Stylizacja - czerń i srebro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 12:52   #1
JoannaNow
Przyczajenie
 
Avatar JoannaNow
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13

Stylizacja - czerń i srebro


Chciałam wymyślić jakąś bardzo profesjonalną i obco brzmiącą nazwę, ale mi nie wyszło

Wiele osób jak mnie widzi ubraną i z dodatkami, to często mówi że fantastycznie mi to wychodzi i oni tak nie potrafią.
To nie jest prawda. Po prostu ograniczają nas nasze przyzwyczajenia i niechęć do eksperymentów.

Tak więc po pierwsze, pokazać chcę proste zestawienia ciuchów, ale jak najbardziej efektywne a może i efektowne

Po drugie, prowadzę bloga i robię biżuterię. Większość dodatków jakie mam/nosze są mojego pomysłu i własnoręcznie wykonane. Jednak ponieważ okazuje się ze wiele osób ma obawy przed częścią mojej biżuterii, tą częścią która jest bardziej nietypowa i oryginalna - postanowiłam zaprezentować kilka kolejnych zdjęć/ubiorów.

Jeżeli spodoba się wam taki post – to będą następne.



Kiedyś pani psycholog podczas nagrywania programu powiedziała mi że to jest piękna biżuteria, ale jest biżuterią charakterystyczną zwracającą uwagę. Większość z nas nie chce się ZA BARDZO wyróżniać - czasem wręcz woli stopić się z tłumem. Co jest dość dziwne bo z drugiej strony chcemy być zauważone )

Nie jestem modelką więc proszę o wyrozumiałość.

Cały ubiór oczywiście „poskładany” z elementów dostępnych w naszych sklepach. Czyli to co zwykle mamy w naszej szafie:

Sweter ZARA
sukienka H&M
buty ZARA
sweterek Reserved
pasek (moja ulubiona firma) SECOND HAND

Całość wygodna i stonowana – spokojnie można założyć do pracy i czuć się komfortowo i elegancko

Wisior z kolekcji "Wełniaki" założyłam razem z metalowym wisiorkiem "łańcuchowym"
Chciałam poprzez to pokazać ze można nosić sam wisior ale też można łączyć go z innymi dodatkami/wisiorami.
Powoduje to że wtedy dopiero tworzysz biżuterię dla osób bardziej odważnych i chcących zwrócić na siebie większą uwagę.
Cały strój jest oparty na czerni. To widać ) Ale w kontraście do tego mam dodatki w postaci srebrnych łańcuchów (to chyba jakiś sieciowy produkt)

Osobną kwestią są oczywiście bransoletki - chciałam troszkę złamać ten srebrno-czarny styl.

Kupując różne dodatki staram się kierować ich oryginalnością, nawet jeżeli w danej chwili nie potrafię powiedzieć do czego mi dany dodatek pasuje, to wiem że mając już go u siebie na 100% będzie moment gdy wyciągnę jakąś bluzkę, sweter itp. i okaże się ze to jest właśnie to.
.....to zestawione z tym i z tym bardzo mi się podoba......I tak to ma funkcjonować, nie bójcie się być troszkę bardziej oryginalne.
Czasem jest tak ze rozkładam sobie ubranie i po prostu układam dodatki na tym ubraniu. To naprawdę działa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bizuteria artystyczna - stylizacja--2.jpg (34,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizuteria artystyczna - stylizacja-.jpg (38,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizuteria artystyczna - stylizacja-4521.jpg (50,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizuteria artystyczna - stylizacja-4524.jpg (31,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizuteria artystyczna - stylizacja-4517.jpg (34,3 KB, 21 załadowań)
JoannaNow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:57   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Stylizacja - czerń i srebro

Cytat:
Napisane przez JoannaNow Pokaż wiadomość
Chciałam wymyślić jakąś bardzo profesjonalną i obco brzmiącą nazwę, ale mi nie wyszło

Wiele osób jak mnie widzi ubraną i z dodatkami, to często mówi że fantastycznie mi to wychodzi i oni tak nie potrafią.
To nie jest prawda. Po prostu ograniczają nas nasze przyzwyczajenia i niechęć do eksperymentów.

Tak więc po pierwsze, pokazać chcę proste zestawienia ciuchów, ale jak najbardziej efektywne a może i efektowne

Po drugie, prowadzę bloga i robię biżuterię. Większość dodatków jakie mam/nosze są mojego pomysłu i własnoręcznie wykonane. Jednak ponieważ okazuje się ze wiele osób ma obawy przed częścią mojej biżuterii, tą częścią która jest bardziej nietypowa i oryginalna - postanowiłam zaprezentować kilka kolejnych zdjęć/ubiorów.

Jeżeli spodoba się wam taki post – to będą następne.



Kiedyś pani psycholog podczas nagrywania programu powiedziała mi że to jest piękna biżuteria, ale jest biżuterią charakterystyczną zwracającą uwagę. Większość z nas nie chce się ZA BARDZO wyróżniać - czasem wręcz woli stopić się z tłumem. Co jest dość dziwne bo z drugiej strony chcemy być zauważone )

Nie jestem modelką więc proszę o wyrozumiałość.

Cały ubiór oczywiście „poskładany” z elementów dostępnych w naszych sklepach. Czyli to co zwykle mamy w naszej szafie:

Sweter ZARA
sukienka H&M
buty ZARA
sweterek Reserved
pasek (moja ulubiona firma) SECOND HAND

Całość wygodna i stonowana – spokojnie można założyć do pracy i czuć się komfortowo i elegancko

Wisior z kolekcji "Wełniaki" założyłam razem z metalowym wisiorkiem "łańcuchowym"
Chciałam poprzez to pokazać ze można nosić sam wisior ale też można łączyć go z innymi dodatkami/wisiorami.
Powoduje to że wtedy dopiero tworzysz biżuterię dla osób bardziej odważnych i chcących zwrócić na siebie większą uwagę.
Cały strój jest oparty na czerni. To widać ) Ale w kontraście do tego mam dodatki w postaci srebrnych łańcuchów (to chyba jakiś sieciowy produkt)

Osobną kwestią są oczywiście bransoletki - chciałam troszkę złamać ten srebrno-czarny styl.

Kupując różne dodatki staram się kierować ich oryginalnością, nawet jeżeli w danej chwili nie potrafię powiedzieć do czego mi dany dodatek pasuje, to wiem że mając już go u siebie na 100% będzie moment gdy wyciągnę jakąś bluzkę, sweter itp. i okaże się ze to jest właśnie to.
.....to zestawione z tym i z tym bardzo mi się podoba......I tak to ma funkcjonować, nie bójcie się być troszkę bardziej oryginalne.
Czasem jest tak ze rozkładam sobie ubranie i po prostu układam dodatki na tym ubraniu. To naprawdę działa.
ale o co właściwie chodzi? bo nie rozumiem czy masz jakąś misję/porady czy chcesz się pochwalić swoimi wyrobami czy mamy skomentować twój ubiór?... (jeśli to ostatnie to przenieś zdjęcia na Szafę która do tego służy)

no i szczerze mówiąc nie widzę tej oryginalności o której piszesz.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-11-20 o 16:59
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 17:31   #3
JoannaNow
Przyczajenie
 
Avatar JoannaNow
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Stylizacja - czerń i srebro

Ot po prostu chciałam opisać konkretne rozwiązanie/ubiór - na tyle neutralny żeby był akceptowalny w pracy a jednocześnie byłelegancki i wygodny.
Co do "oryginalności" to masz rację - tutaj zaprezentowałam coś prostego - wstęp był raczej ogólny

Nie wyszło - trudno. Świat się nie zawali
JoannaNow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:22   #4
JoannaNow
Przyczajenie
 
Avatar JoannaNow
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Stylizacja - czerń i srebro

Myślę że do tego zestawienia czerni i srebra równie dobrze będzie pasował taki wisior /naszyjnik
Jest trochę bardziej nietypowy i znacznie bardziej widoczny
Skojarzenia mam z czarna wdową i klimatami etno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bizuteria artystyczna - stylizacja-3523.jpg (45,1 KB, 2 załadowań)
JoannaNow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.