Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 19:03   #31
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Ja jestem nauczycielem i jestem ZA mundurkami. Policja, straż, lekarze, pielęgniiarki noszą uniformy do pracy i nie ma w tym nic dziwnego. Chętnie nosiłabym zgrabny "mundurek" (oczywiście zaprojektowany dla ludzi dorosłych - nie fartuszek ale np. garsonka).
''Garsonka''..?! Jezzu, ludzie, nie dość, że musicie się zgadzać, to jeszcze popieracie.

Przeciw. Nauczyciele to są dorośli ludzie i mogą nosić ''nawet dżinsy'' - skoro lekarz pod kitlem albo pani w sklepie - ''może''.
Nawet dżinsy. Szok, czuję się jak w latach 50-tych.


A jaja mądrzejsze od kury to odsyłam do książek, a nie do naprawiania świata.


Samym dyrektorom gratuluję pomysłowości w szukaniu haków na Giertycha ; proponuję jeszcze wykorzystać wariant z rewolucją kulturalną.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:04   #32
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

a ja uważam że to lekka przesada, ktoś chyba w paranoję popada
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:05   #33
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Ilona, a z własnej keiszeni bedziesz płaciła? To raz. A dwa - moze minister pójdzie dalej, i nauczycielom też zakaże używania telefonów komórkowych w pracy? I też będziesz na tak? Jednak nauczyciel musi mieć większe prawa, niż uczen. Tyczy sie to również sposobu ubierania się. Ubierac się normalnie, nie wpółnago do szkoły - owszem, zrozumiałe, normalne. Ale mundurek/garsonka/uniform dla nauczyciela - niedopuszczalne.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:07   #34
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
jeśli uczniowie mają mieć mundurki, to nauczyciele też.
"Co wolno wojewodzie..." - znasz Kasiu takie przysłowie? Akurat w tym wypadku je popieram, i to jako uczeń.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja też sie nie ubieram do szkoły wyzywająco, a jakiś odsetek uczennic tak.
W takim razie może ja nie będe nosić mundurków, a one tak?

To nie jest odsetek. To całkiem spory procent, i będę się upierać przy tym, że nauczyciele ubierają się dużo lepiej niż uczniowie, a zwłaszcza uczennice.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:26   #35
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Mundurki są dla uczniów po to, by rozpasane paniusie nie przychodziły więcej do szkoły z dekoltami po pępek, spódniczkami o szerokości paska do spodni i brzuchami świecącymi kolczykami.
Nie spotkałam się z nauczycielem ubranym j/w
To, że Ty się nie spotkałaś, nie znaczy, że takich nie ma
Przypomniała mi się moja była nauczycielka angielskiego. Zgroza. Spódniczka-pasek, wystające stringi, szpilki, bluzeczka do pępka, dekolt ogromny, super słodka torebeczka i sexi rude włosy. Do tego nie umiała nas niczego nauczyć. Była zbyt zajęta plotkowaniem z chłopakami i podczytywaniem gazet, które jej przynosili na lekcje.

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
To nie jest odsetek. To całkiem spory procent, i będę się upierać przy tym, że nauczyciele ubierają się dużo lepiej niż uczniowie, a zwłaszcza uczennice.
Dziwne. Widziałam w tv, jak wyglądają dziewczyny w niektórych szkołach, ale u siebie w mieście jeszcze się z takimi pannami nie spotkałam. Przeważnie każda lata w dżinsach, bluzie i trampkach. Zdarza się, że którejś widać brzuch, ale to najwyżej trochę, nie ma żadnego pokazywania pępka.
Pamiętam, jak kiedyś w wakacje założyłam bluzkę na jeden rękaw i miałam odkryte ramię. Dostałam od wychowawki i dyrektora niezłą reprymendę i bluzki już nigdy nie założyłam. Ani do szkoły, ani nigdzie indziej

Ciekawe, czy moja szkoła jest aż tak staroświecka i odosobniona

A co do tematu, to jest mi to obojętne. Nie mam zamiaru się mścić za to, że mi kazali mundurek nosić. Nauczyciel powinien wiedzieć, jak ma się ubrać do pracy. I myślę, że większość chyba wie.
U mnie w szkole jest tylko jedna pani, której czasem brzuch widać, ale jest dopiero po studiach, więc jednak trochę inaczej się na nią patrzy.

Nie znudziły Wam się jeszcze te dyskusje o mundurkach?
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:58   #36
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

a moze ogolnie MUNDURKI DLA POLAKOW? mozemy zakladac stroje TYLKO w kolorach czerwony i biały

jejku, ja nie moge,po co tak przezywac te mundurki?
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:01   #37
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Jestem za jeśli uczniowie to również i nauczyciele....
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 21:16   #38
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Przeciw

Dlaczego "jesli uczniowie to i nauczyciele"?

Prawa i obowiązki ucznia i nauczyciela sa różne. Różna jest rola ucznia i nauczyciela w szkole.
Uczeń nie jest równy nauczycielowi.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:20   #39
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;3773960]Ilona, a z własnej keiszeni bedziesz płaciła? To raz. A dwa - moze minister pójdzie dalej, i nauczycielom też zakaże używania telefonów komórkowych w pracy? I też będziesz na tak? Jednak nauczyciel musi mieć większe prawa, niż uczen. Tyczy sie to również sposobu ubierania się. Ubierac się normalnie, nie wpółnago do szkoły - owszem, zrozumiałe, normalne. Ale mundurek/garsonka/uniform dla nauczyciela - niedopuszczalne.[/QUOTE]

Wyraziłam swoje zdanie. Wolno mi Myślę, że płacić za to powinno ministerstwo, bo policjant za swoje się nie ubiera do pracy. Nie rozumiem związku ubrania służbowego i zakazu związanego z komórkami. Z drugiej strony ja jak prowadzę zajęcia to nie rozmawiam przez telefon i nie piszę smsów. Na przerwach zazwyczaj też nie mam na to czasu (kto pracuje w tej instytucji ten wie, że przechodzenie z sali do sali, dyżurowanie zajmuje dużo czasu).
Chciałabym się również zapytać co to znaczy "ubierać się normalnie"? Czy wypada nosić jeansy czy spodnie z materiału, a może spódnica, ale jaka jest jej minimalna długość. Jakie buty, szpilki, płaskie, czy sportowe odpadają?
Uważam też, że ubranie w szkole nauczyciela nie powinno służyć "wyrażaniu siebie", ale powinno być "stosowne do wykonywanego zawodu." Wyrażać siebie (ubraniem) mogę po pracy. No ale to jest tylko moje zdanie, które chciałam wyrazić, co zrobiłam i nie trzeba się z nim zgadzać
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:22   #40
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

poza tym to nie nauczyciele mają się nauczyć skromności i nie oceniania po ubraniu...tylko własnie uczniowie.
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:23   #41
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez klaudiaa Pokaż wiadomość
To, że Ty się nie spotkałaś, nie znaczy, że takich nie ma
Przypomniała mi się moja była nauczycielka angielskiego. Zgroza. Spódniczka-pasek, wystające stringi, szpilki, bluzeczka do pępka, dekolt ogromny, super słodka torebeczka i sexi rude włosy. Do tego nie umiała nas niczego nauczyć. Była zbyt zajęta plotkowaniem z chłopakami i podczytywaniem gazet, które jej przynosili na lekcje.
Mam nadzieję, że już nie uczy, albo że dojrzała do pedagogicznej opieki nad młodzieżą
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 21:35   #42
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Nauczyciel powinien ubierać się skromnie, ale z tym mundurkiem to przesadzili. Sama mam uniform w pracy (czarne ubranie, związane włosy, makijaż) i jestem za tym, żeby odpowiedni ludzie byli ubrani w odpowiedni sposób, ale bez przesady. u policjanta taki strój jest po coś, czemu ma służyć uniform nauczyciela - podkreślać autorytet czy tłamsić indywidualność? Wkurzają mnie bardzo pomysły Giertycha i całej reszty. czy my naprawdę nie mamy w PL innych problemów?
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:38   #43
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez quality Pokaż wiadomość
jestem za
chcialabym zobaczyc moje niektore nauczycielki/ow smigajacych w fartuszkach hehe.
Jak Giertych dal propozycje noszenia fartuchow dla uczniow wszytsko bylo cacy, jak oni to maja nosic - to ponizenie dla nauczycieli, beda strajkowac. Powinni dawac przyklad, a co Zawsze zastanawialo mnie dlaczego uczniowie musieli zmieniac buty na ciapki/trampki/klapki z biala podeszwa a nauczyciele nawet w zimie zasuwali w szpilach albo kozakach po szkole. Oni nie brudzili, nie niszczyli podlogi, takie niecne wlasciwosci maja tylko buty uczniow...tjaa
Poza tym lekarze, strazacy itp maja swoje charakterystyczne stroje do pracy i to normalne, dlaczego nie mieliby miec ich nauczyciele?
popieram całkowicie!!

a co do tego, że nauczyciele wiedzą jak się ubierać to raczej się nie zgodzę znam kilka przypadków typu: czerwona śliska mini i obcisła prawie przeźroczysta bluzka... sory ale to była już przesada!
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:42   #44
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że już nie uczy, albo że dojrzała do pedagogicznej opieki nad młodzieżą
Nie mam pojęcia, co się z nią dzieje, ale wyleciała po roku Młoda babka, jakieś 28 lat. Wyglądała po prostu skandalicznie. Dziwne, że nikt jej uwagi nie zwrócił. Czasem niektórzy mieli naprawdę dość oglądania jej tyłka i biustu.

Na szczęście dali nam za nią świetnego nauczyciela. Miał genialne podejście, potrafił nas nauczyć i zachęcić Można z nim było o wszystkim pogadać. Szkoda, że coraz mniej takich nauczycieli z powołania.


klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:48   #45
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
. u policjanta taki strój jest po coś, czemu ma służyć uniform nauczyciela - podkreślać autorytet czy tłamsić indywidualność? Wkurzają mnie bardzo pomysły Giertycha i całej reszty. czy my naprawdę nie mamy w PL innych problemów?
Dla mnie byłaby to wygoda. Nie myślałabym w sklepie czy wypada mi to kupić i czy będzie dość długie, zakrywające itp tylko kupowałabym to co mi się podoba. Lubię rzeczy blisko ciała, krótkie spódnice. Do pracy mi nie wolno ich nosić, więc w związku z tym mam pół szafy rzeczy, które są stosowne, ale nie w moim stylu. Taki mundurek pozwoliłby mi na oszczędności i zakup tego co mi się podoba, a nie tego co mi wypada.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:53   #46
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Skoro chłopaki w supermaketach i na stacjach benzynowych noszą śliczne uniformy - to dlaczego by nie umundurować całego narodu.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 22:01   #47
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Wydaje mi się przede wszystkim, że tu chodzi o ubiór do pracy, a nie porównanie 'uczeń ma to i nauczyciel', bo owszem nie można tego stawiać na równym poziomie. Ale dlaczego nie postawić tak ww policjanta, pielęgniarkę, ekspedientkę i NAUCZYCIELA?? Przecież oni też mają zawód, też pracują! Dlaczego policjant nie może chodzić w dżinsach i swetrze??
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 22:09   #48
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Gladys bo policjanta mozesz rozpoznać po mundurze - jest to znak rozpoznawczy dla całego społeczenstwa. A w szkole - doskonale wiesz, kto jest nauczycielem.

Ilonacb
- minister wraz z decyzja o mundurkach podpisał też zakaz używania komórek w szkołach - przez uczniów. Dlatego o tym wspomniałam. A uważam, że nauczyciel musi mieć telefon cały czas właczony. Mam w klasie chore dzieci, w razie jakiejkolwiek nagłej sytuacji nie mogę tracic czasu na włączanie telefonu, muszę go mieć pod ręką. Mam dziewczynkę z cukrzycą, często jej mama dzwoni i mówi, że o konkretnej godzinie córka musi podać sobie insulinę. Rózne są sytuacje. A co do sortu mundurowego policjanta - on dostaje niezłą kasę za to - co rok. Juz widzę, jak my dostajemy pieniażki konkretne na mundurek...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 22:25   #49
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

hehehe jestem za mundurkiem dla jednego mojego nauczyciela, ktorego nie cierrrpie- niech ma!

a tak powaznie jestem przeciwna pomysłowi przebierania spoleczenstwa
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 22:37   #50
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez klaudiaa Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co się z nią dzieje, ale wyleciała po roku Młoda babka, jakieś 28 lat. Wyglądała po prostu skandalicznie. Dziwne, że nikt jej uwagi nie zwrócił. Czasem niektórzy mieli naprawdę dość oglądania jej tyłka i biustu.

Na szczęście dali nam za nią świetnego nauczyciela. Miał genialne podejście, potrafił nas nauczyć i zachęcić Można z nim było o wszystkim pogadać. Szkoda, że coraz mniej takich nauczycieli z powołania.
To całe szczęście że wyleciała Nie tylko rozpraszała uwagę uczniów (uczennic zapewne także ale z innych pobudek ) , ale i sama się rozpraszała czytaniem tych gazet i plotkowaniem - jeśli w ogóle na czymkolwiek mogłaby się skupić (czyt na swojej wiedzy )

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
u policjanta taki strój jest po coś, czemu ma służyć uniform nauczyciela - podkreślać autorytet czy tłamsić indywidualność?
I dojdzie do tego, że uczniowie, zauważywszy, że nauczyciel został sprowadzony "do ich poziomu" (zmuszny do odziania się w mundurek, będący symbolem uniżenia) , stracą resztki szacunku dla niego.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:54   #51
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
I dojdzie do tego, że uczniowie, zauważywszy, że nauczyciel został sprowadzony "do ich poziomu" (zmuszny do odziania się w mundurek, będący symbolem uniżenia) , stracą resztki szacunku dla niego.
Z grubsza się zgadzam, ale nie wydaje mi się, żeby mundurek służył poniżaniu.
Przesadzasz trochę.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 09:03   #52
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;3776125]Gladys bo policjanta mozesz rozpoznać po mundurze - jest to znak rozpoznawczy dla całego społeczenstwa. A w szkole - doskonale wiesz, kto jest nauczycielem. [/QUOTE]

Dokladnie
Jestem absolutnie przeciw. To niczemu (pozytywnemu) nie sluzy. Chory pomysl - przebierac ludzi na sile. Rozumiem szkoly 'ekskluzywne' z tradycjami, ktore nie potrzebuja odgornych nakazow i zakazow, aby wprowadzac takie zasady.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 10:17   #53
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Z grubsza się zgadzam, ale nie wydaje mi się, żeby mundurek służył poniżaniu.
Przesadzasz trochę.
Nie mam na myśli poniżaniu lecz uniżeniu, w sensie poddania się dyscyplinie.
Bo Giertych doszedł do wniosku że dzisiejsi uczniowie są całkowicie be i jednym ze sposobów na nich będą mundurki, za chwilę dojdzie do tego łajanie linijką po łapkach Autorytet nauczyciela już leży w rynsztoku.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 10:52   #54
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

hmm,tanie państwo? taaa...
ale pomysł z mundurkami dla uczniów mi się podoba
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 11:01   #55
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Jestem na nie. Jak to ktoś słusznie wcześniej zauważył, nie popadajmy w paranoję.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:11   #56
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

a ja jestem na nie - dlaczego uczniowie mają się dręczyć mundurkami a nauczyciele nie? że niby dekolty - nauczycielki też u mnie noszą. że niby za krótkie spódniczki - nauczycielki też u mnie noszą od czasu do czasu. uczennice zresztą też nie robią tego dzień w dzień. dobrze by było, gdyby zakazać zbyt wyzywających strojów - dekoltów do pępka i 10cm spódniczek. da się bez tego przeżyć, a ciuchy które się nosi w szkole będzie można nosić też poza zajęciami. i nie będą tyle kosztować
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:40   #57
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

tatty, chyba troszkę nie doczytałaś tematu Pytanie brzmi: kto jest ZA mundurkami dla belfrów, ty piszesz, że ejsteś na nie, ale z treści twego postu wynika, że jesteś na tak...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:52   #58
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Nie przesadzajmy już

Nie można stawiać nauczycieli na równi z uczniami.
Jak nauczyciel postawi jedynkę, to od razu naganę mu dać?


Nie dość, że nauczyciele spotykają się z chamstwem ze strony uczniów jak i brakiem szacunku dla ich pracy ze strony rodziców, to jeszcze "za karę" chce się ich umundurować
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:29   #59
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy już

Nie można stawiać nauczycieli na równi z uczniami.
Jak nauczyciel postawi jedynkę, to od razu naganę mu dać?


Nie dość, że nauczyciele spotykają się z chamstwem ze strony uczniów jak i brakiem szacunku dla ich pracy ze strony rodziców, to jeszcze "za karę" chce się ich umundurować
Zgadzam się w całej rozciągłości.
__________________
będzie dzidzia w listopadzie
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:40   #60
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Mundurki dla NAUCZYCIELI - kto jest za???

Nie po to szłam na studia polonistyczne i wiązałam swoją przyszłość z zawodem nauczyciela, żeby zrobić z siebie jakąś biurwę. Nienawidzę wszelkich garsonek, kostiumików, nijakości. Ja też wiem jak się ubrać. Na co dzień latam w bluzie i bojówkach, do pracy bym tak nie poszła.
Podobają mi się dobrze zaprojektowane mundurki dla uczniów: karbowana spódnica przed kolana, fajna, nowoczesna biała bluzka, ewentualnie na to ładny rozpinany sweterek. Fajne, ale dla młodzieży, nauczycieli pewnie zaraz by chcieli uzbroić po zęby w jakieś sztywne kostiumiki
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.