Mdłości, omdlenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 17:37   #1
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698

Mdłości, omdlenia?


Nie wiedziałam w jakim temacie to napisać, a jest to dla mnie bardzo ważne. Otóż już kilka razy kiedy rano wstałam, poszłam pod prysznic nie jedząc śniadania, pod prysznicem prawie zemdlałam, dopadły mnie zawroty głowy, było mi słabo i niedobrze, muszę się w takiej sytuacji jak najszybciej położyć. Zauważyłam, że mam tak też czasami od razu po zjedzeniu śniadania kiedy robię coś szybko, albo wchodzi w grę wysiłek fizyczny. Jest to dla mnie męczące, ponieważ nie wiem co to może być, ciąża nie wchodzi w grę, więc nie wiem już sama. A to naprawdę nieprzyjemne uczucie, kiedy muszę wybiec spod prysznica cała w pianie i położyć się w łazience na ręczniku i chwilę poleżeć i dopiero po jakimś czasie m przechodzi. Pomóżcie mi ... Wiecie co może być przyczyną?
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:56   #2
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Mdłości, omdlenia?

widze ze sie odchudzasz, pewnie tu lezy przyczyna.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:57   #3
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Może zrób badania krwi? Ja miałam takie objawy podczas anemii
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:05   #4
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
widze ze sie odchudzasz, pewnie tu lezy przyczyna.
Ale jem normalne posiłki, 5xdziennie, ale mniejsze ilości, czyli posiłki są ok.



Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
Może zrób badania krwi? Ja miałam takie objawy podczas anemii
Ale czym może być spowodowana anemia?
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:08   #5
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam w jakim temacie to napisać, a jest to dla mnie bardzo ważne. Otóż już kilka razy kiedy rano wstałam, poszłam pod prysznic nie jedząc śniadania, pod prysznicem prawie zemdlałam, dopadły mnie zawroty głowy, było mi słabo i niedobrze, muszę się w takiej sytuacji jak najszybciej położyć. Zauważyłam, że mam tak też czasami od razu po zjedzeniu śniadania kiedy robię coś szybko, albo wchodzi w grę wysiłek fizyczny. Jest to dla mnie męczące, ponieważ nie wiem co to może być, ciąża nie wchodzi w grę, więc nie wiem już sama. A to naprawdę nieprzyjemne uczucie, kiedy muszę wybiec spod prysznica cała w pianie i położyć się w łazience na ręczniku i chwilę poleżeć i dopiero po jakimś czasie m przechodzi. Pomóżcie mi ... Wiecie co może być przyczyną?
Też miałam kiedyś podobne objawy, zdarzyło mi się nawet raz zemdleć. W moim przypadku przyczynami były: zmęczenie,okres, niejedzenie śniadań - rano rzadko bywam głodna, duszne pomieszczenia. Zawroty głowy zdarzały mi się przy gwałtownym wstawaniu. Z wiekiem mi to minęło.
Ale faktycznie wybierz się do lekarza, na pewno zaleci badanie krwi, takich objawów nie można lekceważyć. Ja po swoim omdleniu dostałam skierowanie na badania do kardiologa, na szczęście okazało się, że wszystko było ok.

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość


Ale czym może być spowodowana anemia?
Anemia jest spowodowana brakiem żelaza w organizmie. Trzeba przejrzeć dietę pod kątem zawartości tego pierwiastka. Niedobory żelaza są w stanie wykazać badania krwi.

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-25 o 14:00 Powód: post pod postem
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:13   #6
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
duszne pomieszczenia. Zawroty głowy zdarzały mi się przy gwałtownym wstawaniu.
Duszne pomieszczenia - możliwe, bo to w sumie łazienka i para z ciepłej wody jednak się ''unosi'', a z tym wstawaniem to ja też tak mam czasami, ale tym akurat się nie martwię, bo to normalne
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:26   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mdłości, omdlenia?

sprawdz czy czasem nie masz niskiego cisnienia
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 18:31   #8
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Jeśli zdarza Ci się to gdy nie zjesz śniadania, lub robisz coś gdy jesteś zmęczona ,nie ma się cvzym martwić. Staraj się dobrze odżywiać i nie zmieniać gwałtownie pozycji ciała. O ile jestes w wieku dojrzewania jest to tym bardziej normalne.
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:36   #9
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
sprawdz czy czasem nie masz niskiego cisnienia
Jestem tego samego zdania Sama przy ciśnieniu ok. 90/60 muszę uważać i nie wykonywać gwałtownych ruchów zaraz po przebudzeniu. Miałam robione przeróżne badania, które nic nie wykazały i lekarz stwierdził, że taka już moja uroda i muszę po prostu na siebie uważać. Z mojej strony mogę polecić ćwiczenia wydolnościowe, które wzmacniają organizm.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:40   #10
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Mdłości, omdlenia?

może być anemia, stres, zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Myślę,że warto pójść do lekarza
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:46   #11
megi66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Też miałam takie objawy podczas anemii. I też głównie przy gwałtownym podnoszeniu się, wychodzeniu z gorącej wody itp. Koniecznie zrób sobie zwykłą morfologie i badanie na wysokość żelaza.
megi66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 18:57   #12
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania Sama przy ciśnieniu ok. 90/60 muszę uważać i nie wykonywać gwałtownych ruchów zaraz po przebudzeniu. Miałam robione przeróżne badania, które nic nie wykazały i lekarz stwierdził, że taka już moja uroda i muszę po prostu na siebie uważać. Z mojej strony mogę polecić ćwiczenia wydolnościowe, które wzmacniają organizm.
a możesz napisać te ćwiczenia?
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:03   #13
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Sidorcia, proponuję dokładnie policzyć zapotrzebowanie kaloryczne organizmu i Twojej obecnej diety. I upewnić się, czy dostarcza Ci odpowiednich ilości białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin i składników mineralnych.
Na badania warto się udać, powiedzieć lekarzowi o objawach a także diecie, którą przeprowadzasz.
Może po prostu masz niską tolerancję na diety, zdarza się, dietetyk powinien pomóc, może jakieś wspomagacze, witaminki, suplementy, więcej owoców...
A przed snem porządnie wywietrz sypialnię, rano spokojnie wstawaj z łóżka, tak "stopniowo", otwórz okno, pooddychaj spokojnie, posiedź tak chwilę i obudź się porządnie I rób wszystko bez pośpiechu, żeby uniknąć tego szoku dla organizmu. W łazience może bierz zimniejszy prysznic, jeśli masz to otwórz okno albo uruchom wentylator, jak masz możliwość to zostaw otwarte drzwi, żeby pomieszczenie nie zaparowało mocno.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:57   #14
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Przede wszystkim idz do lekarza - zleci Ci badanie krwi na czczo oraz zmierzy cisnienie krwi.

Odchudzanie moze byc nie bez znaczenia, to spore obciazenie dla organizmu. Najlepiej odchudzac sie poprzez ruch typu jazda na rowerze, niejedzenie slodyczy czy bardzo tlustych potraw. I jak najwiecej warzyw.

Zreszta jak okaze sie, ze masz niskie cisnienie to spacery i ruch na swiezych powietrzu bedzie bardzo wskazane. A dla figury tez jak znalazl.

Sama mam niskie cisnienie i nieraz mdlalam a nawet tracilam przytomnosc. Do tej pory mam problem ustac dluzej niz 15 czy 20 minut.

Najlepiej unikac takich sytuacji. Sprawdz sytuacje w swojej lazience. Byc moze masz tak jakis chemiczny intesywny zapach? Mi sie zrobilo slabo kilka dni temu jak farbowalam wlosy w trakcie okresu. A normalnie farbuje regularnie i jest ok.

Zastanow sie czy jestes pod wplywem dlugotrwalego stresu - to tez ma wplyw na omdlenia.

Ale generalnie lacze sie w bolu, bylam przebadana na 10 sposobow i przez kilku lekarzy i zaden nie znalazl przyczyny czemu czasem mdleje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 07:25   #15
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Mdłości, omdlenia?

wiesz, że takie zawroty głowy i uczucie osłabienia mogą być spowodowane nagłym zerwaniem się z łóżka, wtedy po chwili krew spływa, i robi się słabo
po przebudzeniu nie powinnaś od razu zrywać się na równe nogi, wstań powoli, przejdź trochę, usiądź, aby organizm przyzwyczaił się do tego, że już nie śpisz i jesteś w pozycji pionowej
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:06   #16
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale generalnie lacze sie w bolu, bylam przebadana na 10 sposobow i przez kilku lekarzy i zaden nie znalazl przyczyny czemu czasem mdleje.
U mnie bylo dokladnie to samo EKG, morfologia, cuda nie widy na kiju i nic Mialo mi przejsc, jak zakoncze okres dojrzewania. Mam 23 lata i najwyrazniej nadal dojrzewam

Co do cwiczen wydolnosciowych, to po prostu takie, w ktorych znacznie zwieksza sie tetno np. bieganie, jazda na rowerze itp. Oczywiscie do wszystkiego nalezy dochodzic stopniowo. Jak pierwszy raz poszlam na silownie, po kilku minutach prawie zemdlalam Teraz biegam po pol godziny bez problemu i ogolnie czuje sie duzo lepiej, a i zawroty glowy zniknely.

Co by nie powiedziec, przede wszystkim musisz isc do lekarza, bo ja tu moge sobie doradzac co zrobic, kiedy omdlenia wynikaja z niskiego cisnienia, a u Ciebie moze sie to nijak miec do stanu Twojego zdrowia.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:31   #17
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Hmm, możesz mieć chore zatoki, to może być powodem zawrotów głowy.

Niski wynik morfologii krwi, ja też tak miałam, właśnie przez to.

Mogłaś się czymś zatruć. O matko, pami.etam jak dzien przed sylwetrem zatrułam się i zemdlałam w łazience.

Może byc to niskie ciśnienie. Ogolnie rzecz biorąc może być wiele przyczyn, a w tym wszystkim pomoże Ci lekarz rodzinny, skieruje na badania. Ne wolno tego lekceważyć.

albo odchudzanie.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:01   #18
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Sprawdz sytuacje w swojej lazience. Byc moze masz tak jakis chemiczny intesywny zapach? Mi sie zrobilo slabo kilka dni temu jak farbowalam wlosy w trakcie okresu. A normalnie farbuje regularnie i jest ok.
Czy to może być spowodowane przez piecyk gazowy, który wydziela ciepło? Bo mam takowy w łazience. Może onwydziela jakieś substancje?

Chociaż pamiętam, jak kiedyś poszłam na trening bez śniadania, i graliśmy w koszykówkę, i też chodziłam z 15min blada jak ściana, było mi słabo i niedobrze, i w pewnym momencie stanęłam pod ścianą, i tu nadle fik - zemdlałam ...
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:11   #19
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Chociaż pamiętam, jak kiedyś poszłam na trening bez śniadania, i graliśmy w koszykówkę, i też chodziłam z 15min blada jak ściana, było mi słabo i niedobrze, i w pewnym momencie stanęłam pod ścianą, i tu nadle fik - zemdlałam ...
Dziewczyno, do lekarza

No i obowiązkowo sniadanie, jak wiesz, to najważniejszy posiłek dnia, nie musisz przecież go jeść w jakichś wielkich ilościach, wystarczy, żebyś cokolwiek pożywnego zjadła.

Może masz niedowagę?
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 11:28   #20
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Dziewczyno, do lekarza

No i obowiązkowo sniadanie, jak wiesz, to najważniejszy posiłek dnia, nie musisz przecież go jeść w jakichś wielkich ilościach, wystarczy, żebyś cokolwiek pożywnego zjadła.

Może masz niedowagę?
Mam 165cm wzrostu i ważę 56kg. Niedowagi raczej nie mam, ale właśnie zdarzają się te omdlenia czasami, kiedy nawet zjem śniadanie, i minęło ok. 20minut od jego zjedzenia
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:33   #21
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Mam 165cm wzrostu i ważę 56kg. Niedowagi raczej nie mam, ale właśnie zdarzają się te omdlenia czasami, kiedy nawet zjem śniadanie, i minęło ok. 20minut od jego zjedzenia
Może masz nadwrażliwość żołądka?

"
Chory uskarża się na gniecenie, a czasem ból w żołądku, cierpi na wzdęcie, z trudem odchodzą gazy. Mdłości mogą się pojawić po przyjęciu pokarmów, ale także gdy żołądek jest pusty. Chory odczuwa słony smak w ustach i zgagę. Ma uczucie pełności w żołądku."
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:03   #22
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Może masz nadwrażliwość żołądka?

"
Chory uskarża się na gniecenie, a czasem ból w żołądku, cierpi na wzdęcie, z trudem odchodzą gazy. Mdłości mogą się pojawić po przyjęciu pokarmów, ale także gdy żołądek jest pusty. Chory odczuwa słony smak w ustach i zgagę. Ma uczucie pełności w żołądku."
Czasami mam uczucie głodu kiedy bardzo się najem, ale wtedy wiem, że naprawdę nic więcej nie wepchnę w siebie. Zgagi nigdy nie miałam. Żołądek czasami mnie tak kłuje, uciska, takie jakby skurcze mam, Mdłości mam czasami właśnie po zjedzeniu śniadania od razu albo przed zjedzeniem przy wykonywaniu szybkich czynności.
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:11   #23
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Czasami mam uczucie głodu kiedy bardzo się najem, ale wtedy wiem, że naprawdę nic więcej nie wepchnę w siebie. Zgagi nigdy nie miałam. Żołądek czasami mnie tak kłuje, uciska, takie jakby skurcze mam, Mdłości mam czasami właśnie po zjedzeniu śniadania od razu albo przed zjedzeniem przy wykonywaniu szybkich czynności.
Być może masz tą nadwrażliwość, ale istnieje wiele innych rzeczy, które mogą to powodować. Możesz też mieć niedobór witamin.

Jeśli masz taką możliwość, to jak najszybciej udaj się do lekarza rodzinnego. On skieruje Cię na pewno na morfologię i inne dodatkowe badania, które dadzą Ci odpowiedzi na Twoje pytanie.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:18   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
U mnie bylo dokladnie to samo EKG, morfologia, cuda nie widy na kiju i nic Mialo mi przejsc, jak zakoncze okres dojrzewania. Mam 23 lata i najwyrazniej nadal dojrzewam
Mi to samo powiedzieli, ja najwyrazniej w wieku 27 lat nadal dojrzewam
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:32   #25
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Chyba wszystko już zostało wyżej napisane. Powinnaś udać się do lekarza, żeby być spokojniejszą i wykluczyć poważniejsze przyczyny omdleń.
Ja też mam ten problem, czasem z nerwów po prostu robi mi się słabo... Szczególnie rano, gdy nie wiem czemu zacznie boleć mnie brzuch/głowa/cokolwiek i zaczynam się zastanawiać czym to może być spowodowane, robi mi się słabo i muszę się natychmiast położyć...
Kiedyś zemdlałam w wannie rano Na czczo, woda gorąca, ja niewyspana i można było się tego spodziewać
Aha, mam niskie ciśnienie To też jest istotne przy omdleniach...
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 06:46   #26
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

...

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2008-03-26 o 06:48 Powód: dwa posty po kolei, a nie umiem usunąć :P
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 06:47   #27
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Kiedyś zemdlałam w wannie rano Na czczo, woda gorąca, ja niewyspana i można było się tego spodziewać
może u mnie też jest to powodem tych nudności i złego samopoczucia właśnie w takiej chwili? bo to by się zgadzało...
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:40   #28
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Sidorcia, jesli takie rzeczy glownie dzieja sie rano (w nocy cukier slicznie spada), gdy nie zjesz sniadania (nie ma "nowej" dawki cukru), moze to byc rowniez hipoglikemia.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:55   #29
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Ja tak miewam jak mi ciśnienie spada.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:03   #30
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Mdłości, omdlenia?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tak miewam jak mi ciśnienie spada.
ja mam niedociśnienie tętnicze (trudne do jednomyślnego zdiagnozowania). zasłabnięcia zdarzają mi się nawet po śniadaniu tak ze dwa razy w roku badania krwi- bez zarzutu.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.