowanie twarzy na 6, tylko coś mi na oczach nie gra. Może tradycyjnie przyciemniłabym zewnętrzny kącik, ale pewnie takie bardzo jasne i świetliste spojrzenie było Twoim zamiarem, to nie marudzę

Aubergine - niewielu dobrze w takich kolorach, Tobie pasują, niemniej jednak chyba wolę Cię w subtelniejszym wydaniu lub w mocnych oczach i lżejszych ustach

Funny - fajny eksperymencik;] jednak chyba wewnętrzny kącik bym wyzłociła, wydaje mi się, że jest tam odrobinkę zbyt biało.

Call me baby - bomba

Elegante - jw Kojarzysz mi się z francuską damą (dlaczego akurat z francuską? Nie wiem ) Bardzo udana stylizacja, przemyślana, precyzyjna i promienna

Szafir kaszmirski - zachwycam się i zachwycam Wprost nie mogę się napatrzeć. Jak Ty łączysz te kolory to ja nie wiem, ale to co robisz to jest mistrzostwo

Sexy Look - faktycznie, jak z okładki - powabnie, zalotnie z lekką nutką drapieżności Absolutny faworyt

I jeszcze dwie sprawy lekko na marginesie. Śliczną masz fryzurę w Sexy Look, zdradź proszę jak ją robisz - tapirujesz, lakierujesz? Strasznie mi się podoba Druga rzecz to twarz - masz taką zdrowo matową, makijaż bardzo fajnie się na niej uwidacznia. No i jest niesamowicie plastyczna, jak już dziewczyny pisały, jesteś kobietą o stu twarzach
Przede wszystkim podziękowania za wyczerpujacy i długi komentarz

Błysk miał być błyszczący i to wszystko, zewn. kącik jest nieco wymodelowany inym i trochę ciemniejszym cieniem niz reszta powieki ale celowo różnica jest niewielka

W Funny specjalnie mocno rozbieliłam wewn. kącik dodatkowo go nabłyszczając

W Sexy Look fryzura jest zupełnie naturalna-nic nie było tapirowane, po prostu wysuszyłam włosy z głową w dół po rozjaśnieniu bardziej się puszą i dlatego taki efekt

Jeszcze raz dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:39   #111
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Sierpień :)

Oj juz nie panietam kiedy tu byłam ostatnio.. zastanawiałam się od czego ty zacząć..! Zobaczyłam twój sierpień i juz przestałam miec wątplwości. Zmieniłaś się i to bardzo oczywiście na plus! Twoje makijaze jak zawsze ZACHWYCAJĄ!!!
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 19:11   #112
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
Oj juz nie panietam kiedy tu byłam ostatnio.. zastanawiałam się od czego ty zacząć..! Zobaczyłam twój sierpień i juz przestałam miec wątplwości. Zmieniłaś się i to bardzo oczywiście na plus! Twoje makijaze jak zawsze ZACHWYCAJĄ!!!
Mrówko dziękuję i witam po przerwie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:57   #113
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Sierpień :)

Aga ty to jakąś ksiażke powinnaś napisać.. tak.. zdecydowanie
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:31   #114
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Sierpień :)

Bardzo fajne, czekałam na ten wątek, najbardziej podoba mi się ten z brokatowymi eyelinerami : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 17:18   #115
zanetka007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk - Mazury
Wiadomości: 2 992
Dot.: Sierpień :)

Na początku muszę się przywitać, bo jeszcze nigdy nie miałam okazji wypowiadać się w którymkolwiek z Twoich wątku.

Twoje makijaże są prześliczne!!! Po prostu aż "kopara" opada kiedy oglądam kolejny z nich...

Chciałabym, żebyś kiedyś przy okazji jakiejś okazji (ale głupio napisałam, ale nie wiem jakby tu inaczej) Mnie umalowała...
Ach! Pięknie bym wtedy wyglądała

__________________
jeden kocha plastik, a ja hh kulturę

- zalatana! studentka -
zanetka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 19:05   #116
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Sierpień :)

oj wszystkie piekne

ale najlepszy szafirowy! uwielbiam takie kolory na powiekach w polaczeniu z niebieskimi oczami
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:59   #117
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Sierpień :)

O matko! Piękne! Wszystkie!
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 00:22   #118
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Sierpień :)

Moi faworyci:
oliwkowy, aubergine, elegante, szafir, sexy
Kawał dobrej roboty no i ta niewyczerpana wyobraźnia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 08:18   #119
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sierpień :)

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Aga ty to jakąś ksiażke powinnaś napisać.. tak.. zdecydowanie
książkę?

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Bardzo fajne, czekałam na ten wątek, najbardziej podoba mi się ten z brokatowymi eyelinerami : )


Cytat:
Napisane przez zanetka007 Pokaż wiadomość
Na początku muszę się przywitać, bo jeszcze nigdy nie miałam okazji wypowiadać się w którymkolwiek z Twoich wątku.

Twoje makijaże są prześliczne!!! Po prostu aż "kopara" opada kiedy oglądam kolejny z nich...

Chciałabym, żebyś kiedyś przy okazji jakiejś okazji (ale głupio napisałam, ale nie wiem jakby tu inaczej) Mnie umalowała...
Ach! Pięknie bym wtedy wyglądała

Żanetko
serdecznie witam w moim wątku i dziękuję za miły komentarz

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
oj wszystkie piekne

ale najlepszy szafirowy! uwielbiam takie kolory na powiekach w polaczeniu z niebieskimi oczami


Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
O matko! Piękne! Wszystkie!


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moi faworyci:
oliwkowy, aubergine, elegante, szafir, sexy
Kawał dobrej roboty no i ta niewyczerpana wyobraźnia


Dzięki dziewczęta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:52   #120
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sierpień :)

Wszystkie makijaże przepiękne!
aubergine, elegante, szafir, oliwkowy,
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.