Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 14:16   #1411
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

tancerko, jak na moje oko, to wysuszacz straszny, nie serum. Wiem, że to tez zależy od stężeń względem innych składników, no ale działanie cynamonu, kwas salicylowegi i cyn to kto jak kto, ale my choć trochę znamy

Ps.
u mnie w zasadzie bez zmian. W makijażu już jako-tako wyglądam, choć rosnie mi gula, tym razem na dole policzka :/ Ta na czole zamieniła się w przebarwienie, a teraz jest pryszczem. Tak łatwo się jej nie pozbędę :/
tetralysal łykam, dziś mija tydzień. drożdże również, już nawet nie wiem od kiedy. Efekty może jakieś są, ale nie aż tak spektakuarne, żeby, je zauważyła...
Po 4 godzinach w makijażu na zajęciach wszystko mi spływa i wyglądam jak Rocky balboa. (tj mam tak upiornie podkrążone oczy... ). No ale nic nie poradzę - sama sobie zgotowałam ten los. Zajęcia 8-19
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:25   #1412
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja się na składach nie znam ale skoro tak mówią mi fachowe duszycki to ja się słucham w ogóle jak się dowiedzialam takie professjonalne kosmetyki są dostępne tylko w salonach kosmetycznych więc i tak nie mamy na to szans.. a ciekawe co myślicie o jakimś odżywczym serum? wpadło wam kiedys coś w oko? chyba już wszystko wytestowalysmy więc teraz już tylko takie dziwadła nam przyjdzie testowac hehehe

a gdzie reszta dziewczyn dzisiaj się podziała?? od razu mówie ze nie zamierzam pozwolic na smierc w wątku więc choćbym miala tu sama pisac to będę pisac do siebie ale będę!! nawołuje wszystkie dziewczyny! opowiadajcie o swoich krostkach bo gdzie jak gdzie ale tu chetnie wszystko zostanie przyjete

dla rozrywki pokażę wam jaki makijaż ślubny dziś skopiowałam z wizażu ciekawe czy wam sie spodoba trzeba mieć piękną cerę ale ja wlasnie zamierzam taka mieć w moim wielkim dniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2bb.jpg (29,6 KB, 52 załadowań)
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 14:44   #1413
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
jw ogóle jak się dowiedzialam takie professjonalne kosmetyki są dostępne tylko w salonach kosmetycznych więc i tak nie mamy na to szans..
albo na allero hihihi

http://allegro.pl/item446750588_biel..._4_x_8_ml.html

tak samo jak cala seria ziaja pro ostatnio rozwazam zakupienie sobie czegos z niej

http://ziaja.com/page/pl/ziajapro/programy

rozne sera sa tez na biochemi urody

http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-serums.html

quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:07   #1414
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

śliczny ten makijaż powiem ci ze jak zrobisz taki makijaz u kogoś, jakiegos specjalisty to nawet z drobnymi niedoskonałosciami bedziesz wygladać ślicznie , ostatnio znajoma brała slub i makijaz tak ja zmienił że w zyciu bym jej nie poznała,... a tak przy okazjii uwielbiam ogladać szuknie slubne wiec jesli jakas ładna upatrzysz to zapodaj zdjatko;d chętnie sie pozachwycam;p

a co do mnie , niby jest dobrze, ale dziś strasznie mnie boli brzuszek, pewnie wina tetrasylu ...biore już 3 tygodnie , ale bedę twarda, tylko nie wiem czy nie kupic czegoś chroniącego watrobe...co polecacie ??
wogóle to juz od 3 tygodni sie nie malowałam, choć twarz nie jest idealna to i tak taka "brzydka " chodzę na uczelnię ;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:18   #1415
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sikoreczka, mam nadzieje, ze cos probiotycznego oslonowo to ty bierzesz?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:28   #1416
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no wlasnie nie... bo nie wiem co ... głupio myslalam, że to mi nie bedzie potrzebne , tylko jogurty ...polecicie mi cos;>
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:55   #1417
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja nie wiem czy sa lepsze czy gorsze...po prostu prosze zawsze farmceutke najczesciej o najtanszy i tyle

ale to nie sa rzeczy na watrobe tylko na zoladek i przewod pokarmowy - tak przy okazji
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 16:18   #1418
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Makijaż śliczny. Właśnie taki powinien być do ślubu.

A ja wczoraj wieczorem zrobiłam sobie straszną bubę na buzi
Juz z tydzień czasu wytrzymałam i cisnęłam tylko trochę, ale ostatnio przyczepiłam się do takiego pryszcza po którym mam teraz wielkiego 2 centrymetrowego strupa. Nie dość, że boli, to jeszcze nie da się tego zakorektorować
Do tego mam talent do rozdrapywania takich ran. Właśnie zrobiłam to przed chwilą

A te sera to jakie mają działanie?
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:25   #1419
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość

A te sera to jakie mają działanie?
rozne tak jak kremy zajrzyj sobie na link z biochemii urody wyzej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:07   #1420
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Kurcze, wczoraj miałam jakieś zaćmienie umysłu i nie doczytałam do końca...

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A tobie to sie tak samo pojawilo absolutnie bez dotykania?
Przyznaję się bez bicia, że nie Miałam jedną krostkę, którą rozwaliłam i się dziadostwo rozniosło.

Smaruję teraz pastą cynkową na zmianę z Davercinem - bo on nie brudzi. Ruszać nie ruszam (o dziwo!), ale to wielkie coś się delikatnie spłaszczyło, jest mega czerwone i trochę boli jak to dotykam, więc chyba coś siedzi w środku... Posmarować to ichtiolem, żeby wyszło to na wierzch?

Tancerko, makijaż śliczny

Ja dziś zakupiłam sobie serum, ale nie do twarzy, a do włosów, konkretnie do końcówek. Szukałam go już dawno temu, później o nim zapomniałam, a dziś wreszcie kupiłam za całe 5,70zł Mam nadzieję, że nie okaże się bublem...

Poza tym dziś rano po dokładnym przyjrzeniu się twarzy stwierdziłam, że chyba trochę przesadziłam z Atredermem i ciągłym złuszczaniem skóry. Muszę wrócić do wcześniejszych metod pielęgnacji bo miejscami nie jest za ciekawie. To tyle ode mnie

EDIT: Aaaaa, i jeszcze zapomniałam napisać, że zakupiłam także oliwkę Hipp'a. Dziś będzie testowanie na nogach
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:15   #1421
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
śliczny ten makijaż powiem ci ze jak zrobisz taki makijaz u kogoś, jakiegos specjalisty to nawet z drobnymi niedoskonałosciami bedziesz wygladać ślicznie , ostatnio znajoma brała slub i makijaz tak ja zmienił że w zyciu bym jej nie poznała,... a tak przy okazjii uwielbiam ogladać szuknie slubne wiec jesli jakas ładna upatrzysz to zapodaj zdjatko;d chętnie sie pozachwycam;p

a co do mnie , niby jest dobrze, ale dziś strasznie mnie boli brzuszek, pewnie wina tetrasylu ...biore już 3 tygodnie , ale bedę twarda, tylko nie wiem czy nie kupic czegoś chroniącego watrobe...co polecacie ??
wogóle to juz od 3 tygodni sie nie malowałam, choć twarz nie jest idealna to i tak taka "brzydka " chodzę na uczelnię ;]
ok sikoreczka specjalnie dla ciebie zaraz podeślę na wątek kilka sukien ślubnych

a co do osłony na żołądek to jest obowiązkowa!!! i to jakas skuteczna bo jak ja bralam tetralysal to mimo jogurtow i tak mnie tak brzuch bolal ze jesc nie moglam bo na samą mysl juz mi bylo niedobrze...

oto kiecki takie o skopiowane na dysk ale zadnej nie mierzylam wiec to nie są moje wybranki tylko takie ladne szmatki do pooglądania i nacieszenia oka oraz dwa bukieciki które mi wpadły w oko matko dziewczyny tyle tego wszystkiego jest do obejrzenia przed ślubem że boję sie o moją twarz ale nie pod względem drapania i wyciskania ale ja się boję że ją zaniedbam!!! nie chce mi się odchodzic caly dzien od kompa bo caly czas szperam ten bukiet ze storczykow jest boski... zakochalam sie w nim...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcja4_10.jpg (21,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ofelia_1.jpg (16,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5094HP.jpg (77,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_09.jpg (22,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 640b.jpg (33,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0105.jpg (67,0 KB, 38 załadowań)
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 18:35   #1422
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

śliczna ta pierwsza jejciu nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze;d choc przygotowania do slubu pewno duzo czasu zabieraja ;] uwielbiam śluby i jestem baaardzo wymagająca, trudno mnie zadowolić , w ciagu ostatnich dwoch latach byłam na 6 slubach i tylko na 1 mi sie podobało , wiec analizuje błędy i wymyslam swój slub marzen bo co to za slub , jesli przed poprawinami idzie się do biedronki po cos , żeby sie najesć .. ddużo tych minusów się naogladałam.


a czego osłonowego używałas?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:37   #1423
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hejka;*;*;* nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale kiedyś bywałam tu pod nickiem Karyna :P
Dziś wróciłam z mikrodermabrazji :[ myślałam że będzie lepiej niż jest a tu o 100 razy gorzej:/ i strasznie czerwona twarz, a blizny bardziej czerwieńsze niż przed. Powyciskała mi wszystkie krosty nawet cisnęła tam gdzie nic nie ma tylko jakieś małe gule:/ strasznie to wygląda.
Czy ktoś miał taki zabieg robiony? czy skóra stopniowo schodzi?
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:42   #1424
Bianka2010
Przyczajenie
 
Avatar Bianka2010
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Witam wszystkie dziewczyny!
Jestem tu pierwszy raz i odrazu mam pytanie do was, co najlepiej stosować miejscowo na wypryski , aby je zasuszyć...
Bianka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:45   #1425
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cześć Karynko Nie martw się, że skóra tak wygląda po zabiegu bo podejrzewam, że to normalna reakcja jest. Skóra musi teraz dojść do siebie. Za jakiś czas na pewno będzie lepiej
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:19   #1426
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sikoreczka w aptece na pewno dadzą ci coś, poproś o jakąś osłonę bo bierzesz antybiotyk, ja kiedys brałam Lacidofil ale to są podobne nazwy wiec bierz to co ci pani da bo moze nazwy się juz zmienily.

przygotowania do slubu jeszcze nie zabierają duzo czasu, wiecej czasu zabiera moja ciekawość wszystkiego co ze ślubem związane sukien jest w necie tysiące a i tak dopóki nie pójdzie się do salonu i nie pomierzy to nawet nie bedzie sie wiedzialo w jakim fasonie ci najlepiej wiec z sukienkami chyba się wstrzymam i nie bede szperac po necie, za to wszelkie bukieciki i ozdoby na samochod trzeba sobie wymyslic cale szczęście jest wizaz i czuję że nie jestem sama i że na pewno dam sobie ze wszystkim rade bo jakby co to ktos na wizazu podpowie

Bianca ja aptece kupiłam buteleczkę płynu Afronis za 5zł i jak cos wyskakuje to biorę kawałek wacika nasączam go tym płynem i przykłądam do krostki i świetnie wysusza! gorzej jak weźmiesz za duzy wacik i przylozysz do duzego kawalka skory bo wtedy ta zdrowa się nieźle wysuszy! ale jest ok
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:22   #1427
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
...
Dziś wróciłam z mikrodermabrazji :[ myślałam że będzie lepiej niż jest a tu o 100 razy gorzej:/...
Spokojnie, moje 2 znajome to robiły. Skóra na początku faktycznie u nich wyglądała fatalnie, ale po jakimś czasie wyszło im to na dobre
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:51   #1428
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia, że nie Miałam jedną krostkę, którą rozwaliłam i się dziadostwo rozniosło.

Smaruję teraz pastą cynkową na zmianę z Davercinem - bo on nie brudzi. Ruszać nie ruszam (o dziwo!), ale to wielkie coś się delikatnie spłaszczyło, jest mega czerwone i trochę boli jak to dotykam, więc chyba coś siedzi w środku... Posmarować to ichtiolem, żeby wyszło to na wierzch?
tak myslalam... tak samo jak u mnie sie to robi

mysle, ze samo wyjdzie na wierzch jak ma wyjsc...choc wiem jak to boli...jak chcesz to mozesz miejscowo to jedno posmarowac...moze pojdzie szybciej

reszte bym dalej zasuszala ile sie da

co do pasty - serio, na szczescie po praniu w pralce nie ma sladow

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
sikoreczka w aptece na pewno dadzą ci coś, poproś o jakąś osłonę bo bierzesz antybiotyk, ja kiedys brałam Lacidofil ale to są podobne nazwy wiec bierz to co ci pani da bo moze nazwy się juz zmienily.
dokladnie, nazw i preparatow jest mnostwo
ja ostatnio kupilam to co mieli akurat w promocji, zwie sie to "linex forte"

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 20:13 Powód: post pod postem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 20:04   #1429
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
tak myslalam... tak samo jak u mnie sie to robi

mysle, ze samo wyjdzie na wierzch jak ma wyjsc...choc wiem jak to boli...jak chcesz to mozesz miejscowo to jedno posmarowac...moze pojdzie szybciej

reszte bym dalej zasuszala ile sie da

co do pasty - serio, na szczescie po praniu w pralce nie ma sladow
Co ja bym bez Ciebie zrobiła
W takim razie dziś na noc pójdzie maść ichtiolowa + plasterek, a na resztę pupy pasta cynkowa. Te mniejsze krostki już są mniejsze także widzę po niej efekty

Poza tym muszę się wyżalić jaka to jestem głupia. W wakacje rozwaliłam sobie kilka krost na plecach. Goiły się gdzieś z miesiąc (!) Niektóre nie są zagojone do dziś, a reszta jest tak masakrycznie czerwona, że szkoda gadać. Takie piękne blizny zafundowałam sobie na własne życzenie, że wstyd nawet na basen pójść
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 20:35   #1430
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
W wakacje rozwaliłam sobie kilka krost na plecach. Goiły się gdzieś z miesiąc (!) Niektóre nie są zagojone do dziś, a reszta jest tak masakrycznie czerwona, że szkoda gadać
na plecy to sama metode stosuje...z tym, ze chyba jeszcze lepsza pasta lassari bo ma kwas salicylowy i jeszcze troche zluszcza do tego...no ale powaznych blizn to niestety nie usunie raczej, choc one na szczescie z czasem blakna
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 20:58   #1431
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sikoreczka - jestem w podobnej sytuacji (tabletki anty + tetralysal) + jeszcze drożdże.. brzuch mnie co prawda nie boli, ale jakoś niespecjalnie chcę czekać aż zacznie... Ginka polecała mi hepatil i z tego co widziałam jest on dośc tani. Znalazłam też Verdin. Pewnie sama kupię któryś z nich, chyba że coś ciekawszego się pojawi w tym temacie

a ja po zmyciu makijażu... zepsułam sobie tego pryszcza po guli na czole :/ tj naciskałam go, bo się trochę podniósł przez dzień, powoli wychodziła biała 'niteczka', ale ścisnęłam za mocno i paznokciem rozcięłam skórę... :/ Będzie strup. Pod strupem wciąż pryszcz... ech. [siedzę teraz z maścią ichtiolową - może choć wnętrze 'wyjdzie'...]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:06   #1432
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no ja coś muszę z plecami zrobić kurczę bo wesele się zbliża wielkimi krokami a ja mam tam ślady po całej młodości...! kurczę a ja tak nie lubię dbać o tą część ciała.. najchętniej wrzucam piżamkę wieczorem i idę spać.. nie wyobrazam sobie ciapania sie wieczorem jakimiś maziami co brudza całą piżamę.. szkoda że nie da się tego zrobić w jakiś przezroczysty sposób.. najlepiej bym przemywala czyms o konsystencji wody ale ja nie wiem czy to sie da tak ladnie.. wiecie jakie ja mam traumy ze w dzien slubu wyskoczy mi jakaś krosta na plecach czy na dekolcie czy co najgorsze na twarzy!!!!! albo że będę przed okresem albo że będę miała okres i wyskoczy mi caly syf na me lico!!!!!!! dziewczyny ja nie wiem co to będzie bo temu zapobiec nie mogę!!! nie wiem czy przed slubem nie zacznę brac tabletek antykoncepcyjnych żeby w zadnym wypadku nie miec okresu w dzien slubu! tylko jak myslicie ile wczesniej powinnam je zacząć brac zeby jakies skutki uboczne mnie nie trafily na miesiąc przed.. nawet nie wiem jakie mogą byc.. np utycie kiedy juz będę mieć dopasowaną suknię i milion innych... wysyp tez moze byc??? oj panna młoda z tłustą cerą nie ma łatwo!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:19   #1433
AlicjaAnna
Przyczajenie
 
Avatar AlicjaAnna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Przepraszam, że odbiegam trochę od tematyki ślubnej;], ale dołączam się do wątku głównego. Tylko, że ja mam problem taki, że nie mam pryszczy na twarzy tylko na ramionach ;/
Do wyprysków na twarzy ludzie są przyzwyczajeni, a ja nawet nie mogę nosić bluzek bez ramiączek, bo od razu wszyscy się pytają, co mi się stało ;/
Oczywiście moja silna wola jest zerowa i non stop rozdrapuje sobie całe ramiona, przez co mam inwazję strupów, które długo się trzymają, znowu je rozdrapuje i koło się zamyka.;/
AlicjaAnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:23   #1434
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nie wyobrazam sobie ciapania sie wieczorem jakimiś maziami co brudza całą piżamę.. szkoda że nie da się tego zrobić w jakiś przezroczysty sposób.. najlepiej bym przemywala czyms o konsystencji wody ale ja nie wiem czy to sie da tak ladnie..
moze jakis peeling/tonik z biochemii urody lub mazidel? bo jak rozumiem to chcesz sie pozbyc sladow czyli jakies zluszczanie by sie przydalo

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nie wiem czy przed slubem nie zacznę brac tabletek antykoncepcyjnych żeby w zadnym wypadku nie miec okresu w dzien slubu! tylko jak myslicie ile wczesniej powinnam je zacząć brac zeby jakies skutki uboczne mnie nie trafily na miesiąc przed.. nawet nie wiem jakie mogą byc.. np utycie kiedy juz będę mieć dopasowaną suknię i milion innych... wysyp tez moze byc??? oj panna młoda z tłustą cerą nie ma łatwo!!
ja mysle, ze warto by tak ze 3-4 miesiace wczesniej

i poprosic ginekologa by wzial pod uwage, ze to maja byc tabletki najlepiej tez pomagajace na cere

Cytat:
Napisane przez AlicjaAnna Pokaż wiadomość
Przepraszam, że odbiegam trochę od tematyki ślubnej;], ale dołączam się do wątku głównego. Tylko, że ja mam problem taki, że nie mam pryszczy na twarzy tylko na ramionach ;/
tez tak kiedys mialam, na szczescie opisana wyzej przeze mnie metoda (pasta cynkowa, mydlo siarkowe, ostra gabka) plus noszenie przez jakis miesiac czy dwa prawie caly czas waskiego dlugiego rekawa i spanie w pizamie tez z dlugim...tak by sie nie dalo drapac... i juz nie mam problemu

czasem jakies grudki wyjda ale teraz juz wiem, ze nie moge ich ruszyc

p.s. zapewniam, ze wcale lepiej nie jest jak sie ma na twarzy...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 20:14 Powód: post pod postem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:31   #1435
AlicjaAnna
Przyczajenie
 
Avatar AlicjaAnna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dzieki i mam jeszcze jedno pytanie, ale to chyba do tych wytrwałych. Ja niestety nie nigdy nie wytrzymywałam długo z niedotykaniem skóry, a takie osoby na pewno tutaj są i to w licznym składzie. Mianowicie, chodzi mi o to, po ilu dniach/tygodniach(?) nieruszania strupów i wyprysków robi się lepiej?
AlicjaAnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:40   #1436
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no dla mnie robi sie lepiej szybko... tylko zalezy co rozumiesz jako lepiej

po mniej niz tygodniu jesli nie ruszasz ... nie masz juz otwartych ranek tylko strupki, potem te strupki odlaza...

ja mysle, ze mi pozbycie sie tego co mialam na ramionach zajelo jakis 2 miesiace lub mniej... a mialam masakre naprawde...

w zimie jest mi sie tego latwiej pozbyc...w lecie pozniej zawsze kazda grudka bardziej kusi...i o koszulkach bez rekawkow mozna zapomiec

p.s. mozesz tez pojsc do dermatologa po jakis na przyklad duac albo cos... brevoxyl tez moglby pomoc tylko trzeba pamietac, ze on wszystko odbarwia niestety

p.s.2 z ramionami jest latwiej bo w zimie ich nie ogladasz tak naprawde poza momentem mycia, tylko trzeba nosic rekawki ... z twarz gorzej bo widzisz co na niej masz...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:45   #1437
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

juz po tygodniu zauwazysz różnicę. jak masz dużo strupów to możesz smarować Alantanem albo pójsc do lekarza po receptę na neomycynę w sprayu- na strupy to mistrzowie jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość

i poprosic ginekologa by wzial pod uwage, ze to maja byc tabletki najlepiej tez pomagajace na cere

pomagające na cerę to mam nadzieje nie znaczy ze najpierw wysyp a potem dobrze??? jej mam ochotę już zacząć brac tabletki anty ale szkoda mi truc organizm.. z narzeczonym widzimy sie tylko w weekendy a przeciez zawsze z widzen nie korzystamy w pelnym wymiarze hehe więc tylko dla poprawy cery to nie... ale za rok na pewno o czyms pomyslę bo chce miec pewnosc ze nie bede miec okresu na weselu, ze nie bedzie zadnych skutków ubocznych no i ze bede miala ładną cerę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:53   #1438
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
j
pomagające na cerę to mam nadzieje nie znaczy ze najpierw wysyp a potem dobrze???
no raczej nie ja przyznam,ze przy anty przez ponad rok zapomnialam co to krostki

wlasnie tylko szkoda organizmu...

mysle, ze na ramiona nie zaszodzi tez na poczatek pare dni przecierania starym sprawdzonym... acnosanem

to jest prawie sam alkohol, wiec na dluzsza mete raczej odpada, ale na poczatek by sie strupki porobily i by to ladnie zdezynfekowac piwinien sie przydac...i jest taniutki

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 20:14 Powód: post pod postem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 22:00   #1439
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no dokładnie zakup sobie cudowny zestaw czyli woda utleniona(1zł), płyn np Afronis (5zł), krem alantan plus (7zł) i wszystko w aptece. woda utleniona wbrew pozorom swietnie leczy ranki a przynajmniej pomaga sie im goic, afronis wysusza jak ta lala a alantan leczy strupy. mysle ze po tygodniu zauwazysz znaczącą różnicę

a ten acnosan to na receptę????????
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 22:09   #1440
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie, to taki lek co mi polecal deratolog jak bylam nastolatka... to tak zamiast spirytusu czy wody utlenionej...na twarz to bym uwazala ale na ramiona powinien byc w sam raz

http://apte24.pl/go/_info/?user_id=523&lang=pl

p.s afronis z opisu brzmi jeszcze lepiej i jest tanszy - nigdy nie mialam - musze kiedys sprobowac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.