Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-25, 21:44   #31
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
może nikt wprost tego ni epowie, ale pamiętam że jak w lecie pierwsza biegałam w getrach i spódniczce i pomarańczowych balerinkach to ludzie ostro wymieniali komentarze pod nosem "ja bym tak nie wyszła" ( i ja niby tego nie słyszałam) a teraz mnie śmieszy bo Grześ i cała wieś jak mówi powiedzenie nosi to samo, a ja już śmigam lansując inny trend
Doskonale i tak trzeba - ja też nie ujawniam takim krytykom swojego niesmaku i udaję, że nie słyszę. Natomiast wam to mogę powiedzieć i dziękuję za wszystkie wypowiedzi - poprawia mi to humor
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:55   #32
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
może nikt wprost tego ni epowie, ale pamiętam że jak w lecie pierwsza biegałam w getrach i spódniczce i pomarańczowych balerinkach to ludzie ostro wymieniali komentarze pod nosem "ja bym tak nie wyszła" ( i ja niby tego nie słyszałam) a teraz mnie śmieszy bo Grześ i cała wieś jak mówi powiedzenie nosi to samo, a ja już śmigam lansując inny trend
Miałam analogiczną sytuację z noszeniem opasek.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:57   #33
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

A czy któraś czasami widzi w tych pogardliwych spojrzeniach i odrobinę zawiści i zazdrości? To mnie czasem kręci i cieszy
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:03   #34
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
A czy któraś czasami widzi w tych pogardliwych spojrzeniach i odrobinę zawiści i zazdrości? To mnie czasem kręci i cieszy
ja widze
i musze przyznać że mi sie to podoba
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:04   #35
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Kurcze, kobitki, ależ jesteście boskie!
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:08   #36
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
A czy któraś czasami widzi w tych pogardliwych spojrzeniach i odrobinę zawiści i zazdrości? To mnie czasem kręci i cieszy
Nie zwracam na to uwagi. Ignorant ze mnie w pełnym znaczeniu tego słowa.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:10   #37
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Jakiś czas temu miałam bardzo ciekawą przygodę na poczcie. Przy okienku stała grupa dziewczyn - wszystkie w muklukach. Ja stanęłam z moim TŻ-tem za nimi w czapie uszatce (dość duża, długie uszy, jasne futro) i co najlepsze postanowiły mnie wyśmiać. Zacisnęłam zęby i nic nie poweidziałam. Uśmiałam się tylko po wyjściu, bo ta czapa idealnie pasowała do ich buciorków. I zrozumieć tu ród ludzki...
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 22:13   #38
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Tak na prawde gwiżdżę na to czy jestem modna i czy osoby otaczające mnie są modne. Najważniejsze to dobrze wyglądać, a nie za wszelką cenę nosić rurki bo są akurat modne choć figura niestety całkiem nie do rurek.
Jednakże był taki moment, a w zasadzie momenty w moim życiu kiedy czułam się napiętnowana niejako przez to jak wyglądam. Pierwszy raz w podstawówce kiedy nosiłam to na co było mnie stać a nie to co najmodniejsze a że interesowałam się muzyką lat 60 to wyglądałam jak małe hipisiątko. Potem w 2 klasie liceum przechodziłam fazę fascynacji hip-hopem i jazdą na desce i jako jedna z niewielu dziewczyn w Łodzi nosiłam gacie z krokiem w kolanach i nie było miejsca żebym nie wzbudzała zainteresowania. Potem znów ciocie komentowały moje krótkie spódniczki i odsłoniety brzuch.
Nawet teraz kiedy liczę sobie 25 lat moja jedna ciocia wciąż traktuje mnie jak malutkie dziecko które trzeba w materii kształtować i zawsze z zazdrością w głosie komentuje każdy mój strój, podobnie moja kuzynka.
Ostatnio również kiedy kupiłam sobie butki za, prawda, nie małą kasę bo 300 zł, co jak dla mnie za szpileczki to sporo, ale cieszyłam się z nich bo ładne i szalenie wygodne siostra mojego TZ skomentowała: Boże w życiu za tyle kasy bym butów nie kupiła. I normalnie mi się odechciało, całe zadowolenie z zakupu prysło, mało tego poczułam się winna że tyle kasy wydałam na buty.
Z kolei zdarza mi się bywać w miejscach w których czuję się dziwnie nie wydając na spodnie 300 czy 500 zł, bo wszystkie bywalczynie tego miejsca takie noszą, a obwieszanie się zlotem traktują jak standard a srebro lub białe złoto noszą tylko niedojrzałe i chyba biedne kobiety.
Powoli jednak dojrzewam do tego by poza metką, czy fasonem widzieć po prostu swoje oblicze w lustrze. Zdarza mi się przymierzać różniste rzeczy o których bym nawet nie pomyślałam że mogę mieć w swojej szafie, a nóż będę w nich dobrze wyglądać. Nie zapieram się również przy rzeczach które może i są modne ale ja wyglądam w nich strasznie.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:18   #39
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Hmm ja mialam ostatnio taka refleksje w tej materii... Ogladalam pare pokazow wiosna/lato 07 i jesien/zima 07 ... super rzeczy, bardzo duzo mi sie podobalo (ku mojemu zaskoczeniu...bo nie zawsze tak jest ) Ale oczywiscie sa to zupelnie inne rzeczy ktore sa "modne" na naszych szarych ulicach... I tak sobie myslalam ze gdybym sie ubrala modnie w sensie paryskiego wybiegu... (oczywiscie mowa o pret-a-porter ) to chyba nikt by tego na ulicy "nie docenil" - no wiecie o co mi chodzi, nie pomyslalby ale modna dziewczyna tylko "ale dziwaczka" co najwyzej ;d Ech..

Ja nie moge zrozumiec jak mozna sie ubierac identycznie jak wszystkie swoje kolezanki wiec tez nie rozumiem tego ze ktos jest "modny" ;PPPP
aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:45   #40
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Hmm ja mialam ostatnio taka refleksje w tej materii... Ogladalam pare pokazow wiosna/lato 07 i jesien/zima 07 ... super rzeczy, bardzo duzo mi sie podobalo (ku mojemu zaskoczeniu...bo nie zawsze tak jest ) Ale oczywiscie sa to zupelnie inne rzeczy ktore sa "modne" na naszych szarych ulicach... I tak sobie myslalam ze gdybym sie ubrala modnie w sensie paryskiego wybiegu... (oczywiscie mowa o pret-a-porter ) to chyba nikt by tego na ulicy "nie docenil" - no wiecie o co mi chodzi, nie pomyslalby ale modna dziewczyna tylko "ale dziwaczka" co najwyzej ;d Ech..

Ja nie moge zrozumiec jak mozna sie ubierac identycznie jak wszystkie swoje kolezanki wiec tez nie rozumiem tego ze ktos jest "modny" ;PPPP
Też tak uważam, że nikt tego nie zauważy, że ja się modnie ubieram z trendami na całym świecie, ale zawsze sobie myślę wtedy, w końcu ubieram się dla siebie, a nie dla kogoś I tak jest. Ponieważ osoby z mojego miasta ubierają się tak samo, wszystko z jednych sklepów i w jednym stylu Nie martw się ja tez nie mogę zrozumieć jak można się ubierać tak jak swoje koleżanki
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 23:18   #41
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Hmm ja w sumie nie mam takich sytuacji. Widac mam tolerancyjnych znajomych W sumie jak dotad najwieksza "sensacje" wzbudzily moje czerwone kozaki, ale to byly pozytywne opinie
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 23:58   #42
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hmm ja w sumie nie mam takich sytuacji. Widac mam tolerancyjnych znajomych W sumie jak dotad najwieksza "sensacje" wzbudzily moje czerwone kozaki, ale to byly pozytywne opinie
Hehe, a ja też miałam zabawną sytuacje z czerownymi kozakami. Zauważył je także pewien dziadek, lat ok. 75, który określił je tak: "Ależ PAni ma piękne kozaczki, takie sexy..."
Myślałam, ze się posikam ze śmiechu....
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 00:09   #43
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

w liceum nosilam rurki..zielone ze streczu i piekne dzinsowe granatowe,bylo to jakies 3 lata temu..wkladalam je w kozaki, nakladalam na czerwone szpile, nosilam oficerki z karmelowej skory i "wojskowy" plaszcz i do dzis slysze.."rurki,ale beka z ciebie...","wyjmij te spodnie z butow", "wygladasz jak zolnierz niemiecki w tym plaszczu"...acha i torbe uznali ze mam zrobiona ze starej kanapy...byla zakardowa...do dzis sie z nich nabijam, a moich najblizszych znajomych nauczylam juz,ze mojego stroju nie komentowac jesli ma to byc cos glupiego nie ma juz pytan"a do czego pasuje ci ten cien?" (odp.do lakieru ),ani "nie zabijesz sie na tych obcasach?"...albo chwalic,albo sie zamknac dodam,ze na urodziny dostaje coraz to piekniejsze torby
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 01:00   #44
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

wiele razy powtarzam moda przemija styl zostaje na zawsze,ale wcale mi to nie przeszkadza by miec cos modnego,czasem jest to pasek,buty,lub torebka czasem jakas czesc garderoby a czsami tylko cos z bizuterii,wazne dla mnie test to jak sie w tym czuje i czy dobrze sie dana rzecz na mnie prezentuje.Wazna sprawa jest tez miejsce w ktorym mieszkasz -pracujesz bo czesto ono tez moze uwarunkowac twoj stroj.Prosty przyklad mieszkalam zawsze na poludniu USA i tu panuje inna moda niz na polnocy,smieszne ale prawdziwe tu gdzie mieszkam od dziecka kazdy ma kowbojki i ikt sobie nie wyobraza zycia bez nich,jak bylam w odwiedzinach u rodzinki w NY to dziwnie na mnie patrzono jak smigalam w nich po miescie inni mowili ze fajnie wygladam,modnie bo wlasnie to obecnie taki trend,a jak wyjasnialam ze u mnie ten trend to codziennosc bo jestem z poludnia to sie lekko usmiechano,w typie no tak wiejska dziewucha przyleciala do metropolii,i to bylo najzabawniejsze
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 06:54   #45
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
Hehe, a ja też miałam zabawną sytuacje z czerownymi kozakami. Zauważył je także pewien dziadek, lat ok. 75, który określił je tak: "Ależ PAni ma piękne kozaczki, takie sexy..."
Myślałam, ze się posikam ze śmiechu....
Hehe za mna sie co najwyzej moherki ogladaja zbulwersowane tymi kozakami a nie raz mi sie komplementem oberwalo od jakiegos dziadka, ze mam ladnie pod kolor dobrana torbe, buty i rekawiczki
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 07:53   #46
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Bardzo fajny wątek... Trafiony, bo akurat ostatnio też zastanawiałam się nad podobnym problemem, tyle, ze nie brałąm pod uwage calej spolecznosci a tylko mnie i moja siostre cioteczną. Od zawsze sie kolegowalysmy i duzo czasu spedzalysmy razem, to ona byla prowodoyrem prawie we wszystkich naszych przedsięwzięciach oprocz ciuchow. PAmietam, ze jak tylko kupilam sobie cos nowego Kasia musiala to miec, jak podroslysmy style troszke sie rozbiegly, a ona jako definitywna chlopczyca nie ubierala fajnych obcislych jeansow i krótkich bluzek, choc czasami desperacko probowala mnie nasladowac i kupowala cos dziewczęcego, az za dziewczęcego ze wygladalo jak rynkowe. Ale skoro jej sie podobalo to OK. Nie bede juz wychwalac jaka to ja jestem super modna itd, bo nie jestem. ubieram sie normalnie, skromnie. czasem cos mnie uderzy i naloze stary 30-letni pasek ZHP (BTW juz takich pasków nie robią, gruba skóra, prawie nie wygląda na zniszczoną a w mojej rodzinie nosili juz wszyscy), pasuje mi do stroju, a co uslysze od siostry nawet nie pytajac o zdanie?? pffffffff, ignoruje bo wszyscy wokol twierdza, ze pasek jest super. Zdazylo sie kilka takich sytuacji i tylko z ta moja siostra i... wkurzam sie. naprawde sie wkurzam, bo jesli kogos mozna posądzic o bezguscie to na pewno nie mnie. I przepraszam, ze zale sie na siostre zamiast na tych co nie rozumieja mody.
P.S.
ja nie naleze do osob, ktore slepoa podązaja za modą, bo zwyczajnie nie mam odwagi i czasem pieniedzy. Ale cvzasem jak spotykam dziewczyne ladnie ubrana to patrze na nią troche z zazdroscia ze ja nie jestem odwaza by cos takiego nalozyc i z podziwiem, ze one sa takie odwazne.
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 08:32   #47
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hehe za mna sie co najwyzej moherki ogladaja zbulwersowane tymi kozakami a nie raz mi sie komplementem oberwalo od jakiegos dziadka, ze mam ladnie pod kolor dobrana torbe, buty i rekawiczki
Statystyki mówią w takim razie, że Dziadkowie są naszymi wiernymi Fanami. Więc pocieszmy czasem ich niewyżyte oko czymś kontrowersyjnym!
Co do moherowego beretu - kiedys mi odbiło by zrobić sobie warkoczyki - ale co z tego? Ślicznie w nich wyglądałam. No i pan w berecie pierwszy to zauważył, określając - O! Pocahontas przyszła!
A czy te liczne bazarowe czapki z warkoczami nikomu nie przypominają tą że bohaterkę? Czasem w porywach optymizmu wyciągam następujący wniosek - jak ktoś natarczywie komentuje - widać podoba mu się, a nie dla psa kiełbasa....Przynajmniej dziadkowie są szczerzy.
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 08:42   #48
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

co do metek...to ja już staram się nie mówić jakiej firmy jest dany ciuch... bo mam taką koleżankę, która zaraz leci i kupuje sobie tą samą rzecz strasznie mnie to wnerwia
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 08:48   #49
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
Statystyki mówią w takim razie, że Dziadkowie są naszymi wiernymi Fanami. Więc pocieszmy czasem ich niewyżyte oko czymś kontrowersyjnym!
Co do moherowego beretu - kiedys mi odbiło by zrobić sobie warkoczyki - ale co z tego? Ślicznie w nich wyglądałam. No i pan w berecie pierwszy to zauważył, określając - O! Pocahontas przyszła!
A czy te liczne bazarowe czapki z warkoczami nikomu nie przypominają tą że bohaterkę? Czasem w porywach optymizmu wyciągam następujący wniosek - jak ktoś natarczywie komentuje - widać podoba mu się, a nie dla psa kiełbasa....Przynajmniej dziadkowie są szczerzy.
Hyhy Przynajmniej jest sie z czego posmiac Tak mi sie przypomnialo, jak to babci kolezanka narzekala na mlodziez i ich wybryki. I takie male wtracenie: "nawet ta twoja wnuczka na ta mode zachorowala i ma ozdobki na zebach...". A ozdobki te to byl... aparat ortodontyczny
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 09:05   #50
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hyhy Przynajmniej jest sie z czego posmiac Tak mi sie przypomnialo, jak to babci kolezanka narzekala na mlodziez i ich wybryki. I takie male wtracenie: "nawet ta twoja wnuczka na ta mode zachorowala i ma ozdobki na zebach...". A ozdobki te to byl... aparat ortodontyczny
Hehe, jak co do czego - to niedowidzą...zaćma itd. A nieraz młody nie zauważy tego, co zobaczą dziadkowie...
Najgroźniejsza jednak jest dewocja osób w wieku dość młodym i średnim. Dziadkowie przynajmniej odbierają nas jako egzotykę, a ci, upośledzeni jakimiś wewnetrznymi kompleksami lub nieumiejetnością ubrać się modnie za małe pieniądze chcieliby nas zgnębić.
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 09:35   #51
Vildi
Rozeznanie
 
Avatar Vildi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 841
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Jesli juz o dziadkach mowa...to mi jeden kiedyś w autobusie powiedział, że mam przepiekne kolczyki Na cały dzień mi humor poprawil(zresztą na samą myśl o tym buzia mi się śmieje ). Byłam naprawdę zadowolona, tym bardziej, że to ja sama je zrobiłam
__________________
Moje biżuteryjne wąteczki: 1 i 2

i najnowszy - 3
Vildi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 10:14   #52
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

To może powklejacie te swoje "super zestawy",których tak Wam inni zazdroszczą
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 10:36   #53
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Jestem za
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 10:48   #54
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

u mnie mój TŻ ciągle smieje sie z moich rzeczy, ktore tak naprawde sa modne i dosc popularne. np. ciagle wysmiewa moje rurki, buty saszki, balerinki- bo babciowate , bluzki tuniki szerokie- bo niby jak w ciazy wygladam , a jak chcialam kupic żakiecik muchomor......to już bez komentarza
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:01   #55
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Ja musze przyznac, ze patrze na takie osoby z nutka zazdrosci. Bo sama nie mam glowy, czasu, ani pieniedzy gonic za trendami, a zeby eksperymentowac nie mam odwagi. Czasami komentuje, bo to przeciez taka babska przypadlosc. Ale jak juz to robie to za plecami, staram sie nie posylac ironicznych spojrzen. Ja widocznie mody nie rozumiem, czesto cos mi sie zaczyna podobac, jak juz jest passe.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:13   #56
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
To może powklejacie te swoje "super zestawy",których tak Wam inni zazdroszczą
Jak dla mnie to ten wątek jest do tego, żeby się powymieniać doświadczeniami, a do wklejania zdjęć jest MSDPP
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:19   #57
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
Ja widocznie mody nie rozumiem, czesto cos mi sie zaczyna podobac, jak juz jest passe.
Z gory przepraszam, za tendencyjnie wycieta wypowiedz Ale chodzi mi tu o pewne zjawisko w Polsce. Akceptowalne jest to, co nosza wszyscy. Jakiekolwiek przejawy oryginalnosci spotykaja sie z ostra krytyka. Jednak po jakims czasie dane ubrania sie "opatrza", zaczna masowo pojawiac w sklepach i nagle gusta sie zmieniaja. I to co kiedys bylo wstretne, nietwarzowe, nagle staje sie fajne. Tak bylo z baletkami, z rurkami, wczesniej z dzwonami.

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
To może powklejacie te swoje "super zestawy",których tak Wam inni zazdroszczą
Hmm wyczulam nutke ironii, ale moze jestem przewrazliwiona. IMO nie o zazdrosc w tym watku chodzi. A co do zdjec, to jak juz deska123 napisala, jest od tego inny watek, polecam przeszukac, duzo fajnych oryginalnych zestawow tak jest :p
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:21   #58
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Moim skromnym zdaniem komentowanie czyjegos stylu to tylko i wyłącznie zazdrosc ze jest sie oryginalnym! Ja niemam nic przeciwko kiedy ktos mnie komentuje albo sie glupio patrzy na moj ubior, jeszcze bardziej mnie to motywuje i przy okazji czuje sie pewniejsza siebie i staje sie coraz bardziej dumna z tego ze jestem inna niz wszyscy! A niech sie gapia! Ja akurat mieszkam w malym miasteczku wiec juz niemusze mowic jak to jest kiedy wymysle sobie jakies zestawienie. Gapia sie, smieja... a co mi tam. Przynajmniej mam poczucie jakiegos stylu i bardzo dobrze
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:25   #59
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ten wątek jest do tego, żeby się powymieniać doświadczeniami, a do wklejania zdjęć jest MSDPP

Szkoda

Chętnie zobaczyłabym te tak modne i kontowersyjne stroje

Może jednak coś wkleicie??
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:30   #60
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hmm wyczulam nutke ironii, ale moze jestem przewrazliwiona. IMO nie o zazdrosc w tym watku chodzi. A co do zdjec, to jak juz deska123 napisala, jest od tego inny watek, polecam przeszukac, duzo fajnych oryginalnych zestawow tak jest :p
Ja też tą nutkę ironii wyczułam
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.