kim kardashian make up - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 00:07   #91
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez sniezka1990 Pokaż wiadomość
a wiecie może gdzie mogę znaleść kosmetyki tych firm?? mac i nars...
allegro,e-bay (nie wiem czy w drogeriach internetowych są czy nie..),a jeśli nie internet,to w warszawie można kupić w złotych tarasach - to jeśli chodzi o MAC'a.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:49   #92
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kim kardashian make up

A jakiego ona używa podkładu,że ma taka gładka,nieskazitelną,wypo częta cerę Szukam i nie mogę znaleźć. Znalazłam tylko,że używa brązera z maca,może podkładu tez?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 15:24   #93
The Fame
Raczkowanie
 
Avatar The Fame
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LT
Wiadomości: 139
Dot.: kim kardashian make up

uwielbiam ją. za styl,kobiecość, i moim zdaniem jest po prostu śliczna, jak z makijażem tak i bez.
czytałam co pisała o operacjach.. i nie całkiem wierzę. widać ogromną różnicę na zdjęciu 14 lat i teraz między noskiem, myślę że jest sztucznie 'udoskonalony'. ale i tak śliczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1242847663.jpg (26,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kikardashian8.jpg (83,4 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KIM4.jpg (24,1 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post_image-kim-kardashian-troy-jensen-nice.jpg (29,6 KB, 124 załadowań)
The Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:41   #94
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A jakiego ona używa podkładu,że ma taka gładka,nieskazitelną,wypo częta cerę Szukam i nie mogę znaleźć. Znalazłam tylko,że używa brązera z maca,może podkładu tez?
MAKEUP FOR EVER liquid foundation
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:07   #95
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: kim kardashian make up

ja widzialam stronke jak kim maluje jje nowy wizazysta i mówia ze na srodek ust uzywaja koloru szampanskiego ;-) znajdz sobie filmik na google

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ptyska99 Pokaż wiadomość
ja widzialam stronke jak kim maluje jje nowy wizazysta i mówia ze na srodek ust uzywaja koloru szampanskiego ;-) znajdz sobie filmik na google
co chodzi o pytanie co do koloru blyszczyka pzdr

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

podpowiem ze ja uzywam vichy dermablend na niedoskonalosci ;przebarwienia itp. jest booooooooooooooski nr.45 gold ;-)
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 22:23   #96
bebe7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: kim kardashian make up

A mi się wydaje, że ona po prostu ma ciemną karnację + trochę opalenizny + dobry podkład co daje taki efekt, jej cera nie jest różowa więc z łatwiej jej zamaskować niedoskonałości
bebe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:17   #97
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 328
Dot.: kim kardashian make up

tutaj linki do blogów makijażystów Kim, którzy dzielą się swoimi sztuczkami. Moim zdaniem to prawdziwi artyści:

Troy Jensen:

http://troyjensenonline.blogspot.com/

Mario Dedivanovic:

http://blog.makeupbymario.com/
mangusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 22:44   #98
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kim kardashian make up

Te ostatnie jest czadowe...ten kolor na twarzy,taki zlocisty braz...poszukuje go ciagle i nic
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:05   #99
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Te ostatnie jest czadowe...ten kolor na twarzy,taki zlocisty braz...poszukuje go ciagle i nic
takie efekt dawal dostepny w Naturach 'fluid' w saszetkach zloty firmy Infinity kosztowal jakas 1zł... byl to taki zloty rozswietlacz glow ktory mozna naniesc na podklad ale nie wiem czy gdzies go jeszcze dostaniesz bo ta firme zlikwidowali, mam tez inny francuskiej firmy dostepnej w Douglasie ale jest cholernie drogi jakies 250zł+... i kupuje go moja mama a mi odpala co jakis czas do osobnego pojemniczka, sa jego rozne odcienie ja mam akurat taki perlowo rozowy... Inglot tez ma taki glow w szklanych buteleczkach z pompką

mam podobna urode do KK i maluje sie podobnie wiec jestem rozeznana
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-01-29 o 11:10
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 12:21   #100
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: kim kardashian make up

Infinity dalej istnieje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:05   #101
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Infinity dalej istnieje
tak? no to widac nie we wszystkich Naturach bo u mnie i w wielu innych wycofali na rzecz My secret
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 23:25   #102
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: kim kardashian make up

ja miałm cos takiego firma mattis jak dobrze pamietam francuska i taki własnie efekt to dawało a mam teraz tez ale puder gosh giant sun powder nr 001 i jest wyrabisty taki swiecacy exxtra sprawdz sama pzdr
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 23:28   #103
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
tak? no to widac nie we wszystkich Naturach bo u mnie i w wielu innych wycofali na rzecz My secret
W mojej Naturze tez nie ma, ale wiem ze istnieje bo czytalam na wizażu ze dziewczyny kupują kosmetyki z Infinity
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 23:36   #104
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Te ostatnie jest czadowe...ten kolor na twarzy,taki zlocisty braz...poszukuje go ciagle i nic
nie wiem jeszcze jak tu sie obslugiwać ale moze dam rade wiec ja mialam takie cos w kremie mocno przyciemnialo i rozswietlało twarz typowy kosmetyk dla wizazystek firmy mattis francuska firma kosztowalo 100zł kupowalam w salonie kosmetycznym ktory pracuje na tych wlasnie kosmetykach. mam teraz ale to puder gosh i nazwe napisałm wyzej tez jest exxxxxtra maluje nim policzki i własnie identycznie jak u kim to wyglada
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 08:13   #105
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kim kardashian make up

Same drogie rzeczy,ale dalabym za ten efekt wiele
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 18:59   #106
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: kim kardashian make up

moze i ma kilo tapety ale tez nie kazda kobieta z tapeta ladnie wyglada trzeba potrafic zrobic odpowiedni makijaz a jej w tym mocnym jest bosko zlwaszcza ten brazujacy makijaz jest prosty sama taki robie a efekt piekny i pasuje do wszystkiego kobieta wie co robi juz nie gadajcie ze brzydka bo nie jedna by chciala wygladac tak jak ona
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:51   #107
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
moze i ma kilo tapety ale tez nie kazda kobieta z tapeta ladnie wyglada trzeba potrafic zrobic odpowiedni makijaz a jej w tym mocnym jest bosko zlwaszcza ten brazujacy makijaz jest prosty sama taki robie a efekt piekny i pasuje do wszystkiego kobieta wie co robi juz nie gadajcie ze brzydka bo nie jedna by chciala wygladac tak jak ona
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:00   #108
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: kim kardashian make up

Nie przepadam za stylem Kim ale ten brązowo-złocisty efekt kojarzy mi się z MAC Lustre Drop. W kolekcji To The Beach był taki rozświetlacz nie pamiętam nazwy, były dwa różowo-srebrzysty i taki złoty. Myslę, że efekt byłby lustrzany.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:17   #109
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: kim kardashian make up

A mi sie najbardziej podoba na 2gim zdjeciu
Cud miod i orzeszki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 21:08   #110
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ladne jest to...co sie komu podoba..

Moim skromnym zdaniem...niewatpliwie piekna kobieta!Bez wzgledu na to,czy ma na sobie tone makijazu czy tez nie...Wszystkie wiemy,czesto nawet same po sobie...jakie cuda moze zdzialac dobry make-up...W przypadku Kim-nie jest on zupelnie potrzebny,zeby stwierdzic,ze jest bardzo atrakcyjna kobieta..a ze lubi makijaz taki jaki lubi...to jej sprawa

Ktos pisal,ze Kim ma za grube brwi...nie zgadzam sie absolutnie!Ma piekne brwi,odpowiednia grubosc...dobra robota kosmetyczki
ja tez sie zgadzam z tymi slowami a zazdrosnice zawsze beda tylko ublizac ona jest piekna nawet z tona tapety a ja bym powiedziala ze zlaszcza z ta tona tapety jest piekna sexy i wy mozecie sobie dalej gadac coc chcecie ale nigdy jej nie dorownacie tak czy inaczej ,zawisc przez was przemawia

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Same drogie rzeczy,ale dalabym za ten efekt wiele
ja tez

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A jakiego ona używa podkładu,że ma taka gładka,nieskazitelną,wypo częta cerę Szukam i nie mogę znaleźć. Znalazłam tylko,że używa brązera z maca,może podkładu tez?
widze ze i ty sie zakochalas w looku kim jestem kobieta przecietnej urody i potrafie przyznac ze ona jest wrecz piekna i te makijaze cudne sa ,oddalabym wszystko zeby miec taka urode jak ona ....
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:13   #111
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
ja tez sie zgadzam z tymi slowami a zazdrosnice zawsze beda tylko ublizac ona jest piekna nawet z tona tapety a ja bym powiedziala ze zlaszcza z ta tona tapety jest piekna sexy i wy mozecie sobie dalej gadac coc chcecie ale nigdy jej nie dorownacie tak czy inaczej ,zawisc przez was przemawia

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



ja tez

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



widze ze i ty sie zakochalas w looku kim jestem kobieta przecietnej urody i potrafie przyznac ze ona jest wrecz piekna i te makijaze cudne sa ,oddalabym wszystko zeby miec taka urode jak ona ....
Oj,tak,uwielbiam ja ,wręcz wielbie!!! Dążę do tego ideału,jakim jest ona!!!!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:49   #112
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: kim kardashian make up

Fakt faktem-Kim to piękna kobieta.
Ale ma nieraz make upowe wpadki, że głowa boli.
Na pierwszym zdjęciu.... Sorry, ale wygląda jak transwestyta
Tak samo z przedziałkiem na środku, wydaje mi się, że nie bardzo jej pasuje.
Wygląda jakoś tak nieproporcjonalnie, jakby jej się rysy wyostrzały...
Za to na ostatnim zdjęciu wygląda super. Ma make up, ale nie jest przerysowana.
No i czoło ma zakryte, od razu buzię ma ładniejszą. Wygląda delikatnie i kobieco.
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 21:27   #113
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez Barbie Killer Pokaż wiadomość
Fakt faktem-Kim to piękna kobieta.
Ale ma nieraz make upowe wpadki, że głowa boli.
Na pierwszym zdjęciu.... Sorry, ale wygląda jak transwestyta
Tak samo z przedziałkiem na środku, wydaje mi się, że nie bardzo jej pasuje.
Wygląda jakoś tak nieproporcjonalnie, jakby jej się rysy wyostrzały...
Za to na ostatnim zdjęciu wygląda super. Ma make up, ale nie jest przerysowana.
No i czoło ma zakryte, od razu buzię ma ładniejszą. Wygląda delikatnie i kobieco.
No fakt,na pierwszym zdjęciu nuie wygląda korzystnie,bo ma zbyt pociągłą buzię w tej fryzurze Na ostatnim fakt,,duzo lepiej,ale one są już stare,te srodkowe jest nowsze.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:18   #114
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: kim kardashian make up

Jezeli mialabym oceniac wyglad Kim K... Jest sliczna kobieta, to nie ulega watpliwosci, i sadze ze osoby ktore pisza - jest nieladna, okropna - maja problem z obiektywna ocena i chyba przemawia przez nie zazdrosc .. Jej styl moze wielu osobom nie odpowiadac bo jest.. czesto wulgarny, makijaz ciezki, wieje sztucznoscia (rzesy, wlosy, kolor skory, piersi, byc moze i pupa..) a ubrania sa wyzywajace. Ale nie trzeba miec wprawnego wzroku eksperta zeby sie zorientowac ze pod tym makijazem kryje sie kobieta ladna ponad przecietna.

Co do charakterku.. Widzialam ja kiedys w tym calym programie - keeping up with the kardashians czy cos takiego, i jeszcze w takim filmiku gdzie jedna dziewczyna byla przerabiana na Kim. A wiec Kim zdala mi sie bardzo sztuczna i przede wszystkim niesamowicie zarozumiala. Generalnie juz dawno doszlam do wniosku ze nie nadaje sie do tego swiata gdzie wystarczy miec piekna buzke i , za przeproszeniem, wejsc do lozka komu trzeba w odpowiednim momencie, zeby byc uwazanym za osobe sukcesu.
__________________
I solemnly swear that I'm up to no good
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:30   #115
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Jezeli mialabym oceniac wyglad Kim K... Jest sliczna kobieta, to nie ulega watpliwosci, i sadze ze osoby ktore pisza - jest nieladna, okropna - maja problem z obiektywna ocena i chyba przemawia przez nie zazdrosc .. Jej styl moze wielu osobom nie odpowiadac bo jest.. czesto wulgarny, makijaz ciezki, wieje sztucznoscia (rzesy, wlosy, kolor skory, piersi, byc moze i pupa..) a ubrania sa wyzywajace. Ale nie trzeba miec wprawnego wzroku eksperta zeby sie zorientowac ze pod tym makijazem kryje sie kobieta ladna ponad przecietna.

Co do charakterku.. Widzialam ja kiedys w tym calym programie - keeping up with the kardashians czy cos takiego, i jeszcze w takim filmiku gdzie jedna dziewczyna byla przerabiana na Kim. A wiec Kim zdala mi sie bardzo sztuczna i przede wszystkim niesamowicie zarozumiala. Generalnie juz dawno doszlam do wniosku ze nie nadaje sie do tego swiata gdzie wystarczy miec piekna buzke i , za przeproszeniem, wejsc do lozka komu trzeba w odpowiednim momencie, zeby byc uwazanym za osobe sukcesu.
wybacz, ale sa gusta i nie kazdemu podoba sie to samo- osobiscie uwazam, ze Kim nie nalezy do brzydkich czy okropnych osob, ale mi sie nie podoba i juz- i na pewno nie przemawia przeze mnie zazdrosc bo mi sie podoba inny typ urody i inne rysy no i co ja z tym zrobie? nie wydaje mi sie, zebym miala problemy z obiektywna ocena nie przemawia do mnie jej twarz i koniec dla mnie piekna kobieta jest Danuta Stenka czy cathrine zeta jones
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 10:21   #116
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: kim kardashian make up

Kim jest niewątpliwie ładna, chociaż to nie jest mój typ ideału kobiety. Włosy ma piękne, twarz też bardzo ładna, jej figura również może się podobać. Makijaż ma, jak dla mnie przesadzony, za dużo tego wszystkiego. Ona ma dość wyraziste, ostre rysy twarzy, ja cenię delikatne, dziewczęce Takie subtelne. Ale mimo wszystko piękna to ona jest
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-12-23 o 16:29
Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 11:39   #117
WaNiliOwe NieBo
Przyczajenie
 
Avatar WaNiliOwe NieBo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Milanówek, Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: kim kardashian make up

czytałam wypowiedź makijażysty Kim o tuszowaniu jej cieni pod oczami: używa najpierw mocno kryjącego korektora w szyfcie, a potem na niego jeszcze jednego, płynnego (mówił chyba o kosmetyku Laury Mercier). Kim potem musi zapewne bardzo uważać na spontaniczne ruchy mimiczne Jej twarz traci po make-upie naturalność i jest dziwnie posągowa
__________________
"A flower does not think of competing to the flower next to it, it just blooms."
WaNiliOwe NieBo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:45   #118
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez WaNiliOwe NieBo Pokaż wiadomość
czytałam wypowiedź makijażysty Kim o tuszowaniu jej cieni pod oczami: używa najpierw mocno kryjącego korektora w szyfcie, a potem na niego jeszcze jednego, płynnego (mówił chyba o kosmetyku Laury Mercier). Kim potem musi zapewne bardzo uważać na spontaniczne ruchy mimiczne Jej twarz traci po make-upie naturalność i jest dziwnie posągowa
Też tak sądzę Ona jest naturalnie naprawdę piękna, ale nadmiar makijażu jaki nosi niepotrzebnie wyostrza jej rysy twarzy, dodatkowo postarza, w bardziej naturalnym wygląda zdecydowanie przyjemniej dla oka
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:43   #119
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: kim kardashian make up

A ze ta spytam... macie gdzies fotki gdie Kim ma bardziej naturalny makijaz? Chetnie bym sobie porownala

Swoja droga kocham KIM i jest przesliczna
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 12:23   #120
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: kim kardashian make up

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ze ta spytam... macie gdzies fotki gdie Kim ma bardziej naturalny makijaz? Chetnie bym sobie porownala

Swoja droga kocham KIM i jest przesliczna
A mi się wydawało, że kiedyś Ci się kompletnie nie podobała, chyba że to się zmieniło

Co do zdjęć w delikatnym to takie znalazłam.
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2012-04-23 o 21:09
Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.